Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#76 3. 9. 2011 14:33

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Ženské oblečení, ženskost

Xsara napsal(a):

Frigo napsal(a):

tepláky mi přijdou naprosto úchylné,pokud tedy ženská fakt neběhá nebo není v tělocvičně.. Ač mám nejraději kalhoty,  tak nechápu nošení tepláčků doma a to ani u dětí..

Jsem se chtěla jen zeptat, v čem chodily nebo chodí doma tvoje děti. va

plátěné kalhoty, džíny, manšestráky..  teď v létě holka delší tričko..  nebo různé kraasy a tričko..
...leginy..  Já si opravdu myslím, že tepláky jsou na sportování.. Ale jejich otec má sváteční tepláky a pracovní (to sice nevím nač, když si dodes myslí, že práce jsou pouze noviny) ..asi bych měla napsat obyčejné..  lol

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#77 3. 9. 2011 14:34

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Dita.L napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Dita.L napsal(a):

Ne tak docela. Obycejny clovek na ulici nema na toho druheho kolemjdouciho ani ten zivotopis. Ma jenom ten celkovy vzhled.

když jdeš žádat o práci, oblečeš se podle toho a nepůjdeš tam v něčem, v čem se chystᚠodpoledne k vodě.
ale na běžný nošení je fuk, co má na sobě kdo za šílenosti. kdybych potkala ženskou v sešpendlenejch utěrkách, no a ?

No to ne, ja na ulici taky nechodim v nejdrazsim kostymu, to jsme si spatne rozumneli. Na plaz si vezmu taky neco jinyho nez do kina nebo do obchodu ale ta upravenost a vhodnost tam proste pro me bejt musi. Me zalezihodne  na tom jake signaly k jinym lidem vysilam a na ty ulici nic jinyho nez sympaticky vzhled vysilat nemuzu

víš dito, když je někdo v mých očích blbě oblečenej tak to podle mně vypovídá o nedostatku vkusu, někdy soudnosti, toho, že na modu kašle, ale pro mně osobně nic o sympatiích ..

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#78 3. 9. 2011 14:35

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Dita.L napsal(a):

Frigo napsal(a):

Dita.L napsal(a):

Tak v tom ti rozumim, souhlas, ja to mam doma 2x va Nebo tak kratky sukynky, ze kdyz se holka ohne, tak ji vykukujou kalhotky vava Muzu mluvit horem padem moje pubosky jsou asi hluchy nebo co lol
Tim ale nerikam takove obleceni nenosit. Spis rikam naucit se ho nosit.

a když jsou to tanga..je to ještě větší pecka lol
naštěstí to mám doma jen jednou, ale nic se s tím nesnažím dělat, stejně to nemá cenu.. vissla

ty tanga mas namysli v bokovkach a nebo pod tou kratkou sukni? lollollollollol ja chodim v bokovkach navostro aby nebyli videt, nektery holky si je jeste schvalne vytahujou co nejvejs ale nejak si to navostro neumim predstavit k ty kratky sukni dumbomlollollol

k obojímu.. a a jak tu někdo psal..když jsou ještě pěkně seprané..párající se, to je zážitek..lol

Není tady

#79 3. 9. 2011 14:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ametyst napsal(a):

Nezakládám tohle téma kvůli tomu, abychom se bavili o módě a nejnovějších trendech,
ale o oblečení jako vyjádření osobnosti (proto je to na "psychologické").

Před pár lety jsem zjistila, že už nechci chodit jen v kalhotech a botaskách, a začala jsem se oblékat více žensky. Nakoupila sukně a kabelky místo riflí a batůžku.
A když byla vhodná příležitost (děti odrostly a už mě neustále "neohňácávaly" ulepenýma ručičkama), oblekla jsem se sice civilně, ale žensky. Halenky, botky, pohodlné, ale ženské. Já se najednou cítila fakt jako ženská. jako bych teprve po třicítce dospěla.
Užívala jsem si to, a i okolí reagovalo, kolegové v práci, manžel, sousedi...
Zvláštní. Jak jsem najednou začala vyzařovat jinou energii.

Teď je to něco přes rok, co moje sukýnky zase spí. Kabelky jsem vyměnila za praktické velké tašky přes rameno, k batůžkům (evokujícím vizហstudentky) jsem se naštěstí už nevrátila.
Přesto se zamýšlím nad tím, proč nenosím zase sukýnky...vlastně to vím, jen jsem si tuto skutečnost uvědomila až když jsme rozebírali mou ženskou stránku v terapii.

jak to máte vy, s ženskostí a oblékáním. Souvisí to?

Nebo se cítíte dost žensky i riflích a triku?

Súvisí, aj pri orientálnom tanci sa cítim inak, keď si oblečiem nejaké slušivé šatočky, alebo apsoň peknú šatku okolo bokov. tummenupp Inak, občas si dám sukňualebo tpelé šaty dokonca aj v zime (hoci neznášam nosenie pančúch), práve kvôli tomu, aby som nezabudla, že som žena...

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#80 3. 9. 2011 14:36

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

Ametyst napsal(a):

Jejda, tak to já tady budu asi za cuchtu, protože doma chodím v delším tričku, teď v létě. Nohy holé.
Je fakt, že když někdo zvoní a jdu otevřít, tak si beru kraasy. Tepláky nemám.
Mám doma ale i dvoje letní šatky, teď zrovna v prádle, ty mám ráda na sobě, příjemně se nosí.
Taky jak jsem tu četla o těch patách, hned jsem se musela kouknout na ty svoje...no, není to tragedie, ale trochu víc bych se jim věnovat mohla, přece jen. wink
Ráda si maluji i nehty na nohách, a červenou tedy nemám, ale perleově takovou lila barvu. Je celkem nenápadná, ale asi taky out, že? sad
Ráda koukám na nohy chlapům. Když mají sandály. Někteří docela hezké udržované nohy.

já bych vůbec neřešila barvu laku. nos, která se ti líbí. ony ty rudý barvy když se začnou loupat, nebo se otlučou a dámy to neodlakují, vypadaj děsně.

Taky jsem to tak chtela nejak napsat jako Pavla. Na hezke upravene ruce nebo noze vypada jakykoliv lak pekne ale ty napul oloupany rudy laky by snad meli bejt i ze zakonem pokutovany roll

Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

#81 3. 9. 2011 14:37

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

tak tak smile

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#82 3. 9. 2011 14:38

Xsara
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

já teda koukám. taky jezdím vlakem, ale smardloši s námi nejezdí. i chlapi nevkusně oblečení jsou čistí a nesmrdí. ale včera si přised jeden co měl nabráno a táhlo to z něj jak z pivního sudu. ještě se tam rozvaloval, aby vyvětral rozkrok a dotýkal se tak mých nohou, omejvali mně usch

Ono je možný, že já tyhle individua přitahuju, aspoň moje levná polovička to tvrdí. big_smile
Ale když o tom tak přemýšlím, tak je  fakt, že tohle co jsem popisovala, je spíš v tom ranním vlaku než  odpoledne, když se vracím.
Možná je to nějaká specifická ranní odrůda. lol

Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

#83 3. 9. 2011 14:39

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Ametyst napsal(a):

Jejda, tak to já tady budu asi za cuchtu, protože doma chodím v delším tričku, teď v létě. Nohy holé.
Mám doma ale i dvoje letní šatky, teď zrovna v prádle, ty mám ráda na sobě, příjemně se nosí.
Taky jak jsem tu četla o těch patách, hned jsem se musela kouknout na ty svoje...no, není to tragedie, ale trochu víc bych se jim věnovat mohla, přece jen. wink
Ráda si maluji i nehty na nohách, a červenou tedy nemám, ale perleově takovou lila barvu. Je celkem nenápadná, ale asi taky out, že? sad
Ráda koukám na nohy chlapům. Když mají sandály. Někteří docela hezké udržované nohy.

taky mám teď takové delší tričko, ale koupila jsem si to jako letní šaty, jen se to nějak asi srazilo...
big_smile  nebo vedrem smrsklo...

Není tady

#84 3. 9. 2011 14:39

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

Frigo napsal(a):

Dita.L napsal(a):

Frigo napsal(a):

a když jsou to tanga..je to ještě větší pecka lol
naštěstí to mám doma jen jednou, ale nic se s tím nesnažím dělat, stejně to nemá cenu.. vissla

ty tanga mas namysli v bokovkach a nebo pod tou kratkou sukni? lollollollollol ja chodim v bokovkach navostro aby nebyli videt, nektery holky si je jeste schvalne vytahujou co nejvejs ale nejak si to navostro neumim predstavit k ty kratky sukni dumbomlollollol

k obojímu.. a a jak tu někdo psal..když jsou ještě pěkně seprané..párající se, to je zážitek..lol

lollol a nebo ctyricatnice po 2 detech a v bilem tricku bez podprdy lollollol

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png

Není tady

#85 3. 9. 2011 14:40

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Xsara napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

já teda koukám. taky jezdím vlakem, ale smardloši s námi nejezdí. i chlapi nevkusně oblečení jsou čistí a nesmrdí. ale včera si přised jeden co měl nabráno a táhlo to z něj jak z pivního sudu. ještě se tam rozvaloval, aby vyvětral rozkrok a dotýkal se tak mých nohou, omejvali mně usch

Ono je možný, že já tyhle individua přitahuju, aspoň moje levná polovička to tvrdí. big_smile
Ale když o tom tak přemýšlím, tak je  fakt, že tohle co jsem popisovala, je spíš v tom ranním vlaku než  odpoledne, když se vracím.
Možná je to nějaká specifická ranní odrůda. lol

divný, čekala bych, že někdo bude cítit spíš odpolko, ne každej se má kde v práci vysprchovat .. ale ráno roll

Není tady

#86 3. 9. 2011 14:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Inak, to, čo si človek oblečie, je jednak ovplyvnené momentálnou nálaodu, ale - druhak- to určite zasa spätne môže trochu náladu ovplyvni. Ja si v zimných ránach, keď je tma, pošmúrno a nevžúdno grater kapitulation , zámerne niekedy oblečiem jasné, optimistické farby (ak už vidím trochu aspoň na jedno oko), hoci podža momentálnej nálady by mi najviac pristal rubᚠlol alebo smútočný kostýmček. A ono mi to postupne tú náladu zlepší...

Brita

Není tady

#87 3. 9. 2011 14:43

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Dita.L napsal(a):

Frigo napsal(a):

Dita.L napsal(a):

ale to tričko musí být o dvě čísla menší, než je její běžná velikost..  aby to dokonale vyniklo lollollol

Není tady

#88 3. 9. 2011 14:43

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Dita.L napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Ametyst napsal(a):

já bych vůbec neřešila barvu laku. nos, která se ti líbí. ony ty rudý barvy když se začnou loupat, nebo se otlučou a dámy to neodlakují, vypadaj děsně.

Taky jsem to tak chtela nejak napsat jako Pavla. Na hezke upravene ruce nebo noze vypada jakykoliv lak pekne ale ty napul oloupany rudy laky by snad meli bejt i ze zakonem pokutovany roll

Nebo ty napůl odrostlý umělý, to taky vypadá dost hnusně, navíc, ty umělý nehty, je to moc poznat, přijdou mi takový nepřirozený a tlustý.  U nás v práci to měla jedna paní nepřirozeně dlouhý, zapilovaný do rovna a černý, usch

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#89 3. 9. 2011 14:44

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

Inak, to, čo si človek oblečie, je jednak ovplyvnené momentálnou nálaodu, ale - druhak- to určite zasa spätne môže trochu náladu ovplyvni. Ja si v zimných ránach, keď je tma, pošmúrno a nevžúdno grater kapitulation , zámerne niekedy oblečiem jasné, optimistické farby (ak už vidím trochu aspoň na jedno oko), hoci podža momentálnej nálady by mi najviac pristal rubᚠlol alebo smútočný kostýmček. A ono mi to postupne tú náladu zlepší...

Jo, v zimě mám taky raději veselý barvy, zima je taková ponurá, tak já nosím veselý barvy

Není tady

#90 3. 9. 2011 14:45

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

Frigo napsal(a):

Dita.L napsal(a):

Frigo napsal(a):

ale to tričko musí být o dvě čísla menší, než je její běžná velikost..  aby to dokonale vyniklo lollollol

Presne lollollollol

Není tady

#91 3. 9. 2011 14:48

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka napsal(a):

Nebo ty napůl odrostlý umělý, to taky vypadá dost hnusně, navíc, ty umělý nehty, je to moc poznat, přijdou mi takový nepřirozený a tlustý.  U nás v práci to měla jedna paní nepřirozeně dlouhý, zapilovaný do rovna a černý, usch

Drakulka vissla

Není tady

#92 3. 9. 2011 14:48

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka napsal(a):

Dita.L napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

u nás jedna průvodčí má takový ty nalepovaný, co koupíš v drogerce. vůbec ji nesedí, ale drápy má lakovaný výraznejma barvama. do toho má dlouhý, černý vlasy, skoro do pasu. asi dvacet centimetrů jsou ty konce rozdvojený, protenčený, vypadá to jako okousaný od myší a ta barva tam už nechytá do černa, je to odstínově jinde. ale je spokojená, že má ve 40 dlouhý drápy i vlasy roll

Není tady

#93 3. 9. 2011 14:52

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

Ja jsem vcera v tramce videla zenskou, nekecam, bylo ji uz dobre po 40. Stihla, celkem hezka blondynka s culikem do pul zad, jenze ona mela ve vlasech cernou sitovanou celenku pridelanou asi 20 cernejma sponkama "automatkama", cerny rty, cerny obrovsky nausnice kruhy a pak neco jako halenku, bylo to cerny, sitovany s kapucou uvazany pod zebrama do uzlu, pod tim mela cerny tricko na raminka co vypadalo sppis jako spodni kosilka, cernou kratouckou minisukni, sitovany cerny puncochace a kozacky s takovou tou 10cm vysokou celopodrazkou. Ja netusim, jestli si to dovedete predstavit ale ja jsem zustala v jednu chvili na ni dost nekulturne cumet va va

Není tady

#94 3. 9. 2011 14:52

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Ametyst napsal(a):

Ano, velmi. Žádné šaty ani sukýnka neudělají z almaroidní hřmotné neurvalé baby půvabnou vílu.

Strach je malá smrt...

Není tady

#95 3. 9. 2011 14:55

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Bety napsal(a):

Ametyst napsal(a):

Ano, velmi. Žádné šaty ani sukýnka neudělají z almaroidní hřmotné neurvalé baby půvabnou vílu.

Betynko, krásně jsi to napsala tummenupptummenupp

Není tady

#96 3. 9. 2011 14:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Bety napsal(a):

Ametyst napsal(a):

vílu ne, ale i taková ženská může vypadat hezky, když ví, jak na to.

Není tady

#97 3. 9. 2011 15:28

Ametyst
♥♥♥♥♥--

Bety napsal(a):

Ametyst napsal(a):

Já myslím, že právě taková by si na sebe nedala romantické šatičky a sukýnku.
Ne sama od sebe. protože by se v tom ani nemohla cítit dobře. protože ji to nevystihuje.
A o tom to je, co tu chci říct.
Ne o tom, kdo se jak převléká za někoho jiného, ale že když se obléká tak jak se cítí, že to jde pak vidět i navenek.
Oblečení podtrhne to vyzařování.

I hide my feeling behind a smile.

Není tady

#98 3. 9. 2011 15:36

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Mně se teda macandy víc líbí v přiléhavějších věcech, než v rozevlátých šatech, dělá je to ještě kredencióznější, než skutečně jsou.Nemyslím tím obtažený, o dvě čísla menší hadry, ale hadříky "na tělo". A chodím po Brně hodně, takže vídám různý modely a potkávám spoustu baculek, kterým to úžasně sluší a mají šmrnc a jsou prostě krásný. Je to všechno o vkusu, umění sladit oblečení a doplňky a vědět, co mi nejen sluší, ale v čem se cítím dobře.
Člověk by měl být hlavně čistý a měl by vonět, pak je jedno, jestli má na sobě džíny, šaty nebo oblek. Lepší kočenka v džínách a tričku, ale voňavá a čistá, než dáma v šatech, páchnoucí levnou kolínskou přerážející pot a okopaný boty

Není tady

#99 3. 9. 2011 15:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Bety napsal(a):

Ametyst napsal(a):

To si dala dokopy halabala duševné, fyzické dnaosti... A tento tvoj príspevok mi mmch pripadá tiež  trošku neurvalý, ale zato ešte netvrdím, že almaroiná a hřmotná (ale ani to nevylučujem)... wink A aj almaoridná baba vyzerá lepšie v niečom, čo jej pristane (nehovoriac o tom, že ako sa v šatách cíti, nemusí ešte by priamo úmerné tomu, ako v nich vyzerá...). Skrátka, nech si každý nosí to, v čom sa dobre cíti (a kto má potrebu vylepšova si sebavedomie zhadzovaním druhých, nech to tiež kžudne robí... wink ).

Brita

Není tady

#100 3. 9. 2011 15:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka napsal(a):

Mně se teda macandy víc líbí v přiléhavějších věcech, než v rozevlátých šatech, dělá je to ještě kredencióznější, než skutečně jsou.Nemyslím tím obtažený, o dvě čísla menší hadry, ale hadříky "na tělo". A chodím po Brně hodně, takže vídám různý modely a potkávám spoustu baculek, kterým to úžasně sluší a mají šmrnc a jsou prostě krásný. Je to všechno o vkusu, umění sladit oblečení a doplňky a vědět, co mi nejen sluší, ale v čem se cítím dobře.
Člověk by měl být hlavně čistý a měl by vonět, pak je jedno, jestli má na sobě džíny, šaty nebo oblek. Lepší kočenka v džínách a tričku, ale voňavá a čistá, než dáma v šatech, páchnoucí levnou kolínskou přerážející pot a okopaný boty

tak pod to se můžu podepsat stolt akorát bych je takhle nenazývala, mám kamarádky, co mají takovu postavu a jsou fajn a mě to k nim přijde jako urážení ..

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí