Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 24. 10. 2011 8:59

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: SOBEC NEBO HAJZLIK

se muj bracha chova jako hovado,presne jako muj syn... Bracha tatovi s nicim taky nepomuze vsechno dela 74 lety tata sam.
Takže se děda bude starat ještě o dalšího dospělýho lempla, jo?
No a když se tvůj přítel nechá slyšet, že by bylo nejlepší, aby se syn odstěhoval, pak se nemůžeš divit, že  "zase uslysim od sveho taty co jsem to za matku,ze jsem syna vyhnala".

Deti nebyli nikdy zvykle nic doma delat,vsechno jsem delala ja.
To si pak ale nemůžeš stěžovat, že "neni si ji schopen za cely tyden povlict.Obleceni se mu vali po zemi.Spousta  kelimku od jogurtu se lzickou u pocitace a krabice s nacatym mlikem a nedopite,ktery hodi do sveho kose i s nedojedenym salamem a rohlikama,ktery tam potom smrdi".
Jak si ho naučila, takovej je... a na převýchovu už je pozdě.
Někdy si říkám zlatá vojna - aspoň co se pořádku týče http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#177 24. 10. 2011 9:02

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: SOBEC NEBO HAJZLIK

eremuruss napsal(a):

dusička napsal(a):

eremuruss napsal(a):


Za co to bude platit,kdyz na konci prosince prijde o praci a bude mit nez podporu kolem 5 tisic?

Erem - je to mladej svobodnej kluk. Co kdyby šel do světa makat? Třeba i do zahraničí. Ubytovnu sehnat. Vždyt nemusí být u vás v zapadákově.

Na to nema povahu v tom je stejny jako ja,jit do sveta.

Nemá na to povahu, tak bude doma na podpoře, mladej, zdravej kluk. Možná ho bude i děda živit - z důchodu

Není tady

 

#178 24. 10. 2011 9:11

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: SOBEC NEBO HAJZLIK

holcina napsal(a):

eremuruss napsal(a):

dusička napsal(a):


Erem - je to mladej svobodnej kluk. Co kdyby šel do světa makat? Třeba i do zahraničí. Ubytovnu sehnat. Vždyt nemusí být u vás v zapadákově.

Na to nema povahu v tom je stejny jako ja,jit do sveta.

Nemá na to povahu, tak bude doma na podpoře, mladej, zdravej kluk. Možná ho bude i děda živit - z důchodu

Nikdo ho zivit nebude,kdyz byl loni na podpore 4 mesice,protoze koncila vyroba tak platil stejnou castku z podpory jako plati.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#179 24. 10. 2011 9:24

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: SOBEC NEBO HAJZLIK

Erem - ale budeš mu zadarmo prát a žehlit ne?
Děda mu bude zadarmo vařit - no možná jim přivezeš nákup lol
Holčino mᚠpravdu - marná slova.
Já bych mu hezky v pokojíku hodila všechno na kupu doprostřed místnosti, a řekla bych,dokavad tady budeš bydlet, tak uklízet. A vzala bych si to do parády já, žádnej partner. Ale já jako máma. KDyž jsem si synáčka rozmazlila, tak ho taky naučím makat.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#180 24. 10. 2011 9:36

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: SOBEC NEBO HAJZLIK

Erem, já tě chápu, taky jsem pár týdnů se synkem bojovala. Manžel řekl, že by ho musel zabít a radši nic neřešil. A jestli si myslíš, že 3700 stojí synka živobytí na měsíc tak se teda pleteš a doplácíš na něj ani nevíš kolik. Takže ho živit bude - buď děda nebo ty. Pořád ho jen omlouváš

Není tady

 

#181 24. 10. 2011 9:44

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: SOBEC NEBO HAJZLIK

Nikdo ho zivit nebude,kdyz byl loni na podpore 4 mesice,protoze koncila vyroba tak platil stejnou castku z podpory jako plati.
Erem - když ho nebude nikdo živit, tak by měl i na garsonku ne?
1+1 vyjde u nás cca 5000Kč (to je na dva lidi včetně záloh), takže když by tam byl sám, vyjde mu mín.
Nebo jen garsonka. Ale mᚠpravdu, je to víc než 3700Kč kolik dává domu. Ale hlavně že ho nikdo neživí, ale sám by se neuživil.
Erem - já vím,nemáme to se synáčkama jednoduchý.
Mmch - kdo si uplně první vymyslel, že kluk potáhne z baráku? Kdo na to přišel, že půjde k dědovi?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#182 24. 10. 2011 9:56

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: SOBEC NEBO HAJZLIK

holcina napsal(a):

Erem, já tě chápu, taky jsem pár týdnů se synkem bojovala. Manžel řekl, že by ho musel zabít a radši nic neřešil. A jestli si myslíš, že 3700 stojí synka živobytí na měsíc tak se teda pleteš a doplácíš na něj ani nevíš kolik. Takže ho živit bude - buď děda nebo ty. Pořád ho jen omlouváš

To vim ja taky,ze tech 3700 kc nepokryje naklady na jeho bydleni.Dcera tuhle castku plati taky a maminka toho kluka co u nej ted prespava moje dcera se divi,ze chceme po dceri tolika penez,ze jeji syn platil 2000 tisice a neni prvni kdo tohle prohlasil.Moje spolupracovnice dokonce prohlasila,ze se na mych detech obohacujeme,kdyz plati tolika penez.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#183 24. 10. 2011 10:01

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: SOBEC NEBO HAJZLIK

Erem - záleží na TObě, kolik chceš aby do domácnosti dával.
Nenech se rozhodit kecama druhých. Někdo třeba zase dává víc. Druhým do toho nic není,kolik dávaj tvý děti a tobě zase není do toho, kolik kde dávaj děti jinde. Každej to má prostě jinak


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#184 24. 10. 2011 10:02

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: SOBEC NEBO HAJZLIK

dusička napsal(a):

Nikdo ho zivit nebude,kdyz byl loni na podpore 4 mesice,protoze koncila vyroba tak platil stejnou castku z podpory jako plati.
Erem - když ho nebude nikdo živit, tak by měl i na garsonku ne?
1+1 vyjde u nás cca 5000Kč (to je na dva lidi včetně záloh), takže když by tam byl sám, vyjde mu mín.
Nebo jen garsonka. Ale mᚠpravdu, je to víc než 3700Kč kolik dává domu. Ale hlavně že ho nikdo neživí, ale sám by se neuživil.
Erem - já vím,nemáme to se synáčkama jednoduchý.
Mmch - kdo si uplně první vymyslel, že kluk potáhne z baráku? Kdo na to přišel, že půjde k dědovi?

Dusicko rekl to asi pritel,ale nekolik let zpet,kdyz jsem jeste pritele nemela tak jsem chtela dat syna do vychvneho ustavu,nedalo se s nim zit.Vymyslela jsem taky vsechno mozne,aby si kluk sel svou cestou,kdyz se nedokaze prispusobit.Pritom syn si mysli,ze chyba je ve me,ze se se mnou neda zit,ze jenom buzeruju.On ma tu nejhorsi matku.Ja vim ,ze sousedovic kluk ma lepsi matku,ktera dovoli klukovi kourit marjanu v byte,cigarety kouri v byte od 13 let a kapesny dostane od rodicu vetsi nez si muj syn sam vydela v jeho oci je to dobra matka.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#185 24. 10. 2011 10:07

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: SOBEC NEBO HAJZLIK

No hele Erem - já jsem taky někdy nejhorší máma - když jim nepovolím to a to.
Já bych to přirovnala k učitelce na základce.
Ta která byla blbá a nechala si všechno líbit, říkali jsme,ona je blbá, tu okecáme. Nechala nás chodit při hodině po třídě, prostě žádná autorita, dělali jsme si co chtěli - všechno dovolila -
a naopak učitelka,která byla jako pes,kterou jsme nesnášeli,protože pořád buzerovala ,kontrolovala - na tu ted vzpomínám, a dala mi víc než učitelka měkká.
O tom není láska k dítěti dovolit všechno Erem


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#186 24. 10. 2011 11:36

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: SOBEC NEBO HAJZLIK

eremuruss napsal(a):

Dusicko rekl to asi pritel,ale nekolik let zpet,kdyz jsem jeste pritele nemela tak jsem chtela dat syna do vychvneho ustavu,nedalo se s nim zit.Vymyslela jsem taky vsechno mozne,aby si kluk sel svou cestou,kdyz se nedokaze prispusobit.Pritom syn si mysli,ze chyba je ve me,ze se se mnou neda zit,ze jenom buzeruju.On ma tu nejhorsi matku.Ja vim ,ze sousedovic kluk ma lepsi matku,ktera dovoli klukovi kourit marjanu v byte,cigarety kouri v byte od 13 let a kapesny dostane od rodicu vetsi nez si muj syn sam vydela v jeho oci je to dobra matka.

erem: všude, kde člověk žije se musejí dodržovat určitá pravidla, to se nedá nic dělat. Pokud synáček bydlí u Tebe, musí dodržovat taková pravidla, která po něm chceš Ty jako matka. Ostatně, či je to byt - klukův, nebo Tvůj?!? Tak vidíš. Pokud chce s Tebou kluk dobře vycházet, musí dodržovat to, co chceš Ty a pokud nechce, už je dospělý a může se odstěhovat tam, kde ho nikdo buzerovat (tzn. chtít po něm, aby dodržoval v obydlí pořádek a přispíval na domácnost - taková drzost) nebude.

Já bych na Tvém místě nechala věcem volný průběh a odstěhovala kluka k dědovi. A Tvůj otec alespoň pozná, co je jeho vnuk za anděla lol kluk bude mezi svejma a na dědu se strejdou si rozhodně nedovolí to, co si dovoloval na vlastní mámu. Když už nic jiného, aspoň po čase ustanou nemístné řeči na Tvoji adresu, že jsi kluka omezovala, buzerovala a chudákovi nebohému ubližovala, potažmo jsi ho nechala z bytu vyštípat cizím chlapem dumbom Až ho tam budou mít delší dobu, už se ničemu divit nebudou lol

A až se kluk odstěhuje k dědovi, opovaž se mu prát nebo žehlit dumbom !!! Kluk není žádnej mentálně nebo tělesně postiženej invalida, ruce má zdravý a když v ruce udrží jointa, udrží v ní určitě i praci prášek nebo žehličku.

Chraň Tě šavle husarova mu na jeho prádlo po odstěhování jenom sáhnout!!!


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#187 24. 10. 2011 11:40

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: SOBEC NEBO HAJZLIK

Chraň Tě šavle husarova mu na jeho prádlo po odstěhování jenom sáhnout!!!
Erem - souhlasím
at se panáček o sebe stará sám.
Vydrž to,at tě táta klidně drbe, ale ty fakt nejsi povinná se o chlapečka starat. On už je dospělý. A když nerespektuje tvoje pravidla, proč by ty si mu měla dělat zadarmo služku.
Erem - Ty klukovi ničím neublížíš spíš naopak, pomůžeš mu postavit se na vlastní nohy, vždyt už není dítě.

Upravil(a) dusička (24. 10. 2011 11:41)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů