Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 9. 2011 22:15

Paila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 412

zablokovaná krční páteř

Dobrý den,
chci se zeptat, co pomůže na zablokovanou krční páteř? A kolik dní asi tak trvá než se to vrátí do normálu?

Je normální, že lékař odmítl udělat rentgen krční páteře? děkuji za odpovědi.

Není tady

 

#2 5. 9. 2011 23:05

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: zablokovaná krční páteř

mě pomůže okamžitě reflexní masáž.
Když nejdu, trvá to tak 5 dní s pomocí prášků. RTG mi při tom taky nedělají, ale nevyžadovala jsem ho


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#3 5. 9. 2011 23:41

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: zablokovaná krční páteř

To záleží natom, který krční obratel se ti zablokoval. Ja mám elastický blok, t.j. se mne blokuje sám, kdykoliv. Na něco je dobrá masáž, na něco je napravení, něco už umím sama...po rehabilitačních cvicích a něco chce klid. RTG mne dr. taky odmítl napsat, ale rehab. ti dá.
Pak cvičit, změnit polštář, žádný průvan a prostydnutí. A raději  to zklidní dřív, než se tím pak patlat celý život. Mᚠlímec?

Není tady

 

#4 7. 9. 2011 0:04

Paila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 412

Re: zablokovaná krční páteř

Děkuji za odpovědi. No, nestalo se to mě, ale manželovi a tomu předepsali jen být v klidu + paracetamol, ale zatím mu to moc nepomáhá.

Není tady

 

#5 7. 9. 2011 7:50

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: zablokovaná krční páteř

Tak alespoň mažte, která mastička ti pomůže, zjistíš sama. Od těch nejdražších jsem nakonec občas u alpy s bylinkama.

Není tady

 

#6 7. 9. 2011 9:55

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: zablokovaná krční páteř

jak píšu, rexlexní masហchodidel má okamžitý efekt


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#7 7. 9. 2011 21:26

Paila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 412

Re: zablokovaná krční páteř

Děkuju

Není tady

 

#8 9. 9. 2011 20:40

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: zablokovaná krční páteř

Už mám tohle asi 10 dní a trpím jak zvíře,chodim na fyzioterapii,mezokainové obstřiky,prosypávám se práškama,včera mi doktorka na neuro dala už kapačku,a poslala na rtg...bolí to jak prase,nemůžu ani spát a přestala jsem cítit bříško palce levé ruky a zadní část levé paže...je to horor...jsem tragéd...vědět,kde dělají tu reflexní masហ letím tam...

Není tady

 

#9 17. 11. 2012 11:26

Karla30
♥------
Registrovaný: 22. 10. 2012
Příspěvky: 2

Re: zablokovaná krční páteř

Dost mě bolívala krční páteř, tak jsem se rozhodla trošku do sebe zainvestovat a pořídit si konečně kvalitní židli k PC. Koupila jsem si ...reklama... a musím uznat, že i když jsem tomu moc nevěřila, účinky jsou neuvěřitelné a opravdu mi pomohla

Není tady

 

#10 18. 11. 2012 22:49

Patriccia
♥------
Registrovaný: 18. 11. 2012
Příspěvky: 6

Re: zablokovaná krční páteř

Pokud mluvím za sebe, respektive za mou rodinu, bolesti zad máme chronicky dědičné. při menší námaze hned trpíme, tak jsme se ropzhodli nešetřit na našem zdraví a pořídit domů kvalitní zdravotní židle. Bolestí se asi nikdy úplně nezbavíme, ale sedět na nich je opravdu úplný relax a velmi nám pomáhají.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů