Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 12. 9. 2011 9:33

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

To jo, ale zas radost z dilcich uspechu je daleko intenzivnejsi...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#52 12. 9. 2011 9:35

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

ViktorkaM napsal(a):

To jo, ale zas radost z dilcich uspechu je daleko intenzivnejsi...

Pak ale nemuzes obejit bolest.Zrejme ji k zivotu potrebujes. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#53 12. 9. 2011 9:41

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

Arcanum napsal(a):

ViktorkaM napsal(a):

To jo, ale zas radost z dilcich uspechu je daleko intenzivnejsi...

Pak ale nemuzes obejit bolest.Zrejme ji k zivotu potrebujes. smile

Bolest a drama Viki?

Není tady

 

#54 12. 9. 2011 9:42

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

Revliba napsal(a):

...Bolest a drama Viki?

Ano rodna

Upravil(a) ViktorkaM (12. 9. 2011 9:43)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#55 12. 9. 2011 9:45

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

Myslim, ze tak nejak to maji bohemove... a ja jsem... rodna

Rada tancim na tenkem ledu...

Upravil(a) ViktorkaM (12. 9. 2011 9:47)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#56 12. 9. 2011 9:47

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

dusička napsal(a):

Já se všem omlouvám za hrubky, jsem strašná, i a y jak píšu rychle a nečtu po sobě, vissla dumbom
Viki - nepřišlo mi,že by včera April do Tebe ryla.Jen ryla,že žiješ s kriminálníkem - ryla do něho, ne do Tebe. Ptala se na to, včem žiješ. A ty ses prostě mermomocí zastávala svého muže. Ale on sedí Viki za to, že něco provedl, co se nemá. I kdyby se byla vzteklá a omlouvala ho stále, stejně si o něm každý udělá úsudek sám. A Ty se pak zbytečně rozčiluješ.
Ano, i lidi ve vězení jsou jen lidi, v tom mᚠpravdu.

No tak jsem měla krásnej víkend... a tady to tak v rychlosti sjela.... a napíšu jen tolik - když tu nedávno dušičko někdo okomentoval tvého muže, tak jsi taky nenechala jeho, aby se obhájil, ale zastala jsi se ho. Nepřišlo mi to divný - je to tvůj muž. Proč by viki nemohla hájit toho svého? wink Myslím, že viki ví, proč je její muž tam, kde je. A to že napíše, že se tam už nevrátí... když tu píšeš ty nebo rosamunda, že už se nenapije, je to co? Je to jiný, protože jsou na svobodě? Nebo proto, že se jedná o vaše partnery? Nebo vlastně o vás... vissla

Není tady

 

#57 12. 9. 2011 9:49

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

Dik, Jav pussa


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#58 12. 9. 2011 9:51

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

ne Javeno, já jsem nikde nepsala,že se můj muž nenapije. Já nevím, co bude za pět, za deset let.Nevím co bude za rok. Neomlouvala jsem svého manžela za to,že rok nedělal a chodil do hospod. To vím,že to posr...
Já jsem se zaobírala sama sebou, jak se s tím smířit, jak nebýt babochlap,který udělá všechno za manžela. Já svého manžela neomlouvám,jen jsem sem hodila fotku,kvůli tomu, že si fakt myslím,že na první pohled se nepozná,jestli je někdo alkoholik nebo ne. A ruku do ohně bych za něho nedala.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#59 12. 9. 2011 9:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

Myslim, ze tak nejak to maji bohemove...
Viděla bych i jinou možnost, než se považovat za bohéma...
Rada tancim na tenkem ledu
... a tohle mi to potvrzuje http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png A tohle "Bolest a drama" taky.

Upravil(a) helena (12. 9. 2011 9:55)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#60 12. 9. 2011 9:55

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

ViktorkaM napsal(a):

Rada tancim na tenkem ledu...

Pokud je to tak,pak by bylo dokonale kdyby se Te neci slova nedotykaly a kdyby jsi dokazala milovat i je. wink


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#61 12. 9. 2011 9:55

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

Jo, ty mne povazujes za cvoka... Mne to neva... kapitulation


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#62 12. 9. 2011 9:57

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

ViktorkaM napsal(a):

Dik, Jav pussa

Možná, jak jsem to četla až dnes, tak to vidím s odstupem. Myslím, že tu hlavně lítaly emoce. Nemůžu přeci psát, že dejme tomu moje děti sice choděj za školu, ale jen občas, takže jsou v podstatě bezva a pak za nějakou dobu říkat jiný mamině, že její dítě je flink a záškolák zralej na polepšovnu... a dělat z toho tyátr. dumbom
Někdo tu zmínil dvojí metry - nemám je ráda a snažím se používat jen jedno měřidlo. wink Není to snadný a v reálu si to musím hlídat. Taky jsem někdy horká kebule... tongue

Není tady

 

#63 12. 9. 2011 9:59

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

dusička napsal(a):

... Neomlouvala jsem svého manžela za to,že rok nedělal a chodil do hospod. To vím,že to posr...
A ruku do ohně bych za něho nedala.

Ja ho taky neomlouvala, ze udelal "spatne veci"... Ale ruku do ohne bych za nej dala! rock
Proste u nej je to zjevny, ze SPATNOSTEM JE KONEC... kapitulation


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#64 12. 9. 2011 10:01

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

Arcanum napsal(a):

ViktorkaM napsal(a):

Rada tancim na tenkem ledu...

Pokud je to tak,pak by bylo dokonale kdyby se Te neci slova nedotykaly a kdyby jsi dokazala milovat i je. wink

No, tak to vidis ty... Mne "lidska blbost" rozciluje... a to tak, ze HODNE! dumbom


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#65 12. 9. 2011 10:02

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

dusička napsal(a):

ne Javeno, já jsem nikde nepsala,že se můj muž nenapije. Já nevím, co bude za pět, za deset let.Nevím co bude za rok. Neomlouvala jsem svého manžela za to,že rok nedělal a chodil do hospod. To vím,že to posr...
Já jsem se zaobírala sama sebou, jak se s tím smířit, jak nebýt babochlap,který udělá všechno za manžela. Já svého manžela neomlouvám,jen jsem sem hodila fotku,kvůli tomu, že si fakt myslím,že na první pohled se nepozná,jestli je někdo alkoholik nebo ne. A ruku do ohně bych za něho nedala.

No ta debata co následovala po komentáři podle fotky, cos sem tenkrát hodila se téhle víkendové vikinčině velmi podobala.
Možná to tak nevnímáš, ale já jo. Možná to vidím proto, že jsou mi vaši muži ukradení, takže v tom nemám city.... wink
Upřímně - to srovnání s tebou a tvá obhajoba tvýho muže tenkrát, bylo to první, co mě napadlo, když jsem se teď začetla do tý střelby do viktorky... hmm

Není tady

 

#66 12. 9. 2011 10:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

Kiara napsal(a):

Revlibo, Viktorka dostala výstražné a velmi důrazné napomenutí od moderátorky a troufám si tvrdit, že už tenhle samotný fakt by měl stačit k tomu, aby se chytla za nos smile

On i takový ostřílený bojovník, kterým Viktorka bezpochyby je wink zavčasu pozná, kdy má složit zbraně big_smile

podle mého to nebylo na upozornění, ale na ban. upozornění tady už proběhlo, když psala nedávno majkafě, že je kráva. nejde některé upozorňovat do aleluja a netrestat.

přestřelila, přes to, že byla varována už minule, měla za to nést následky. ve světle toho, za co dostaly ban bloss a další se to nemělo přejít výstrahou. když budeš sprostá ty, taky si poneseš důsledky a tak to má být.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#67 12. 9. 2011 10:04

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

ViktorkaM napsal(a):

Arcanum napsal(a):

ViktorkaM napsal(a):

Rada tancim na tenkem ledu...

Pokud je to tak,pak by bylo dokonale kdyby se Te neci slova nedotykaly a kdyby jsi dokazala milovat i je. wink

No, tak to vidis ty... Mne "lidska blbost" rozciluje... a to tak, ze HODNE! dumbom

Ona Ti prave ta lidska blbost co Te rozciluje cosi zrcadli Viki. Takove to ve skutecneosti je.
A je uplne jedno ze Ty to nevidis. wink


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#68 12. 9. 2011 10:05

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

ViktorkaM napsal(a):

dusička napsal(a):

Vladena napsal(a):


A proč asi???? Vše bylo psáno povzneseně, neosobně a celkem v pohodě. Já to tak cítila!

Povzneseně? hm
vždyt Viktorka napsala, že by do lidí střílela. To není na ban? Tak to mě ted zůstává rozum stát.
Proč dostala ban Frigo? Bloss? Majkafa? Hm?

Tak jednou jsem za ten vyraz ban dostala, tusim aj ten prvni. Jenze to neni, draha, strileni zbrani, ale obrazne, "sestrelim" te, nebo tak. Stejne jako to, ze jsem rikala, ze "hlidam" ty primitivy, co se snizuji k urazkam a shazovani jinych. Nevim, kdo si vymyslel, ze jsem tim byla poverena... tady je tak krasne videt, jak se z komara dela slon...
Nevim, proc bych si mela nechat libit, kdyz do mne nekdo ryje.

viktorko, já to neviděla jako rytí do tebe. bavily jste se o vězních, penězích, ptala se, mělas odpovědět, nebo ne a šlus.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#69 12. 9. 2011 10:06

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

ViktorkaM napsal(a):

Jo, ty mne povazujes za cvoka... Mne to neva... kapitulation

To je pochopitelny. stolt


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#70 12. 9. 2011 10:07

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

PPavlaa napsal(a):

... upozornění tady už proběhlo, když psala nedávno majkafě, že je kráva. nejde některé upozorňovat do aleluja a netrestat...

Ja nepsala Majce, ze je krava... To sis me s nekym spletla...
A nikdo me neupozornoval, az ted, teda ted nedavno... myslim, ze jsem "dostala sanci" se hajit,... jen jsem ji vyuzila... A zrejme docela dobre, jak je videt z reakci nekterych..., za coz vam vsem, co jste to udelali, dekuji... par


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#71 12. 9. 2011 10:08

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

PPavlaa napsal(a):

viktorko, já to neviděla jako rytí do tebe. bavily jste se o vězních, penězích, ptala se, mělas odpovědět, nebo ne a šlus.

Nechala se unest ,protze miluje drama. big_smilestolt a drma miluje protore potrebuje spolu s bolesti.
No a kdyz se pichne do rany ,pak clovek ztraci kontrolu,mnooo a to je cely pribeh. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#72 12. 9. 2011 10:10

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

Arcanum napsal(a):

...Ona Ti prave ta lidska blbost co Te rozciluje cosi zrcadli Viki. Takove to ve skutecneosti je.
A je uplne jedno ze Ty to nevidis. wink

Ó, Arc, dekuji za "vzneseny" komentar...
Na nejake "zrcadleni" kaslu, pac na nej neverim, rsp. chapu, o co jeho ctitelum jde, ale nesouhlasim s tim, pac dle mne to takhle nefunguje, ... nebo spise VZDYCKY nefunguje...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#73 12. 9. 2011 10:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

ViktorkaM napsal(a):

dusička napsal(a):

... prostě mi přijde, že by ses měla zaobírat sama sebou, svým životem a neomlouvat svého manžela, protože dle mého sedí právem. Přestupky a věci,který jsou trestné se maj trestat. A Ty za něho nemůžeš,Ty nemůžeš za to,že sedí, proč ho bráníš?
Mám Tě ráda. pussa

Dusi, to Ty si precti, co pises...
Za prve, nerikam, ze sedi nepravem, jen mi vadi, kdyz se nekteri vyjadruji o pobytu v base jako o hotelu, nebo necem "lepsim", nez je svoboda... to maj opravdu jenom ti, co si "luxus v base" mohou zaplatit, a to velice draze...
A za druhe, Dusi, porad se vyptavas, proc se ho zastavam. Proc? No precis proto, ze ho miluju... Spomen si, jak ses ty zastavala toho sveho, kdyz ho tad nektere "vedmy" prohlasovaly alkoholikem... Proc "ses ho zastavala"? Taky proto, ze ho milujes, ne? Taky te mam rada, a nezlobim se na tebe ani kdyz se chovas "neomalene"...
Jenze jsou tady nekteri, kteri zranuji zamerne, cilene a ty ja proste nemam rada + nechapu je. Jak muze mit nekdo "dobry pocit", kdyz do nekoho rypne... va

kde tě kdo viktorko cíleně zraňuje ? vzala sis někoho, kde sedí. nemá čistý trestní rejstřík potáhne seto s ním i tebou, celý život. to se nedá nic dělat, s tím jsi do toho musela jít.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#74 12. 9. 2011 10:12

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

Arcanum napsal(a):

...Nechala se unest ,protze miluje drama. big_smilestolt a drma miluje protore potrebuje spolu s bolesti.
No a kdyz se pichne do rany ,pak clovek ztraci kontrolu,mnooo a to je cely pribeh. smile

tummenupp godlike Ano


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#75 12. 9. 2011 10:12

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo XII.

ViktorkaM napsal(a):

dusička napsal(a):

... Neomlouvala jsem svého manžela za to,že rok nedělal a chodil do hospod. To vím,že to posr...
A ruku do ohně bych za něho nedala.

Ja ho taky neomlouvala, ze udelal "spatne veci"... Ale ruku do ohne bych za nej dala! rock
Proste u nej je to zjevny, ze SPATNOSTEM JE KONEC... kapitulation

no vidíš Viki, a já bych za žádnýho muže ruku do ohně nedala a  milovat dokážu.
To totiž není o tom. wink

Upravil(a) dusička (12. 9. 2011 10:13)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů