Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 8. 11. 2011 21:14

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Kineziologie

majkafa napsal(a):

Dík Pan. Myslím, že je to v pohodě.
Kdybych neměla ten řídící blok, mohla bych mít služební auto... No, prostě mám z řízení strach. Že bych byla na silnici nebezpečným vrahem.

Přijímám strach, že bych byla nebezpečným vrahem wink


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#77 8. 11. 2011 21:15

majkafa
Host

Re: Kineziologie

Tulip, děkuji za nabídku. Já už jsem v Egyptě byla na dlouhé poznávačce. Od Alexandrie až do Abu Simbel. Teď nesním o jiném, než pobývat delší dobu v Jeruzalemě. Uvažuji, že už poletím sama bez cestovky. Už to tam znám, takže to zvládnu. Poprvé jsem jela raději s cestovkou, abych věděla, co a jak. Teď už si dokážu sama zajistit ubytování a dojet autobusem z letiště v Tel Avivu do Jeruzalema atd. Abych si Jeruzalem řádně užila podle svého fahrplánu.

 

#78 8. 11. 2011 21:16

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Kineziologie

Pandorraa napsal(a):

Tulip, jsi fakt dobrá. Ty jsi poctivá a mᚠvýdrž, hledᚠchyby tam, kde skutečně jsou a umíš si s nimi pak poradit. Tobě to nemůže nefungovat, ale někomu, kdo jede jen na vlně svého ega, to stejně nemůžeš vysvětlit smile

V neděli jsem byla na penězích. Už cítím, že je jich kolem mě spousty, cítím to nekonečné bohatství, jen ho ještě přijmout. Ale to už se doladí a na jaře tradá Egypt big_smile
http://www.etravel.cz/hotel-hilton-nuweiba-coral-resort


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#79 8. 11. 2011 21:17

Blossom
Host

Re: Kineziologie

Tulipánka napsal(a):

Blossom napsal(a):

Tulipánka napsal(a):


Bloss,
já přijímám, co mi vadí a taky vzhledem k tomu, že to bylo hodně o sebevědomí, tak jsem se na papírek napsala všechny své dobré vlastnosti. A jen jsem zírala, často se na to dívám smile

To chceš říct, že třídenním díváním se na seznam Tvých dobrých vlastností jsi vypudila z  nesympatického šéfa? va va

Tak tomu principu nerozumím..... kapitulation

Bloss,
věříš principu, že co mᚠv hlavě, ve tvém povědomí, to se ti děje ve tvém životě? Pokud ano, tak když změníš své podvědomí (nízká hodnota), už ti to šéf nebude muset pořád ukazovat a bude moci odejít smile

Konkrétně to funguje tak, že si uvědomíš všechny své nepříjemné pocity. Tak např. vadí mi, že si mě šéf neváží. Tak si přijmu, že si mě šéf neváží. K tomu mě napadne, že si nevážím sama sebe. Přijmu to také. Pak se ptám, zda mám pořád pocit, že si mě šéf neváží, pokud nemám, změnila jsem své podvědomí a šéf si mě může vážit. Tak je to zjednodušené smile

Díky za odpověď, Tulipánko.
Tak a Ti ten princip dál funguje.

 

#80 8. 11. 2011 21:18

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Kineziologie

majkafa napsal(a):

Tulip, děkuji za nabídku. Já už jsem v Egyptě byla na dlouhé poznávačce. Od Alexandrie až do Abu Simbel. Teď nesním o jiném, než pobývat delší dobu v Jeruzalemě. Uvažuji, že už poletím sama bez cestovky. Už to tam znám, takže to zvládnu. Poprvé jsem jela raději s cestovkou, abych věděla, co a jak. Teď už si dokážu sama zajistit ubytování a dojet autobusem z letiště v Tel Avivu do Jeruzalema atd. Abych si Jeruzalem řádně užila podle svého fahrplánu.

Super, přeji ti to. Také uvažuji, že bych letěla s kamarádkama do Egypta na vlastní pěst, ale samozřejmě je to pohodlnější s cestovkou.
Moje babička u zdi nářků dokonce brečela - zimou z toho teplotníh šoku po příjezdu od moře lol


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#81 8. 11. 2011 21:19

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Kineziologie

Blossom napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Blossom napsal(a):


To chceš říct, že třídenním díváním se na seznam Tvých dobrých vlastností jsi vypudila z  nesympatického šéfa? va va

Tak tomu principu nerozumím..... kapitulation

Bloss,
věříš principu, že co mᚠv hlavě, ve tvém povědomí, to se ti děje ve tvém životě? Pokud ano, tak když změníš své podvědomí (nízká hodnota), už ti to šéf nebude muset pořád ukazovat a bude moci odejít smile

Konkrétně to funguje tak, že si uvědomíš všechny své nepříjemné pocity. Tak např. vadí mi, že si mě šéf neváží. Tak si přijmu, že si mě šéf neváží. K tomu mě napadne, že si nevážím sama sebe. Přijmu to také. Pak se ptám, zda mám pořád pocit, že si mě šéf neváží, pokud nemám, změnila jsem své podvědomí a šéf si mě může vážit. Tak je to zjednodušené smile

Díky za odpověď, Tulipánko.
Tak a Ti ten princip dál funguje.

Děkuji, funguje smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#82 8. 11. 2011 21:21

majkafa
Host

Re: Kineziologie

Dala jsem do Zdi nářků papírek se svými přáními. A papírky mých blízkých s jejich přáními... A  v sobotu večer, když skončil sabat, po západu slunce, jsem tam zažila krásný zážitek. Přišla tam skupinka černochů, posedali si do kolečka a nádherně zpívali chorály, jak to umí jen oni. Mám to i natočené na videu.  Nádhera.

 

#83 8. 11. 2011 21:23

majkafa
Host

Re: Kineziologie

A v Tabě jsem byla v hotelu Sonesta, než jsme vyjeli do Jordánska a Izraele na poznávačku, Tulip.
http://www.eximtours.cz/zajezdy/egypt-t … rt-taba-1/

 

#84 8. 11. 2011 21:23

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Kineziologie

majkafa napsal(a):

Dala jsem do Zdi nářků papírek se svými přáními. A papírky mých blízkých s jejich přáními... A  v sobotu večer, když skončil sabat, po západu slunce, jsem tam zažila krásný zážitek. Přišla tam skupinka černochů, posedali si do kolečka a nádherně zpívali chorály, jak to umí jen oni. Mám to i natočené na videu.  Nádhera.

Krásné smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#85 8. 11. 2011 21:25

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Kineziologie

Taky jsem byla s Eximem a u Sonesty jsme byli, když jsem jeli na výlet do Jeruzaléma.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#86 8. 11. 2011 21:26

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Kineziologie

majkafa napsal(a):

Na tom místě jsem v sobě cítila, co cítil on. Je to střelené, ale já to vím. Podíval se doleva a cítil naprostou beznaděj, že ještě dojte támhle, kousíček a tam bude viset a tam zemře a všechno skončí.

Bozi syn ale nezna beznadej,nebot neumira (pouze fyzicky) a nic tim nekonci.
(to jen inspirace) smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#87 8. 11. 2011 21:37

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Kineziologie

majkafa napsal(a):

Tulip, děkuji za nabídku. Já už jsem v Egyptě byla na dlouhé poznávačce. Od Alexandrie až do Abu Simbel. Teď nesním o jiném, než pobývat delší dobu v Jeruzalemě. Uvažuji, že už poletím sama bez cestovky. Už to tam znám, takže to zvládnu. Poprvé jsem jela raději s cestovkou, abych věděla, co a jak. Teď už si dokážu sama zajistit ubytování a dojet autobusem z letiště v Tel Avivu do Jeruzalema atd. Abych si Jeruzalem řádně užila podle svého fahrplánu.

5.11.2011 Easyjet - Izrael - Tel Aviv - 1 608 Kč
Chcete-li si ověřit platnost Archimédova zákona vlastním tělem, potom se vydejte do Izraele za koupačkou v Mrtvém moři, kam vás dopraví britská nízkonákladová společnost Easyjet.

Zpáteční letenky s odletem z Basileje do Tel Avivu jsou v prodeji za 1 608 Kč. Za uvedenou cenu jsou letenky dostupné na leden, avšak za příplatek též na ostatní měsíce. Například odlet z Basileje (BSL) dne 19. ledna a návrate z Tel Avivu (TLV) dne 29. ledna 2012.

Egypt - Hurghada - 1 469 Kč
Pro milovníky Egypta jsou v nabídce zpáteční letenky ze Ženevy do Hurghady za 1 469 Kč. Například odlet ze Ženevy (GVA) dne 1. února a návrat z Hurghady (HRG) dne 15. února. Obdobně koupíte letenky též do Sharm El Sheikhu, nebo můžete destinace kombinovat.

aktuální naabídka z akčních letenek

Není tady

 

#88 8. 11. 2011 21:45

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Kineziologie

Vero,
no super tummenupp Taba je od Sheiku něco přes 50 km, to by se dalo. Kdybychom sehnali letenku kolem 2tisíc, ubytování kolem 5tisíc, tak to bych jela určitě tongue


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#89 8. 11. 2011 21:49

majkafa
Host

Re: Kineziologie

verko, děkuji. To jsou prima ceny.
Já v lednu bohužel nemám šanci brát si dovču, začátkem roku vůbec ne, v mé profesi. Nejméně tak do dubna ani nevzdechnu po nějakém volnu, obzvl᚝ teď, co měním pozici. Spíš to budou i pracovní víkendy. Ale je prima, že budu moct pracovat částečně z domova.
Chci strávit v Jeruzalemě kus jara nebo léta. Zatím jsem tam byla jen pár dní v červnu. Prosím, pošleš mi do SZ odkaz na ten portál akčních letenek?

Upravil(a) majkafa (8. 11. 2011 21:52)

 

#90 8. 11. 2011 22:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Kineziologie

majkafa napsal(a):

Už bych se měla ale zabývat něčím jiným. Zjistit, jaký je vztah já - Jeruzalem. Třeba se dívám na fotky ze svých dovolených, z naší vesnice,... Všechny fotky v pohodě. A vidím Jeruzalem, kdekoliv, a nahlas brečím a nejde to zastavit a strašně moc moc moc tam toužím být. Co jsem v něm byla, tak ještě daleko víc, než předtím. Je to přímo fyzická bolest srdce. Neskutečně toužím dotýkat se rukami kamenů ve Zdi nářků. Přitisknout se k ní celým tělem a zůstat tak. Musím se na veřejnostech vyhýbat tomu, abych někde viděla fotky Jeruzalema. Protože mám co dělat, abych zadržovala hlasitý pláč a je mi trapné na veřejnosti plakat zdánlivě z ničeho nic. Nevím zatím, co s tím.

V Jeruzaleme som nikdy nebola, ale revala som nahlas na verejnosti, keď nᚠ bratislavský rabín so svojimi veriacimi o ňom len spieval... a to som na to prišla až neskôr, že to je "J´rušalajm, J´rušalajm..." a plakala som pri jednom obraze, nevediac prečo - až potom som si prečítala, že to je obraz slúžky s kalichom, ukradným z Templu... wink Za seba si myslím, že som tam zažila niečo silné, ažké, karmické... a nedobré. Pre mňa alebo pre druhých, alebo oboje.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#91 8. 11. 2011 22:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Kineziologie

Tulipánka napsal(a):

majkafa napsal(a):

Už bych se měla ale zabývat něčím jiným. Zjistit, jaký je vztah já - Jeruzalem. Třeba se dívám na fotky ze svých dovolených, z naší vesnice,... Všechny fotky v pohodě. A vidím Jeruzalem, kdekoliv, a nahlas brečím a nejde to zastavit a strašně moc moc moc tam toužím být. Co jsem v něm byla, tak ještě daleko víc, než předtím. Je to přímo fyzická bolest srdce. Neskutečně toužím dotýkat se rukami kamenů ve Zdi nářků. Přitisknout se k ní celým tělem a zůstat tak. Musím se na veřejnostech vyhýbat tomu, abych někde viděla fotky Jeruzalema. Protože mám co dělat, abych zadržovala hlasitý pláč a je mi trapné na veřejnosti plakat zdánlivě z ničeho nic. Nevím zatím, co s tím.

Majkafo,
tak pojeď s námi na jaře do Egypta a můžeš si dát výlet ke Zdi nářků. Letos na podzim to nevyšlo, ale na jaře už to musí vyjít. Pan prý pojede také wink a už mám další babu do party, možná 2 smile

Ak budem ma peniaze, máte 3. stolt Av ten Múr nárekov tiež určite dám, aj keď... bohvie, kam ma to dostane. Boh dúfam vie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#92 8. 11. 2011 22:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Kineziologie

Tulipánka napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Tulip, jsi fakt dobrá. Ty jsi poctivá a mᚠvýdrž, hledᚠchyby tam, kde skutečně jsou a umíš si s nimi pak poradit. Tobě to nemůže nefungovat, ale někomu, kdo jede jen na vlně svého ega, to stejně nemůžeš vysvětlit smile

V neděli jsem byla na penězích. Už cítím, že je jich kolem mě spousty, cítím to nekonečné bohatství, jen ho ještě přijmout. Ale to už se doladí a na jaře tradá Egypt big_smile
http://www.etravel.cz/hotel-hilton-nuweiba-coral-resort

Á tak to ja radšej na tú poznávačku... namiesto Hiltonu nejaký trojhviezdičkáč, ale určite dobrého miestneho sprievodcu... a veža výletov...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#93 8. 11. 2011 22:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Kineziologie

Arcanum napsal(a):

majkafa napsal(a):

Na tom místě jsem v sobě cítila, co cítil on. Je to střelené, ale já to vím. Podíval se doleva a cítil naprostou beznaděj, že ještě dojte támhle, kousíček a tam bude viset a tam zemře a všechno skončí.

Bozi syn ale nezna beznadej,nebot neumira (pouze fyzicky) a nic tim nekonci.
(to jen inspirace) smile

Myslím, že ani Boží syn s anemusí radova z fyzického utrpenia... a beznádej môže prameni aj zo správania davu, napríklad.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#94 8. 11. 2011 22:35

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Kineziologie

Selima napsal(a):

Arcanum napsal(a):

majkafa napsal(a):

Na tom místě jsem v sobě cítila, co cítil on. Je to střelené, ale já to vím. Podíval se doleva a cítil naprostou beznaděj, že ještě dojte támhle, kousíček a tam bude viset a tam zemře a všechno skončí.

Bozi syn ale nezna beznadej,nebot neumira (pouze fyzicky) a nic tim nekonci.
(to jen inspirace) smile

Myslím, že ani Boží syn s anemusí radova z fyzického utrpenia... a beznádej môže prameni aj zo správania davu, napríklad.

Ze sveho fyzickeho utrepeni? Bozi syn je syn Bozi proto ze se se umi dostat za nej,za utrpeni. stolt

V tom textu na ktery jsem reagovala Seli,nevidim nic o beznadeji pramenici z pocinani davu.


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#95 8. 11. 2011 22:35

majkafa
Host

Re: Kineziologie

Aj boží syn je "len" človek. smile
Ja cítim, že som v Jeruzaleme zažila niečo vežmi  pekné. Aj keď som na kúsku cesty doprevádzala Ježiša na Golgotu, čo bolo smutné. Ale neviem, či som bola žena alebo muž.  Mám pocit, že by som mala čaka na tom námestí pred Múrom nárekov. Že sa tam mám s niekým stretnú, s kým som sa veky nevidela. Múr nárekov je stále snímaný webkou, vydržím na ňu čuča hodiny.

http://www.aish.com/w/

 

#96 8. 11. 2011 22:42

majkafa
Host

Re: Kineziologie

Arcanum napsal(a):

Selima napsal(a):

Arcanum napsal(a):

Bozi syn ale nezna beznadej,nebot neumira (pouze fyzicky) a nic tim nekonci.
(to jen inspirace) smile

Myslím, že ani Boží syn s anemusí radova z fyzického utrpenia... a beznádej môže prameni aj zo správania davu, napríklad.

Ze sveho fyzickeho utrepeni? Bozi syn je syn Bozi proto ze se se umi dostat za nej,za utrpeni. stolt

V tom textu na ktery jsem reagovala Seli,nevidim nic o beznadeji pramenici z pocinani davu.

Nepsala jsem nic o fyzickém utrpení. Ty pocity s ním nesouvisí. Všechno skončí je, že všechno skončí. Jeho poslání. To, proč tady byl. A on nevěděl, jestli obstál, jestli svou misi splnil. Jestli nám to dokázal podat tak, abychom pochopili. Bylo to tak silné, že upadl, nedokázal to v tu chvíli unést. To opravdu neumím vyjádřit slovy. Všechna jsou nedostatečná.

Upravil(a) majkafa (8. 11. 2011 22:44)

 

#97 8. 11. 2011 22:44

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Kineziologie

majkafa napsal(a):

Aj boží syn je "len" človek. smile

Neni jen clovek a neni ani "jen" clovek.


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#98 8. 11. 2011 22:56

majkafa
Host

Re: Kineziologie

Arcanum napsal(a):

majkafa napsal(a):

Aj boží syn je "len" človek. smile

Neni jen clovek a neni ani "jen" clovek.

Ano, maminko. Samořejmě, že mᚠpravdu. Jak jinak. Děkuji za to, že jsi mě opravila.

 

#99 8. 11. 2011 23:03

majkafa
Host

Re: Kineziologie

Ti zpěváci před Zdí nářků byli z této země: http://en.wikipedia.org/wiki/Northland_Region

 

#100 9. 11. 2011 0:53

minimici
♥------
Registrovaný: 9. 11. 2011
Příspěvky: 1

Re: Kineziologie

S kineziologií mám opravdu hodně špatné zkušenosti. Je to jen šarlatánství, které z vás tahá peníze. Pokud by se jednalo o nějakou legitimní formu psychoterapie, našli by jste o kineziologii odborně publikované články. Žádné však neexistují. Později jsem i úplnou náhodou zjistila, jak moc se kineziologie podobá Scientologii. Doporučuji velkou obezřetnos a raději si zaplate dobrého psychologa...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů