Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 9. 2011 11:35

Danýsek
♥♥-----
Registrovaný: 15. 9. 2011
Příspěvky: 48

Zásnuby

Nevím, zda to sem úplně patří..... Zajímá mě, zda některou z Vás partner požádal o ruku nějakým kuriózním způsobem? Již brzy mě to také čeká, tak mě zajímají Vaše zkušenosti a postřehy smile

Není tady

 

#2 27. 9. 2011 12:53

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Zásnuby

Neřešíš o pár kousků výš něco důležitějšího? Radši se věnuj tomu:-)

Není tady

 

#3 27. 9. 2011 21:37

majkafa
Host

Re: Zásnuby

Já bych nepředbíhala, Danýsku. Ještě tě nepožádal.

 

#4 28. 9. 2011 20:49

Danýsek
♥♥-----
Registrovaný: 15. 9. 2011
Příspěvky: 48

Re: Zásnuby

majkafa napsal(a):

Já bych nepředbíhala, Danýsku. Ještě tě nepožádal.

Majko, ale požádá smile Co u tebe, jak to probíhalo, jestli se můžu zeptat? Klasika?

Není tady

 

#5 6. 10. 2011 16:45

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Zásnuby

Jeden můj známý požádal svou přítelkyni o ruku tak, že když spolu byli na dovolené, tak naplánoval výšlap na ten největší kopec v okolí. Ona mu celou cestu nadávala, co to bylo za blbý nápad a když tam dolezli, tak před ní poklekl a ... gloria big_smile

Není tady

 

#6 6. 10. 2011 20:50

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Zásnuby

Tak mou kamarádku chtěl její přítel požádat o ruku netradičně. No musím uznat, že se mu to povedlo. Vzbudil ji totž asi okolo 1 hodiny ranní, počkal až bude opravdu vnímat a pak jí požádal big_smile

Není tady

 

#7 10. 10. 2011 9:50

Danýsek
♥♥-----
Registrovaný: 15. 9. 2011
Příspěvky: 48

Re: Zásnuby

sandra napsal(a):

Jeden můj známý požádal svou přítelkyni o ruku tak, že když spolu byli na dovolené, tak naplánoval výšlap na ten největší kopec v okolí. Ona mu celou cestu nadávala, co to bylo za blbý nápad a když tam dolezli, tak před ní poklekl a ... gloria big_smile

Sandro, no nevím, zda bych takové požádání o ruku chtěla zažít lol Po Tvém příspěvku doufám, že mého přítele nenapadne něco podobného smile Navíc to má být v listopadu, to bych asi nerozdýchala lol ale díky za Tvůj příspěvek.

Není tady

 

#8 10. 10. 2011 9:53

Danýsek
♥♥-----
Registrovaný: 15. 9. 2011
Příspěvky: 48

Re: Zásnuby

Kuřátko napsal(a):

Tak mou kamarádku chtěl její přítel požádat o ruku netradičně. No musím uznat, že se mu to povedlo. Vzbudil ji totž asi okolo 1 hodiny ranní, počkal až bude opravdu vnímat a pak jí požádal big_smile

Kuřátko i Tobě děkuji za velmi netradiční příspěvek smile Kam ti chlapi na tyto nápady chodí lol Co Tvá kamarádka? Nadávala mu hodně?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů