Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#2351 8. 11. 2011 18:20

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Pandorraa napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Pandorraa napsal(a):


Zklamčo, karkulko, neboj se, vlk nepříjde pussa

fakt vlkodlak dnes nepřijde - to je škoda - a já jsem se tááák těšil

Njn...vlk má zajímavější práci, tak řekl lišce, ale ani té to za to nestojí, takže slépka může klíďo píďo svléknout trikot bojový, přeprat si ho v pervolu dočista dočista a jít v klidu zabrt místo na bidýlku stoltstoltbig_smile

ses asi uklepla. komu si tenhle vzkaz chtěla poslat, ne?


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#2352 8. 11. 2011 18:23

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Jeste ze se tu nebudou provadet zadne dravosti. Ja to tak nejak jakoze nemam rada.  rodna
Zda se ze mam nejakou uchylku branit predatorum v jejich hravosti. big_smilebig_smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#2353 8. 11. 2011 18:27

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

majkafa napsal(a):

Petr100 napsal(a):

Poslední reakce na tvé lži. Napsal jsi, že kolaboroval s nacisty. A to jako v jakém stáří? Ve dvou nebo osmi létech? Nahlásil jsem tě. Přehnal jsi to.

Narodil se 10.prosince 1937 v Praze  jako nejstarší syn Karla Schwarzenberga a jeho manželky Antonie. V prosinci 1948 museli opustit republiku a uchýlit se do zahraničí. Ve Vídni a Štýrském Hradci studoval práva a v Mnichově lesnictví. Kvůli předčasné smrti svého adoptivního otce Jindřicha Schwarzenberga musel studia přerušit a začít hospodařit na rodinných statcích v Rakousku a Bavorsku............

Petře, k tomuto se připojuji. Kdyby to nebyl anonymní nick, takže v podstatě NIc, bylo by to na trestní oznámení. Někteří lidé by se měli poučit, že beztrestně otevírat pusu pomluvami, závistí (čeho? těžké práce, co má Pan Schwarzenberg za sebou?) a lží je trestné.

Zda se ,ze lide stale dnes jeste nejsou ini,hledaji priciny aby mohli druhe trestat. Boze boze. roll


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#2354 8. 11. 2011 18:27

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Petr100 napsal(a):

KALIK napsal(a):

Petře, klidně hlaš a udávej, asi si k tomu měl vždycky tendence, viď smile
A pohádky z ČSFD sem netahej wink

Poslední reakce na tvé lži. Napsal jsi, že kolaboroval s nacisty. A to jako v jakém stáří? Ve dvou nebo osmi létech? Nahlásil jsem tě. Přehnal jsi to.

Narodil se 10.prosince 1937 v Praze  jako nejstarší syn Karla Schwarzenberga a jeho manželky Antonie. V prosinci 1948 museli opustit republiku a uchýlit se do zahraničí. Ve Vídni a Štýrském Hradci studoval práva a v Mnichově lesnictví. Kvůli předčasné smrti svého adoptivního otce Jindřicha Schwarzenberga musel studia přerušit a začít hospodařit na rodinných statcích v Rakousku a Bavorsku............

Petře - nahlásila jsem ho taky ... to jen, aby i ostatní věděli, že v tom nejsi sám

pokud se tu navzájem pošleme do ...no do horoucích pekel, je to jiné kafe, než tohle.
Podívej třeba Pandorra - jak láskyplně a mile mě nazvala, ale nechám ji  být, přestože mě taky štve, jak se tu zastává Viktorky, jak ji je ubližováno a přitom neváhá seknout drápem po Blossom a jejich dětech ve stejném duchu, že brali po tátovi, který celý život makal, sirotčí důchod. Ona si taky kolikrát nevidí do pusy....


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#2355 8. 11. 2011 18:31

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

ViktorkaM napsal(a):

"""Pokud jsi nikdy neokusil hlad,mᚠjídlo v lednici,šaty ve skříni,střechu nad hlavou,svoji postel,Jsi bohatší než
75% světové populace.
Hlavně,aby bylo dost česneku na..česnečku,hlavu vzhůru,
českého rentiéra nic neudolá!
Svět patří statečným,na slzy je čas až nakonec.(:-)"""

http://www.novinky.cz/ekonomika/249903- … cechu.html

Ta uvodni slova jsem jen okopcila z diskuse pod clankem.
Tuuuze povzbuzujici...
kapitulation

Tak to já zvýším těch 8% optimistů, protože já si také  myslím (mám názor) že bude líp - ale ovšem jen některým - tj. kteří těch 22 let mysleli na zadní kolečka.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#2356 8. 11. 2011 18:34

majkafa
Host

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Arcanum napsal(a):

Jeste ze se tu nebudou provadet zadne dravosti. Ja to tak nejak jakoze nemam rada.  rodna
Zda se ze mam nejakou uchylku branit predatorum v jejich hravosti. big_smilebig_smile

Jakože? To je opravdu jenom tak nějak a ne doopravdy.

 

#2357 8. 11. 2011 18:35

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Arcanum napsal(a):

Zda se ,ze lide stale dnes jeste nejsou ini,hledaji priciny aby mohli druhe trestat. Boze boze. roll

Volᚠsebe? lol
Proč s tím nic  bože neděláš? Ty nemᚠtu moc?


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#2358 8. 11. 2011 18:37

majkafa
Host

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Arcanum napsal(a):

Zda se ,ze lide stale dnes jeste nejsou ini,hledaji priciny aby mohli druhe trestat. Boze boze. roll

Bezpráví se postavím v každé době. A za kohokoliv. I za tebe hirondel, když budu cítit, že se ti děje bezpráví.
Jsou jisté hranice, za kterými už zlo přesahuje únosnost a je třeba se mu postavit.

Upravil(a) majkafa (8. 11. 2011 18:38)

 

#2359 8. 11. 2011 18:38

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Nezvysis. Statistika je udelana ze vzorce, t.j. ze skupiny lidi, kde jsou zastoupeni vsichni. Ty uz jsi zahrnuta v tech 8%.
JA bych se stydela byt v takove skupine, pac je evidentni, kdo ji tvori, ze jo? Bud blazni,... nebo... ti druzi usch


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#2360 8. 11. 2011 18:40

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

V tomto vlákně došlo k porušení pravidel. O jeho řešení a případném udělení banů se potřebuji poradit s ostatními moderátory, proto zatím vlákno uzavírám. Po vyřešení otevřu nové vlákno, do té doby prosím o klid zbraní.

Upravil(a) Ronja (9. 11. 2011 9:49)


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#2361 9. 11. 2011 10:10

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Kalikovi byl udělen výstražný týdenní ban za vyjádření, která podle nás hraničí s urážkami ostatních diskutujících (jmenovitě Petra). Jsme toho názoru, že za politické názory na tomto fóru není možné banovat, i kdyby se ostatním diskutujícím jakkoli nelíbily. Výjimkou by byly jedině názory překračující zákony tohoto státu, např. podpora hnutí směřujících k potlačování lidských práv a svobod, popírání holocaustu či vyhrocený politický extremismus, k čemuž zde podle našeho názoru nedošlo.

Blossom udělujeme veřejné varování za podle našeho názoru nepřiměřeně agresivní styl diskuse a nepřímé napadání ostatních uživatelů, jmenovitě Viktorky (např. přirovnávání k veřejností negativně vnímaným sociálním menšinám, nařčení z příživnictví apod). Ačkoli žádný konkrétní příspěvek nepřekračuje pravidla tím, že by byl vyloženě sprostý či urážlivý, celkové vyznění je agresivní a manipulativní a vede ke zbytečným hádkám a rozbrojům v diskuzi, což je podle našeho názoru pro fórum, které má sloužit k diskusi a tříbění názorů ve vší slušnosti, stejně škodlivé.

Viktorce udělujeme rovněž veřejné varování. Viktorko, ani to, že jsi podle svého názoru vyprovokována, tě neopravňuje urážet ostatní uživatele (stylem "ty jsi úplně blbá"). Zvl᚝ považujeme za nepřijatelné poukazování na citlivé informace o jejich zdravotním stavu. Za opakování tohoto stylu argumentace budeme okamžitě udělovat bany, což se týká všech.

U obou veřejně varovaných uživatelů máme za to, že jejich překročení pravidel by rovněž zavdávalo příčinu k banu, přihlížíme ale k celkově vyhrocené atomosféře diskuse a od banu zatím upouštíme. Ban bude okamžitě udělen na delší dobu, pokud by se podobné excesy měly opakovat.

Děkujeme za pochopení a prosím o další diskuzi k tématu (Co vás pálí v politice) na novém vlákně.

Děkujeme taky všem, kteří poslali reporty, pochopte prosím, že se snažíme vždy rozhodnout co nejspravedlivěji a nejobjektivněji a naše rozhodnutí prosím respektujte, i kdybyste třeba sami rozhodli jinak.





M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů