Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 16. 9. 2011 16:36

Miroslav Doležal
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 7. 9. 2011
Příspěvky: 65

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

Crabat napsal(a):

Tohle bylo, Miroslave, ale vysvětleno z energetického zákona s karmickým zohledněním. Přitažlivost je až věc druhotná, kdy v energiích specifikujeme, vybíráme z nich jenom ty, které jsou pro nás positivní.

Tedy jinak: Co dělat, když už se stalo?.. Buďto pochopit prvotní příčinu anebo hledat okamžitou formu nápravy, aby se nám ulevilo. Později možná pod snížením tlaku budeme vidět jasněji. Obě dvě řešení jsou správná, i když jdou vlastně odlišnými cestami.

takové zkušenosti nemám jako ty a opravdu si vážím že to sem píšeš hodně mě to nutí k zamyšlení že prakticky nevím nic a co jsem si doteď myslel není to správné...

Není tady

 

#27 16. 9. 2011 16:47

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

godlike Člověk musí jít za tím, co vnitřně cítí, jenom taková Cesta má hodnotu. A a již nás povede kudykoli, je právě naše a jenom skrze ni se můžeme poučit. Stejně nakonec všechno bude jinak a my se ve vzpomínkách jen s úsměvem pootočíme. Zároveň však budeme vědět, že nešlo jít jinudy a co jedinec, to jiné specifikum. wink


Crabat

Není tady

 

#28 16. 9. 2011 19:43

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 514

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

Miroslav Doležal napsal(a):

Ahoj všem zajímalo by mě jaké máte zkušenosti se zákonem přitažlivosti ?? osobně se o to zajímám už něco přes rok a používám to skoro denně máte nějaké metody jak dobít energii když ji přitom tolik vydáváme?? díky za Vaše názory

Vem si dva veliký magnety, a když je dᚠk sobě (opačné póly), tak uvidíš tu přitažlivost, jak nebude lehký je zase rozpojit. A když je dᚠk sobě stejným pólem, to bude panečku odpudivost, div že Ti to neutrhne ruce! A výhoda je, že člověk nemusí vkládat energii do toho, jestli se stejné póly budou přitahovat, či nikoli, protože magnety netrpí homosexualitou. To když se na Tebe na ulici usměje chlap - protože mi někteří nemůžeme za to, jak jsme krásní, že? smile - tak co si o tom má potom člověk myslet?
Energie, tak zajíček s Duracelem vydrží déle, než s levnými noname baterkami. Chce to prostě najít dobrej zdroj energie, hele. smile

Upravil(a) giorgino (16. 9. 2011 19:49)

Není tady

 

#29 16. 9. 2011 19:47

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

Chce to prostě najít dobrej zdroj energie, hele. smile
Já bych jen malou poznámku - nejde až tak o to, najít dobrej zdroj, ale umět ten zdroj použít - baterky zasunout plus na plus v těle tongue


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#30 16. 9. 2011 19:50

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 514

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

dusička napsal(a):

Chce to prostě najít dobrej zdroj energie, hele. smile
Já bych jen malou poznámku - nejde až tak o to, najít dobrej zdroj, ale umět ten zdroj použít - baterky zasunout plus na plus v těle tongue

To je moc zajímavé. smile

Upravil(a) giorgino (16. 9. 2011 19:55)

Není tady

 

#31 16. 9. 2011 21:33

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

dusička napsal(a):

Já bych jen malou poznámku - nejde až tak o to, najít dobrej zdroj, ale umět ten zdroj použít - baterky zasunout plus na plus v těle tongue

lolloltummenupp
Jo, to taky.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#32 18. 9. 2011 16:21

Miroslav Doležal
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 7. 9. 2011
Příspěvky: 65

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

dusička napsal(a):

Chce to prostě najít dobrej zdroj energie, hele. smile
Já bych jen malou poznámku - nejde až tak o to, najít dobrej zdroj, ale umět ten zdroj použít - baterky zasunout plus na plus v těle tongue

Souhlasím .-)))

Není tady

 

#33 3. 11. 2011 15:17

tali
♥------
Registrovaný: 3. 11. 2011
Příspěvky: 2

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

Padaly tu různé pojmy... zákon, přitažlivost, magie.. pokud máme vycházet z knihy Tajemství, slovo magie bych v tomto případě nepoužila.. souhlasím s Mirkem, že zákon je zákon a spočívá v přitažlivosti, v síle našich myšlenek. Proto psát tady "když něco moc chceš", tak to nedostaneš je asi trochu od věci, protože podstatou je, že síla našich myšlenek vytváří "svět", ve kterém žijeme. A platí to absolutně pro myšlenky pozitvní i negativní.. takže pokud Ti, Mirku, něco nevychází, neviděla bych problém v tom, že to nemůžeš dostat pro to, jak moc to chceš, ale spíš právě proto, že někde uvnitř, třeba podvědomě zapochybuješ.. a právě od těchto pochyb se člověk nehne, když se v nich zasekne. Což opět potvrzuje zákon přitažlivosti.. pochybuješ o sobě? ok, pošlu Ti další důvod, proč o sobě budeš pochybovat ještě víc.. pochybuješ o svém vztahu..? Stane se něco, co pochyby prohloubí.. stejně jako v případě caffé laté, chceš pozvání, bude to tak. Protože v to věříš. A ta víra je tam dost podstatná. Nemá smysl přát si něco, když nevěříš, že se to může splnit.. pak je třeba pracovat spíš na víře nebo formulovat to přání v přijatelnější, pravděpodobnější verzi, které budeš snáz věřit.. a pak Ti to Vesmír splní! smile Hodně štěstí, víry a pozitivních myšlenek smile

Není tady

 

#34 3. 11. 2011 16:55

Kačenka_Ř
♥♥-----
Registrovaný: 9. 9. 2011
Příspěvky: 38
Web

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

Fíha, nechcete mi někdo napsat, co se komu povedlo vyčarovat?

Není tady

 

#35 3. 11. 2011 20:01

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

vyčarovat?
třeba mě auto. Potřebovala jsem auto a neměla jsem ani korunu. za pár týdnů jsme dostali v práci výpověd . Byli jsem ještě 3 měsíce doma na plný plat ( takže jsem si v pohodě našla novou práci) a jako odstupné ještě 5 platů. A bylo na auto.
Do práce jsem mělůa nastoupit 15.12. Pomyslela jsem si, že bych byla na vánoce radši doma. za hodinu mi volala personalistka, jestli můžu přijít do práce až 5.ledna, že budu mít smlouvu od 2. ledna a moc se omlouvala, že to posunuli. Tak jsem omluvu přijala :-D

Není tady

 

#36 3. 11. 2011 22:44

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

Vyčarovat.......no tak třeba dům já, dům brácha (resp. švagrová) kliniku můj bejvalej šéf.
Parkovací místa a momentálně manšestráky, akorát jsem zapomněla chtít, aby měly rozšířený nohavice. lol
Věšák na prádlo cool
Černý pes...tam to bylo zvláště zajímavý.
Kolegyně kamarád si "vyčaroval" regulérní poklad, to byla krásná historka.....
Určitě toho bylo mnohem víc, jen si honem nevzpomenu.
Teď si pomalinku vosím nazlátle zelenýho Yetiho (jako auto) tak jsem zvědavá, jak to vyjde, když tuhle barvu nevyráběj lol
Jenže to bude na dýl, s tím autem, co mám teď, jsem hodně spokojená.
To není nic jinýho, než cesta za snem.

Agewo, ty umíš rychlý vosení - to ti závidím! Já umím jen "indiánský". Ale co, každý dobrý, žeano....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#37 3. 11. 2011 23:33

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

Svatej klid, ale nějak někde něco kixlo, protože výsledek je akorát ten, že jsem shnilá hmm

Není tady

 

#38 4. 11. 2011 11:10

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

Jsi me rozesmala Haiel big_smile.                                                                                                               
A co Ty Kacenko? Neco jsi uz jak Ty rikas vycarovala?


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#39 4. 11. 2011 12:37

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

[kapitulation

Upravil(a) Grainne (14. 5. 2013 13:06)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#40 4. 11. 2011 13:45

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

Grainne napsal(a):

Kačenka_Ř napsal(a):

Fíha, nechcete mi někdo napsat, co se komu povedlo vyčarovat?

Mne bohuzel nic , i kdyz jsem moc chtela . Zrejme nejsem vyvolena .

Většinou když chceš moc, tak to nejde.

Není tady

 

#41 4. 11. 2011 16:13

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

Arcanum napsal(a):

Jsi me rozesmala Haiel big_smile.                                                                                                               
A co Ty Kacenko? Neco jsi uz jak Ty rikas vycarovala?

No jasně, ty se budeš hehlit, ale abys chudince poradila, jak to spravit, to nee  dumbom

Není tady

 

#42 4. 11. 2011 18:06

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

Haiel,to mas tak..........ja si pod slovem shnila predstavuju nejaky snily ovoce,ale jak to vypada kdyz je snilej celavek to nevim ale vtipny se me to zdalo wink
A pak si nedovedu predstavit ze by sis nedovedla poradit big_smile: wink


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#43 4. 11. 2011 21:40

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

haiel napsal(a):

Svatej klid, ale nějak někde něco kixlo, protože výsledek je akorát ten, že jsem shnilá hmm

lol
.............................pardon rodna
No, já nevím - neměl bejt tak svatej, třeba? Ono to není úplně jednoduchý, já třeba jsem si velmi přála dům, kde bude krb (to byla v roce 77 naprostá rarita!) a ten dům bude "hodnej".....tak jsem to taky dostala. Na takové maličkosti ovšem, jako fungující voda a topení, nebo umístění, jsem ovšem nepomyslela, tak se to pěkně odfláklo lol
Co to poopravit na "příjemnej klid", nebo harmonii v životě, nebo tak něco?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#44 5. 11. 2011 18:48

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

jsem si vyčarovala zdravý dítě, dům, bezva chlapa...smile Ale dávám si bacha, jak čaruju, pač jsem si přála pořád jenom ležet jako můj kocour a to se mi na několik měsíců jaksi taky splnilo, i když to nebylo zrovna příjemné big_smile
Ano, když jsem se dala na čarování, intuici a podobné prima věcičky a přestala brát kecy vědců, které nemají žádnou hloubku, tak úplně vážně a jako jedinou pravdu (pravdivé často určitě povrchově, ale hlouběji už jaksi...no), život se mi moooc změnil a zkrásněl tummenupp
Je třeba to řádně kombinovat, ale je to někdy dřina smile


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#45 5. 11. 2011 20:07

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

zrovna včera mi dcera říká...tak jsem si objednala, že chci hezký šaty za málo peněz, aby mi byly....no akorát jsem zapoměla říct, že je chci hned...tak musím pro ně jet v pondělí.Achjo

Není tady

 

#46 6. 11. 2011 7:51

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

agewa napsal(a):

Grainne napsal(a):

Kačenka_Ř napsal(a):

Fíha, nechcete mi někdo napsat, co se komu povedlo vyčarovat?

Mne bohuzel nic , i kdyz jsem moc chtela . Zrejme nejsem vyvolena .

Většinou když chceš moc, tak to nejde.

tak to mᚠpravdu, ale jak najít tu hranici, aby to ještě nebylo moc .

Není tady

 

#47 6. 11. 2011 11:00

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

Podle mě celý vtip spočívá v tom, že tomu musíte stoprocentně věřit. Jak se objeví zlomeček pochybnosti, tak to přestane fungovat. A kdo z nás tu pochybnost v sobě nemá?

Není tady

 

#48 6. 11. 2011 18:51

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

Věřit ne - musí se to brát jako hra. Nesmí se z toho stát TOUŽEBNÉ přání, ale jen přání u kterého je v zásadě fuk, jestli se splní, nebo ne. Nesmí se s tím POČÍTAT...
Taky mám tu zkušenost, že když je člověk v rovnováze, vycentrovanej, tak to jde samo, když není - tak se může upřát.
Postoj musí být tasi jako u toho kamaráda mojí kolegyně, který si celej život přál najít poklad. Samosebou na to nespoléhal, jakože "najdu poklad a nebudu muset chodit do práce" nebo tak něco. Prostě se mu děsně líbila myšlenka, že najde poklad, no. Takže, když rozkopával staré zídky v zahradě v domě, který koupili, hádejte, co našel? Hrnec se zlaákama lol protože to byla jeho představa pokladu.
Jasně, že ho odevzdal muzeu a nálezné bylo víc, než symbloické...tam šlo o ten sen, o který jde vždycky.
Ale Ivo mᚠpravdu v tom, že pochybnosti sen hubí - naštěstí je tu ještě Indiánskej způsob, ten funguje i s pochybnostma. To jest - představuješ si danou věc tak dlouho a intenzivně, až to naše milé Univerzum nevydrží a přidělí ti ji cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#49 6. 11. 2011 21:05

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

aprill napsal(a):

agewa napsal(a):

Grainne napsal(a):


Mne bohuzel nic , i kdyz jsem moc chtela . Zrejme nejsem vyvolena .

Většinou když chceš moc, tak to nejde.

tak to mᚠpravdu, ale jak najít tu hranici, aby to ještě nebylo moc .

April,pokladas dost slozitou otazku ,vis to? wink

Reka bych ,ze tu hranici lze poznat jedine skrze vlastni zkusenosti,poznatky.  Nelze nikym jinym (skze jeho vlastni zkusenosti) predat-dolozit co uz je moc a jak se pozna hranice.
Na tohle podle mne slova nestaci.

Kdyz napriklad reknu svoji zkusenost -pokusim se ji predat slovne,pak ma slova se nemusi shodovat se slovy jinych lidi kteri pro svoji vlastni zkusenost zvolily jina slova neboli slova ktery pro ne zhruba vystihuji a nebo vystihuji jejich zkusenost.

Moje slova : presvedceni,nepochybnost. A take pro mne plati slovo verit. Sila ducha (dvema slovy)  smile 

Ten kdo neprekrocil jeste hranice sveho omezeni (rozumem pojimana realita) neobjevuje silu ducha. Pak je nebo jeste neni pripraven se odevzdat sile ducha. Je nebo neni omezen hranici rozumu a bud vklada nebo jeste  ne do sveho zivota naprosto neomezeny rozmer. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#50 7. 11. 2011 20:46

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zákon přitažlivosti jaké máte zkušenosti??

A tohle vosení je moc hezkej způsob, jak se naučit a přesvědčit - jednak o síle ducha, druhak o neomezení smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů