Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 7. 10. 2011 11:57

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítelova kamarádka

Jenže blbý je,když je to mazel na všechny strany
To zatím nevíme nikdo... ani Piškot ne. Jen ty to tvrdíš tak, jako bys jim svítila.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#77 7. 10. 2011 11:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přítelova kamarádka

dusička napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

dusičko, ty mě v poslední době nemile překvapuješ.

Tovíš tichá vody břehy mele, jsem totiž ta vyl...pr... jak jsme minule naznačila tongue která píše,lže, přeonaačuje. Co tě na tom překvapuje? Tak si mě dej do ignorace

já ti to nenaznačila. já ti to napsala na tvrdo. tak jako ty píšeš mě. akorát, že když je to směrem ke mně, zdá se ti to být v naprostém pořádku. a taky jsem to nazvala jinak. to s tím lhaním, to už sis tam přidala sama. no, asi víš proč, že.

Upravil(a) PPavlaa (7. 10. 2011 11:58)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#78 7. 10. 2011 11:58

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Přítelova kamarádka

Kuty napsal(a):

mia napsal(a):

dusička napsal(a):


No ale - bud mu věří, nebo nevěří.A asi moc nevěří,když se bojí,že ho ta druhá svede.

Duši, to je ale úplně jedno, jestli mu věří, nebo nevěří, žárlí či nežárlí...myslím, že na výsledku to nic moc nezmění, může to dopadnout dobře, ale spíš i blbě a ta pravděpodobnost je docela vysoká řekla bych. A pán by si toho rizika měl být vědom.

Ale jdi.Pán je naopak moc spokojenej a má to dobře zařízený,ne?O jakém riziku to mluvíš?Problém má jeho partnerka především.

vycházím z toho, že je opravdu možné, že z jeho strany tam úmysl není.... i když i tak se dle mého vkusu chová až moc free vzhledem k tomu, že má partnerku.

Není tady

 

#79 7. 10. 2011 11:58

potkanpiskot
♥♥-----
Registrovaný: 6. 10. 2011
Příspěvky: 57

Re: Přítelova kamarádka

helena napsal(a):

tohle tvoje přirovnání vystihlo celou podstatu mého problému
Je blbě vycvičenej? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
No... já taky radši mazla, než služebního psa http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

No asi je:D
Každopádně máme společný víkend před sebou,takže k debatě určitě dojde...

Není tady

 

#80 7. 10. 2011 12:00

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Přítelova kamarádka

helena napsal(a):

Jenže blbý je,když je to mazel na všechny strany
To zatím nevíme nikdo... ani Piškot ne. Jen ty to tvrdíš tak, jako bys jim svítila.

Hlavně aby se zavčas rozsvítilo jim oběma,pokud jeden o druhého opravdu stojí.

Není tady

 

#81 7. 10. 2011 12:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přítelova kamarádka

Kuty napsal(a):

potkanpiskot napsal(a):

Myslím, že se tato debata žene do tématu
na které jsem radu nežádala.
Děláte ze mě žárlivou stíhačku,kterou opravdu nejsem, a naivní pipku cosi  myslí
že něco změní.
Já si nemyslím,že mě partner podvádí,jen jsen chtěla poradit v dané situaci,právě proto abych ho k tomu svým chováním nepodpořila.
To bych přece mohla žárlit na každého kamaráda,se kterým se vidí častěji než se mnou...
A já netvrdím,že se s ní vidí každý den,mě prostě vadí,a slečně dávám najevo že jsme pár
nějak to nebere v potaz...

To musíte mít fakt divný vztah - je častěji s kámošem než s tebou,když není s kámošem je s tvojí kamarádkou - ale když vám to vyhovuje;jen mě tak napadá jestli tedy vůbec je,jestli sis ho nevymyslela,když s tebou snad skoro vůbec není nebo jen minimálně?

A vůbec se nemusíš vztekat tady,že debata směřuje jinam,než si chtěla;dupeš a vztekᚠse tujak malé děcko.Vykašli se na domlouvání tvé kámošce-já na jejím místě bych se ti rovnou vysmála,ale asi jako kámoška to ona neudělá,vezmi si rázně do parády svého milého.

s tím souhlasím, když už to chceš řešit, tak s ním, ne s ní.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#82 7. 10. 2011 12:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přítelova kamarádka

helena napsal(a):

A asi moc nevěří,když se bojí,že ho ta druhá svede.
Ale dusi... i člověk spravedlivý sedmkrát denně zhřeší http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png To nemá nic společnýho s ne/důvěrou... to je o tom, že slečna se zaměřila na lov dalšího skalpu, kterej si hodlá pověsit na opasek a Piškot se docela obyčejně bojí, aby se jí to nepovedlo. Hele - to musí bejt sakra vycvičenej pes, aby vydržel každej den buřta před nosem a nechňapnul po něm http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

To musíte mít fakt divný vztah - je častěji s kámošem než s tebou,když není s kámošem je s tvojí kamarádkou
Jestlis dobře četla, tak s kamarádkou je tehdy, když Piškot pracuje... a něco podobnýho bude asi i s kámošem. Když jsem byla na MD a chlap makal od nevidím do nevidím, taky jsme se potkávali doma akorát tak v neděli...

s tím prvním odstavcem souhlas.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#83 7. 10. 2011 12:02

potkanpiskot
♥♥-----
Registrovaný: 6. 10. 2011
Příspěvky: 57

Re: Přítelova kamarádka

Kuty napsal(a):

helena napsal(a):

Jenže blbý je,když je to mazel na všechny strany
To zatím nevíme nikdo... ani Piškot ne. Jen ty to tvrdíš tak, jako bys jim svítila.

Hlavně aby se zavčas rozsvítilo jim oběma,pokud jeden o druhého opravdu stojí.

nemyslím,že by byl mazel na všechny strany..to bych si asi za ty tři roky všimla...

Není tady

 

#84 7. 10. 2011 12:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přítelova kamarádka

mia napsal(a):

Kuty napsal(a):

mia napsal(a):


Duši, to je ale úplně jedno, jestli mu věří, nebo nevěří, žárlí či nežárlí...myslím, že na výsledku to nic moc nezmění, může to dopadnout dobře, ale spíš i blbě a ta pravděpodobnost je docela vysoká řekla bych. A pán by si toho rizika měl být vědom.

Ale jdi.Pán je naopak moc spokojenej a má to dobře zařízený,ne?O jakém riziku to mluvíš?Problém má jeho partnerka především.

vycházím z toho, že je opravdu možné, že z jeho strany tam úmysl není.... i když i tak se dle mého vkusu chová až moc free vzhledem k tomu, že má partnerku.

ale té partnerce to nevadí, až teď ji blikaj kontrolky.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#85 7. 10. 2011 12:05

potkanpiskot
♥♥-----
Registrovaný: 6. 10. 2011
Příspěvky: 57

Re: Přítelova kamarádka

PPavlaa napsal(a):

helena napsal(a):

A asi moc nevěří,když se bojí,že ho ta druhá svede.
Ale dusi... i člověk spravedlivý sedmkrát denně zhřeší http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png To nemá nic společnýho s ne/důvěrou... to je o tom, že slečna se zaměřila na lov dalšího skalpu, kterej si hodlá pověsit na opasek a Piškot se docela obyčejně bojí, aby se jí to nepovedlo. Hele - to musí bejt sakra vycvičenej pes, aby vydržel každej den buřta před nosem a nechňapnul po něm http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

To musíte mít fakt divný vztah - je častěji s kámošem než s tebou,když není s kámošem je s tvojí kamarádkou
Jestlis dobře četla, tak s kamarádkou je tehdy, když Piškot pracuje... a něco podobnýho bude asi i s kámošem. Když jsem byla na MD a chlap makal od nevidím do nevidím, taky jsme se potkávali doma akorát tak v neděli...

s tím prvním odstavcem souhlas.

To ano,netráví s ní veškerý volný čas,jen když já ho nemám.
Já neřekla,že je s ní od nevidím do nevidím...to už bych asi nedala...

Není tady

 

#86 7. 10. 2011 12:06

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Přítelova kamarádka

dusička napsal(a):

Nevím proč bych mu měla vykládat že žárlím, o tom to přece není.
a o tom to právě je,protože Ty žárlíš

Ale to neni o zarlivosti.

To je o manipulaci te druhe a mozneho vlivu na jejich vztah, ktery docela pravdepodobne jeji partner nevidi. To opravdu existuje. A na druhe strane existuji patologicke osoby, ktere maji jen jedinnou radost, znicit nekomu jinemu vztah na ktery samy nikdy nemaji.

Ja jsem na nektere zenske taky nezarlila, byly tak pitome a primitivni.

Upravil(a) sahleb (7. 10. 2011 12:07)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#87 7. 10. 2011 12:06

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Přítelova kamarádka

potkanpiskot napsal(a):

Kuty napsal(a):

helena napsal(a):

Jenže blbý je,když je to mazel na všechny strany
To zatím nevíme nikdo... ani Piškot ne. Jen ty to tvrdíš tak, jako bys jim svítila.

Hlavně aby se zavčas rozsvítilo jim oběma,pokud jeden o druhého opravdu stojí.

nemyslím,že by byl mazel na všechny strany..to bych si asi za ty tři roky všimla...

Tak te´d mᚠ-bohužel- (dost velmi pravděpodobně s tím bohužel)možnost procitnout.
Dobrá zpráva: je to ještě včas

Není tady

 

#88 7. 10. 2011 12:06

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Přítelova kamarádka

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

dusičko, ty mě v poslední době nemile překvapuješ.

Tovíš tichá vody břehy mele, jsem totiž ta vyl...pr... jak jsme minule naznačila tongue která píše,lže, přeonaačuje. Co tě na tom překvapuje? Tak si mě dej do ignorace

já ti to nenaznačila. já ti to napsala na tvrdo. tak jako ty píšeš mě. akorát, že když je to směrem ke mně, zdá se ti to být v naprostém pořádku. a taky jsem to nazvala jinak. to s tím lhaním, to už sis tam přidala sama. no, asi víš proč, že.

Pavli - víš co, starej se o sebe


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#89 7. 10. 2011 12:08

potkanpiskot
♥♥-----
Registrovaný: 6. 10. 2011
Příspěvky: 57

Re: Přítelova kamarádka

PPavlaa napsal(a):

mia napsal(a):

Kuty napsal(a):


Ale jdi.Pán je naopak moc spokojenej a má to dobře zařízený,ne?O jakém riziku to mluvíš?Problém má jeho partnerka především.

vycházím z toho, že je opravdu možné, že z jeho strany tam úmysl není.... i když i tak se dle mého vkusu chová až moc free vzhledem k tomu, že má partnerku.

ale té partnerce to nevadí, až teď ji blikaj kontrolky.

Ano začaly blikat,donedávna,kdy měla nějakého " kolouška",byl klid.
Po té co se jejich sportovní spolupráce zintenzivnila ,jsem zjistila že už je zase sama...

Není tady

 

#90 7. 10. 2011 12:08

mona123456
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 5. 2011
Příspěvky: 209

Re: Přítelova kamarádka

přikláním se stranu holek, potkanpiskot tady chtěla prostě slyšet, že je to normální, že "on" si chodí s kamarádkou a tráví s ní více času než s ní samotnou...... ale podle mě to normální není, Potkane, vem si to ze své stránky, kolik času ty trávíš s kamarády??? já též nevěřím na takového to "kamarádění",                   mezi mužem a ženou, kor když spolu tráví tolik času, ano je normální, když si občas zavolají, ale ne že spolu tráví veškerý volný čas......ta holka po něm evidentě jede,    kdyby ne, nepsalas bys sem svoje pochybnosti, ono totiž podle mě a mých zkušeností, když se ti na něčem něco nezdá, tak vždycky na tom něco je... a tím nemyslím, že jsi žárlivka a tak něco.... tohle totiž všechno má své meze, víš??? a tenhle vztah mi přijde, jako vztah mezi kámošemi, tzv. "volný vztah"... vem si kdyby jednou přišli děti??? budeš mít práce kolem nich, domácnost, manžel..... a co on??? on si bude chodit sportovat s kamarádkou??? já bych teda takovýhle vztah nechtěla....ono a tak či onak, čas to stejně udělá za nás...... třeba za pár měsíců si budeš říkat, já hloupá, že jsem to neviděla hned.... nebo naopak, bude to mezi vámi dobré.... tak či onak, já bych byla na pozoru, protože takovéhle holky typu "rozvracečky vztahů" jsou pěkné zmije..... a dokud nedosáhnou svého nedají si pokoj..... a pak pryč a jdou po jiném zadaném muži.... je jen na tobě, zda ho svede a on ti bude nevěrný a ona se pak na něj vybodne, zda jsi schopná s ním být i nadále a odpoustit mu a tak dále,..... ale já bych určo nemlčela, řekla bych mu, že se mi to nelíbí, a co se mi na tom nelíbí.... to přece není o tom že bys měla být žárlivka a stíhačka, prostě se ti něco nelíbí a než to v sobě dusit, je lepší to prostě říct....snad pochopíš co jsem tím chtěla říct .... hodně štěstí.... a sil

Není tady

 

#91 7. 10. 2011 12:09

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Přítelova kamarádka

Hele - tak jí najděte chlapa vissla


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#92 7. 10. 2011 12:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přítelova kamarádka

dusička napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):


Tovíš tichá vody břehy mele, jsem totiž ta vyl...pr... jak jsme minule naznačila tongue která píše,lže, přeonaačuje. Co tě na tom překvapuje? Tak si mě dej do ignorace

já ti to nenaznačila. já ti to napsala na tvrdo. tak jako ty píšeš mě. akorát, že když je to směrem ke mně, zdá se ti to být v naprostém pořádku. a taky jsem to nazvala jinak. to s tím lhaním, to už sis tam přidala sama. no, asi víš proč, že.

Pavli - víš co, starej se o sebe

duši - proč ? když je to naopak, je to ok ? zvláštní, hmmm wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#93 7. 10. 2011 12:11

potkanpiskot
♥♥-----
Registrovaný: 6. 10. 2011
Příspěvky: 57

Re: Přítelova kamarádka

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Nevím proč bych mu měla vykládat že žárlím, o tom to přece není.
a o tom to právě je,protože Ty žárlíš

Ale to neni o zarlivosti.

To je o manipulaci te druhe a mozneho vlivu na jejich vztah, ktery docela pravdepodobne jeji partner nevidi. To opravdu existuje. A na druhe strane existuji patologicke osoby, ktere maji jen jedinnou radost, znicit nekomu jinemu vztah na ktery samy nikdy nemaji.

Ja jsem na nektere zenske taky nezarlila, byly tak pitome a primitivni.

Právě to já vidím a chtěla bych se pokusit nějak partnerovi vysvětlit,že právě tohle se děje...

Není tady

 

#94 7. 10. 2011 12:11

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Přítelova kamarádka

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


já ti to nenaznačila. já ti to napsala na tvrdo. tak jako ty píšeš mě. akorát, že když je to směrem ke mně, zdá se ti to být v naprostém pořádku. a taky jsem to nazvala jinak. to s tím lhaním, to už sis tam přidala sama. no, asi víš proč, že.

Pavli - víš co, starej se o sebe

duši - proč ? když je to naopak, je to ok ? zvláštní, hmmm wink

Protože tady plevelíme offtopic


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#95 7. 10. 2011 12:12

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přítelova kamarádka

mono, kde piškot píše, že s tou kamarádkou tráví víc času, než s ní samotnou ? něco jsem přeskočila, nebo si k tomu sama přidávᚠ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#96 7. 10. 2011 12:13

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Přítelova kamarádka

Jak to vidím já z mého života a okolí, neexistuje něco jako manželova/přítelova kamarádka.
Existuje pouze milenka (bývalá, současná, budoucí).
Ale možná jsem nepotkala ten jiný případ smile


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#97 7. 10. 2011 12:16

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přítelova kamarádka

je jen na tobě, zda ho svede a on ti bude nevěrný a ona se pak na něj vybodne, zda jsi schopná s ním být i nadále a odpoustit mu a tak dále,.....
toto je co va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#98 7. 10. 2011 12:17

potkanpiskot
♥♥-----
Registrovaný: 6. 10. 2011
Příspěvky: 57

Re: Přítelova kamarádka

PPavlaa napsal(a):

mono, kde piškot píše, že s tou kamarádkou tráví víc času, než s ní samotnou ? něco jsem přeskočila, nebo si k tomu sama přidávᚠ?

Nikdy jsem neřekla,že s ní tráví více času než se mnou.Jen že s ní tráví čas,když nemůžu,což je většinou během týdne. Vídáme se všichni na společných akcích,ale tam se baví normálně.
Právě proto,jak jsem psala, na společných setkáních partner  mluví o nás,ne o tom jak byl s ní hrát.

Není tady

 

#99 7. 10. 2011 12:18

potkanpiskot
♥♥-----
Registrovaný: 6. 10. 2011
Příspěvky: 57

Re: Přítelova kamarádka

Jessika napsal(a):

Jak to vidím já z mého života a okolí, neexistuje něco jako manželova/přítelova kamarádka.
Existuje pouze milenka (bývalá, současná, budoucí).
Ale možná jsem nepotkala ten jiný případ smile

takže muži a ženy co se přátelí jsou milenci?
Kolik máte kamarádů?

Není tady

 

#100 7. 10. 2011 12:20

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Přítelova kamarádka

potkanpiskot napsal(a):

Jessika napsal(a):

Jak to vidím já z mého života a okolí, neexistuje něco jako manželova/přítelova kamarádka.
Existuje pouze milenka (bývalá, současná, budoucí).
Ale možná jsem nepotkala ten jiný případ smile

takže muži a ženy co se přátelí jsou milenci?
Kolik máte kamarádů?

A kdo tady má tak trochu problém s "kamarádkou" my nebo ty?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů