Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 10. 2011 7:14

potkanpiskot
♥♥-----
Registrovaný: 6. 10. 2011
Příspěvky: 57

Přítelova kamarádka

Dobrý den všem
potřebovala  bych poradit, protože nevím jak se v dané situaci zachovat. S partnerem jsem tři roky máme pohodový vztah.Zatím bydlíme každý jinde,ale plánujeme společné bydlení a zatím k tomu vše směřuje. Máme spolu společných známých,i každý svoje.Partner je sportovní typ,některé aktivity děláme společně.Já pracuji s pracovní dobou od po do pá,on ne,je OSVČ.A teď k situaci ,kterou řeším.Máme společnou kamarádku,která je stejně stará jako já,svobodná bezdětná.Nevím proč,vždy jsme se setkávaly v rámci společných akcí,začala vyhledávat mého partnera a trávit s ním svůj volný čas.Vzhledem k tomu,že ona má nestálou  pracovní dobu,má volný čas i přes týden,stejně jako můj partner.Já nesdílím všechny jeho sportovní aktivity,ani časově nemohu.Začalo to společnými běžkami,říkala jsem  klidně běžte,ještě jsem je odvezla na hory a pak pro ně přijela.Neděla jsem žádné scény, není důvod,je přece dospělý a svéprávný a jak mi říká je to pro něj jen kamarádka.Pak squash po večerech.Ale na ten chodíme i spolu.Jenže pak přišla  grilovaní akce,já už byla unavená a šla jsem domů,s tím,že přítel dopije pivo a je mi v patách…samozřejmě nebyl…….Čekala jsem,přišel ráno v povznesené náladě.Už mi začala blikat kontrolka…O pár dní později jsem jí volala s tím,že jestli nemá partnerku na badminton,že s ní ráda půjdu.Řekla mi,že má stálou partnerku,ale pokud vypadne,zavolá mi a půjdem spolu.Místo toho opět kontaktovala mého přítele a domluvila se s ním na pravidelných dnech.Já nevím,ale už jsem zpozorněla,protože ženská intuice je občas neomylná.Naší společní přátelé  začali „ rýpat“ co se děje.
Snažila jsem se s přítelem na toto téma promluvit,ale nemělo to cenu,snažila jsem se mu sdělit,že bych ráda trávila čas společně,ale debata směřovala k tomu,že jsem žárlivá hysterka,tak jsem ji ukončila.Věřím,že je to pro něj jen kamarádka, se kterou tráví volný čas,protože já ho přes týden nemám.Dotyčná slečna pořád tvrdí,že má kolem sebe spoustu přátel,ale vyhledává jen mého přítele.Minulý týden byla sportovní akce v jiném městě,kterou vymysleli naši společní přátelé,se kterými ona nemá nic společného.Já se nemohla účastnit,ale byla tam má nejlepší přítelkyně,která jak už to bývá,o těchto mých obavách ví.Jaké bylo její překvapení,když se ta „dotyčná kamarádka“ objevila na této akci,s tím že se přišla podívat.Kdo ji pozval,nebo jí o této akci řekl,nemám tušení…
Já nevím jestli jsem paranoidní,nejsem žádná stíhačka,přítel má volnosti kolik potřebuje, já ji respektuji,nezpovídám ho,nediktuji,nehlídám.Bohužel tahle slečna má pověst „rozbíječky vztahů“,takový ten typ co chlapa svede,použije a zahodí,nechtěla jsem tomu věřit,ale potom co se děje v poslední době už jsem na pochybách.Já se s ním,už o ní nebavím,ovšem pokud se někde sejdeme všichni,ona vždy nezapomene se " zmínit" že si psali na skype,telefonovali,pokud ji potkám třeba v obchodě,nezapomene mi sdělit,jak se jí s přítelem báječně sportuje.
Nevím co dělat,nemůžu mu lustrovat  přátele a už vůbec ne něco zakazovat…

Není tady

 

#2 7. 10. 2011 7:54

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Přítelova kamarádka

nebylo to už tady?

Není tady

 

#3 7. 10. 2011 7:57

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Přítelova kamarádka

Tak lustrovat přátele a zakazovat mu samozřejmě nemůžeš.
Co ale udělat můžeš, to je odejít středem...tohle bych udělala já. To jejich chování je docela výmluvné, taky by mi vadilo a na to jejich kamarádství bych vůbec nevěřila.
Myslím, že i pokud to chvíli ještě nějak uhraješ, stejně to nebude mít dlouhého trvání.
Aspoň já z toho mám ten dojem.

Není tady

 

#4 7. 10. 2011 8:03

majkafa
Host

Re: Přítelova kamarádka

Udělala bych, co říká mia. Rozešla bych se s ním.

Nedá mi, musím se zeptat - proč sis dala takový nick? va

 

#5 7. 10. 2011 8:17

potkanpiskot
♥♥-----
Registrovaný: 6. 10. 2011
Příspěvky: 57

Re: Přítelova kamarádka

Nick mám podle svého potkaniho mazlíka.

Já se právě v tom dost motám. Přítel má více kamarádek,ne jen tuhle jednu,a co jsemsi všimla ke
každé se chová stejně.On je milý,společenský a galantní,což si může každá vysvětlit po svém.
On ji sám nevyhledává,jak píši trávíme i spoustu času společně,máme se sestěhovat.
Nechci kvůli kvapnému rohodnutí udělat nevratnou chybu.Mě jde o to,jak třeba dát té slečně najevo,že je pro ni jen kamarád a tak to zůstane.
Mám totiž pocit,že němu to opravdu nedochází,neví o její minulosti neví nic...Popřípadě jak takticky
mu naznačit bez emocí že za jejím chováním je něco víc..

Upravil(a) potkanpiskot (7. 10. 2011 8:18)

Není tady

 

#6 7. 10. 2011 8:23

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Přítelova kamarádka

potkanpiskot napsal(a):

Nick mám podle svého potkaniho mazlíka.

Já se právě v tom dost motám. Přítel má více kamarádek,ne jen tuhle jednu,a co jsemsi všimla ke
každé se chová stejně.On je milý,společenský a galantní,což si může každá vysvětlit po svém.
On ji sám nevyhledává,jak píši trávíme i spoustu času společně,máme se sestěhovat.
Nechci kvůli kvapnému rohodnutí udělat nevratnou chybu.Mě jde o to,jak třeba dát té slečně najevo,že je pro ni jen kamarád a tak to zůstane.
Mám totiž pocit,že němu to opravdu nedochází,neví o její minulosti neví nic...Popřípadě jak takticky
mu naznačit bez emocí že za jejím chováním je něco víc..

no ony ty story s kamarádkama si bývají podobné jako vejce vejci a většinou mívají i stejné konce....nechci tě strašit.
Tak ještě chvíli vydrž, a nemᚠpocit, žes něco uspěchala, no a pak se uvidí....
Ono se to většinou časem vyřeší samo.

Není tady

 

#7 7. 10. 2011 8:33

majkafa
Host

Re: Přítelova kamarádka

potkanpiskot napsal(a):

Nick mám podle svého potkaniho mazlíka.

Já se právě v tom dost motám. Přítel má více kamarádek,ne jen tuhle jednu,a co jsemsi všimla ke
každé se chová stejně.On je milý,společenský a galantní,což si může každá vysvětlit po svém.
On ji sám nevyhledává,jak píši trávíme i spoustu času společně,máme se sestěhovat.
Nechci kvůli kvapnému rohodnutí udělat nevratnou chybu.Mě jde o to,jak třeba dát té slečně najevo,že je pro ni jen kamarád a tak to zůstane.Mám totiž pocit,že němu to opravdu nedochází,neví o její minulosti neví nic...Popřípadě jak takticky
mu naznačit bez emocí že za jejím chováním je něco víc..

To není tvá záležitost. To je na tvém příteli, jestli vůbec chce té slečně dát najevo, že je pro ni kamarád. A tak to zůstane? Obdivuji tvou jistotu.
Nemůžeš udělat nic.
On je dospělý člověk. Ty mu nemᚠani co takticky naznačovat. Nejsi jeho matka ale jeho partnerka. Nebo bys měla být.
Můj BM měl taky spousty kamarádek. Nevarovalo mě to.

Jo, to bude asi Potkan Piškot?
protože potkanpískot zní divně. Jsem psycholog amatér a je pro mě zajímavé, že nevystupuješ za sebe ale schovᚠse v nicku za svého domácího mazlíčka. To jen tak, že mě to zaujalo.

Upravil(a) majkafa (7. 10. 2011 8:38)

 

#8 7. 10. 2011 8:43

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Přítelova kamarádka

Majkafo - ale Piskot nechce to dát najevo partnerovi, on přeci za to nemůže,že po něm jede ta holčina. Když ona nezná aní její minulost. vissla


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#9 7. 10. 2011 8:52

Krevetka
♥♥♥----
Místo: sev.čechy,ač rodilá Pražanda
Registrovaný: 6. 12. 2008
Příspěvky: 165

Re: Přítelova kamarádka

Zkusím dát druhou stranu. U nás je to opačně. Já mám 2 kamarády, kteří jsou pro mne hodnotní a partnerovi vadí. Vždy mi říká, že není normální a vhodné, aby když je někdo ve vztahu, aby měl kamarády opačného pohlaví, chodil s nimi na kávu nebo za sportem. Já s ním souhlasím, ale také se to ve mne tluče. Vím totiž,že oba mí kamarádi jsou opravdu jen kamarádi a oba jsou zadaní.

Já si myslím, že záleží hodně na tom, jak často se s tou "kamarádkou" vaší vídá. Jak píšeš, tráví s ní dost času a to by se nelíbilo podle mne ani jemu, kdyby ty jsi měla takového kamaráda. Já na tvém místě bych mu řekla, co cítím, vyjádřila bych ,jak dalece mi to vadí, nevadí a nechala bych na něm, co s tím udělá. Chlap, kterému je jedno,jak se jeho partnerka cítí a nehodlá nic na sobě nebo na svém chování, jednání měnit, nestojí za to, abys po jeho boku stála. Lepší to nebude.


Apropo...... jaký máte vy názor na to, že lidé,co jsou zadaní, mají kamarády opačného pohlaví? Je to normální????


"Nedělej druhým to, co sám nechceš, aby dělali oni tobě".

Není tady

 

#10 7. 10. 2011 8:54

majkafa
Host

Re: Přítelova kamarádka

dusičko, já to pochopila. To je pěkná blbost, dávat to najevo ona té dívčině.
Hele, to se můžou holky obléknout do plavet a poprat se o něj v bahně, to mě u toho napadalo. Proč probůh by ONA měla dávat té dívčině najevo?

 

#11 7. 10. 2011 8:56

majkafa
Host

Re: Přítelova kamarádka

Krevetko, já když miluji, jiného chlapa nevidím neslyším.
Šla bych možná třeba na kafe s kolegou, kdybychom potřebovali něco probrat, ale nenapadá mě, co.
Ještě mě napadá, možná šla bych si někam sednout se spolužákem, co jsem léta neviděla, nebo s kamarádem, co jsem léta neviděla, ale jen jednorázovka.
Možná ještě stojí za úvahu, jestli jsem s tím kamarádem kamarádila před vztahem a pokud jsme spolu chodili třeba hrát tenis, tak pokud nemá jiného partnera, MOŽNÁ bych chodila dál, ale spíš ne.
Necítila bych se dobře kvůli sobě, kdybych chodila někam ve dvojici s jiným mužem.

Upravil(a) majkafa (7. 10. 2011 9:05)

 

#12 7. 10. 2011 8:57

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Přítelova kamarádka

majkafa napsal(a):

dusičko, já to pochopila. To je pěkná blbost, dávat to najevo ona té dívčině.
Hele, to se můžou holky obléknout do plavet a poprat se o něj v bahně, to mě u toho napadalo. Proč probůh by ONA měla dávat té dívčině najevo?

JJ,není ona, bude jiná


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#13 7. 10. 2011 9:08

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Přítelova kamarádka

Krevetka napsal(a):

Apropo...... jaký máte vy názor na to, že lidé,co jsou zadaní, mají kamarády opačného pohlaví? Je to normální????

Tak my máme kamarády a kamarádky společné, taky samé manželské páry když tak přemýšlím.

Vadilo by mi, kdyby se můj muž scházel s nějakýma svýma kamarádkama. A on to má stejně, v tomto jsme naštěstí zajedno. Ono to riziko, že se to zvrhne, tam vždycky nějaké je.  Naštěstí zatím nikdo z nás nemá ani tu potřebu....uk uk...

Není tady

 

#14 7. 10. 2011 9:10

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Přítelova kamarádka

majkafa napsal(a):

Krevetko, já když miluji, jiného chlapa nevidím neslyším.
Šla bych možná třeba na kafe s kolegou, kdybychom potřebovali něco probrat, ale nenapadá mě, co.
Ještě mě napadá, možná šla bych si někam sednout se spolužákem, co jsem léta neviděla, nebo s kamarádem, co jsem léta neviděla, ale jen jednorázovka.
Možná ještě stojí za úvahu, jestli jsem s tím kamarádem kamarádila před vztahem a pokud jsme spolu chodili třeba hrát tenis, tak pokud nemá jiného partnera, MOŽNÁ bych chodila dál, ale spíš ne.
Necítila bych se dobře kvůli sobě, kdybych chodila někam ve dvojici s jiným mužem.


mám přesně tento stejný pocit....

Není tady

 

#15 7. 10. 2011 9:11

potkanpiskot
♥♥-----
Registrovaný: 6. 10. 2011
Příspěvky: 57

Re: Přítelova kamarádka

Krevetko díky.
Já se na to taky snažím dívat z druhé strany.
Já přece netvrdím že mě zcela ingnoruje.To už by byl konec dávno.Jen říkám,že s ní tráví volný čas,když já nemůžu.Neschovává se s mobilem,nemizí na celé dny,nevymlouvá se na kamrády,a je s ní...navíc se stěhuji k němu.Pokud se sejdem v hospodě všichni, přítel mluví o  nás, tam jsme byli, tam jedeme, to zařizujeme v domě...
Přítel nesnáší když ho někam tlačím,nebo dávám na vybranou.Ultimáta nesnáší žádný chlap.
Přece když mu dám na vybranou,co tím docílím,že vyloučí ze svého okolí všechny kamarádky,které se mi nelíbí?Tak naivní nemůžu být..

Není tady

 

#16 7. 10. 2011 9:19

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Přítelova kamarádka

potkanpiskot napsal(a):

Krevetko díky.
Já se na to taky snažím dívat z druhé strany.
Já přece netvrdím že mě zcela ingnoruje.To už by byl konec dávno.Jen říkám,že s ní tráví volný čas,když já nemůžu.Neschovává se s mobilem,nemizí na celé dny,nevymlouvá se na kamrády,a je s ní...navíc se stěhuji k němu.Pokud se sejdem v hospodě všichni, přítel mluví o  nás, tam jsme byli, tam jedeme, to zařizujeme v domě...
Přítel nesnáší když ho někam tlačím,nebo dávám na vybranou.Ultimáta nesnáší žádný chlap.
Přece když mu dám na vybranou,co tím docílím,že vyloučí ze svého okolí všechny kamarádky,které se mi nelíbí?Tak naivní nemůžu být..

Já to vidím tak, že on ji bere jako kamarádku, ale ona jeho zřejmě moc ne. Už jen to, že se cpe na akce, kde ty nejsi, vypráví ti o něm,co spolu dělali, aby vzbudila žárlivost..

mě by to tedy taky vadilo, protože to je chůze po tenkém ledu a může se to zvrhnout..


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#17 7. 10. 2011 9:29

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Přítelova kamarádka

Mám kamaráda, chodím s ním na pivo, občas na nějaký koncert, na kolo. vídáme se tak 1-2x týdně, podle toho jak máme čas. Mému příteli se to taky moc nelíbilo, řekl mi to, ale já dala jasně najevo, že se nepřestanu kamarádit s kamarádem jen proto, že jemu se to nelíbí. Pochopil a vzal to.

Není tady

 

#18 7. 10. 2011 9:29

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Přítelova kamarádka

Piškote, tebe by přítel odvezl na běžky s tvým kamarádem a pak by pro vás zase přijel? Proběhlo by to úplně v klidu, tak jako u tebe, i když by měl drobné pochybnosti jako ty?

Není tady

 

#19 7. 10. 2011 9:32

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Přítelova kamarádka

pravda je, že bych příteli neřekla, aby mě s mým kamarádem někam odvezl, za zábavou. To bych šla radši s ním:-). Ale když nemá přítel čas nebo nemůže jít se mnou na koncert, klidně jdu s kamarádem

Není tady

 

#20 7. 10. 2011 9:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítelova kamarádka

Popřípadě jak takticky mu naznačit bez emocí že za jejím chováním je něco víc
Když mu to naznačíš sebetaktičtěji ty, vždycky budeš vypadat jako stíhačka, žárlivka nebo ublíženka. Možná by pomohlo, kdyby se mu o slečnině pověsti - „rozbíječky vztahů“ - zmínil někdo jiný a nejlíp chlap. Někdo z kamarádů by to nemohl udělat? Včetně určitého "údivu" nad tím, jak se vždycky "náhodou" objeví na stejném místě.
s ní tráví volný čas,když já nemůžu
On to možná opravdu vidí tak prostě, jak píšeš - vyplnění volného času a jako bonus to, že slečna je... hmmm... vstřícná. To víš, obdivný pohledy a řeči jsou tááák úžasný.
Napadá mě - co jim párkrát udělat čáru přes rozpočet nějakou "neodkladnou" záležitostí, kterou by přítel musel zařídit? Z jejich reakcí by se možná dalo něco poznat.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 7. 10. 2011 9:45

majkafa
Host

Re: Přítelova kamarádka

Můj BM s těmi vdanými paními a na závěr se slečnou, ke které pak odešel, trávil JEN volný čas, když jsem já nemohla. Když jsem byla v práci. big_smile A pak už i volný čas, když jsem já mohla. smile

K tomu vození. Můj BM jel s jednou slečnou naším autem lyžovat, když jsem já nemohla, byla jsem v práci, a vzali sebou i naše děti. smile A děti netušíc vyprávěly, jak se BM ke slečně měl. dumbom Já je nevezla. Byla jsem v práci a nemám řidičák. A takhle blbá bych už asi opravdu nebyla, že bych je ještě i vezla.
heh. lol
Jéžiši, jak já byla blbá. Jak já jsem to nechtěla vidět. Doufám, že ten minulý čas platí.

Upravil(a) majkafa (7. 10. 2011 9:52)

 

#22 7. 10. 2011 9:46

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Přítelova kamarádka

mia napsal(a):

majkafa napsal(a):

Krevetko, já když miluji, jiného chlapa nevidím neslyším.
Šla bych možná třeba na kafe s kolegou, kdybychom potřebovali něco probrat, ale nenapadá mě, co.
Ještě mě napadá, možná šla bych si někam sednout se spolužákem, co jsem léta neviděla, nebo s kamarádem, co jsem léta neviděla, ale jen jednorázovka.
Možná ještě stojí za úvahu, jestli jsem s tím kamarádem kamarádila před vztahem a pokud jsme spolu chodili třeba hrát tenis, tak pokud nemá jiného partnera, MOŽNÁ bych chodila dál, ale spíš ne.
Necítila bych se dobře kvůli sobě, kdybych chodila někam ve dvojici s jiným mužem.


mám přesně tento stejný pocit....



Proč?

Není tady

 

#23 7. 10. 2011 9:48

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přítelova kamarádka

mia napsal(a):

Tak lustrovat přátele a zakazovat mu samozřejmě nemůžeš.
Co ale udělat můžeš, to je odejít středem...tohle bych udělala já. To jejich chování je docela výmluvné, taky by mi vadilo a na to jejich kamarádství bych vůbec nevěřila.
Myslím, že i pokud to chvíli ještě nějak uhraješ, stejně to nebude mít dlouhého trvání.
Aspoň já z toho mám ten dojem.

s tímhle souhlasím, udělala bych to samé.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#24 7. 10. 2011 9:51

majkafa
Host

Re: Přítelova kamarádka

holcina napsal(a):

mia napsal(a):

majkafa napsal(a):

Krevetko, já když miluji, jiného chlapa nevidím neslyším.
Šla bych možná třeba na kafe s kolegou, kdybychom potřebovali něco probrat, ale nenapadá mě, co.
Ještě mě napadá, možná šla bych si někam sednout se spolužákem, co jsem léta neviděla, nebo s kamarádem, co jsem léta neviděla, ale jen jednorázovka.
Možná ještě stojí za úvahu, jestli jsem s tím kamarádem kamarádila před vztahem a pokud jsme spolu chodili třeba hrát tenis, tak pokud nemá jiného partnera, MOŽNÁ bych chodila dál, ale spíš ne.
Necítila bych se dobře kvůli sobě, kdybych chodila někam ve dvojici s jiným mužem.


mám přesně tento stejný pocit....



Proč?

Tady je názorný příklad - pro dusičku z jiné diskuse - otázky, na kterou nelze slovy odpovědět. To je ten případ, kdy se moudrý člověk neptá - proč.
Já aspoň slovy odpovědět nedovedu. Já to tak prostě mám. big_smile

 

#25 7. 10. 2011 9:53

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Přítelova kamarádka

holcina napsal(a):

mia napsal(a):

majkafa napsal(a):

Krevetko, já když miluji, jiného chlapa nevidím neslyším.
Šla bych možná třeba na kafe s kolegou, kdybychom potřebovali něco probrat, ale nenapadá mě, co.
Ještě mě napadá, možná šla bych si někam sednout se spolužákem, co jsem léta neviděla, nebo s kamarádem, co jsem léta neviděla, ale jen jednorázovka.
Možná ještě stojí za úvahu, jestli jsem s tím kamarádem kamarádila před vztahem a pokud jsme spolu chodili třeba hrát tenis, tak pokud nemá jiného partnera, MOŽNÁ bych chodila dál, ale spíš ne.
Necítila bych se dobře kvůli sobě, kdybych chodila někam ve dvojici s jiným mužem.


mám přesně tento stejný pocit....



Proč?

já ti ani nevím...protože pokud někde vidím společně dvojici muž a žena, tak nějak mám tendenci předpokládat, že je to pár.
Nesedělo by mi to ani vůči mému muži, vím, že by mu to nedělalo dobře. My jsme v tomto ještě asi stará škola, no...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů