Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 10. 2011 16:23

Marcia111
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 9. 2009
Příspěvky: 610

Zvlastni chovani

Dlouhou dobu jsem uvazovala o rozvodu, ale tentokrat jsem si stanovila urcitou dobu, behem ktere se musim pripravit na odchod od manzela a paklize se v tomto case v nasem manzelstvi nic nezmeni k lepsimu, tak to ukoncim, pro klid svuj, svych deti a snad i jeho. Nejspis tim, ze jsem si dala toto ultimatum se uz ani tolik netrapim tim, ze nevim co bude dal, citim se ve stavu pasivniho cekani a snad i nejakeho zvlastniho klidu, nejspis protoze jsem si to sama v sobe uz nejak ujasnila, ale na druhou stranu mne porad manzelovo chovani ubiji. 

Zajimaly by mne vase nazory na chovani meho manzela. Jsem z toho cela dopletena a vubec nevim co si o tom vsem mam myslet. Jeho promenlive chovani mne mnohdy znejistuje v mem rozhodnuti. Nekdy jsem pevne rozhodnuta, ze takhle dal pokracovat nema smysl, pak se zase neco malinko zmeni a já jsem zase uplne jinde nez jsem byla a takhle je to porad jak na kolotoci. Rozum mi rika, ze uz to lepsi nebude, ze se nezmeni a pravdepodobne s pribyvajicim vekem to bude jeste horsi. Citove a z duvodu, ze uz jsme spolu tak dlouho a take hlavne kvuli detem se jeste vracim zpet a premyslim kde se vlastne stala chyba, co bych mohla zmenit a udelat pro zachranu naseho manzelstvi. Mam strach z toho jestli se rozvedu abych toho pak nelitovala. On sam ve mne ten pocit vyvolava, rika mi, ze lepsiho manzela nez je on si uz nikdy nenajdu. Z jeho strany, ale  citim, ze o mne nestoji. Vnimam to jak se ke mne chova a dle toho usuzuji, kdybych se ho na to mnela zeptat tak mi stejne nic neodpovi, mlci a v prubehu konverzace neomalene zacne menit tema a z mistnosti odchazi. Nekdy mam pocit, ze se v tom vyziva, ze mu dela dobre kdyz mi muze ublizovat a psychicky deptat. Jakakoliv nase konverzace s nim skonci hadkou, kterou on vyprovokuje. Já mluvim klidne, on zacne rvat jak na lesy, prosim ho aby mluvil tiseji, ale omlouva se tim, ze ho to  irituje. Behem toho se vulgarne vyjadruje pred nasim mladsim synem, ktery to po nem opakuje, prosim ho at to nedela a on mi odpovi, ze maly tomu nerozumi. Pred starsim synem mne parkrat sproste urazil, podrazi mi  autoritu. Nezastane se mne, nikdy v nicem nemam pravdu, nestoji pri mne v tezkych chvilich, nezajima ho jestli se trapim, jak se citim, NIC. Ted uz se mnou nemluvi vic jak mesic, duvodem je ma autonehoda, kterou zpusobil opily ridic, ktery do mne narazil kdyz jsem zastavovala na cervenou. Citim se ukrivdena vuci jeho chovani, rezignovala jsem a mlcim, kdyz neprijdu za nim já on sam od sebe neprijde nikdy, treba se slovy: pojd, sednem si a vyresime nas problema v klidu, takhle to dal prece nejde. Jenze on neprijde, nechape, ze se zachoval spatne, neuvedomuje si to.  Minuly tyden mi pri odchodu do prace jen tak mezi dvermi rekl, ze za 7 hodin odleta na tydenni dovolenou. Vubec si uz nepripadam jako jeho zena, chova se ke mne jen jako k vychovatelce nasich deti. Neozval se ani, ze dobre doletel a prvni sms poslal az treti den pote co ho na to nas syn upozornil, ze by se i mi mnel ozvat, s nim byl v kontaktu pres net. Jsem schopna prijmout i tvrdou pravdu, ze uz mne treba nema rad, ze ma nekoho jineho, ze ho nas vztah omrzel, ale nechapu proc se nedokaze chovat jako dospely clovek a jednat na rovinu. Behem posledniho mesice se doma jen mijime, pozdravime se a to je tak vsechno. On je v obyvaku, já v pokoji. Kdyz prijde do loznice pozde v noci spat po te co se dodiva na sve oblibene porady mne zacne budit, nemluvi nic, jen se chce tulit. Já vstavam do prace brzy rano, on si muze prispat i do 9 hodin. Neakceptuje me prosby at mne necha byt, ze se potrebuji vyspat a neustale mne budi dal. Druhy den samozrejme nerekne ani slovo a tahle situace se opakuje za par dni. Absolutne ho nechapu, co si o tom myslite?

Není tady

 

#2 3. 10. 2011 18:08

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Zvlastni chovani

No,me nekdo vzbudit v noci,kdyz spim tak bych vrazdila....


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3 3. 10. 2011 18:21

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Zvlastni chovani

Marcio, my nemůžeme dostatečně posoudit, jestli je chování Tvého manžela normální nebo zvláštní. Už s ohledem na to, že Tvůj manžel je cizinec a ke své manželce se chová zřejmě v souladu s mravy, panujícími v jeho vlasti.

A protože jsme z Tebe až doteď nedostali, v jaké zemi že to vlastně žiješ a já usuzuji, že Evropa to určitě není smile nemůžu určit, jestli se k Tobě Tvůj muž chová nevhodně, nebo jestli je v té zemi takové chování manželů k manželkám zažitou normou a on se zkrátka k Tobě chová tak, jak je odmalička vychován a jak to vidí všude kolem sebe.

Důležité je to, jak vᚠvztah vidíš Ty a jestli v něm chceš nebo nechceš i nadále setrvat, to vše. Nemůžeme se přece vyjadřovat k chování neznámého muže, pocházejícího z neznámé země, kde panují nám neznámé rodinné zvyky a nám neznámé mezilidské vztahy roll

Upravil(a) Kiara (3. 10. 2011 18:22)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#4 3. 10. 2011 19:47

Marcia111
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 9. 2009
Příspěvky: 610

Re: Zvlastni chovani

Kiaro, je jasne, ze kultura kazdeho naroda ma vliv na chovani a pristup k urcitym vecem. Pricemz uz rozdilnost kultur lze pozorovat i u sousednich Nemcu. Ja tuto mou situaci proste beru mym selskym ceskym rozumem a hlava mi to nejak nebere. Pribehu je tady na babinetu spousty s nekterymi se ztotoznuji a jedna se o problemy manzelskych paru v Cesku.

Zajimal mne spis nazor co si o tom myslite nehlede na to jestli je to cizinec nebo cech, ja ceska jsem a manzelovo chovani se mi proste nezda normalni. dumbom Nekde na netu jsem cetla clanek o manipulatorstvi a vsechny charakteristiky manipulatora odpovidaly chovani meho manzela. Ja spis hledam nejaky recept na to jak se s tim smirit a jednou pro vzdy si to uvedomit, pochopit to a jit dal, netrapit se tim a nepremyslet nad tim. Jsou lide, kteri dokazou behem par tydnu, mesicu udelat tlustou caru za svym vztahem a jit dal mne se to stale nedari (15 let), citim, ze uz jsem v jakesi konecne fazi, ze konec prijde brzy, ale porad se snazim o uvedomeni se, abych si pak v budoucnu nic nevycitala. Kdyby jsi zapomnela na to, ze M. je cizinec, co by jsi mi napsala?

Mam kamaradku, ktera je silena optimistka, netrapi se nad nezdarenyma vztahama, ma problemy a smeje se u toho. Zavidm ji to, take bych chtela byt nad veci, ale proste se mi to nedari, nevim jak na to. Vim, ze vse se odehrava v nasi hlave, hodne veci uz dokazi od sebe odhanet, ale porad to jeste neni to co bych chtela. Byla jsem i u psychologa, hledam pomoc vsude mozne, snazim se z toho dostat, ale moc mi to nedalo. Delal se mnou rodinne konstelae prostrednictvim kaminku, ale zadny problem tam nebyl. Ja uz vazne nevim. Chtela bych byt flegmatikem, brat zivot tak jak jde, moc nepremyslet a uzivat si ho, vzdyt neni vecny, tak proc se porad tak zbytecne trapit.

Není tady

 

#5 3. 10. 2011 19:49

Marcia111
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 9. 2009
Příspěvky: 610

Re: Zvlastni chovani

eremuruss napsal(a):

No,me nekdo vzbudit v noci,kdyz spim tak bych vrazdila....

Er, u Tveho prispevku jsem se spise zamyslela nad Tvym mottem co mas dole pod zpravou. To je asi presne muj pripad. dumbom

Není tady

 

#6 3. 10. 2011 20:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zvlastni chovani

Marcia111 napsal(a):

eremuruss napsal(a):

No,me nekdo vzbudit v noci,kdyz spim tak bych vrazdila....

Er, u Tveho prispevku jsem se spise zamyslela nad Tvym mottem co mas dole pod zpravou. To je asi presne muj pripad. dumbom

fakt ? tak to už jsi ztracený případ, ne ? chlap se chová jako hovádko a ty se ztotožňuješ s podpisem erem, to už je podle mně na pováženou.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#7 3. 10. 2011 20:21

Marcia111
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 9. 2009
Příspěvky: 610

Re: Zvlastni chovani

No vsak prave proto PPavlaa. Taky si rikam, ze mi asi facka nestaci, ze bych nejspis porebovala ranu a to poradnou abych se konecne vzpamatovala. Nechapu proc jsem na neho tolik citove vazana, za to vse jak se ke mne chova. Je k tomu nejake vysvetleni? Proc?

Není tady

 

#8 3. 10. 2011 20:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zvlastni chovani

no na to ti já neodpovím. mě by chlap čuně odpuzoval, to já nevím, proč přes to všechno se zdravě nenasereš a neřešíš to.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#9 3. 10. 2011 20:37

Marcia111
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 9. 2009
Příspěvky: 610

Re: Zvlastni chovani

Asi proto, ze mne pak za urcitou dobu zese zacne oblbovat sladkyma recickama, jak mne ma rad, ze je blbec, ze se tak chova, at mu to odpustim, atp. A ja jsem mu na to vzdy skocila, stacila uplna drobnost a uz mne mnel zase tam kde chtel. Vis, ono je to tezke, uz jen z toho duvodu, ze mame deti. Postupne k tomu dochazim, jen bych potrebovala jeste nejaky navod jak se co nejrychleji od chlapa odpoutat a zapomenout na neho. A zit jen sama pro sebe a pro sve deti.

Není tady

 

#10 3. 10. 2011 21:35

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Zvlastni chovani

Marcia, to co popisuješ, je manipulátor jak vyšitý. Nezmění se, takže buď se s tím  smíříš nebo zdrhneš. Schválně píšu zdrhneš, odejít se ti totiž nepodaří - tedy odejít ve smyslu tom, že by manžel o tvém odchodu byl předem zpraven. Zviklal by tě, na to vem jed.  On ví, jak na tebe, dle toho, co už jsi všechno napsala, si tě vždycky dokáže zkrotit podle svýho a vyhrál by i v tomhle případě. Jestli chceš s tím opravdu skoncovat, tak on nesmí být o tvém záměru informován.

Upravil(a) haiel (3. 10. 2011 21:36)

Není tady

 

#11 3. 10. 2011 21:50

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Zvlastni chovani

haiel napsal(a):

Marcia, to co popisuješ, je manipulátor jak vyšitý. Nezmění se, takže buď se s tím  smíříš nebo zdrhneš. Schválně píšu zdrhneš, odejít se ti totiž nepodaří - tedy odejít ve smyslu tom, že by manžel o tvém odchodu byl předem zpraven. Zviklal by tě, na to vem jed.  On ví, jak na tebe, dle toho, co už jsi všechno napsala, si tě vždycky dokáže zkrotit podle svýho a vyhrál by i v tomhle případě. Jestli chceš s tím opravdu skoncovat, tak on nesmí být o tvém záměru informován.

Draku,však ona ví....všechno...jen ona musí začít jednat...jak dlouho už tu píše?...já nevím,jsem tu půl roku...to je beznaděj,ach jo

Není tady

 

#12 3. 10. 2011 21:59

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zvlastni chovani

Marcia111 napsal(a):

Asi proto, ze mne pak za urcitou dobu zese zacne oblbovat sladkyma recickama, jak mne ma rad, ze je blbec, ze se tak chova, at mu to odpustim, atp. A ja jsem mu na to vzdy skocila, stacila uplna drobnost a uz mne mnel zase tam kde chtel. Vis, ono je to tezke, uz jen z toho duvodu, ze mame deti. Postupne k tomu dochazim, jen bych potrebovala jeste nejaky navod jak se co nejrychleji od chlapa odpoutat a zapomenout na neho. A zit jen sama pro sebe a pro sve deti.

a ty myslíš, že pro děti je to to pravý, tak jak to popisuješ ?
a že si takhle jede na dovču, tobě to takhle oznámí, to je u vás běžný a přijde ti to normoš va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#13 3. 10. 2011 22:10

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Zvlastni chovani

Já vím, Rybko, dost možná, že Marcia nevědomky čeká na nějaký impuls, který se v jejím životě objeví a k tomu rozhodnutí jí dopomůže. Váhá kvůli dětem, docela ji chápu.  Taky se může stát, že už ji to samotné dlouhatánské rozhodování jednoho dne naštve a ona do toho práskne dřív, než by se dalo dnes předpokládat.

Není tady

 

#14 3. 10. 2011 22:39

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Zvlastni chovani

haiel napsal(a):

Já vím, Rybko, dost možná, že Marcia nevědomky čeká na nějaký impuls, který se v jejím životě objeví a k tomu rozhodnutí jí dopomůže. Váhá kvůli dětem, docela ji chápu.  Taky se může stát, že už ji to samotné dlouhatánské rozhodování jednoho dne naštve a ona do toho práskne dřív, než by se dalo dnes předpokládat.

No jo,kvůli dětem....to je právě ten největší paradox...jak to všechno poberou s sebou dál...přeci tak to v životě funguje,takhle muž a žena běžně žijí...mamka to dělá tak a taka tak,budeme pokračovat...tak je to správné...sad

Není tady

 

#15 3. 10. 2011 23:27

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Zvlastni chovani

Revliba napsal(a):

.............
No jo,kvůli dětem....to je právě ten největší paradox...jak to všechno poberou s sebou dál...přeci tak to v životě funguje,takhle muž a žena běžně žijí...mamka to dělá tak a taka tak,budeme pokračovat...tak je to správné...sad

Ze svýho vlastního pozorování i ze zkušenosti bych nemohla potvrdit, že děti mají vždycky tendenci kopírovat vzorce od rodičů. Často mají snahu se chovat úplně jinak, právě proto, že viděly, co je doma špatně. Já například úplně improvizuju a spousta mých známých taky.  A to byli moji rodiče ukázková šastná dvojka. Přesto jsem cítila, že by mi jejich způsoby neseděly.
Myslím, že a se Marcia zachová jakkoliv, děti se jednoho dne stejně zařídí podle svýho...a důvody k tomu budou mít jakýkoliv, možná každé dítě jinej, protože to svý dětství prožívá každý jinak...kdo ví... Já jsem chtěla vyjádřit, že ji chápu v tom, že je pro ni těžký takhle jim zasáhnout do života... ona to jednoho dne udělá...a ty děti to jednoho dne i pochopí, ale do tý doby může přijít pár těžkých chvil.

Upravil(a) haiel (3. 10. 2011 23:37)

Není tady

 

#16 4. 10. 2011 9:31

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Zvlastni chovani

Revliba napsal(a):

haiel napsal(a):

Marcia, to co popisuješ, je manipulátor jak vyšitý. Nezmění se, takže buď se s tím  smíříš nebo zdrhneš. Schválně píšu zdrhneš, odejít se ti totiž nepodaří - tedy odejít ve smyslu tom, že by manžel o tvém odchodu byl předem zpraven. Zviklal by tě, na to vem jed.  On ví, jak na tebe, dle toho, co už jsi všechno napsala, si tě vždycky dokáže zkrotit podle svýho a vyhrál by i v tomhle případě. Jestli chceš s tím opravdu skoncovat, tak on nesmí být o tvém záměru informován.

Draku,však ona ví....všechno...jen ona musí začít jednat...jak dlouho už tu píše?...já nevím,jsem tu půl roku...to je beznaděj,ach jo

mám dojem , že už skoro dva roky

Není tady

 

#17 4. 10. 2011 9:36

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Zvlastni chovani

No, Marcio, ono ti to hlava nebere protože uvažuješ českým selským rozumem.... ale žiješ s někým, kdo používá jiný - dosaď si dle místa narození manžela.
Popis toho, co dělá tvůj muž mi velmi připomíná chování arabských manželů mých několika kamarádek. Ty, které na to šli českým selským rozumem už jsou rozvedené... ty, co kopírují své arabské švagrové a kamarádky v chování ke svým mužům ještě nejsou. Je otázkou, jak moc to jde opravdu z nich, či zda je to pouze snaha udržet manželství. hmm

Není tady

 

#18 5. 10. 2011 22:02

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Zvlastni chovani

Marcio,

tvůj manžel mi přijde jako typický Arab..muslim.
Já sama mám osobní zkušenost.
Bohužel, většina takových mužů se tak k ženě začně dříve či později chovat. Nevím, co jsi od toho čekala jiného. A to, že tomu nerozumíš, je proto, že jste každý měl jinou výchovu, jiné vzory chování.
Moc nevěřím tomu, že se to pro tebe změní k lepšímu. Buď si prostě zvykneš a přijmeš ten svět, ve kterém žiješ, nebo to změníš.

Není tady

 

#19 6. 10. 2011 13:37

Marcia111
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 9. 2009
Příspěvky: 610

Re: Zvlastni chovani

Haiel, nemyslim si, ze by mi M. v odchodu branil, podle jeho chovani by byl mozna jen rad kdybych to ja za neho vyresila. Mam takovy pocit, podle toho jak se chova, ze na mne neustale hleda nejake chyby, kterymi by se pozdeji mohl před svou rodinou, svymi znamymi, nasimi detmi a koneckoncu před sebou samym ospravedlnovat, ze mnel uplne nesnesitelnou manzelku a ze ja jsem od neho odesla a ja jsem ten, který tim rodinu rozbil. Nedokazi pochopit to,  proc se mnou nejedna na rovinu. Absolutne nevim co si o jeho chovani mam myslet, pripadam si jako bych toho člověka ani neznala.

Revlibo, s prestavkami sem pisu uz vic jak dva roky. Vis, ono to vazne není snadne rozhodnout se a definitivne odejit, nejen, ale i když hlavne proto, ze mame deti, ale i z toho duvodu, ze se do CR po tak dlouhe době budu vracet prakticky jako cizinec, nese to sebou spoustu prekazek na rozdil od dvou lidi, kteří se rozvadeji v CR. Kdyby mi M. na rovinu řekl je konec, tak bych to tak brala a odjela, ale jsem to prakticky ja kdo je ve vztahu nespokojeny a rozhodnout se musim ja. Celou tu dobu jsem zila v jakemsi tmavem tunelu, dnes uz citim, ze jsem na jeho konci, protože v povzdali vidim svetlo (nadeji?), jen mam strach co mne za tim tunelem ceka, ale to je myslim si normalni. Musela jsem si tim projit abych tyto věci pochopila. Pro mne byl této cas nezbytny.

Zajimal mne vas nazor na jeho chovani (mnoho chlapu – cechu, podle toho co ctu tady na babi se chova podobne), hledam za jeho chovanim nejake logicke vysvetleni…i když vim, ze to normalni a spravene není. M. mne téměř vždy po jakekoliv diskusi, kterou ostatne vyprovokoval on, nakonec ujistil, ze na vine jsem ja a celou historii prekroutil v jeho prospech. Když jsem odchazela s placem, citil se jako vitez, když jsem se nad celou věci povznesla a odchazela jsem s lhostejnym usmevem na tvari, za nedlouho za mnou prisel a zacal se omlouvat.

Ted si ještě v sobe potrebuji ujasnit par věci a hlavne si potrebuji pevne stat za svymi nazory, byt stoporcentne rozhodnuta, ze delam tu spravnou věc abych toho pak jednou v budoucnu nelitovala a neobvinovala se, ze jsem mohla pro zachranu manzelství udelat vic.

Ještě nedavno jsem si myslela, ze třeba nevera, caste hadky, neshody, nadavky atp, muzou byt duvodem k rozvodu, i kdyz ano, byt muzou, ale nyní je pro mne dulezity charakter daneho člověka a ten se NEDA zmenit, to by musel chtit snad jen on sam a musel by pro to něco delat. Dnes uz si nedelam iluze, ze se zmeni, ze to bude lepsi, jen bych rada vedela co ke mne citi. Desne mne to mrzi, ze to takhle dopadlo, vsechno mohlo byt v poradku, mame krasne a zdrave deti……..

Není tady

 

#20 6. 10. 2011 14:12

Dastinka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 6. 2006
Příspěvky: 116

Re: Zvlastni chovani

Marcia, myslím, že už to tady bylo napsáno několikrát - každý národ má svá specifika, co je normální a běžné chování pro jednoho už nemusí být běžné pro druhého. Možná bys měla svůj dotaz položit na diskuzních forech v zemi, ve které žiješ. A podle reakcí posoudit svoji situaci a také se dle ní rozhodnout.

Není tady

 

#21 6. 10. 2011 14:12

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Zvlastni chovani

Marcio, a na co by ti bylo, kdybys věděla, že k tobě cítí nehynoucí lásku... když ty to tak necítíš?
Jistě, takto se chovají i někteří muži v ČR, ale ono jde o to, jestli to vyhovuje jejich protějškům... nejde o to, jetli je to normální, jestli to někdo chápe... pokud to akceptuje partnerka, není co řešit. wink

Není tady

 

#22 6. 10. 2011 14:32

Marcia111
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 9. 2009
Příspěvky: 610

Re: Zvlastni chovani

javena napsal(a):

Marcio, a na co by ti bylo, kdybys věděla, že k tobě cítí nehynoucí lásku... když ty to tak necítíš?
Jistě, takto se chovají i někteří muži v ČR, ale ono jde o to, jestli to vyhovuje jejich protějškům... nejde o to, jetli je to normální, jestli to někdo chápe... pokud to akceptuje partnerka, není co řešit. wink

Jasne, nebylo by mi to k nicemu, protoze nespokojena se zpusobem zivota jsem ja. Myslela jsem to spise tak, ze by vylozil karty a rekl, ze uz se mnou zit nechce, ze uz mne nemiluje, ze ma nekoho jineho....... Tim padem by byla pro mne cela zalezitost vyresena. Bolelo by to, ale uz bych se dal o nicem nemusela rozhodovat. Nebudu a nemuzu prece nutit nekoho aby se mnou zil proti sve vlastni vuli.

Jeho chovani je zvlastni a ja si porad myslim, ze se mi snazi tim neco naznacit........ A proto bych rada pochopila co?!

Není tady

 

#23 6. 10. 2011 16:17

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Zvlastni chovani

Ptala ses ho na to,proč se tak chová?
řekla si mu,jak by sis přála,aby se choval?
CO na to odpověděl?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#24 6. 10. 2011 16:33

Marcia111
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 9. 2009
Příspěvky: 610

Re: Zvlastni chovani

Ve vetsine pripadu si neni vedom toho, ze by neco delal spatne. Bud to hraje, nebo si to vazne neuvedomuje. Naposledy to bylo ted kdyz necekane odletel na dovolenou. Az 3 den po priletu mi poslal sms ve ktere mi licil, jak je tam krasne, kde byl, atp. Odepsala jsem mu na to, ze jsem rada, ze se alespon o dovolene dokaze bavit s lidma s kteryma tam je, kdyz uz pro svou vlastni rodinu neni schopen pripravit ani pekny vikend u nas v meste a at e bavi a uzije si to. Odpovedel mi, ze ja si jezdim na dovolene do CR a ptal se mne jestli on nemuze jet take na dovolenou. Odpovedela jsem mu, ze ja jezdim za svou rodinou, kterou jsem opustila kvuli nemu a beru sebou deti a ze v tom je zasadni rozdil, nicmene, ze neni problem v tom, ze na dovolenou jel, ale jakym zpusobem to udelal. Odepsal mi tazave " Co jsem udelal?" dumbom Dale jsem to s nim nechtela rozebirat a napsala jsem mu, ze to nema smysl, ze to stejne nepochopi a ze jdu spat, jeho odpoved znela, ze vidi, ze se chci zase jen hadat. dumbom Ja uz nevim jak se s nim mam bavit. Predem vybiram slova a fraze, ktere pouziji abych nerekla neco blbe, aby mi to pak nevycital.

Rekla jsem mu i to co bych si prala. Slibi, ale nesplni. grater

Není tady

 

#25 6. 10. 2011 16:36

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Zvlastni chovani

Marcio,

na můj příspěvek jsi nereagovala...
Nicméně, buď ho opravdu přijmeš takového, jaký je, nebo to změníš ty. Píšeš sem už dost dlouho a vᚠvztah se zhoršuje...On nic měnit nechce.
Jediné, co tě u něj drží jsou děti, protože se bojíš, že o ně přijdeš a pak také peníze, jak jsi sama psala.
Život je o prioritách, tak si ty svoje vyber a podle nich pak žij.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů