Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 6. 10. 2011 14:53

wamp1
♥------

Máte tip..

Můj syn v květnu oslavil 3 roky a v září nastoupil do školky...problém je vtom, že nevydrží ve školce ani celý týden a už leží v horečkách, kašle a rýma:(...dávám na posílení imunity imunoglukan na doporučení lékaře, ale stejně je pořád nemocný...známá mi říkala, že to i někdy trvá rok, než si vytvoří imunitu ve školce..máte někdo taky takové zkušenosti? Díky:)

Není tady

#2 6. 10. 2011 14:59

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Máte tip..

Znama ma pravdu. My to mely po dobu dvou let v jeslich. Ted zacal malickej chodit do skolky a za cely mesic nic tummenupp ted tri dny jenom obcas zakasle

Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

#3 6. 10. 2011 15:08

Marcia111
♥♥♥♥♥--

Tim si musi projit kazde dite nez si vytvori imunitu. Syn, kdyz zacal chodit do skolky byval permanentne nemocny. Po kazde neco, ryma, kasel, teploty, zanet mocovych cest, zanet usi.... Trvalo to asi pul roku, ted uz je nastesti dalsiho pul roku v poradku, tedy krome minuleho tydne kdy mnel dvoudenni horecku. Uz jsem z toho byla nestastna a uvazovala jsem, ze ho vezmu zpet do domaci pece, ale tim bych to jen presunula. Chce to pevne nervy a vydrzet.

Není tady

#4 9. 10. 2011 14:53

Olga T.
♥------

To je normální, maličký se musí tzv. "promopřit" chytí uplně všechno a první rok to obvykle funguje tak, že ho mᚠtýden ve školce a 3 týdny doma sad ale druhý rok je to lepší a pak už bude mít normálně virózu jednou za rok, uvidíš... Lepší ve školce než ve škole. Já mám dva kluky a tohle jsem absolvovala s oběma. Jinak mým klukům v tom prvním nejhorším roce pomáhal Wobenzym, ale musíš to spočítat s dětskou doktorkou, kolik se jim toho může dát smile Vydrž, za rok bude dobře smile)

Není tady

#5 13. 10. 2011 10:19

Elaine
♥------

Tak u nás takovou zkušenost nemáme, i když mi to všichni říkali. Do školky dcera začala chodit vloni v září ( 3 roky a 9 měsíců) a poprvé a jedenkrát v životě onemocněla teprve letos v létě angínou, která byla vyléčená po 10 dnech. Jinak nemívá ani virózy, chřipky, prostě nic, i když ostatní děti ve školce nemocné bývají. Doktorka říkala, že je to správným stravováním od raného věku, že má správně vyvinutou imunitu.   Navíc jsme ji loni nechali naočkovat Prevenarem 13, jinak nic.  Nevím, možná máme jen štěstí, ale k doktorce chodí me kromě té angíny jen na preventivky.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí