Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 31. 8. 2014 8:20

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak naučit dítě (1.5 roku) usínat v postýlce

Děti spaly od narození v postýlce a má vnoučátka taky. S usínáním žádný problém. Zazpívala jsem uspávanku, později přečetla pohádku, pusinka na dobrou noc a děti v klidu usnuly.
Kdyby děti spaly s námi v posteli, bála bych se, abychom jim neublížili. A taky by si nikdo z nás neodpočinul, tak k čemu by to bylo dobré, mačkat se a nemít pohodlí ani my, ani děti. Pokud je to jen trochu možné z prostorových důvodů, myslím si, že děti by od narození měly spát ve své postýlce.
Ostatně, vzpomněla jsem si, když jsme bydleli v cikánské kolonii, tam chodila dětská zdravotní sestra kontrolovat, jestli má dítě své vlastní lůžko. Nu a aby to cikáni nebrali jako diskriminaci, kontrolovalo se i v necikánských domácnostech. (To bylo ještě za socializmu)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#27 31. 8. 2014 8:41

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Jak naučit dítě (1.5 roku) usínat v postýlce

Eva. napsal(a):

Děti spaly od narození v postýlce a má vnoučátka taky. S usínáním žádný problém. Zazpívala jsem uspávanku, později přečetla pohádku, pusinka na dobrou noc a děti v klidu usnuly.
Kdyby děti spaly s námi v posteli, bála bych se, abychom jim neublížili. A taky by si nikdo z nás neodpočinul, tak k čemu by to bylo dobré, mačkat se a nemít pohodlí ani my, ani děti. Pokud je to jen trochu možné z prostorových důvodů, myslím si, že děti by od narození měly spát ve své postýlce.
Ostatně, vzpomněla jsem si, když jsme bydleli v cikánské kolonii, tam chodila dětská zdravotní sestra kontrolovat, jestli má dítě své vlastní lůžko. Nu a aby to cikáni nebrali jako diskriminaci, kontrolovalo se i v necikánských domácnostech. (To bylo ještě za socializmu)

Tam je právě trošku problém s kojením, moje vnoučata byly kojený skoro do 2 let a běžně usínaly u prsu , vnučka jinak neusnula, než u prsu . Takže když se v noci probudila , spala neklidně , dostala prs a byla hned v limbu .To by musela maminka vstávat k postýlce někoikrát za noc a vůbec by se nevyspala .


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#28 31. 8. 2014 11:13

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Jak naučit dítě (1.5 roku) usínat v postýlce

olasik napsal(a):

Moje dcera se taky v určitým věku rozhodla, že děti dá do psstýlky a zkoušela zhora uvedenou metodu .
Nakonec to vzdala a s dětma spí dodnes , myslím že vnouček plynule přejde v 17 letech ke slečně v posteli , protože si neumím představit , jak ho ze svý postele dostane .
Ale pro psychiku dětí je nejlepší bejt v bezpečí u maminky.

lol

Není tady

 

#29 31. 8. 2014 16:50

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak naučit dítě (1.5 roku) usínat v postýlce

Moje děti měly své postýlky, ale stejně spaly se mnou. U kojení to je prostě nejpohodlnější, usly u prsa a bylo. Samostatně kluci spali v pokojíku 6 a 3 roky (předtím spali se mnou na letišti ) a holka od 4 let smile
Pro mě to bylo jednodušší ,že jsem je měla při ruce a nemusela vylejzat, když mě potřebovali.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů