Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 10. 2011 0:00

Scar22
♥------
Registrovaný: 4. 10. 2011
Příspěvky: 4

Těhu nebo netěhu?

Dobrý den, mám prosbičku?Snažíme se o miminko, jsem 17 DPO a 12dní po jsem dělala TT byli //,druhá čárka ale slaboučká.Teď ale přišla MS a je hodně silná, takovou jsem předtím neměla,bolí mě v podbřišku občas,mám návaly horka a občas se mi zamotá hlava.Často se stává, že ikdyž je žena těhu dostane MS,nebo jde o samovolný potrat?Nechci plašit a běžet hned k dr. Co myslíte?

Upravil(a) Scar22 (5. 10. 2011 0:21)

Není tady

 

#2 5. 10. 2011 5:28

Zuzii
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 924

Re: Těhu nebo netěhu?

Ahoj Scar, pokud dorazila MS - nota bene takhle silná, tak bych to na těhu bohužel moc neviděla ... sad
Upřímně: kdybys nedělala ten testík, tak ani nevíš, že se zadařilo a prostě by jen přišla MS ...
Samozřejmě, že některá hoka má MS i na začátku těhu, ale pokud je silná s čerstvou, červenou krví (omlouvám se za ten popis) tak bych to tipovala spíš, že to nedopadlo ...

Moc optimismu jsem asi nedodala, ale třeba opravdu mile překvapíš smile nebo se tu za pár týdnů budeš chlubit fotkou z UZ tummenupp

Není tady

 

#3 5. 10. 2011 6:35

anais.de
♥♥♥♥♥--
Místo: Deutschland
Registrovaný: 23. 7. 2008
Příspěvky: 503

Re: Těhu nebo netěhu?

Scar, asi Te moc nepotesim, ale toto se mi stalo uz 3x (vzdy mezi 5. az 6. tydnem od posledni MS po opakovane pozitivnim testu) a vzdy se jednalo o samovolny "mikropotrat". Druha carka pak postupne vymizela. Souhlasim s nazorem Zuzi - myslim, ze pokud je krvaceni silne s kousky sliznice, sance, ze by se miminko udrzelo je minimalni. K doktorovi pravdepodobne nebudes muset, jenom pokud by test byl i po nekolika dnech stale pozitivni nebo carka dokonce silila, je treba vyloucit mimodelozni tehotenstvi. Vim jake je to obrovske zklamani, ale nezoufej, znamena to, ze muzes otehotnet a je velka sance, ze priste bude vsechno v poradku! Stava se to pry dost casto a kdyz se Ti to nestane vicekrat za sebou (coz se vetsine lidi nestava, ja mam nejspis nejaky problem, ale zatim neni jasne jaky), neni treba to nijak resit. Samozrejme pokud by ses necitila dobre, mela silne bolesti (jine nez pri normalni ms) a stale pozitivni test, tak upaluj k dr. ... Preji Ti, aby to priste vyslo!

Upravil(a) anais.de (5. 10. 2011 6:37)


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it. (Richard P. Feynman)

Není tady

 

#4 5. 10. 2011 12:03

Scar22
♥------
Registrovaný: 4. 10. 2011
Příspěvky: 4

Re: Těhu nebo netěhu?

Dobré dopoledne..tak nějak jsem to čekala,ale stejně je člověk zklamaný.Uvidíme ještě po MS,třeba budu mít štěstí.Dám vědět.smileA moc děkuji za odpovědi a pomoc..

Není tady

 

#5 5. 10. 2011 20:32

Scar22
♥------
Registrovaný: 4. 10. 2011
Příspěvky: 4

Re: Těhu nebo netěhu?

Takže teď mi řekněte co to je...už jen špiním, takže celkem jsem to měla 3 dny jinak to mívám 7 dní..va

Není tady

 

#6 6. 10. 2011 5:44

Zuzii
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 924

Re: Těhu nebo netěhu?

Scar, jednak pokud šlo opravdu o mikropotrat, tak MS bude jiná než obvykle (co do intenzity, tak délky) a pokud chceš jistotu, zkus znovu testík.

Není tady

 

#7 6. 10. 2011 12:07

snoopi.malinkej
♥------
Registrovaný: 6. 10. 2011
Příspěvky: 1

Re: Těhu nebo netěhu?

Ahoj holky, snažíme se druhý měsíc a nějak nevim jestli tu mojí ovu nepropasuju smile plyvu do toho mikroskopíku a pořád brambory ,žádné kapradí, ale předtím bylo sad tulíme se ale i přesto smile jen prostě asi sem se nějak upla na tu myšlenku mimi smile ...že se mi z toho nafouklo břicho a bolí mě, u dr. vše v pohodě tak nevím, to čekání a kažý den ovulace ne a ne sad je děs..nemáte někdo nějaké zkušenosti?

Není tady

 

#8 6. 10. 2011 12:14

Scar22
♥------
Registrovaný: 4. 10. 2011
Příspěvky: 4

Re: Těhu nebo netěhu?

Zuzii napsal(a):

Scar, jednak pokud šlo opravdu o mikropotrat, tak MS bude jiná než obvykle (co do intenzity, tak délky) a pokud chceš jistotu, zkus znovu testík.

Ano zkusím hned zítra ráno... děkuji:godlike:

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů