Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 7. 9. 2011 13:54

jaspinn
♥♥♥♥---
Místo: Ostrava
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 401

Re: Montážní (víkendové) manželství

No, je fakt, že před těmi 25 lety jako 19ti letá zaláskovaná a těhotná holka bych do takového manželství rozhodně nešla. V dnešní době skype, ICQ, webkamer, mobilů apod. je to asi jednodušší - navíc dnes se žádná holčina ve 20 do manželství nehrne smile

offtopic - holky, já se do druhých vdavek taky nehrnula....po předchozích 20 letech manželství....a tak to nějak přišlo samo big_smile - ale je fakt, že ještě před radnicí jsem odmítala vylézt z auta big_smile big_smile

Upravil(a) jaspinn (7. 9. 2011 13:54)


Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží nᚠsvět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání.
Jan Werich

Není tady

 

#27 7. 9. 2011 14:26

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Montážní (víkendové) manželství

majkafa napsal(a):

Já bych raději žila se svým mužem každý den. Pokud mám mít montážní manželství, tak proč se vlastně vdávat?

To by museli montéři, obchodní cestující a námořníci zůstat na ocet! lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#28 7. 9. 2011 14:26

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Montážní (víkendové) manželství

majkafa napsal(a):

Blossom, souhlasím. Také se už víckrát vdávat nechci.
Měla jsem na mysli uzavírání prvního manželství s "montérem", když si přejeme mít děti.

Jo, mě jedno manželství bohatě stačí.
Když jsem se vdávala, samozřejmě jsem chtěla mít manžela furt u sebe. Ale to montážní manželství je takový zpestření stereotypu (začal jezdit když klukům bylo cca 7 a 4 roky)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#29 7. 9. 2011 17:19

majkafa
Host

Re: Montážní (víkendové) manželství

lupina montana napsal(a):

majkafa napsal(a):

Já bych raději žila se svým mužem každý den. Pokud mám mít montážní manželství, tak proč se vlastně vdávat?

To by museli montéři, obchodní cestující a námořníci zůstat na ocet! lol

Já jsem psala O SOBĚ. e MNĚ by to nevyhovovalo. reta

 

#30 7. 9. 2011 19:49

Adriana70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 6. 2010
Příspěvky: 350

Re: Montážní (víkendové) manželství

Aj my takto fungujeme už cca 5 rokov,akurát na tie "montáže" chodím ja.Manžel sa stará komplet o rodinu aj deti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů