Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 10. 2011 15:54

Barca26
♥------
Registrovaný: 12. 2. 2011
Příspěvky: 15

Zánět spojivek

Dobrý den.minulý pátek 4letá dcera dostala rýmu,v pondělí se přidal kašel,občas horečka a navíc jí začal vytékat z očíčka hnis,otírala jsem to převařenou vodou.vždy měla oko uplně zalepené.ve středu začalo hnisat i druhé oko tak jsme šli k doktorce.napsala ATB kapky Fucithalmic,ale malá si je nechce nechat kápnout.vždy tak pevně semkne víčka,že to prostě ani násilím nejde.tak si řikam,že bez těch kapek se z toho nikdy nevyhrabe a jsem už zoufalá.máte s tim někdo zkušenost?díky

Není tady

 

#2 15. 10. 2011 21:30

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Zánět spojivek

ja sjem kapky kapala na zavrene oko, jen jsem si pohlidala, aby dcerka u toho zustala lezet a ty kapky se do toho oka prece jenom dostanou. Zvedavost ji donutila to oko prece jenom otevrit lol a ta kapka co byla na vicku pak stekla do oka


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#3 16. 10. 2011 15:13

Barca26
♥------
Registrovaný: 12. 2. 2011
Příspěvky: 15

Re: Zánět spojivek

No jednou jsem to udělalo,ale přišlo mi,že to furt má na víčku.a za jak dlouho vám kapky zabraly?

Není tady

 

#4 18. 10. 2011 12:58

Blackie
Host

Re: Zánět spojivek

Ahoj, když byl synek malej, kapali jsme do vnitřního koutku zavřeného oka a pak stačilo jen říct...kuk na mámu (tátu, babi). Ono mu to stejně nedalo, pootevřel oko a ta kapka tam sjela. U Tebe (resp. malé) to asi bude horší o to, že u zánětu spojivek řeže oko samo o sobě, takže s nějakým jukáním po okolí to bude fuška :-( Přeju pevné nervy a hlavně brzké uzdravení mrněte. Jo....a když bylo nejhůř (není to moc výchovné) pomáhala nějaká drobná odměna.

 

#5 26. 10. 2011 10:38

Barca26
♥------
Registrovaný: 12. 2. 2011
Příspěvky: 15

Re: Zánět spojivek

Tak ATB kapky Fucithalmic zabraly.týden byl klid a zánět máme zpátky.teda začalo jí zas hnisat jedno oko.poslali nás na oční,tam se ale malá nenechala vyšetřit tak nám řekli a dáváme ještě ty ATB kapky 4dny a doporučili výtěr.jenže když se nenechala malá vyšetřit tak už vidim jak si nechá něčim sáhnout do oka,to se budem zas prát.jsem z toho fakt nešastná už.myslela jsem,že jsme to vyléčili a ono se to snad bude furt vracet.doktorka řikala,že je to tim,že jsem jí to nedoléčila Septonex kapkama prej

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů