Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 3. 9. 2011 15:58

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Ženské oblečení, ženskost

PPavlaa napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Mně se teda macandy víc líbí v přiléhavějších věcech, než v rozevlátých šatech, dělá je to ještě kredencióznější, než skutečně jsou.Nemyslím tím obtažený, o dvě čísla menší hadry, ale hadříky "na tělo". A chodím po Brně hodně, takže vídám různý modely a potkávám spoustu baculek, kterým to úžasně sluší a mají šmrnc a jsou prostě krásný. Je to všechno o vkusu, umění sladit oblečení a doplňky a vědět, co mi nejen sluší, ale v čem se cítím dobře.
Člověk by měl být hlavně čistý a měl by vonět, pak je jedno, jestli má na sobě džíny, šaty nebo oblek. Lepší kočenka v džínách a tričku, ale voňavá a čistá, než dáma v šatech, páchnoucí levnou kolínskou přerážející pot a okopaný boty

tak pod to se můžu podepsat stolt akorát bych je takhle nenazývala, mám kamarádky, co mají takovu postavu a jsou fajn a mě to k nim přijde jako urážení ..

Ale kdeže, Pavlí, to není myšlený nijak urážlivě.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#102 3. 9. 2011 16:00

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Ženské oblečení, ženskost

http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-m … ary-boduji
Krásný holky a sluší jim to

Upravil(a) Modroočka (3. 9. 2011 16:03)


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#103 3. 9. 2011 16:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženské oblečení, ženskost

Modroočka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Mně se teda macandy víc líbí v přiléhavějších věcech, než v rozevlátých šatech, dělá je to ještě kredencióznější, než skutečně jsou.Nemyslím tím obtažený, o dvě čísla menší hadry, ale hadříky "na tělo". A chodím po Brně hodně, takže vídám různý modely a potkávám spoustu baculek, kterým to úžasně sluší a mají šmrnc a jsou prostě krásný. Je to všechno o vkusu, umění sladit oblečení a doplňky a vědět, co mi nejen sluší, ale v čem se cítím dobře.
Člověk by měl být hlavně čistý a měl by vonět, pak je jedno, jestli má na sobě džíny, šaty nebo oblek. Lepší kočenka v džínách a tričku, ale voňavá a čistá, než dáma v šatech, páchnoucí levnou kolínskou přerážející pot a okopaný boty

tak pod to se můžu podepsat stolt akorát bych je takhle nenazývala, mám kamarádky, co mají takovu postavu a jsou fajn a mě to k nim přijde jako urážení ..

Ale kdeže, Pavlí, to není myšlený nijak urážlivě.

no víš jak, kdybych já měla takovou figuru a někdo takhle o mně mluvil, tak bych to jako lichotku nebrala ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#104 3. 9. 2011 17:14

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Ženské oblečení, ženskost

No tak ja jsem taky macata a nosim sportovne elegantni modu.Pryc jsou ty casy,kdy me bylo 17 let a ja bych na nohy nevzala nic jineho nez lodicky.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#105 3. 9. 2011 17:34

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Ženské oblečení, ženskost

Já mám ráda hezký oblečení, kabelky, boty, doplňky, různě kombinuju, ale někdy jdu vyloženě sportovně, někdy mám ráda tu eleganci, ale něčím shozenou, někdy romantiku a někdy country styl, prostě jak kdy, podle toho, jak jsem naladěná. Vyloženě elegantně jsem šla akorát do divadla, ale teď chodím hodně u nás v Brně na Frídu a to nemusím být až tak elegantní, ale v džínách tam samozřejmě nejdu, jen nenosím vyloženě společenský oblečení.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#106 3. 9. 2011 18:18

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Ženské oblečení, ženskost

Já nosím nejradši džíny a tričko. Sukně nemám ráda, protože v létě se mi v nich odírají stehna a dost to bolí a v zimě zas nemám ráda punčocháče, protože děsně obepínají nohu a je mi to nepříjemné. Taky mě hrozně bolí nohy v botech na podpatcích, takže ty jsem taky už zavrhla. V létě chodím v tříčtvrácích a v tričku nebo lehké halence a v zimě v kalhotech a svetříku. Snažím se, abych nikoho neurážela svým zjevem a abych byla čistá a upravená. Nijak žensky se necítím, ani nevím co to je, cítit se žensky.

Není tady

 

#107 3. 9. 2011 20:20

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Ženské oblečení, ženskost

Dita.L napsal(a):

Arcanum napsal(a):

Dita.L napsal(a):

Modroocko, jenze tim oblecenim ta zenska vysila signaly svetu, ktery o ni nic nevi. Predstav si reakce okoli na stejnou zenskou jednou v monterkach a podruhe v letnich satech.

Neco jako ,ze saty delaji cloveka,Dito?
Kdyz si babochlap oblikne saticky a boticky,stejne to co vnitrne vyzaruje tim neschova. Co myslis? Schova?

Ja myslim ze schova. Vnejsi okoli totiz nezajima, jak se ten babochlap citi vnitrne ale to, jestli je jim osobni kontakt s nim vicemene prijemny. Neznameho cloveka soudis podle satu, nic jineho k mani nemas

Ba ne Dito-neschova to.  smile 
Neznameho cloveka soudis podle satu? Ja osovne tedy skutecne ne. Divam se na to co ma v sobe.


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#108 3. 9. 2011 20:25

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Ženské oblečení, ženskost

Ametyst napsal(a):

Ne o tom, kdo se jak převléká za někoho jiného, ale že když se obléká tak jak se cítí, že to jde pak vidět i navenek.
Oblečení podtrhne to vyzařování.

Ano. wink  A jakmile obleceni nepodtrhne to vnitrni vyzarovani (prevlikne se za nekoho jineho) ,je to take videt (citit) i navenek. big_smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#109 3. 9. 2011 20:28

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženské oblečení, ženskost

Já když si všimnu chlapa - tak si doopravdy nevšímám co má na sobě. Protože sexy pro mě může být jak v montérkách tak v obleku. tongue


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#110 3. 9. 2011 20:32

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Ženské oblečení, ženskost

No, jezdí se mnou v šalině ráno jedni a ti samí lidi, jezdí tam ženská, oblečená hezky, ale z obličeje jí čiší protivnost, nepříjemnost, je to na první pohled protivná ženská a hezkým oblečením to nespraví. Jezdí se mnou autobusem od nás paní, už je to víceméně kamarádka, silnější, dělá uklizečku, oblečená nic moc, bez elegance, ale je strašně hodná, příjemná, sympatická, ochotná, a je to na ní na první pohled vidět, že je to hodná holka. Soudit lidi jen podle toho, co mají na sobě, to je povrchnost, ano, svět je dnes povrchní, protože je trend soudit lidi hlavně podle toho, jak vypadají, co mají na sobě, jaký značky a jak drahý hadry a vůbec podle těchto znaků se soudí lidi. Je to špatně. Budu snad lepší člověk, když budu jezdit v Mercedesu, bydlet ve vile, na sobě budu mít nejnovější model Versace, boty od Blahnik a v ruce Birkinbag? To určitě ne, ale v tom je ta povrchnost. A na mě opravdu působí žensky i ženská v džínách a tričku, ženskost prostě není v oblečení.  Ona totiž ženská v krásných šatech může působit žensky a přitom se projevovat jako dlaždič, jenže to na první pohled taky není vidět.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#111 3. 9. 2011 20:39

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Ženské oblečení, ženskost

dusička napsal(a):

Já když si všimnu chlapa - tak si doopravdy nevšímám co má na sobě. Protože sexy pro mě může být jak v montérkách tak v obleku. tongue

Jo, tuhle jel v šalině takovej chlapík, nejezdí běžně, jel jen jednou, měl na sobě montérkový kraasy, delší vlasy do culíku, nějaký triko, byl čistej, nesmrděl a měl úžasný lýtka, prostě nádherný lýtka, byl prostě sexy. Jo a i kdyby měl camprdlíka 3 cm (narážka na téma v sexuologické wink ), tak mě prostě "bral", nemohla jsem z něho spustit oči. To byl prostě kousek a byl úžasnej i v těch montérkách, víc, než když jsem si ho představila v obleku. MMch, mě teda udělanej chlap v montérkách docela rajcuje. Když je pohlednej, čistej a voňavej.
A že oblečení dělá člověka? Houby, když potkávám denně ve městě spousty lidí, tak potkávám i ty "montérkáře" i ty "kravaáky" a někdy je i ten kravaák v obleku, by upravenej a navoněnej, slizák a had na první pohled.

Upravil(a) Modroočka (3. 9. 2011 20:40)


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#112 3. 9. 2011 20:42

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Ženské oblečení, ženskost

Tedaaaaa,Ty to mas v ty saline omrknuty. lol


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#113 3. 9. 2011 20:59

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Ženské oblečení, ženskost

Arcanum napsal(a):

Tedaaaaa,Ty to mas v ty saline omrknuty. lol

No jo, to víš winklol koukám kolem sebe


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#114 3. 9. 2011 21:23

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Ženské oblečení, ženskost

dusička napsal(a):

Já když si všimnu chlapa - tak si doopravdy nevšímám co má na sobě. Protože sexy pro mě může být jak v montérkách tak v obleku. tongue

Tak me chlap v obleku moc sexi nepride


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#115 3. 9. 2011 21:39

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženské oblečení, ženskost

eremuruss napsal(a):

dusička napsal(a):

Já když si všimnu chlapa - tak si doopravdy nevšímám co má na sobě. Protože sexy pro mě může být jak v montérkách tak v obleku. tongue

Tak me chlap v obleku moc sexi nepride

Erem - za mě jak který. Někteří jsou slizouni a někteří k nakousnutí wink ale prostě musí se umět nosit, mít ten šmrnc a imidž


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#116 3. 9. 2011 21:46

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Ženské oblečení, ženskost

Modroočka napsal(a):

dusička napsal(a):

Já když si všimnu chlapa - tak si doopravdy nevšímám co má na sobě. Protože sexy pro mě může být jak v montérkách tak v obleku. tongue

Jo, tuhle jel v šalině takovej chlapík, nejezdí běžně, jel jen jednou, měl na sobě montérkový kraasy, delší vlasy do culíku, nějaký triko, byl čistej, nesmrděl a měl úžasný lýtka, prostě nádherný lýtka, byl prostě sexy. Jo a i kdyby měl camprdlíka 3 cm (narážka na téma v sexuologické wink ), tak mě prostě "bral", nemohla jsem z něho spustit oči. To byl prostě kousek a byl úžasnej i v těch montérkách, víc, než když jsem si ho představila v obleku. MMch, mě teda udělanej chlap v montérkách docela rajcuje. Když je pohlednej, čistej a voňavej.
A že oblečení dělá člověka? Houby, když potkávám denně ve městě spousty lidí, tak potkávám i ty "montérkáře" i ty "kravaáky" a někdy je i ten kravaák v obleku, by upravenej a navoněnej, slizák a had na první pohled.

je fajn. že každého přitahuje něcl jiného... mně by chlap s culíkem nebral absolutně, ale to už jsem tu kdysi psala.. 
Někdy na oblečení záleží, někdy ne..  a nejlepší je svlečenej sexy chlap...lol


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#117 3. 9. 2011 21:49

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženské oblečení, ženskost

Frigo - a co myslíš - bral MOdroočku víc culík nebo ty lýtka lollol


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#118 3. 9. 2011 21:52

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Ženské oblečení, ženskost

Duši, to otázka... z které strany ho začla sjíždět..lol


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#119 3. 9. 2011 21:54

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Ženské oblečení, ženskost

dusička napsal(a):

Frigo - a co myslíš - bral MOdroočku víc culík nebo ty lýtka lollol

Ty lýtka, Duší, ty lýtka, on stál, zády ke mně, na druhé straně šaliny, já jsem seděla a na ty lýtka mi sjely oči, nahoru jsem se podívala až později, dostaly mě ty lýtka winksmile

Upravil(a) Modroočka (3. 9. 2011 21:55)


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#120 3. 9. 2011 21:57

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Ženské oblečení, ženskost

se nad sebou budu muset zamyslet.. nikdy jsem neregistrovala u chlapů lýtka..nebo si to nepamatuji..   va


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#121 3. 9. 2011 22:01

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženské oblečení, ženskost

Modroočko - já vím,že lýtka, já to i dobře četla stolt to Frigo tady píše o nějakém ocasu do půli zad (což jsem ani nezaregistrovala) lol
Ty jo - já si snad ani taky nijak moc nevšímám lýtek u chlapu - ale všímám si zadku , to jo, to je fakt, jak stojí, nebo hodně si všímám rukou a prstou, zda jsou dlouhé a štíhlé (si představuju,jestli by byli ok k hlazení).  rodna


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#122 3. 9. 2011 22:12

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Ženské oblečení, ženskost

Duši, četla jsem o culíku... culík a ocas je rozdíl...lol


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#123 3. 9. 2011 22:14

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Ženské oblečení, ženskost

Jo, Duši, tak ruce, chlapský ruce, hmmmm, miluju takový ty žilnatý ruce, s delšíma prstama a hezky chlupatý, ne moc, ale taky ne málo. Jo, líbí se mi na fotkách v Magazínu MF ruce Romana Kufy ( je na ty fotky odkaz na Chat o čemkoliv), to jsou ruce, který se mi líbí, takový ruce má bubák, ale to je jaksi málo, pro vztah. A ty lýtka v té šalině mi padly do oka náhodou, protože v té šalině prostě úplně "zářily", měl je opálený, vypracovaný, úžasný. A ten culík neměl do půli zad, jen tak decentně dlouhej.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#124 3. 9. 2011 22:18

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženské oblečení, ženskost

Culík,ohon,ocas - já to jen blbě napsala, to ty písmenka lol
Jo mně se líběj chlapský ruce - velký dlaně, představuju si, jak mě chytí kolem ramen a přitáhne. Přijdou mi sexy i ruce špinavé od práce - třeba když se chlap hrabe v autě v motoru, mastné a černé. tongue Pak pohyby, jak si je utírá do hadru, hmmm. vissla a utírá spocené čelo rodna

Upravil(a) dusička (3. 9. 2011 22:19)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#125 3. 9. 2011 22:21

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Ženské oblečení, ženskost

Holky, kam jsme se to dostaly od ženskýho oblečení a ženskosti wink  lol


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů