Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#901 14. 10. 2011 20:21

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Přítelova kamarádka

Selima napsal(a):

... Vstupova do vzahu dvoch žudí - nech je akýkžovek - je ažké. A vysvetžova niekomu, že XY má k tebe taký vzah, a nie hentaký, ako si ty myslíš roll - to je už podža mňa vyslovene kvočkovský príznak a tiež príznak, že sa pasujem na matku a hovorkyňu sovjho nesvojprávneho priateža. Tuná sa nedá veža robi, možno skúsi vysvetli partnerovi veci okolo slečny; no a potom sa už len pomodli ...wink

Tá moja rodná (nerodná) slovenčina je aj tak taká pekná... tummenupp
... hentaký... kvočkovský... hovorkyňu... tuná... godlike godlike godlike hjarta pussa
Ahoj Sel tummenupp


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#902 14. 10. 2011 20:23

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Přítelova kamarádka

Když sem někdo to špinavý prádlo háže, nemůže se divit, že ho někde spere. Když nechci, aby se z mýho života něco tady propíralo, nenapíšu to sem. Pakliže napíšu, chápu, že se to probírá. Jsem natolik silná, že to unesu, proto to sem klidně hodím, i když tím přiznám chybu nebo svoji slabinu.
Já sama za sebe nepotřebuju nasazovat masku dokonalosti, v tom je moje síla a nemusím si na nic hrát, nic předstírat.
Pokud to Majce vadí, neměla to tady zmiňovat, nikdo ji nesoudí, jen to prostě přítomní komentují.
Je zvláštní, že praní špíny jiných tolik nevadí a perou ji i ti, co se nad praním tady zmiňovaného konkrétního prádla pohoršují.
Majka to napsala určitě s vědomím, že ne každý ji pro tohle bere kladně. Tak to je.
Ona ví, co dělá, ví, co dělá dobře a co dělá špatně a pokud je s tím ona smířená a vyrovnaná, pak si stejně negativní názory nepustí do hlavy. A Majka je, podle mě, rozumná ženská, která negativní postoje k jejímu vztahu nechápe jako útok na svoji osobu, ale určitě, když stav podváděné ženy zažila, to chápe, protože zná pohled z obou stran.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#903 14. 10. 2011 20:42

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Přítelova kamarádka

Selima napsal(a):

..Ani tie otázky??? A prečo mi potom citát ukazuje, že "Dusicka" ?

No lebo Dusicka je tak trosku "kam vietor, tam plast"..., ale len tak trosicka, tak sympaticky... tummenupp kapitulation


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#904 14. 10. 2011 20:52

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Přítelova kamarádka

Modroočka napsal(a):

Je zvláštní, že praní špíny jiných tolik nevadí a perou ji i ti, co se nad praním tady zmiňovaného konkrétního prádla pohoršují.

Je to hra. big_smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#905 14. 10. 2011 21:01

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Přítelova kamarádka

Modroočka napsal(a):

Když sem někdo to špinavý prádlo háže, nemůže se divit, že ho někde spere. Když nechci, aby se z mýho života něco tady propíralo, nenapíšu to sem. Pakliže napíšu, chápu, že se to probírá. Jsem natolik silná, že to unesu, proto to sem klidně hodím, i když tím přiznám chybu nebo svoji slabinu.
Já sama za sebe nepotřebuju nasazovat masku dokonalosti, v tom je moje síla a nemusím si na nic hrát, nic předstírat.

Modroočko, napadlo tě někdy, že může být dost podstatný rozdíl mezi tím probírat tu aktuálně věci, které sem o sobě někdo napíše a nebo je na něj po měsících nebo i letech účelově vytáhnout ve zcela jiných souvislostech? Chápeš tyhle drobné rozdíly?

Pokud si opravdu nepotřebuiješ nasazovat masku dokonalosti, tak o tom nemluv a prostě to nedělej stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#906 14. 10. 2011 21:05

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Přítelova kamarádka

Pandorraa napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Když sem někdo to špinavý prádlo háže, nemůže se divit, že ho někde spere. Když nechci, aby se z mýho života něco tady propíralo, nenapíšu to sem. Pakliže napíšu, chápu, že se to probírá. Jsem natolik silná, že to unesu, proto to sem klidně hodím, i když tím přiznám chybu nebo svoji slabinu.
Já sama za sebe nepotřebuju nasazovat masku dokonalosti, v tom je moje síla a nemusím si na nic hrát, nic předstírat.

Modroočko, napadlo tě někdy, že může být dost podstatný rozdíl mezi tím probírat tu aktuálně věci, které sem o sobě někdo napíše a nebo je na něj po měsících nebo i letech účelově vytáhnout ve zcela jiných souvislostech? Chápeš tyhle drobné rozdíly?

Pokud si opravdu nepotřebuiješ nasazovat masku dokonalosti, tak o tom nemluv a prostě to nedělej stolt

Neco takovyho Pan jako kdyz si delam ze zklamci prcu ohledne kudlicky na krku? big_smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#907 14. 10. 2011 21:07

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Přítelova kamarádka

Modroočka napsal(a):

..Majka to napsala určitě s vědomím, že ne každý ji pro tohle bere kladně... Ona ví, co dělá, ví, co dělá dobře a co dělá špatně a pokud je s tím ona smířená a vyrovnaná, pak si stejně negativní názory nepustí do hlavy. A Majka je, podle mě, rozumná ženská ...

Neni!!!
Ocekava "kladne ohlasy", ac vi, ze NEBUDOU. grater V tom je ta "naivita"...
Ba ne! Naivni clovek VERI TOMU, ze na sve jednani dostane kladne reakce... Majka pocita s tim, ze NEBUDOU. Dopredu se pred zrcadlem skoli, jak bude reagovat... ale protoze je vpodstate "cista duse", stejne to    n e u k o c i r u j e  - - -
Jo-o, vim o tom SVE grater
Vysledek je ale ... tummenupp godlike kapitulation vissla

Upravil(a) ViktorkaM (14. 10. 2011 21:08)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#908 14. 10. 2011 21:10

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Přítelova kamarádka

ViktorkaM napsal(a):

Modroočka napsal(a):

..Majka to napsala určitě s vědomím, že ne každý ji pro tohle bere kladně... Ona ví, co dělá, ví, co dělá dobře a co dělá špatně a pokud je s tím ona smířená a vyrovnaná, pak si stejně negativní názory nepustí do hlavy. A Majka je, podle mě, rozumná ženská ...

Neni!!!
Ocekava "kladne ohlasy", ac vi, ze NEBUDOU. grater V tom je ta "naivita"...
Ba ne! Naivni clovek VERI TOMU, ze na sve jednani dostane kladne reakce... Majka pocita s tim, ze NEBUDOU. Dopredu se pred zrcadlem skoli, jak bude reagovat... ale protoze je vpodstate "cista duse", stejne to    n e u k o c i r u j e  - - -
Jo-o, vim o tom SVE grater
Vysledek je ale ... tummenupp godlike kapitulation vissla

Holky vy si tu spolu zase krafete,ale voni vás za to smáznou...smile

Není tady

 

#909 14. 10. 2011 21:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelova kamarádka

ViktorkaM napsal(a):

Selima napsal(a):

... Vstupova do vzahu dvoch žudí - nech je akýkžovek - je ažké. A vysvetžova niekomu, že XY má k tebe taký vzah, a nie hentaký, ako si ty myslíš roll - to je už podža mňa vyslovene kvočkovský príznak a tiež príznak, že sa pasujem na matku a hovorkyňu sovjho nesvojprávneho priateža. Tuná sa nedá veža robi, možno skúsi vysvetli partnerovi veci okolo slečny; no a potom sa už len pomodli ...wink

Tá moja rodná (nerodná) slovenčina je aj tak taká pekná... tummenupp
... hentaký... kvočkovský... hovorkyňu... tuná... godlike godlike godlike hjarta pussa
Ahoj Sel tummenupp

storstark Snáď si z toho niečo odnesie aj Piškvorka, pardon, Piškótka...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#910 14. 10. 2011 21:13

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Přítelova kamarádka

Pandorraa napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Když sem někdo to špinavý prádlo háže, nemůže se divit, že ho někde spere. Když nechci, aby se z mýho života něco tady propíralo, nenapíšu to sem. Pakliže napíšu, chápu, že se to probírá. Jsem natolik silná, že to unesu, proto to sem klidně hodím, i když tím přiznám chybu nebo svoji slabinu.
Já sama za sebe nepotřebuju nasazovat masku dokonalosti, v tom je moje síla a nemusím si na nic hrát, nic předstírat.

Modroočko, napadlo tě někdy, že může být dost podstatný rozdíl mezi tím probírat tu aktuálně věci, které sem o sobě někdo napíše a nebo je na něj po měsících nebo i letech účelově vytáhnout ve zcela jiných souvislostech? Chápeš tyhle drobné rozdíly?

Pokud si opravdu nepotřebuiješ nasazovat masku dokonalosti, tak o tom nemluv a prostě to nedělej stolt

Nějak ti, Pan, unikly časový souvislosti, protože na jiných vláknech toto zmíní aktuálně sama aktérka, takže nikdo nevytahuje nic po letech či měsících.

Pan, já si nic nasazovat nemusím, já dokonalá jsem lol reta ale nikomu to neříkej, on to každej taky vědět nemusí wink vissla


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#911 14. 10. 2011 21:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelova kamarádka

pecule napsal(a):

Já se snažím tuhle situaci představit ne tak, že jsem na místě Piškota, ale naopak Piškotova přítele. Vy co jí máte za stíhačku, co byste očekávaly, že vám partner řekne pokud mu něco vadí? Nic? Nebyly byste pak překvapené, že vám třeba dá sbohem a teprve pak se dozvíte, že za to může tenis s kamarádem? Nepiště prosím, že byste předně s kamarádem na tenis nebo kafe nechodily. Prostě byste se s někým vídaly, třeba na té pravidelné hodině tenisu, Vaše úmysly by byly čisté. Jestli i toho kamaráda, to těžko soudit. Opravdu by vám vadilo, kdyby se partner vyjádřil a něco by k tomu řekl? Fakt by tím u vás tak totálně klesl?

Klesol nie, ale v závislosti od formy... by sa m ito nemuselo páči, poažmo ak poznám kamaráta dlhšie ako parnera a to svedomie mám fakt čisté. wink Ja by som debatovala, ale už len po istú hranicu, ,keďže mám svoje skúsenosti so žiarlivcom, a to dokocna takým, že "podža seba súdim teba...." - bol mi opakovane neverný, a pritom žiarlil ako blázon...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#912 14. 10. 2011 21:18

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Přítelova kamarádka

Modroočko, to je dobře, že jsi dokonalá, čím víc nás totiž bude, tím míň bude těch nedokonalých a pak už konečně nezbude nikdo, kod by nechápal, co to je elementární lidská slušnost a důstojnost stoltsmile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#913 14. 10. 2011 21:20

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Přítelova kamarádka

Nesmaznou.
V jinych forech totiz padaj jenom sprosty slova, urazky a prazdny "plky", lae tady, v Babi, se porad docela sympaticky (a slusne!!! godlike ) neco, - - - NECO  - - - resi...
Lidi sem prijdou, poctou si, najdou si "sve tema", ... -  a bud se pripoji, nebo jdou hledat dal....
pussa
Babi je proste godlike tummenupp stolt par rock reta albert


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#914 14. 10. 2011 21:23

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Přítelova kamarádka

Arcanum napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Když sem někdo to špinavý prádlo háže, nemůže se divit, že ho někde spere. Když nechci, aby se z mýho života něco tady propíralo, nenapíšu to sem. Pakliže napíšu, chápu, že se to probírá. Jsem natolik silná, že to unesu, proto to sem klidně hodím, i když tím přiznám chybu nebo svoji slabinu.
Já sama za sebe nepotřebuju nasazovat masku dokonalosti, v tom je moje síla a nemusím si na nic hrát, nic předstírat.

Modroočko, napadlo tě někdy, že může být dost podstatný rozdíl mezi tím probírat tu aktuálně věci, které sem o sobě někdo napíše a nebo je na něj po měsících nebo i letech účelově vytáhnout ve zcela jiných souvislostech? Chápeš tyhle drobné rozdíly?

Pokud si opravdu nepotřebuiješ nasazovat masku dokonalosti, tak o tom nemluv a prostě to nedělej stolt

Neco takovyho Pan jako kdyz si delam ze zklamci prcu ohledne kudlicky na krku? big_smile

Ze Zklamči si dělat prču?va Neke... No..ona smysl pro hunmor náhodou má, ale ne pro ten, který si někdo dělá z ní. To pak proměňuje slova ve žrádlo takovým stylem, že to ani její pes nežere lollollol


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#915 14. 10. 2011 21:26

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Přítelova kamarádka

Pandorraa napsal(a):

Modroočko, to je dobře, že jsi dokonalá, čím víc nás totiž bude, tím míň bude těch nedokonalých a pak už konečně nezbude nikdo, kod by nechápal, co to je elementární lidská slušnost a důstojnost  stoltsmile

Ano? To je evidentně relativní pojem wink


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#916 14. 10. 2011 21:29

majkafa
Host

Re: Přítelova kamarádka

Modroočka napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Modroočko, to je dobře, že jsi dokonalá, čím víc nás totiž bude, tím míň bude těch nedokonalých a pak už konečně nezbude nikdo, kod by nechápal, co to je elementární lidská slušnost a důstojnost  stoltsmile

Ano? To je evidentně relativní pojem wink

Právě tohle podle mě zrovna relativní pojmy nejsou. Tohle vychází z vnitra a tady neexistují kličky a uhýbání. Pokud opravdu vnímáme, co nám nitro říká.

 

#917 14. 10. 2011 21:31

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Přítelova kamarádka

Pandorraa napsal(a):

Arcanum napsal(a):

Pandorraa napsal(a):


Modroočko, napadlo tě někdy, že může být dost podstatný rozdíl mezi tím probírat tu aktuálně věci, které sem o sobě někdo napíše a nebo je na něj po měsících nebo i letech účelově vytáhnout ve zcela jiných souvislostech? Chápeš tyhle drobné rozdíly?

Pokud si opravdu nepotřebuiješ nasazovat masku dokonalosti, tak o tom nemluv a prostě to nedělej stolt

Neco takovyho Pan jako kdyz si delam ze zklamci prcu ohledne kudlicky na krku? big_smile

Ze Zklamči si dělat prču?va Neke... No..ona smysl pro hunmor náhodou má, ale ne pro ten, který si někdo dělá z ní. To pak proměňuje slova ve žrádlo takovým stylem, že to ani její pes nežere lollollol

Ty jsi me nepochopila?  va


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#918 14. 10. 2011 21:33

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Přítelova kamarádka

Modroočka napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Modroočko, to je dobře, že jsi dokonalá, čím víc nás totiž bude, tím míň bude těch nedokonalých a pak už konečně nezbude nikdo, kod by nechápal, co to je elementární lidská slušnost a důstojnost  stoltsmile

Ano? To je evidentně relativní pojem wink

Ano, to jistě ano.
Tahle "relativnost" nás taky rozlišuje: nás dokonalé a ty ostatní nedokonalé stolt
Ale pokud tohle chceš pitvat, založ opravdu jiné vlákno, protože to jsi offtopic


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#919 14. 10. 2011 21:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelova kamarádka

ViktorkaM napsal(a):

omlouvam se za offtopic - ale neni to podobny princip jako treba ze z mnohych tyranych deti se stanou tyrani? sjuk Take tusim divenky znasilnene v detstvi ci rannem mladi se casto (dobrovolne) vydaji na cestu kur...tizan... va

A koho začne týra ten, koho opakovane týrajú rodinní príslušníci, napr. manželia? Slabších rodinných príslušníkov...?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#920 14. 10. 2011 21:36

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Přítelova kamarádka

Arcanum napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Arcanum napsal(a):


Neco takovyho Pan jako kdyz si delam ze zklamci prcu ohledne kudlicky na krku? big_smile

Ze Zklamči si dělat prču?va Neke... No..ona smysl pro hunmor náhodou má, ale ne pro ten, který si někdo dělá z ní. To pak proměňuje slova ve žrádlo takovým stylem, že to ani její pes nežere lollollol

Ty jsi me nepochopila?  va

Myslím, že ano, ano stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#921 14. 10. 2011 21:43

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Přítelova kamarádka

Pandorraa napsal(a):

Modroočko, to je dobře, že jsi dokonalá, čím víc nás totiž bude, tím míň bude těch nedokonalých a pak už konečně nezbude nikdo, kod by nechápal, co to je elementární lidská slušnost a důstojnost stoltsmile

Toleto me taky zajima. big_smile

Dustojnost jakoze vzajemna ucta k druhemu ?  +slusnost k dryhemu zde?


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#922 14. 10. 2011 21:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelova kamarádka

Blossom napsal(a):

Majkafina slova mi připomněla jeden rozhovor, co jsem četla před pár lety s Dianou Kobzanovou. Ptali se jí tam na její vztah s ženatým hokejistou (který měl tehdy  s ženou malinké dítě).
Nepamatuju si to doslova, ale znělo to nějak takhle:

No můžujá za to, že ona je tak blbá, že nechce pořád pochopit, že Jára (nebo jak se ten její jmenoval) chce mě a na ni kašle?
Tak proč pořád prudí a zkouší něco zachraňovat, proč nám už konečně nedá pokoj??

(usch usch usch )

Ja nechápem, prečo sa vôbec pýtali JEJ, prečo sa rovno nespýtali Járu... Predsa one to decko nemala a ona nebola neverná. Alebo mi niečo uniklo?
A nechápem, prečo sa aj Piškótový problém zasa stočil na opakované búšenie do Majkafy... ako skoro všetko a všade, s výnimkou Tehuliek a Recpeptov. big_smile Teda, ona si Majkafa možno za to trechu môže sama, ale - nenudí vás to už medzičasom? Nie je to už trochu monotematické a neprínosné?  A furt dokola; aj z jej strany, aj z vašej? Možno som neprimenrane netrpezlivá, ale už by som privítala niečo nové, podnetné... Nmemáte tu niektorá iná nového ženaáča? Alebo vôbec frajera a tak....?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#923 14. 10. 2011 21:45

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Přítelova kamarádka

Nevic co je zasevat a sklizet?


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#924 14. 10. 2011 22:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelova kamarádka

Blossom napsal(a):

Pokud Tě to dusičko zajímá, tak opravdu - se ženatýma nechodím. A ne, že by se mi někdy některý setsakra nezamlouval... Ano, zamlouval, a i měli zájem.
Jenže - řídím se zcela jednoduchým pravidlem: Co nemám ráda sama, nedělám jiným a taky že svoboda jednoho končí tam, kde začíná zasahovat do svobody druhého.
Takže jsem to vždycky utla v samém začátku, nebo lépe řečeno- ještě před začátkem čehokoli.

A kromě toho - já nejsem ovce, prostě jen nějaké bezmocné zvířátko zmítané a řízené pouze svými pudy, abych šla jak náměsíčná "za hlasem svého srdce" (a nebo někdy i jiých orgánů tongue gloria ) přes neštěstí ostatních.
Proto jsem se ženatým vždy vyhýbala  i když se mi někdo z nich třeba líbil.
Ale jsme na diskusním fóru, a proto o věcech, co mě zaujmou,diskutuji. A třeba právě i o tom, co mě zaráží - že člověk sám tolik zraněný nevěrou svého partnera pak následně totéž opakovaně dělá jiným..... vissla kapitulation

Možno si proste nikdy nebola zamilovaná... tongue A berieš vzahy racionálne, netelesne, ako "ústupok prírode" - čo nie je nič proti ničomu, ale potom proste nevieš, o čom to tu točia... Na mňa to tak pôsobí. Že si si niečo načítala teraz proste teoretizuješ, ako povedzme ja a debata o kvázikryštáloch. wink Nepochybne je to zaujímavá téma, ale moje príspevky k nej ostávajú tak trochu na úrovni pocitov a domnienok a s pánmi, ktorí sa nimi zaoberajú, bude tá debata krátka. big_smile
Ja som sa najprv zamilovala ako somár do kopy sena, a až potom zistila, že je ženatý. A bolo mi to fuck fuckyou a chodila som s ním ďalej - bez toho, aby som ho potrebovala urva od rodiny. Neriešila som jeho ženu, ich vzah, dokonca keď on sa začal zverova, uala som to, že nie som Plzák, ani psychoterapeut zadarmo, ale milenka. stolt No, po čase sme sa rozišli - kvôli iným veciam, nie jeho ženatosti - a medzičasom má inú milenku. Stále je ženatý, stále zrejme nešastne... Čomu by pomoholo, keby som sa s ním rozišla násilne len preto, že je ženatý? Alebo čomu by pomoholo, keby som rozoberala jeho ženu, ich vzah....? Ničomu... akurát by som mala okrem vlastných starostí ešte cudzie. Ďakujem, neprosím. Každý svojho hovna strojcom.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#925 14. 10. 2011 22:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelova kamarádka

Arcanum napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Majka má prostě evidentní sklon ta nedorozumění vyrábět hmm

Souhlas. smile   A jak jsem si vcera VSIMLA pokousi se v tom nejak bruslit. Jednou pise to ,podruhe ono.   Delava to casto. stolt

Ja bych rekla ze reaguje podle toho co prave za pochodu pochnapala.

To ale my všetci, nie? Alebo ty reaguješ podža toho, čo si nepochňápala? To by síce mnohé vysvetžovalo... lol


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů