Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 9. 2011 9:33

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Rádio Klubu Střídáček téma III.: Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí matka se necítím...

Máme tady třetí pořad Rádia Střídáček, na kterém se opět můžete aktivně podílet. A osobne návštěvou ve studiu, nebo diskusí zde na Babinet, kde můžete již teď zadávat vaše dotazy, psát názory a připomínky k tomuto tématu.

Kdy? Čtvrtek 29. 9. 2011 v 18 hodin

A kdo budou hosté? Matky, které souhlasili se střídavou péči.

Jana Pužmanová a Květa Dořáčková

Moderovat bude opět tandem Lucie Asenová a Luboš Patera z pořádajících organizací Asociace neúplných rodin a Spravedlnost dětem, obě občanské sdružení.

Mediální partner: Babinet – server pro ženy a dívky

Čeho se téma bude týkat například?

Je pro mámu těžké střídat se ve výchově dětí s jejich tátou?
Neodsuzuje ji okolí?
A jaké praktické podoby má taková střídavá péče?
Jaké výhody či nevýhody?

Pokud vás odpovědi na tyto otázky zajímají, zúčastněte se debaty osobně (Klub Střídáček, Resslova 1, Praha 2, 3. poschodí (výtah nejede) , nebo poslouchejte živé vysílání Rádia Střídáček. Přesný kód vysílání pro nastavení vašeho online poslechu se objeví i zde nejpozději hodinu před vysíláním

Podrobnosti, záznamy předchozích debat i další aktivity Klubu Střídáček na www.stridacek.cz, diskuse spojené z minulými vysíláními jsou na fóru Babinet VZTAHY V RODINĚ včetně online záznamů minulého a prvního vysílání.


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#2 21. 9. 2011 12:07

Jedendomov
♥♥-----
Registrovaný: 12. 7. 2011
Příspěvky: 30

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Názory na střídavou péči nařízenou soudem bez dohody rodičů najdete zde: www.jedendomov.cz

Není tady

 

#3 22. 9. 2011 21:27

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí matka se necítím...

Ma recht, holka smile Jen je otazka, k cemu byl teda ten snatek a dalsi otazka je, k cemu bylo to "spolecne" dite...

Upravil(a) morpheus (22. 9. 2011 21:27)


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#4 23. 9. 2011 16:05

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Jedendomov napsal(a):

Názory na střídavou péči nařízenou soudem bez dohody rodičů najdete zde: www.jedendomov.cz

názory .... jen jedné strany. Ježiši, že já tam lezl, zase mi ty jejich demagogické názory bez argumentace zvedly mandle, jdu raději pracovat big_smile

Upravil(a) PetrHl (23. 9. 2011 18:50)

Není tady

 

#5 23. 9. 2011 21:03

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Pravdu dis priteli smile Me uz sice stridavka neleze az tak na nervy, nez napr. pred pul rokem, ale uz ji beru s rezervou...Na jedendomov.cz jsem byl cca dve ( slovy 2 ) minuty a mazal jsem pryc a cistil cache, abych na to zase nenarazil.
Otazka na uzivatele jedendomov : Opravdu jste obcanske sdruzeni ? Kdo vas financuje ? Diky.


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#6 23. 9. 2011 22:27

Jedendomov
♥♥-----
Registrovaný: 12. 7. 2011
Příspěvky: 30

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

morpheus napsal(a):

Pravdu dis priteli smile Me uz sice stridavka neleze az tak na nervy, nez napr. pred pul rokem, ale uz ji beru s rezervou...Na jedendomov.cz jsem byl cca dve ( slovy 2 ) minuty a mazal jsem pryc a cistil cache, abych na to zase nenarazil.
Otazka na uzivatele jedendomov : Opravdu jste obcanske sdruzeni ? Kdo vas financuje ? Diky.

Od srpna 2011 jsme "Občanské sdružení Jeden domov" , financujeme se sami, podporují nás jak jednotliví rodiče, tak lidé ze státní správy, kterým není lhostejný osud našich dětí. Jen opět upozorňuji, že střídavá výchova dítěte na základě dobrovolné dohody rodičů, není nic proti čemu bychom se vyhraňovali nebo dokonce se snažili zabránit. Nᚠpostoj je jednoznačný v případě soudně nařízené střídavé výchovy za nekomunikace rodičů nebo dokonce za situace, kdy bylo v rodině domácí násilí. Tam jsme rezolutně proti, tato forma výchovy je v těchto případech doslova proti zájmu dítěte. Dítě se stává prostředníkem mezi dvěma nepřátelskými světy, zbaveno i své poslední jistoty, svého domova. Pavel Pešan, předseda

Není tady

 

#7 24. 9. 2011 0:57

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

morpheus napsal(a):

Pravdu dis priteli smile Me uz sice stridavka neleze az tak na nervy, nez napr. pred pul rokem, ale uz ji beru s rezervou...Na jedendomov.cz jsem byl cca dve ( slovy 2 ) minuty a mazal jsem pryc a cistil cache, abych na to zase nenarazil.
Otazka na uzivatele jedendomov : Opravdu jste obcanske sdruzeni ? Kdo vas financuje ? Diky.

ja na stridavku nelezu, i tam jsou extremisti. Jen mi od nich občas přijdou na facebooku nějaké veskrze pozitivní odkazy s fotkama na případy kdy rodič dříve bránící druhému ve styku s dítětem "dostal rozum" a prospěch z toho má hlavně dítě.
Na jednomdomově jsem zkusil na diskuzi, ale nemá to cenu, je to jako diskutovat se slepým o kráse duhy. Cítím tam z toho - koneckonců to tam i přímo píšou - že otec je vždy ten násilník, ten zlý a ten který se střídavkou jen mstí bývalce. Jenže nic není samo od sebe a nikdo není jen špatný nebo jen dobrý. Pokud se mají vztahy mezi bývalými zlepšit, aby dítě méně trpělo, někdo ten první vstřícný krok udělat musí, samo od sebe se nic nezmění.
A soud místo aby do ústavu nechal zavřít oba rozhádané rodiče, tak tam posílá dítě - děsnej stát jsme

Není tady

 

#8 28. 9. 2011 18:18

Střídavka
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2011
Příspěvky: 40
Web

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Pokud za extrémismus považujete snahu o zachování dětem péče obou rodičů, pak jsme extrémisti. Samozřejmě ne v případě, kdy je rodič drogově závislý apod. Takových případů jsou ale procenta, takže tu je určitě více než 90 % normálníc, běžných rodičů, kteří o dítě pečovat mohou. Zatím se však ve více než 90 % případů rozchodů jeden rodič naopak z výchovy bohužel vylučuje...

http://www.stridavka.cz

Upravil(a) Střídavka (28. 9. 2011 18:18)


Děti potřebují oba rodiče.

Není tady

 

#9 28. 9. 2011 18:50

Jedendomov
♥♥-----
Registrovaný: 12. 7. 2011
Příspěvky: 30

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Názory na střídavou péči nařízenou soudem bez dohody rodičů najdete zde: www.jedendomov.cz

hjartadudliktummenupp

Není tady

 

#10 28. 9. 2011 19:13

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Já jsem všema deseti za střídavou péči, pokud oba rodiče splňují jistá kritéria.

Není tady

 

#11 28. 9. 2011 19:19

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Káča napsal(a):

Já jsem všema deseti za střídavou péči, pokud oba rodiče splňují jistá kritéria.

a pokud je dítě takové, že mu tenhle způsob výchovy vyhovuje.  tady jde snad přece hlavně o ty děti, ne o rodiče.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#12 28. 9. 2011 19:45

Jedendomov
♥♥-----
Registrovaný: 12. 7. 2011
Příspěvky: 30

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

PPavlaa napsal(a):

Káča napsal(a):

Já jsem všema deseti za střídavou péči, pokud oba rodiče splňují jistá kritéria.

a pokud je dítě takové, že mu tenhle způsob výchovy vyhovuje.  tady jde snad přece hlavně o ty děti, ne o rodiče.

Souhlasím. Podstatná je schopnost rodičů se na tomto domluvit, protože vývoj dítěte se nedá do detailu předepsat soudním rozsudkem. Hlavně rozumní rodiče nepotřebují kvůli SP soud, ale domluví se. To však vůbec není to co prosazují tkz. militantní otcovská sdružení (Hodina a spol.), těm jde často o odplatu matce za rozvod.

Není tady

 

#13 28. 9. 2011 20:25

Střídavka
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2011
Příspěvky: 40
Web

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

To říká ten pravý - násilník Pešan. big_smile

http://www.stridavka.cz/otec-s-dcerou-p … davce.html

Je pravda, že zrovna v případě dcery jeho milenky by možná bylo vhodnější, kdyby s Pešanem nepřicházela do styku a byla ve výlučné péči otce. To je ale výjimka. Obecně je střídavá péče vhodná pro děti i tam, kde musí být - pro zuřivý odpor jednoho rodiče - nařízena soudem:

http://www.stridavka.cz/priklad-funguji … -pece.html


Děti potřebují oba rodiče.

Není tady

 

#14 29. 9. 2011 8:57

Jedendomov
♥♥-----
Registrovaný: 12. 7. 2011
Příspěvky: 30

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Střídavka napsal(a):

To říká ten pravý - násilník Pešan. big_smile

http://www.stridavka.cz/otec-s-dcerou-p … davce.html

Je pravda, že zrovna v případě dcery jeho milenky by možná bylo vhodnější, kdyby s Pešanem nepřicházela do styku a byla ve výlučné péči otce. To je ale výjimka. Obecně je střídavá péče vhodná pro děti i tam, kde musí být - pro zuřivý odpor jednoho rodiče - nařízena soudem:

http://www.stridavka.cz/priklad-funguji … -pece.html

Hodina a Cihlář - nenávistní střídavkáři (o děti jim samozřejmě ve skutečnosti zas tak nejde). Vůbec se jejich manželkám nedivím, že od nich utekly.

Není tady

 

#15 29. 9. 2011 8:58

Jedendomov
♥♥-----
Registrovaný: 12. 7. 2011
Příspěvky: 30

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Názory na střídavou péči nařízenou soudem bez dohody rodičů najdete zde: www.jedendomov.cz

Není tady

 

#16 29. 9. 2011 10:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Střídavka napsal(a):

To říká ten pravý - násilník Pešan. big_smile

http://www.stridavka.cz/otec-s-dcerou-p … davce.html

Je pravda, že zrovna v případě dcery jeho milenky by možná bylo vhodnější, kdyby s Pešanem nepřicházela do styku a byla ve výlučné péči otce. To je ale výjimka. Obecně je střídavá péče vhodná pro děti i tam, kde musí být - pro zuřivý odpor jednoho rodiče - nařízena soudem:

http://www.stridavka.cz/priklad-funguji … -pece.html

aha, střídavce dochází argumenty ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#17 29. 9. 2011 10:27

pecule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2007
Příspěvky: 1175

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

No mne pripada, ze argumenty nema ani Stridavka ani pan Pesan. Taky jsem pred casem zkousela diskutovat (s obouma, tady na bbn) a vzdala jsem to.. hmm V podstate vysledek diskuze jak s jednim tak s druhym byl "nechapete nas, jste asi blba.." A ted cekam prispevek v podobnym duchu. wink

Upravil(a) pecule (29. 9. 2011 10:29)

Není tady

 

#18 29. 9. 2011 10:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

aha. tak je necháme, a se tady mezi sebou utlučou smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#19 29. 9. 2011 10:32

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

mně se líbí, jak střídavka pořád, že chce ty normální ženský do tý diskuze big_smilebig_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#20 29. 9. 2011 12:12

pecule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2007
Příspěvky: 1175

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

PPavlaa napsal(a):

aha. tak je necháme, a se tady mezi sebou utlučou smile

Asi tak tongue

Není tady

 

#21 29. 9. 2011 13:08

Jedendomov
♥♥-----
Registrovaný: 12. 7. 2011
Příspěvky: 30

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Názory na střídavou péči nařízenou soudem bez dohody rodičů najdete zde: www.jedendomov.cz

Střídavá péče pokud se na ní domluví rodiče není nic proti čemu bychom se vyhraňovali. Tak je celkem záruka, že to má šanci být v zájmu dítěte, pokud tedy může být zájmem dítěte povinné každotýdenní stěhování. Říkám rovnou, že dospělý by to dlouhodobě nezvládl.
Dále, když vidíte jací lidé SP propagují, jakým způsobem nás napadají, podávají neustálá smyšlená udání, snaha mě osobně poškodit, viz jimi zveřejňovaná údajná pokuta mě, ačkoliv moc dobře vědí, že to nadřízený orgán (město) zrušil, bylo to p. Voráčem smyšlené, i doktor to ve své lékařské zprávě zpochybnil. Opravdu zoufalci.
Pěkný den Vám přeje Pavel Pešan, předseda Občanského sdružení Jeden domov

Není tady

 

#22 29. 9. 2011 16:22

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Snad uz za pulhodinu zde zverejnime odkaz na online vysilani dnesniho Radia Striadacke od 18.00 hod, vazeni...


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#23 29. 9. 2011 16:57

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Takze vysilani Rádia Klubu Střídáček je uz online. Adresa http://www.radioo.cz/my?id=247. Vase online psane pripominky a dotazy na hosty i moderatory piste ZDE.

Juraj napsal(a):

Rádio Klubu Střídáček téma III.: Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí matka se necítím...

Máme tady třetí pořad Rádia Střídáček, na kterém se opět můžete aktivně podílet. A osobne návštěvou ve studiu, nebo diskusí zde na Babinet, kde můžete již teď zadávat vaše dotazy, psát názory a připomínky k tomuto tématu.

Kdy? Čtvrtek 29. 9. 2011 v 18 hodin

A kdo budou hosté? Matky, které souhlasili se střídavou péči.

Jana Pužmanová a Květa Dořáčková

Moderovat bude opět tandem Lucie Asenová a Luboš Patera z pořádajících organizací Asociace neúplných rodin a Spravedlnost dětem, obě občanské sdružení.

Mediální partner: Babinet – server pro ženy a dívky

Čeho se téma bude týkat například?

Je pro mámu těžké střídat se ve výchově dětí s jejich tátou?
Neodsuzuje ji okolí?
A jaké praktické podoby má taková střídavá péče?
Jaké výhody či nevýhody?

Pokud vás odpovědi na tyto otázky zajímají, zúčastněte se debaty osobně (Klub Střídáček, Resslova 1, Praha 2, 3. poschodí (výtah nejede) , nebo poslouchejte živé vysílání Rádia Střídáček. Přesný kód vysílání pro nastavení vašeho online poslechu se objeví i zde nejpozději hodinu před vysíláním

Podrobnosti, záznamy předchozích debat i další aktivity Klubu Střídáček na www.stridacek.cz, diskuse spojené z minulými vysíláními jsou na fóru Babinet VZTAHY V RODINĚ včetně online záznamů minulého a prvního vysílání.


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#24 29. 9. 2011 18:38

šnek
♥------
Registrovaný: 27. 9. 2011
Příspěvky: 7

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Dotaz na rádio: paní Pužmanová, je hezké, že jste se na střídavé péči dohodli. Co kdybyste se ale nenáviděli a nebyl mezi vámi vůbec žádný kontakt, případně za asistence policie? Byla by pořád střídavá péče pro děti tak dobrá?

Není tady

 

#25 29. 9. 2011 18:41

šnek
♥------
Registrovaný: 27. 9. 2011
Příspěvky: 7

Re: Rádio Klubu Střídáček III. Mám děti ve střídavé péči a jako krkavčí...

Dotaz na rádio: paní Pužmanová, když s otcem dětí tak dobře vycházíte, proč jste raději nezvolii tzv. neomezený styk. Ten je pro děti přece mnohem méně náročný.
A další věc: když je toto uspořádání tak dobré všichni jsou spokojení, proč s Vámi také nevystupuje otec dětí a spolu všude nepropagujete střídavou výchovu?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů