Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 9. 2011 19:22

Hanni
♥------
Registrovaný: 29. 9. 2011
Příspěvky: 9

Co si mám myslet?

Ahoj,
mam za sebou dvoumesicni vztah- vim ze to je moc kratke na to abych to resila tady,ale patlam se v tom a potrebuji nejake nazory,at si to alespon srovnam v hlave.
Vse bylo super,klapalo,znala jsem se s pritelovo rodinou,bral me snad na vsechny jeho akce s kamarady atd,casto se vidali,vse super..kazdy rikal jak vypadame zabouchle a skoro nas prosili at toho cukrovani nechame:) Posledni tyden to bylo zvlastni,moc se neozyval a par dni jsme se nevideli,bala jsem se co prijde..Ale ted v pondeli jsme se sesli a vse v pohode, hrozne mluvil, nadsene rikal zazitky, zadny problem.. Pritom bylo i nekolik zaminek mi to rict. Domlouvali jsme se na uetry ze tam prespim,a ve stredu vecer jedna akce kam mame jit..Porad nic.Druhy den jsme se navic ani nesesli az vecer, ale i pres den, me prizval, zase jsem za nim jela, vse uplne v pohode, objimal me, drzel za ruku..Ptam se ho jestli plati ze u neho spim,on jasne ze jo..Pak jsme u nej,usiname a zacne to.Ani mi to nedokazal rict,musela jsem se ho ptat co se deje..pry do me neni zamilovany.Ze musi mit u holky dojem ze to bude nafurt a to tady nema..Ale ze me ma hrozne moc rad,3 roky nikoho nemel,az se mnou mu to stalo za to,vse klape,je mu se mnou dobre..Chtel mi to rict uz to pondeli ale nedokazal to..ze jsme si hezky povidali a bylo to hrozne fajn..Coz nechapu proc se na to uterni spani aspon na neco nevymluvil..A u te stredy ze to plati, a "prosim prijd"..Ptala jsem se jestli se mu uz aspon ulevilo kdyz mi to konecne rekl,a on ze vubec,ze je mu ze sebe hrozne.Celou dobu me drzel za ruku,hladi,porad neco.Objimal..A nejdivnejsi bylo,ze jsme sli pak spat,a on me normalne obejmul,daval pusu na celo,do vlasu,na siji..A takhle usinal?Jako kdyz sme spolu chodili..Rikala jsem si ze to bylo jen tim vecerem, ze jsme byli "namekko", ale rano to same,hladil po vlasech,pak chytil za ruku a drzel asi hodinu a hladil..Pak jsme se loucili a on ze me chce porad vidat,coz vim ze jsou obvykle reci,ale zase se ptal na tu vecerni akci a pak daval urcite terminy a podobne..A pak si jeste vyzadal pusu.Nechapu to..Vim od sebe ze je tezke se rozejit,ale kdyz uz se mi to povede,ulevi se mi.Urcite bych to radsi rekla nez abych si domlouvala prespani..(a nebylo to kvuli sexu-vubec nic na me nezkousel). A nemela bych pak potrebu se tulit celou noc a rano..Ten vecer jsem na tu akci samozrejme nesla a nemam v planu ho ted kontaktovat.Muzu mu hrozne vyhovovat kamaradsky, kdyz hned chce domlouvat akce abychom si byli na blizku-ale co pak to divne chovani? A nevim- prijde mi divne to tak moc resit po 2mesicich. Ja bych taky neporhlasila ze spolu "budem nafurt". Ze se to tak moc resi kdyz se splnuje to ze se mame radi a je nam spolu hrozne fajn.
Dekuju za reakce
H.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů