Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1126 10. 11. 2011 11:10

Liciáš
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Frýdek-Místek
Registrovaný: 16. 9. 2008
Příspěvky: 1115

Re: CHAT: Zimní kulíšci 10/11 č.4

Maryt naprosto vím, jak se cítíš sad Já něco podobného taky kdysi řešila a nejhorší bylo, že se jednalo o tu nejbližší rodinu a ta očekávala ode mě pomoc neutral Tehdy jsem měla chut jim pomoci a nebýt přítele, asi bych se zasekala dluhama jenom proto, abych jim pomohla. Sice mě to dost mrzelo, ale neudělala jsem to a ti dotyční se z toho museli vyhrabat sami. Sice ještě nemají úplně vyhráno, ale zvládli to stolt Chce to ale řešit situaci rychle, s každým se dá domluvit a začít co nejrychleji dluhy splácet. Byt po malých částkách, ale něco s tím dělat. Je to začarovaný kruh, tak držím pěsti wink

Není tady

 

#1127 10. 11. 2011 11:48

krtkaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2010
Příspěvky: 1871

Re: CHAT: Zimní kulíšci 10/11 č.4

Maryt - moc mě to mrzí !!! bohužel mám taky zkušenost a přímo se to dotklo naší rodiny, je to svízelná situace, člověk by radši nejedl, aby pomohl ostatním, jenže právě pomoc není..pomoc je psychicky podržet, ale distancovat se od dluhů, musíš bejt sobec a myslet na svojí Madlenku a Honzíka...vy ste si ten život nezničili - a je to jakýkoli důvod, tak si ho neničte jen proto, že někdo udělal chybu...nepomůžete mu tím ,že si sami taky zničíte život ! je to drsné, ale opravdu mám přímou zkušenost - kdybys chtěla napiš sz, měli jsme to loni a bylo to peklo, tak držím palce !!

JInak já se vrhla holky na výzdobu - za 14 dní je pomalu advent tak zdobím tak nějak neutrálně, no spíš vánočně..jsem magor, ale mám to ráda....musím trénovat, ty věnce dělám poprvé a nevypaá to zle..ráda dělám itakový ty dětský věci vyráběný  - dáváme to s Jiříkem babičkám a ty sou pak dojatý smile jiřík u toho i vydrží smile

jinak vojtík spinká, ale noc zase šílená smile ale věřím, že bude líp smile smile

je tu mlha, zima, hnusně sad tak přeji krásný den !!!


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/intHyNX.jpghttp://lb3f.lilypie.com/intHp1.png 

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/1TlpHuX.jpghttp://lb1f.lilypie.com/1Tlpp1.png

Není tady

 

#1128 10. 11. 2011 14:59

Abby21
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karviná
Registrovaný: 29. 6. 2009
Příspěvky: 1933
Web

Re: CHAT: Zimní kulíšci 10/11 č.4

tak šup vedle wink


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/Xlno2jv.jpghttp://lb4f.lilypie.com/Xlnop1.png

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/uhYVRv3.jpghttp://lb5f.lilypie.com/uhYVp2.png

Není tady

 

#1129 11. 11. 2011 13:11

Iveta555
♥------
Registrovaný: 11. 11. 2011
Příspěvky: 4

Re: CHAT: Zimní kulíšci 10/11 č.4

Maryt napsal(a):

Dobré ránko,

holky, já si jdu taky postěžovat. Nemůžu říct konkrétně, ale řeším dluhy blízkého z rodiny, vyplouvají na povrch další a další. Ničí to vztahy v rodině a všichni se upínají ke mě. Je to hrozná zodpovědnost sad Navíc se mi teď v noci zdálo, že mě chtěli znásilnit a pak že jsem byla neprávem ve vězení. Nejvíc jsem v těch snech řešila, že musím jít kojit a nemůžu. Chjo..

Ještě že mám tu Madlenku, když se na mě usměje.. však víte.

papa

Nikdy jsem se nedostala do situace, že bych musela finančně zvládnout celou rodinu a o to hůře se mi to také chápe, ale když jsem si to přečetla, tak vám musím v této těžké životní situaci sklonit obrovskou poklonu. Já bych něco takového nedokázala. Jste určitě silná žena. Jenom jsem chtěla také napsat, a i přes tuto těžkou situaci chováte lásku k dítěti, protože kdyby se přenášeli problémy na dítě, tak by to bylo zlé. Obě dvě jste určitě velká zlatíčka.


Umisování reklamy bez předchozí dohody s majiteli není na fórech Babinet dovoleno. Reklama byla odstraněna.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů