Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 1. 10. 2011 14:25

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

majkafa napsal(a):

mia napsal(a):

Zklamčo, já bych se třeba ráda o té "nové a lepší" budoucnosti dozvěděla něco víc, protože cíl máme v podstatě všichni stejný - žít ve společnosti, kde se budou mít všichni dobře. Taky bych si to přála, kdo ne.
Jenže bych čekala, že nezůstane jen u myšlenky, ale že se ta myšlenka taky nějak posune do praktické roviny - jak bude fungovat ekonomika, sociální systém, zdravotnictví atd. Jenže to se nedozvíš nic, jen významné mlčení a mlžení, však ono se no "nějak" vyvine. Čekala bych, že její propagátoři budou právě na tomto pracovat. Tady nestačí dívat se do svého nitra, ale spíš zapojit mozky.... ó jak přízemní a materialistické... vissla

Protože i když se budeme sebevíc vzájemně milovat a budeme solidární, ale nebude co do huby, stejně se pomlátíme a sežereme navzájem...

Já už fakt nevím, co je na tom k nepochopení...

mio, spletla jsem si adresáta? Já myslela, že tohle jsi psala ty, nějak se v tom neorientuji.

Majko, to je delší debata... trochu vytržené z dlouhodobějšího kontextu.
Výměna názorů mezi blbci a vizionáři... lol... já teda kopu za ty blbce sova lol ...

Není tady

 

#27 1. 10. 2011 14:33

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

mia napsal(a):

Protože co bude a kam se bude vývoj ubírat, to nikdo z nás neví. Poučovat se z historie je taky po*né, protože dnes je svět někde úplně jinde, výchozí stav je prostě jiný...

- no vidíš - "to nikdo z nás neví", tak proč chceš odpovědi ode mne nebo od Kalika?
- kdo se neumí poučit z historie, ten si ji prostě bude muset znovu prožít

Dnešní svět je globálně v krizi, jak se z ní dostane, to přesně neví nikdo.
Kecama o tom, že někdo je schopný a pracuje a někdo je neschopný a nepracuje asi dost těžko stolt

Ptala jsem se tě na Starý a Nový zákon, protože tam je spousta odpovědí.
Mimochodem, i Jidášova zrada byla způsobena hlavně tím, že vůbec nepochopil Ježíšovo poselství...
On si myslel, že Ježíš přišel zachránit jen židy, jenže ten měl zcela jiný úkol.
A je mi jasné, že tohle nechápe spousta lidí dodnes, toto podobenství a okaz minulosti.
Proto taky ta Pepova slova pro zamyšlení.
A počítám s tím, že někdo to pobere, někdo halt ne smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#28 1. 10. 2011 14:38

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

mia napsal(a):

Výměna názorů mezi blbci a vizionáři... lol... já teda kopu za ty blbce sova lol ...

Vidíš, tohle je naprosto tipické pro svět, který už končí - bipolárnost. Jedni jsou blbci a druzí vizionáři.
Je to buď tak a nebo onak, nic mezi tím, basta fidli.
To je fakt legrace. Věřím, že blbcům - neber si to osobně, protože z mé strany to osobní není -  by se líbilio, kdyby to bylo tak jednoduché. Jenže ono není wink Blbá zpráva pro blbce, já vím stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#29 1. 10. 2011 14:43

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Pandorraa napsal(a):

Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně,
pravdu o tom, že je blbcem,
říkᚠblbci zbytečně.
Pepa Fousek

buď opatrná s prohlášeními, která  směřuješ k druhým, i na to, jak ráda komentuješ cizí příspěvky.
I to dost vypovídá o tvé intuici a tvém myšlení.


tak tohle jsem si vypůjčila z roku 2010... zajímavé, když pospojuji "hlášky" stejného autora, by v jednom případě to maskuje nějakým citátem Pepy Fouska....důležitý je ten nefalšovaně osobní názor z  roku 2010 (a v podobném duchu jich je prošpikován celý Babinet)

a ještě jedno "přímé potvrzení" taktéž namátkově z roku 2010 (neodolala jsem)

Měl by si být vždy vědom, že pochopitelně je naprostá pravda, že to, co JÁ napíšu, vypovídá o mně.....

lol

Upravil(a) Zklamaná (1. 10. 2011 14:55)


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#30 1. 10. 2011 14:49

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Pandorraa napsal(a):

mia napsal(a):

Protože co bude a kam se bude vývoj ubírat, to nikdo z nás neví. Poučovat se z historie je taky po*né, protože dnes je svět někde úplně jinde, výchozí stav je prostě jiný...

- no vidíš - "to nikdo z nás neví", tak proč chceš odpovědi ode mne nebo od Kalika?- kdo se neumí poučit z historie, ten si ji prostě bude muset znovu prožít

Dnešní svět je globálně v krizi, jak se z ní dostane, to přesně neví nikdo.
Kecama o tom, že někdo je schopný a pracuje a někdo je neschopný a nepracuje asi dost těžko stolt

Ptala jsem se tě na Starý a Nový zákon, protože tam je spousta odpovědí.
Mimochodem, i Jidášova zrada byla způsobena hlavně tím, že vůbec nepochopil Ježíšovo poselství...
On si myslel, že Ježíš přišel zachránit jen židy, jenže ten měl zcela jiný úkol.
A je mi jasné, že tohle nechápe spousta lidí dodnes, toto podobenství a okaz minulosti.
Proto taky ta Pepova slova pro zamyšlení.
A počítám s tím, že někdo to pobere, někdo halt ne smile

no po odpovědi se ptám třeba proto, že mluvíte o tom, jak je třeba podporovat ty, co nejsou pro společnost přínosem, ale spíš zátěží...
Globální krize je způsobena mimo jiné taky velkou přelidněností planety a podívej se, které národy a skupiny se nejvíc množí... i tady je zakopaný pes...co a koho podporovat. A hlavně z čeho.
Kecama se z krize nedostaneme, to mᚠpravdu, ale ti neschopní a lenoši to nevytrhnou už vůbec...
A tahle biblická povídání byla pro mě vždycky spíš tak nějak pohádka, než abych je brala vážně... nejsem ten typ, bohužel... bezvěrec, no... prostě se nesejdeme, ale tak to na světě je...každý jsme "jinak vyrobený"...

Upravil(a) mia (1. 10. 2011 14:52)

Není tady

 

#31 1. 10. 2011 14:54

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Zklamaná napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně,
pravdu o tom, že je blbcem,
říkᚠblbci zbytečně.
Pepa Fousek

buď opatrná s prohlášeními, která  směřuješ k druhým, i na to, jak ráda komentuješ cizí příspěvky.
I to dost vypovídá o tvé intuici a tvém myšlení.


tak tohle jsem si vypůjčila z roku 2010... zajímavé, když pospojuji "hlášky" stejného autora, by v jednom případě to maskuje nějakým citátem Pepy Fouska....důležitý je ten nefalšovaně osobní názor z  roku 2010 (a v podobném duchu jich je prošpikován celý Babinet)

lol

Ano, ty si velmi často vypujčuješ slova druhých, asi mᚠmálo svých vlastních, nevím a nehodlám nijak rozebírat...
Jenže bohužel tím vypujčováním nedělᚠnic jiného, než že liješ čistou vodu do špinavé sklenice.
Výsledek je pak jaký je.
Nu a vysvětlovat ti to je zbytečné, to je fakt....
Takže pokud ses zase v něčem našla, gratuluji, mᚠšanci to změnit stoltpussa


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#32 1. 10. 2011 14:57

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Pandorraa napsal(a):

mia napsal(a):

Výměna názorů mezi blbci a vizionáři... lol... já teda kopu za ty blbce sova lol ...

Vidíš, tohle je naprosto tipické pro svět, který už končí - bipolárnost. Jedni jsou blbci a druzí vizionáři.
Je to buď tak a nebo onak, nic mezi tím, basta fidli.
To je fakt legrace. Věřím, že blbcům - neber si to osobně, protože z mé strany to osobní není -  by se líbilio, kdyby to bylo tak jednoduché. Jenže ono není wink Blbá zpráva pro blbce, já vím stolt

Pan a co když to tak má být? takoví i makoví? Co když je to oumysl shůry daný? cool

Není tady

 

#33 1. 10. 2011 14:59

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Pandorraa napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně,
pravdu o tom, že je blbcem,
říkᚠblbci zbytečně.
Pepa Fousek

buď opatrná s prohlášeními, která  směřuješ k druhým, i na to, jak ráda komentuješ cizí příspěvky.
I to dost vypovídá o tvé intuici a tvém myšlení.


tak tohle jsem si vypůjčila z roku 2010... zajímavé, když pospojuji "hlášky" stejného autora, by v jednom případě to maskuje nějakým citátem Pepy Fouska....důležitý je ten nefalšovaně osobní názor z  roku 2010 (a v podobném duchu jich je prošpikován celý Babinet)

lol

Ano, ty si velmi často vypujčuješ slova druhých, asi mᚠmálo svých vlastních, nevím a nehodlám nijak rozebírat...
Jenže bohužel tím vypujčováním nedělᚠnic jiného, než že liješ čistou vodu do špinavé sklenice.
Výsledek je pak jaký je.
Nu a vysvětlovat ti to je zbytečné, to je fakt....
Takže pokud ses zase v něčem našla, gratuluji, mᚠšanci to změnit stoltpussa

jaké pak půjčuji...jen předkládám "jakési pravdy"
no a jistě chápu, že nyní je nutně potřeba to nějak zakomuflovat
že jsem se v něčem našla (usuzuješ) dle toho, že jsem reagovala na tvůj citát Pepy Fouska? nemůže to být tak, že jsem tě prachobyčejně nachytala na švestkách, kdy jednou kážeš vodu a podruhé piješ víno?
Jo, je to tak trošku legrační, vd?.... to musím uznat cool
ps - ještě jsem ti tam přidala (k původnímu) jednu tvou zvl᚝ vypečenou hlášku.... tongue

nu a pokud si tím citátem opravdu nikam nemířila (což jaksi pozbývá smyslu), tak si tak říkám, CO TĚ VLASTNĚ K TOMU VEDLO gloria

Upravil(a) Zklamaná (1. 10. 2011 15:02)


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#34 1. 10. 2011 15:01

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

mia napsal(a):

no po odpovědi se ptám třeba proto, že mluvíte o tom, jak je třeba podporovat ty, co nejsou pro společnost přínosem, ale spíš zátěží...
Globální krize je způsobena mimo jiné taky velkou přelidněností planety a podívej se, které národy a skupiny se nejvíc množí... i tady je zakopaný pes...co a koho podporovat. A hlavně z čeho.
Kecama se z krize nedostaneme, to mᚠpravdu, ale ti neschopní a lenoši to nevytrhnou už vůbec...
A tahle biblická povídání byla pro mě vždycky spíš tak nějak pohádka, než abych je brala vážně... nejsem ten typ, bohužel... bezvěrec, no... prostě se nesejdeme, ale tak to na světě je...každý jsme "jinak vyrobený"...

- podporovat? Mio, to je bohužel ale jen tvoje interpertace
- globální krize v současném nastavení vždy byly - dvě světové války v minulém století například, protože tenhle systém už v době prosperity nezávisle na těch, co jsou jak říkᚠpřítěží, už generuje budoucí krizi. To neříkám jen já, ale i učebnice ekonomie. Ti "neschopní lenoši" jsou jen vhodným obětním beránkem. Ve třicátých letech to byli židi, teď to halt budou cikáni.....nu blbnost kvete v každém století a tenhle systém má pro ni příznivé podmínky.
- já osobně si myslím, že kdo podceňuje pohádky, podceňuje moudrost generací před ním a bývá za to po zásluze "potrestán" vlastní lekcí, kterou musí nabýt moudrost vlastní, jinak se nedovede učit. S vírou ve smyslu náboženství to podle mne nemá nic společného.

To, že to každá vidíme jinak, to je prostě tak. Není to nic proti ničemu par


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#35 1. 10. 2011 15:03

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

mia napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

mia napsal(a):

Výměna názorů mezi blbci a vizionáři... lol... já teda kopu za ty blbce sova lol ...

Vidíš, tohle je naprosto tipické pro svět, který už končí - bipolárnost. Jedni jsou blbci a druzí vizionáři.
Je to buď tak a nebo onak, nic mezi tím, basta fidli.
To je fakt legrace. Věřím, že blbcům - neber si to osobně, protože z mé strany to osobní není -  by se líbilio, kdyby to bylo tak jednoduché. Jenže ono není wink Blbá zpráva pro blbce, já vím stolt

Pan a co když to tak má být? takoví i makoví? Co když je to oumysl shůry daný? cool

To může být.
Jen si myslím, že to není BUĎ za a) nebo jedině za B).
Myslím, že těch možností je mnohem víc smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#36 1. 10. 2011 15:05

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Judyna napsal(a):

A jak je to vlastně s tím hazardem? Bude už od ledna 2012 zdaněný nebo se to zase Kalouskovi podaří odsunout?

Špatně položená otázka - hazard je přece zdaněný i nyní!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#37 1. 10. 2011 15:05

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Pandorraa napsal(a):

mia napsal(a):

Pandorraa napsal(a):


Vidíš, tohle je naprosto tipické pro svět, který už končí - bipolárnost. Jedni jsou blbci a druzí vizionáři.
Je to buď tak a nebo onak, nic mezi tím, basta fidli.
To je fakt legrace. Věřím, že blbcům - neber si to osobně, protože z mé strany to osobní není -  by se líbilio, kdyby to bylo tak jednoduché. Jenže ono není wink Blbá zpráva pro blbce, já vím stolt

Pan a co když to tak má být? takoví i makoví? Co když je to oumysl shůry daný? cool

To může být.
Jen si myslím, že to není BUĎ za a) nebo jedině za B).
Myslím, že těch možností je mnohem víc smile

jojo, celá abeceda je k dispozici, žejo...

Není tady

 

#38 1. 10. 2011 15:06

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Zklamčo, mysli si, co chceš. Když ti to udělá radost a zpříjemní ti to ten vyklidněnej život, který žiješ.... mně je to šumák stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#39 1. 10. 2011 15:07

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

mia napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

mia napsal(a):


Pan a co když to tak má být? takoví i makoví? Co když je to oumysl shůry daný? cool

To může být.
Jen si myslím, že to není BUĎ za a) nebo jedině za B).
Myslím, že těch možností je mnohem víc smile

jojo, celá abeceda je k dispozici, žejo...

Tak stolt každý má k dispozici přesně to, na co dosáhne  s čím umí zacházet stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#40 1. 10. 2011 15:09

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Zdravím Kalika, ráda ho tu po delší době zase vidím! tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#41 1. 10. 2011 15:14

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Pandorraa napsal(a):

Zklamčo, mysli si, co chceš. Když ti to udělá radost a zpříjemní ti to ten vyklidněnej život, který žiješ.... mně je to šumák stolt

nepůjčuj si slova - tohle mᚠod AXIho lol
Mě jsou šumík nejen tvá slova, nýbrž i ty...ale s vyklidněnou myslí s tebou poklábosím...cítím, že vibruješ


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#42 1. 10. 2011 15:15

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

a já zdravím všecky přítomné a loučím se, odcházím s čoklíkama na svůj kopec, kde kupodivu i já vnímám jakési zvláštní sepětí s čímsi...nevím, co to je, asi vazba ke krajině, kde žili a chodili moji předkové, tam jako bych je všecky nacházela... no ale asi je to spíš ten nádherný výhled na všecky strany, co mi dělá dobře a vždycky mě tak nabije....teda já ale kecám...

Není tady

 

#43 1. 10. 2011 15:20

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Pandorraa napsal(a):

Tak stolt každý má k dispozici přesně to, na co dosáhne  s čím umí zacházet stolt

Tak stolt s tímto mohu souhlasit gloria a je to o tom, že někdo je tedy spokojený s fungováním a někdo je nespokojený, protože to podle něj nefunguje - ale určitě bych se vystříhala tvrzení "my víme, že to nefunguje" když kupříkladu "já vím, že to funguje" (podotýkám, že píšu o mechanizmech ve společnosti), nebo ta ne/funkčnost je výsledkem toho, kdo na co dosáhne a jak s čím umí zacházet. big_smile


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#44 1. 10. 2011 15:23

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

mia napsal(a):

a já zdravím všecky přítomné a loučím se, odcházím s čoklíkama na svůj kopec, kde kupodivu i já vnímám jakési zvláštní sepětí s čímsi...nevím, co to je, asi vazba ke krajině, kde žili a chodili moji předkové, tam jako bych je všecky nacházela... no ale asi je to spíš ten nádherný výhled na všecky strany, co mi dělá dobře a vždycky mě tak nabije....teda já ale kecám...

taktéž se loučím...a nasměrovalas mě....
jdu také vyhlížet do krajiny - ale nemusím se škrábat na kopec, stačí mi zahrada a z ní rozhled - a předky v těchto končinách jsem neměla - přesto mě ten výhled taktéž oblažuje a tak nějak hřeje po spokojenosti a štěstí  gloria


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#45 1. 10. 2011 16:09

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Zklamaná napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Zklamčo, mysli si, co chceš. Když ti to udělá radost a zpříjemní ti to ten vyklidněnej život, který žiješ.... mně je to šumák stolt

nepůjčuj si slova - tohle mᚠod AXIho lol
Mě jsou šumík nejen tvá slova, nýbrž i ty...ale s vyklidněnou myslí s tebou poklábosím...cítím, že vibruješ

Ale no tak big_smile
Axi se trefil, já vím. Proto si jeho slova klidně mohu vypůjčit, jelikož je neobracím proti němu, nesnažím se ho nachytat na nějakým ovoci. To je ovšem rozdíl, který ty nepobereš i když se budeš snažit.

To vůbec musí být děs slídit po netu a stopovat kde co kdo řekne, aby se pak dalo "švestkovat". Hrozná představa. Tenhle "šumík" musí být dost peklo, to ti fakt nezávidím.
Jo a vibruju, to mᚠrecht, nad úžasným houbovým pokrmem.
A taky vlastní svobodou, která ke spokojenosti nepotřebuje kontrolovat ani vytáčet ty druhé.
To neznáš, viď?
Neva, ještě pár stovek inkarnací a poznᚠstoltstoltstolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#46 1. 10. 2011 18:51

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

LENNNA napsal(a):

Judyna napsal(a):

A jak je to vlastně s tím hazardem? Bude už od ledna 2012 zdaněný nebo se to zase Kalouskovi podaří odsunout?

Špatně položená otázka - hazard je přece zdaněný i nyní!

Tak o tom opravdu nevím a ani jsem to nikde nenašla. Pokud ovšem nemᚠna mysli ty odvody na prospěšné činnosti (sport?), které se ale odváděly a neodváděly.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#47 1. 10. 2011 18:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Majkafo, souhlasím s Tebou že, "mít se dobře" znamená pro každého něco jiného.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#48 1. 10. 2011 19:35

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Judyna napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Judyna napsal(a):

A jak je to vlastně s tím hazardem? Bude už od ledna 2012 zdaněný nebo se to zase Kalouskovi podaří odsunout?

Špatně položená otázka - hazard je přece zdaněný i nyní!

Tak o tom opravdu nevím a ani jsem to nikde nenašla. Pokud ovšem nemᚠna mysli ty odvody na prospěšné činnosti (sport?), které se ale odváděly a neodváděly.

Jj, ty odvody! Ale to si teď pletu pojmy asi já, viď? Odvody na veřejně prospěšné účely je něco jiného než zdanění, že? Mám na mysli jednak všechny poplatky a jednak odvody, které se platí městským (obecním) úřadům - takže né nějakým "jako firmám".


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#49 2. 10. 2011 2:22

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Ahooj Lupi, já žiju furt stejně akorát už neni moc toho času na ty zdejší rozpravy..........co  tě ale bude zajímat tak už se ani moc nehádám s čoklíkařema, skoro bych až řek že trochu dostali rozum....nebo možná já

No toto! storstark  A jenom s maločoklíkařema, nebo i s velkočoklíkařema? Teď už jen zbývá, aby mladej přišel, že chce pejska coollol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#50 2. 10. 2011 18:01

Petr100
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 18843

Re: CHAT : Co nás v politice pálí ... 5.

Judyna napsal(a):

A když už jsme u té politiky, tak člen NERVu, ekonom miroslav Zámečník, varuje před vyváděním miliard ze státního průběžného systému do soukromých penzijních fondu. A to vzhledem ke špatné ekonomické situaci. I Roubini varuje před úpo*nými opatřeními v eurozóně.
Mimochodem nechápu, jak mohla vláda počítat při schvalování rozpočtu s tak vysokým hosp. růstem. Už v době schvalování bylo jasné, že je to blbost, přesto to schválili. Rozpočet je od samotného počátku špatný. Vychází z nereálných příjmů. To nikomu nevadí?

Judyno proč se stále rozčiluješ. Ten rok 2013 přece s těmi fondy vydržíte a po příštích volbách vše zrušíte. Tak jak prohlásil vᚠšéf. A pokud bude menší příjem do příštího rozpočtu, tak budou další škrty. Tak jako v domácnosti. Menší příjmy, menší výdaje. Jak prosté.

Upravil(a) Petr100 (2. 10. 2011 18:02)


Zvýšíme daně, zlepšíme lidem život, věří expert ČSSD.
Margaret Tatcherová: "Problém socialistů je, že nakonec jim dojdou i peníze druhých."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů