Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 9. 2011 21:12

Muffy
♥♥-----
Registrovaný: 17. 8. 2007
Příspěvky: 43

Doplňky stravy proti stresu

Ahoj, chci se zeptat, zda nemá někdo zkušenost s tímto? http://www.prozdravi.cz/biomultivitamin.html Chtěla bych něco, co by mi pomohlo více odolávat stresu. Kdysi jsem zažila dost nepříjemný rok a ještě stále jsem z toho taková dost náchylná ke stresu. Stačí docela málo, co je podobné těm problémům, co jsem řešila kdysi a už se mi hrnou do očí slzy. Navíc teď začíná škola a bude to těžké, ještě musím chodit k tomu do práce... Kamarádka tohle využívala u státnic, ale jen chvíli a podle mě by musela delší dobu pro efekt. Ale je to dost drahé... třeba máte někdo zkušenost nebo radu na něco levnějšího?

Dík smile

Není tady

 

#2 14. 5. 2012 9:33

Ing. Iva Veselá
Partner Babinet.cz
Registrovaný: 31. 3. 2008
Příspěvky: 128

Re: Doplňky stravy proti stresu

Proti stresu mohu doporučit zvýšit dávky hořčíku v jídelníčku, doplnit lecitinem, klidně i L-karnitinem, omega-3 MK z oříšků a bude lépe.

Není tady

 

#3 9. 10. 2012 14:36

helena123
♥♥-----
Registrovaný: 5. 9. 2012
Příspěvky: 25

Re: Doplňky stravy proti stresu

Proti únavě je dobré zkusit něco s obsahem železa a kyseliny listové, může to být nedostatek červených krvinek. Pak se člověk cítí lépe i psychicky. Já beru doplněk stravy Hemoplus, protože jsem od malička chudokrevná a zabírá mi to, i jsem víc v pohodě.

Není tady

 

#4 9. 10. 2012 22:17

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Doplňky stravy proti stresu

Muffy, Stresvit od Walmarku. Je to soubor minerálů (možná i nějaký ten vitamín, teď si honem nevzpomenu) které tělo spotřebuje při stresu a pak se mu jich nedostává. Je to hezky vyážené - Walmark má vůbec dobrý doplňky.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#5 9. 10. 2012 22:22

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Doplňky stravy proti stresu

dpanthenol, klasická kombinace hořčík vápník zinek a na uklidnění bylinkový persen


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#6 22. 7. 2013 22:17

verska
♥------
Registrovaný: 2. 11. 2010
Příspěvky: 23

Re: Doplňky stravy proti stresu

Mě pomáhají přírodní produkty od české firmy OKG. Zkušenosti zde: reklama

Není tady

 

#7 29. 7. 2013 18:28

olian
♥------
Registrovaný: 29. 7. 2013
Příspěvky: 5

Re: Doplňky stravy proti stresu

doporučuji oříšky a bylinky - kozlík, meduňka, levandule.

Není tady

 

#8 7. 10. 2014 23:25

Anathema
♥------
Registrovaný: 7. 10. 2014
Příspěvky: 5

Re: Doplňky stravy proti stresu

Já bych se ráda zeptala, jestli někdo nezná senzycol. Je to te´d celkem novinka a zrovna jsem to začala brát, ale taky vím, že účinky se dostaví až po nějaké době. Má pak smysl kupovat další balení?

Není tady

 

#9 7. 10. 2014 23:38

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Doplňky stravy proti stresu

Anathema napsal(a):

Já bych se ráda zeptala, jestli někdo nezná senzycol. Je to te´d celkem novinka a zrovna jsem to začala brát, ale taky vím, že účinky se dostaví až po nějaké době. Má pak smysl kupovat další balení?

Určitě to smysl má, koupila bych rovnou ta balení tři, no musí to být pecka, když to sem dávᚠdo každého možného vlákna.

Není tady

 

#10 8. 10. 2014 7:13

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Doplňky stravy proti stresu

AndreaP. napsal(a):

Anathema napsal(a):

Já bych se ráda zeptala, jestli někdo nezná senzycol. Je to te´d celkem novinka a zrovna jsem to začala brát, ale taky vím, že účinky se dostaví až po nějaké době. Má pak smysl kupovat další balení?

Určitě to smysl má, koupila bych rovnou ta balení tři, no musí to být pecka, když to sem dávᚠdo každého možného vlákna.

tummenupp


Zpomal.

Není tady

 

#11 24. 11. 2014 17:33

luciesK
♥------
Registrovaný: 27. 9. 2014
Příspěvky: 8

Re: Doplňky stravy proti stresu

Dobrý den, narazila jsem na stránky www.purecaps.cz máte s něi zkušenosti? Chtěla bych se zeptat jaké přípravky, máte vyzkoušené?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů