Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 10. 2011 14:19

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Vtipy a veselé příhody. Že žádnou neznáte? A co tu od kadeřnice?

Máme v dnešním světě mnoho starostí. Od těch, co moc nemůžeme změnit (i když máme demokracii a volby)
jako je například portfolio potenciálních (neschopných a předem skorumpovaných) taky-politiků (odejdou růžový, přijdou modří, či jiní kanárci a ptáci, z kterých si pak vybíráme naše elity, co nás (ne-)representují), až po ty menší problémy, kažodenní, jako např. co dát našemu dítku na svačinu, co uvařit dnes k večeři, kam (a za co) na dovolenou. Mezitím ještě další, větší, jako například jak si najít (lepší) práci, vybrat levnou dovolenou, nejlepší hypotéku a nedat se u toho napálit, zvolit dobré očkování pro dceru, atd atd... Starostmi nevíme někdy co dřív, jak se zastavit, zasmát.

Ale u toho se  nám dějí rovněž veselé věci. Někdy i právě, když ty starosti řešíme. Určitěš jsou rovněž každodenní součástí našeho života. Smích pomáhal lidem i národům v nejt잚ích chvílích. Známe vtipy z roku 68, například.

Máte chu se podělit s vaším smíchem, úsměvem, něčím co potěší další? Zasmát se nad svým veselým příběhem? Říci zde něco vtipného, co se stalo včera vašemu sousedovi (nebo vám, samozřejmě) zábavného, komického, nebo vašemu dítku ve škole, školce či vaší mamince v domově důchodců, kde jste jí za úplatke po dvou letech dostala? Já práve včera slyšel, jak se na služební cestě muselo auto plné kolegů kůli zapomenuttému mobilu jedné z pasažérek
vrátit sto kilometrů - aby na místě pak zjisitili, až dotyčná, která jej "ztratila", se zvedla ze sedačky v autě, že na tom mobilu seděla? Nezabila by jste jí v tu chvíly? Ja asi ano, když bych v tom autě seděl...

Nebo jen znáte dobrý vtip, který jste včera slyšela u vaší kadeřnice? Nebo přečetla v místním plátku "Mysliveckého/Femistického sdružení Horní Dolní"? Klidně může být i v místním nářečí - ty já mám osobně
moc rád. Hned začnu nějakým tam od nás, ze "šaženeho Vychodu" (tj Východního Slovenska, čeští muži co byli z některým na vojně vám řeknou, co je to za "živočišní druh" ů), kde se mluví tak, že si už někdy nerozumíme ani my jeden druhému. A sám doufám, že si zde přečtu brzo například nějaký typický vtip pro Ostravu, či z
Jižních nebo Západních Čech...

Máte ráda černý humor, humor anglický, nebo ten z dob komunismu či z časů Švejka? Mám sám pocit že Švejk je tady pořád s náma... Či o policajtech? ;-)

Tak na to vše je tady teď prostor. Pozor, začínáme... Vaše příspěvky a komentáře vítány. Až tady toho bude víc, tak uděláme vhodná subfora, například, extra pro vtipy a extra vaše příhody ze života, zatím je pište, jak si přejete...


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#2 16. 10. 2011 22:52

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Vtipy a veselé příhody. Že žádnou neznáte? A co tu od kadeřnice?

"Mami, zjá mám lístek za devět, za kolik ty?"
"Já s Matýskem za 18."
"A kolik z toho je za Matýska?"
"Nic."
"Aha. Tak ty mᚠza 18, protože seš už stará, jo?"
"Stará ne, dospělá."
"Mami, a za kolik by měl lístek děda?"
big_smile big_smile big_smile

(Dialog se starším synem při čekání na MHD)


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#3 21. 11. 2011 17:11

rprenosilova
♥------
Registrovaný: 21. 11. 2011
Příspěvky: 1

Re: Vtipy a veselé příhody. Že žádnou neznáte? A co tu od kadeřnice?

poslala jsem manžela do lékárny pro Holtovu mast. Chceš to napsat? ptám se. Ne, to nezapomenu, holt  nejsem tupej, ne. Přišel do lékárny a chtěl Tupoltovu mast, lékárnice na něj koukala, že to nezná, tak mi volal a vylíčil, co se stalo, abych mu řekla, jak že se ta mast jmenuje.

Není tady

 

#4 28. 11. 2011 14:55

bejada
♥------
Registrovaný: 28. 11. 2011
Příspěvky: 1

Re: Vtipy a veselé příhody. Že žádnou neznáte? A co tu od kadeřnice?

Mne otec vzdy hovoril ze ked pridem domov s priatelom... tak mu zabije psa a zlomi bielu palicku big_smile

Není tady

 

#5 29. 11. 2011 2:03

selest123
♥------
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 1

Re: Vtipy a veselé příhody. Že žádnou neznáte? A co tu od kadeřnice?

To je ale škaredá nevesta big_smile
!! NO DOVOźTE to je moja dcéra!!!
Prepáčte ja som nevedel že ste jej otec!
NO DOVOźTE ja som jej matka!!!!!
big_smile

Není tady

 

#6 14. 12. 2011 20:10

angeelina92
♥------
Registrovaný: 14. 12. 2011
Příspěvky: 4

Re: Vtipy a veselé příhody. Že žádnou neznáte? A co tu od kadeřnice?

Pár vtipů o mužích big_smile

Úspěšný muž je takový, který dokáže vydělávat víc, než jeho žena utrácet.

Co je chlapská definice romantiky? . . Sex.

Proč se chlap po čtyřicítce zpotí mezi prvním a druhým číslem? . . Protože je mezi tím léto.

Další skvělé vtipy naleznete zde http://www.mrte.cz/vtipy/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů