Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 30. 10. 2011 19:27

majkafa
Host

Re: Kineziologie

Pavlo, váhala jsem, ale napíšu to. Chovám se k tobě tak, jak si přeji, aby ses ty chovala ke mně. Tudíž tvé příspěvky nijak nekomentuji a nevyjadřuji se k nim. Kromě tohoto vlákna dnes večer. Tak tě prosím, jestli ti to jen trošku jde, chovej se ke mně také tak. Děkuji.

 

#27 30. 10. 2011 19:32

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Kineziologie

majkafa napsal(a):

Tulipánko, děkuji za vysvětlení a držím palce. par
Jak už jsem psala v předchozím příspěvku, že se zamýšlím vlastně sama nad sebou, zemřel mi tento týden nečekaně můj oblíbený bratranec. Kdysi mezi 13 a 20 lety jsem ho milovala a kdoví, možná i on mě, strávili jsme spolu hodně hezkých chvil. Ale byli jsme příbuzní a nikdy jsme nemluvili o citech. V posledních letech, když zůstal sám a já taky, jsme byli spolu hodně v kontaktu a bylo to jako tenkrát, zase ta hluboká vzájemná blízkost a spřízněnost.
V úterý večer se díval na televizi a zemřel. Byl o 6 let starší, než já. Tak se s ním v duchu loučím a vím, že jestli o tom měl vědět, že jsem ho milovala, tak to určitě věděl. A že je tu stále se mnou, i když fyzicky odešel.
A tak je mi tak nějak smutno, ale jsem ráda, že jsem ho mohla znát a že patřil do mého života. Byl to muž, jakého bych si přála mít jako životního partnera.

Děkuji smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#28 30. 10. 2011 21:55

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Kineziologie

majkafa napsal(a):

PavlaH napsal(a):

A kdo jsi ty majkafo, že si troufᚠsoudit a hážeš kamenem........?

A kdo jsi ty, že si troufᚠtvrdit, že soudím? hm.

Majkafo - i já se přidávám k Pavle
I mně se zdá, že šmahem odsoudíš kdo tady napíše. Ted si vzpomínám třeba na rozmazlenýho fracka z fora kariéra, nebo upozornění na to, zda dotyčná neví, co je antikoncepce a další a další. Jj, píšeš a Tvoje písmenka vyzařují, jak kdyb si byla paní chytrá, která ví to a to nejlíp ze všech a nikdy by neudělala takovou chybu,jako ten,který se chce tady podělit o starosti.
Ale to jsem offtopic


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#29 30. 10. 2011 21:55

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Kineziologie

Tuli - napíšu Ti Sz


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#30 31. 10. 2011 7:18

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Kineziologie

majkafa napsal(a):

Tulipánko, ale zřejmě ti to moc nefunguje, když mᚠproblémy se svým šéfem, jak jsem někde četla.

Vlastně se zamýšlím sama nad sebou. Myslím, že i když bychom byli v "superpohodě", čas od času přijdou smutky a splíny. Ale pokud jsme uvnitř v pohodě, vyrovnaní, lépe se nám i tyto smutky a splíny překonávají. Zjistila jsem, že není dobré s nimi bojovat. Že je stačí nechat s tím, že zase časem odezní.
Někde jsem četla: Nebojujte. Sněte.smile

Ale přeci šéf, může rozhodit i sebevědomou ženu.
Navíc bych řekla, že Tuli je nastoupila po rodičáku a to jsou ženský zranitelnější ,jsou s dětma dlouho doma, neuměj se bavit. Ale to chce čas. Problém pracovní nemusí být kvůli tomu,že ženská dřív trpěla pocitem viny, neměla se ráda a tak. To by vytočilo každýho.
Jak se to říká - největší srážka je srážka s blbcem.
A souhlsím - pokud jsme uvnitř v pohodě, líp se smutky a splíny překonávají - ne-li že prostě se přejdou a nepřemýšlí se nad nima, nerozhází nás.
Tuli - jestli ti šéf nesedl, co změna zaměstnání? Já vím v dnešní době, ale jestliže po tobě jede, lepší to nebude.I kdyby si chodila na kineziologii každý den.

Upravil(a) dusička (31. 10. 2011 7:20)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#31 31. 10. 2011 8:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Kineziologie

Moje zkušenost je taková, že kinezka je příliš jemná metoda na to, aby "zadubenci" viděli IHNED nějaký pokrok. Žádný kineziolog totiž v první řadě nesáhne na ten nejbolestivější blok, ale postupuje systematicky v jakýchsi "širokých kruzích". Nesmírně záleží na jeho zkušenosti a také na trpělivosti klienta, protože čím víc bloků, tím víc sezení. Jedno dvě v žádním případě nestačí, je to práce na měsíce, možná i roky. Nu stejně jako u psychologa, znám lidi, ktečí chodí za psychologem roky a k tomu ještě zobou AD. Nevidím na tom nic špatného, je to volba každého z nás, kudy se vydají, aby nalezli svůj psychický klid a vyrovnanost.

Mně před mnoha lety kinezka pomohla a to výrazně, přesto, že jsem absolvovala jen tři sezení. Výrazně mi ulevila, postavila mně na nohy a otevřela mi nové možnosti. Měla jsem štěstí, protože moje kinezioložka byla opravdu třída, po třech setkáních mě "vykopla" se slovy: dál mě nepustíte, nebudeme plýtvat vašimi penězi a mým časem, najděte si někoho silnějšího, než jste Vy. Tehdy jsem ji ještě moc nechápala, ale dnes na ni s úctou vzpomínám. A řídím se stejnými pravidly jako ona - dokud se to hýbe kupředu, pracujem, když jsme došli na samu hranici společných možností, hybaj jinam stolt

Dodám: teď jsem si tu paní našla na netu, dělá stále kinezku a určitě ji dělá ještě lépe než cca před 18ti lety, kdy pracovala se mnou stolt Jsem moc ráda, že takovýhle lidé se neztrácejí.

Upravil(a) Pandorraa (31. 10. 2011 8:45)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#32 31. 10. 2011 10:36

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Kineziologie

Duši,
s šéfem je to o hodně komplikovanější. Snad ani po mě nejede, ale to chování, ty podmínky ve firmě, stále naštvaná kolegyně, nevysvětlené úkoly, které samozřejmě udělám občas špatně a z toho průser, nadávání za blbosti, arogance, přehlížení, jsme pro něj roboti, kteří jen musí správně vykonávat práci a když jsem mu řekla o nemoci, že už prostě nemůžu, tak že ho to nezajímá neutral
Ke konci roku mi končí smlouva, i kdybych měla jíst suché rohlíky, odcházím. Pokud bych si tohle nechala líbit, znamená to silnou neúctu k sobě sama. Ale právě to mě přivedlo k tomu, že si sebe začínám vážit smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#33 31. 10. 2011 11:04

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Kineziologie

Tulipánka napsal(a):

Duši,
s šéfem je to o hodně komplikovanější. Snad ani po mě nejede, ale to chování, ty podmínky ve firmě, stále naštvaná kolegyně, nevysvětlené úkoly, které samozřejmě udělám občas špatně a z toho průser, nadávání za blbosti, arogance, přehlížení, jsme pro něj roboti, kteří jen musí správně vykonávat práci a když jsem mu řekla o nemoci, že už prostě nemůžu, tak že ho to nezajímá neutral
Ke konci roku mi končí smlouva, i kdybych měla jíst suché rohlíky, odcházím. Pokud bych si tohle nechala líbit, znamená to silnou neúctu k sobě sama. Ale právě to mě přivedlo k tomu, že si sebe začínám vážit smile

Ahoj Tuli, to mě moc mrzí, že mᚠtakového šéfa, ale myslím si, že se určitě nejde lepší práce pro tebe než tato... Chytrá a šikovná holka jako ty se uživí vždycky! smile  Já mám slušného a hodného šéfa, ale štve mě tam ten nesmyslný systém, za který šéf nemůže, ale vymýšlejí ho "lidi" nad ním. Je to moc velký řetězec a dosti velký blázinec a frmol, ale snad to nějak zvládnu  rodna
Také snesu hodně, ale kdyby se ke mě zachovali jako k onuci, budu taky muset odejít, nějaké zkušenosti jsem nasbírala, takže v podobné branži bych se určitě chytla  smile


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#34 31. 10. 2011 11:11

majkafa
Host

Re: Kineziologie

Tulipánko, co píšeš, plně chápu. Taky jsem to kdysi zažila a sama odešla z velmi dobře placeného místa. Peníze zdaleka nevyváží to, když jsem ve své práci spokojená, když je situace ve firmě kvůli chování některých lidí pro mě psychicky neúnosná.
Držím ti palce při hledání další práce.

Pan, dík za tvůj příspěvek o kineziologii. Potřebovala jsem něco takového číst.

 

#35 31. 10. 2011 18:56

váhavá
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 4. 2008
Příspěvky: 118

Re: Kineziologie

Mám dotaz na Pandorru,je ta  kinezioložka,o které píšete z Prahy? Pokud ano mohla byste mi dát na ni odkaz? Já žádného kineziologa neznám,a tak hledám někoho, kdo má s nějakým kineziologem dobrou zkušenost.

Není tady

 

#36 4. 11. 2011 16:02

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Kineziologie

Šéf odešel lol godlike


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#37 6. 11. 2011 21:57

Blossom
Host

Re: Kineziologie

Tulipánka napsal(a):

Šéf odešel lol godlike

Pryč z kanceláře, nebo ho vyhodili z práce, a nebo odešel do věčných loviš? wink

 

#38 8. 11. 2011 11:12

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Kineziologie

Odešel z práce ze dne na den smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#39 8. 11. 2011 11:29

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Kineziologie

Tulipánka napsal(a):

Odešel z práce ze dne na den smile

Nakonec vse dobre dopadne,ani to clovek,uz neceka


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#40 8. 11. 2011 12:04

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Kineziologie

Tulipánka napsal(a):

Odešel z práce ze dne na den smile

Teda Tulip, ty jsi ale čarodějka tummenuppbig_smilestolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#41 8. 11. 2011 12:18

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Kineziologie

Pan,
3denní práce tongue


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#42 8. 11. 2011 12:37

majkafa
Host

Re: Kineziologie

Tulip, super. tummenupp

Taky bych něco pracovního potřebovala. Zůstat, kde jsme. Nestěhovat celou firmu. Termín se blíží.

 

#43 8. 11. 2011 13:53

Blossom
Host

Re: Kineziologie

Tulipánka napsal(a):

Pan,
3denní práce tongue

Prosím, můžeš být konkrétnější? Jako - jakou 3denní práci myslíš? Předem dík.

 

#44 8. 11. 2011 14:01

majkafa
Host

Re: Kineziologie

Blossom, nejsem Tulip, ale myslím, že má na mysli něco typu VOS - Vesmírný objednávkový servis. Práce s podvědomím,... a tak.

Taky pracuji. Ale nelámu přes koleno. Jen si tiše klidně  vysílán přání. Bůh ví lépe, než my, jestli je pro nás stěhování dobré. smile

 

#45 8. 11. 2011 16:20

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Kineziologie

majkafa napsal(a):

Tulip, super. tummenupp

Taky bych něco pracovního potřebovala. Zůstat, kde jsme. Nestěhovat celou firmu. Termín se blíží.

Děkuji smile
Majkafo, zpracuj si, co ti na tom vadí smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#46 8. 11. 2011 16:21

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Kineziologie

Blossom napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Pan,
3denní práce tongue

Prosím, můžeš být konkrétnější? Jako - jakou 3denní práci myslíš? Předem dík.

Bloss,
já přijímám, co mi vadí a taky vzhledem k tomu, že to bylo hodně o sebevědomí, tak jsem se na papírek napsala všechny své dobré vlastnosti. A jen jsem zírala, často se na to dívám smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#47 8. 11. 2011 17:23

Blossom
Host

Re: Kineziologie

Tulipánka napsal(a):

Blossom napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Pan,
3denní práce tongue

Prosím, můžeš být konkrétnější? Jako - jakou 3denní práci myslíš? Předem dík.

Bloss,
já přijímám, co mi vadí a taky vzhledem k tomu, že to bylo hodně o sebevědomí, tak jsem se na papírek napsala všechny své dobré vlastnosti. A jen jsem zírala, často se na to dívám smile

To chceš říct, že třídenním díváním se na seznam Tvých dobrých vlastností jsi vypudila z  nesympatického šéfa? va va

Tak tomu principu nerozumím..... kapitulation

 

#48 8. 11. 2011 17:27

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Kineziologie

Blossom napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Blossom napsal(a):


Prosím, můžeš být konkrétnější? Jako - jakou 3denní práci myslíš? Předem dík.

Bloss,
já přijímám, co mi vadí a taky vzhledem k tomu, že to bylo hodně o sebevědomí, tak jsem se na papírek napsala všechny své dobré vlastnosti. A jen jsem zírala, často se na to dívám smile

To chceš říct, že třídenním díváním se na seznam Tvých dobrých vlastností jsi vypudila z  nesympatického šéfa? va va

Tak tomu principu nerozumím..... kapitulation

Blossom ,muzu se zeptat po cem se tu pidis a proc?


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#49 8. 11. 2011 18:05

majkafa
Host

Re: Kineziologie

Tulipánka napsal(a):

majkafa napsal(a):

Tulip, super. tummenupp

Taky bych něco pracovního potřebovala. Zůstat, kde jsme. Nestěhovat celou firmu. Termín se blíží.

Děkuji smile
Majkafo, zpracuj si, co ti na tom vadí smile

Dík za radu, Tulip.
Přesně vím, co mi na tom vadí. big_smile Důvodem nechuti je částečně má lenost. dumbom Teď vylezu z vlaku a za cca 5 minut sedím ve své kanceláři. Pak budu muset cca půl hodinu jít do práce a z práce na vlak pěšky a poslední úsek do pořádného kopce. Za každého počasí. Nejméně půlku dní v týdnu, protože druhou pobývám pracovně na skoro druhém konci státu. Se vidím, jak s mým astmatem visím v tom kopci v půlce dlouhatánských schodů přes zábradlí a nemůžu dýchat. V zimě, ve neodklizeném sněhu, za deště, pak ještě kus parkem, kde je to za tmy ráno i večer o strach. Kanceláře na novém místě v suterénu v kopci, bez řádného denního světla. Málo místa, budeme tam namačkáni jako sardinky. Všude daleko.
Tak jsem si to tady hezky sepsala. dumbom

Možná tam taky působí to, že opravdu ani jediný člověk z firmy se tam nechce stěhovat. Možná o to víc něco (někdo) tlačí na to, že se tam prostě přestěhujeme.
Tak si pořídím do kapsy na noční tmy pepřák, říkám si, že každodenní trénink chůzí mi pomůže na astma, i když to už zdaleka není tak kritické, jako kdysi. A že od jara do podzimu to bude v brzkém ráně hezká procházka. smile

Upravil(a) majkafa (8. 11. 2011 18:13)

 

#50 8. 11. 2011 18:07

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Kineziologie

Tulip, jsi fakt dobrá. Ty jsi poctivá a mᚠvýdrž, hledᚠchyby tam, kde skutečně jsou a umíš si s nimi pak poradit. Tobě to nemůže nefungovat, ale někomu, kdo jede jen na vlně svého ega, to stejně nemůžeš vysvětlit smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů