Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 10. 2011 10:18

OZ
♥♥-----
Registrovaný: 8. 2. 2009
Příspěvky: 66

Už se můžu ohlédnout...

Jsou to o něco víc než dva roky, kdy mi přítel Google vyplivl odkaz na toto fórum. Hledaný výraz je tady myslím všem jasný smile V době svého osobního velkého třesku jsem pročítáním těchto stránek trávila noci, kdy se moc nedalo usnout, a dny, kdy se nedalo pracovat. Když se tak ohlížím, vlastně jsem nějakou dobu vůbec nic jiného nedělala, jen v sobě přesýpala to, co jsem přečetla, slyšela, pochytala. Moc jsem sice nepsala, ale hodně jsem četla...

Dalo mi velkou práci zpracovat názory, které se dotýkaly mého sebestředného a cyklicky se litujícího já. Ty stručně a jasně vyslovené dělaly největší problémy, jak už to bývá .... wink Dodnes si pamatuju sousta, která jsem měla největší problém přežvýkat.

Jsou to zhruba dva roky, kdy jsem - velkou měrou právě díky vašim diskusím - udělala svoje rozhodnutí. A přestože s ním mám stále plné ruce práce, moc jsem sem nechodila. Jen občas, nahlédnout. Nebudu určitě jediná. Nevěra není zážitek, ke kterému by se člověk nějak extrémně rád vracel, zvl᚝ když už se dostane z těch kotrmelců a bezprostředně mu neteče do bot. Nějakou dobu trvá, než se člověk dokáže poctivě ohlédnout ...

Od doby, kdy jsem se nadechla a řekla, co jsem říct chtěla, se můj život posunul. Já jsem se posunula. Dál dělám miliony chyb, ale těm důležitým vždycky předchází moje vlastní vnitřní debata. Dělám si na ní automatický nárok. Nelituju na ní času. Utrhuji ho ostatním od úst smile Mám ji strašně ráda a jsem citlivá na momenty, lidi, události, které by ji mohly ohrozit.

Jsem příkladem toho, že nevěra může být dobrá zkušenost.

Díky vám všem, kteří zde sdílíte sami sebe.
OZ, která předtím potřebovala nakopnout - a teď asi jen vrátit a poděkovat smile


Když se člověk nepřipravil na svou šanci, tak jej jeho šance pouze zesměšní.
Pablo Picasso

Není tady

 

#2 18. 10. 2011 15:14

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Už se můžu ohlédnout...

... zajimave... smile wink stolt


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#3 18. 10. 2011 16:58

majkafa
Host

Re: Už se můžu ohlédnout...

godlikepar Hodně štěstí.

 

#4 21. 10. 2011 7:58

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Už se můžu ohlédnout...

OZ:

moc krásně napsáno, přeju dál jít touto cestou tummenupp


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#5 21. 10. 2011 10:23

Marcia111
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 9. 2009
Příspěvky: 610

Re: Už se můžu ohlédnout...

Prochazim sice, aspon si to myslim, jinymi problemy nez je nevera, ale take si preji abych i ja tady jednou mohla zalozit podobne tema.

Preji hodne stesti. hjarta

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů