Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 10. 2011 8:10

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

krize-jak dál?

Ahojky, tak jsem se opět  dostala do celkem těžké situace. Mám problémy v práci, je psychicky celkem hodně vyčerpávající, kladení stále větších nároků, ohodnocení ale stejné. Dříve mě bavila, dnes už tolik ne. Jsem vyčerpaná, mám depresivní nálady a pomalu ale jistě se to odráží i v mém vztahu s přítelem, pracuji totiž i po večerech protože nestihám.
Včera jsme spolu jen tak leželi, povídali si. Bylo vidět že přítel je z rozhovorů o práci unavený. Řekl mi že když bude dneska ještě nemocný (má virozu) tak pojede k sobě (oba máme svůj byt), načež já řekla že to bez něj 2 dny nevydržím. On mi na to řekl že tu budu mít zítra přes noc kamarádku a můžu se k ní přitulit. Já mu řekla že se s ní netulím a jak to myslí. On řekl že by mu nevadilo kdybych s ní něco měla, že to nepovažuje za nevěru jako s chlapem ale že by to musel vědět dopředu. Já byla v tu chvíli hotová, nejdříve tichá domácnost, potom jsem brečela, vyčítala mu co mi řekl, byla jsem nepříjemná, říkala jsem mu že už ho s prací otravovat nebudu atd. Pořád jsem měla potřebu o tom mluvit ale on nechtěl, řekl že to řekl proto aby se odlehčila atmosféra a abych myslela na něco jiného než na práci. nevěřím mu, myslím že to řekl proto že to tak cítí a že ho ta představa vzrušuje. Jsem poslední dobou hrozně citlivá, mám v sobě jakoby smutek a prázdno a tohle mi docela ublížilo. Ráno odešel do práce, před spaním  jsem mu řekla že budu dneska sama, a jede k sobě i když bude zdravý. Cítím se hrozně mizerně. Možná mu křivdím, možná je to normální, možná je dobře že to řekl a neskrývá to ale.....sedím tu jako zpráskaný pes, nechce se mi do ničeho, jen utéct daleko.

Není tady

 

#2 12. 10. 2011 8:14

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: krize-jak dál?

Křepelko - tak nějak nevím, o co Ti jde.
No tak řekl Tvůj přítel své představy, no co je na tom špatnýho? Si uražená ?Proč? Proč si se nad tím nezasmála,vždyt chlapi a jejich představy - kdo ví,co si ještě představujou stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#3 12. 10. 2011 8:19

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: krize-jak dál?

Začíná se nudit... hmm

Není tady

 

#4 12. 10. 2011 8:22

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: krize-jak dál?

mia napsal(a):

Začíná se nudit... hmm

myslíš,že si představujou,jen když se nuděj?
Třeba Ti odpoví nějaký chlap tady


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#5 12. 10. 2011 8:55

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: krize-jak dál?

Čéče, já na tom fakt nevidím nic špatnýho. Mᚠjen blbou náladu a hledᚠasi problémy i tam, kde nejsou. Klídek.


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#6 12. 10. 2011 9:50

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: krize-jak dál?

myslím že to řekl proto že to tak cítí a že ho ta představa vzrušuje
No a?
Různé lidi vzrušujou různé věci... o některých dokonce ani nemluví, jen si je představujou. Což vůbec neznamená, že by byli ochotni je realizovat.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#7 12. 10. 2011 11:11

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: krize-jak dál?

Já tedy nevím, ale nemyslel ten partner tou kamarádkou její práci, že si ji tahá i domů, pořád o ní mele, že se s ní může klidně i tulit v posteli?
Proč by jinak sama pak říkala, že už ho s prací nebude otravovat?


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#8 12. 10. 2011 11:35

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: krize-jak dál?

ADFka2 napsal(a):

Čéče, já na tom fakt nevidím nic špatnýho. Mᚠjen blbou náladu a hledᚠasi problémy i tam, kde nejsou. Klídek.

Jj....je prostě přetažená. Ale přía je taky dobrák - místo, aby ji nějak podpořil, tak na ni s kamarádkou cool I když mně taky připadá, že se skutečně snažil odlehčit Křepelko - a nepředstavuj si - většinou si člověk představuje úplně blbě. smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#9 12. 10. 2011 11:35

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: krize-jak dál?

Zklamaná napsal(a):

Já tedy nevím, ale nemyslel ten partner tou kamarádkou její práci, že si ji tahá i domů, pořád o ní mele, že se s ní může klidně i tulit v posteli?

Jo, tohle přesně mě taky napadlo wink

Zklamaná napsal(a):

Proč by jinak sama pak říkala, že už ho s prací nebude otravovat?

No, protože se jí asi dotklo, že jí to vytknul, že pořád mele jen o práci, ono je fakt, že poslouchat to pořád dokola je ubíjející a dokáže to otrávit.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#10 12. 10. 2011 11:38

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: krize-jak dál?

lupina montana napsal(a):

ADFka2 napsal(a):

Čéče, já na tom fakt nevidím nic špatnýho. Mᚠjen blbou náladu a hledᚠasi problémy i tam, kde nejsou. Klídek.

Jj....je prostě přetažená. Ale přía je taky dobrák - místo, aby ji nějak podpořil, tak na ni s kamarádkou cool I když mně taky připadá, že se skutečně snažil odlehčit Křepelko - a nepředstavuj si - většinou si člověk představuje úplně blbě. smile

Taky si myslím, že je Křepelka jen unavená a momentálně má nějakou psychickou krizi.
Ale zase chlapi většinou chtějí podpořit a jsou spíš jako slon v porcelánu, prostě takoví jsou. Jenže mně se zdá, že Křepelka se urazila, že ji nelituje a dostatečně nechlácholí.

Křepelko, mᚠblbý období, to přejde.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů