Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#176 7. 10. 2011 17:10

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Re: Dopis tety

PPavlaa napsal(a):

já tu petrovu reakci pochopila jako nadsázku, ne že to bylo myšleno vážně.

big_smile jasně, patřilo to k tomu příkladu jak si kdo z partnerů může rozhodnout sám jestli mít dítě nebo nemít - jaké má možnosti big_smile
V podstatě všechny varianty které jsem uvedl jsou nefér - za zády (obrazně lol) partnera

Není tady

#177 7. 10. 2011 17:22

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Kiara napsal(a):

Pokud to měla být nadsázka, tak to byla hodně nejapná nadsázka hmm

a pročpak Kiaro? Vždy když se dva na tomto neshodnou, tak jakou mají slušnou možnost s tím něco udělat? Jedině se rozejít a najít někoho kdo bude/nebude také chtít.

Není tady

#178 7. 10. 2011 18:19

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

PetrHl napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

big_smile jasně, patřilo to k tomu příkladu jak si kdo z partnerů může rozhodnout sám jestli mít dítě nebo nemít - jaké má možnosti big_smile
V podstatě všechny varianty které jsem uvedl jsou nefér - za zády (obrazně lol) partnera

Tak pro mě je technicky nepředstavitelná varianta, jak můj partner děti nechce a během našeho soužití by se mi nechal za zády sterilizovat, aniž bych si já jako jeho partnerka něčeho všimla lol Fakt si nedovedu představit, jak by mi vysvětlil, že by zmizel na týden mimo domov a vrátil se s oholeným a zafačovaným ... ehm ... big_smile V tom případě by mě sterilizace opravdu nenapadla lol

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#179 7. 10. 2011 18:22

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Kiara napsal(a):

PetrHl napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Tak pro mě je technicky nepředstavitelná varianta, jak můj partner děti nechce a během našeho soužití by se mi nechal za zády sterilizovat, aniž bych si já jako jeho partnerka něčeho všimla lol Fakt si nedovedu představit, jak by mi vysvětlil, že by zmizel na týden mimo domov a vrátil se s oholeným a zafačovaným ... ehm ... big_smile V tom případě by mě sterilizace opravdu nenapadla lol

hm, dnešní době je většina vyholená wink

Není tady

#180 7. 10. 2011 18:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

lol kam jste se to dostaly vy dvě lol

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#181 7. 10. 2011 18:52

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

... taky koukám, že už jsme docela hoooodně offtopic...

lollollol

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#182 8. 10. 2011 14:55

Paila
♥♥♥♥---

No, dopis tety občas dokáže pořádně zamotat rodinnými vztahy a rozhodně to není nic příjemného.

Taky mám jednu takovou povedenou tetičku v rodině, která sice neposílala dopisy na server (alespoň tedy doufám) , ale vlastnoručně psané příbuzným a společným známým a podařilo se jí rozhádat polovinu příbuzestva a  nebýt jedné velké náhody, tak jsme rozhádání dodnes.

U nás to dopadlo relativně dobře. Vztahy s ostatními příbuznými se urovnali, i když určité jizvy na duši to zanechalo.

Nevím, co mi mám myslet o tetě bránící svého bratra, ale po zkušenostech s tou svojí povedenou tetičkou ten článek beru hodně z rezervou.

Upravil(a) Paila (8. 10. 2011 14:57)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí