Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#701 12. 4. 2014 14:58

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Ženské oblečení, ženskost

Wikina napsal(a):

No téma kabinky - já jdu nejraději nakupovat s dcerou - ta je překritická - a jdeme vždycky jakože pobavit se, ne nakupovat. Když si chci koupit podprsenku, nebo ještě lépe plavky, tak jí říkám, pojd se mnou, zasměješ se...a ona už ví co bude. lol Mám  70 D a velký problém to zeralizovat. Já jsem docela štíhlá, ale pohled do zrcadla v kabince - tak to je masakr - to světlo! Fantastické, NIC nepřehlédnete! Pěkně zblízka - úúúhh lol
Bez problémů nekoupím ani boty, nic. Nepochopím, jak může někdo nakupovat oblečení na netu...těm lidem závidím. Když L, tak L, když 38, tak 38.

ja skoro jinak nenakupuju ... mam asi konfenkcni tvar ... vsechno mi sedi


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#702 12. 4. 2014 16:03

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženské oblečení, ženskost

Ronja napsal(a):

Tak leginy samozřejmě ano, ale neprůsvitné, kvalitní a k delší tunice nebo minišatům - to, co je někdy vidět na ulici, je fakt hrůza...a pak samozřejmě musí žena vzít v potaz i svou postavu...

abych řekla pravdu, tak mě něják nepobuřuje, když si na sebe někdo navleče něco, co mu vůbec nesedí a nemá na to figuru. sice si mi to nelíbí, člověk se rád podívá na někoho, komu to prostě sekne, ale celkově je mi to jedno. a si každý chodí v tom, v čem se cítí dobře.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#703 12. 4. 2014 19:57

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Ženské oblečení, ženskost

Tak já v létě sukně nebo šaty nosím ráda. A přiznám se, že občas, když mám sukni delší, vyrazím i naostro - tedy ne do práce.
Jinak nosím kalhoty. Legíny už ne, ale kdysi jsem je nosívala.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#704 12. 4. 2014 20:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ženské oblečení, ženskost

l3nka3s napsal(a):

Co říkáte na legíny? Nosíte je rády?

Občas, k takým dlhým tričkám/kratším šatám... Mám jedny kratšie čierne elegantné šaty, k tým idú čierne legíny výborne. Ale ako univerzálny odev všade a ku všetkému nie...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#705 12. 4. 2014 20:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ženské oblečení, ženskost

Modroočka napsal(a):

Damila napsal(a):

Modroočka napsal(a):


Jo, jo, dnes seděla na lavičce holka, tlustá, v minisukni, hodně mini a průsvitný černý punčocháče, tenisky a růžovou vestu, naducanou a měla v ní ještě pěknou cíchu. Měla teda dost děsnou prdu. Některý  holky a ženský nemají soudnost.

Já si dnes šla koupit něco na sebe.
Po svléknutí v kabince jsem nabyla dojmu, že na mě nic hezkého nemůže být. Uf. Doufám, že tam měli hoodně zkreslující zrcadlo. big_smile
Takhle jsem snad nevypadala ještě nikdy. Napadlo mě. A měla jsem pravdu-ano taky jsem ještě nikdy neměla 40. :-)


takže k té postavě ještě bych doplnila, že je třeba vzít v potaz i věk a stav tělesné schránky. Holt už nemůžu nakupovat v dívčím, no...
smile
Asi si na sebe zvyknu, co mi zbejvá. Jen si musím najít nějaký svůj styl, páč "po diblíkovsku" už to takhle dál nejde.

Ty kabinky bývají často malý, takže stojíš moc blízko u toho zrcadla a to pak zkresluje vždycky wink

Ja som vždy rozmýšžala, prečo obchody, ktoré chcú preda tovar, majú kabínky, kde aj topmodelky vyzerajú ako strašidlá -a neprišla som na to... hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#706 12. 4. 2014 20:42

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Ženské oblečení, ženskost

Selima napsal(a):

Ja som vždy rozmýšžala, prečo obchody, ktoré chcú preda tovar, majú kabínky, kde aj topmodelky vyzerajú ako strašidlá -a neprišla som na to... hmm

Vidíš to?!va
No jo, to je pravda.
Takhle jsem nad tím nepřemýšlela, ale zdá se mi to jako dobrý postřeh.wink

Není tady

 

#707 12. 4. 2014 20:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ženské oblečení, ženskost

Mňa to šoklo v zahraničí, kde mali pekný obchod, super tovar - ale kabínky ako pre zombíkov, otrasné umelé silné svetlo, v ktorom každý vyzerá ako mŕtvola, zväčšujúce zrkadlá... kapitulation dumbom Človek musel  vyjs von a predýcha ten dojem. rodna


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#708 12. 4. 2014 20:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ženské oblečení, ženskost

Inak, znovu sa učím nosi šaty a sukne - a dos ma v tomto zmenil práve orientálny tanec, ktorý sa v džínsoch alebo teplákoch dá robi len ažko... smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#709 26. 5. 2017 11:24

AnnRea
♥------
Registrovaný: 8. 7. 2016
Příspěvky: 4

Re: Ženské oblečení, ženskost

Já prostě miluji značkové oblečení a docela často hledám různé eshopy... Doporučila bych prozkoumat - odkaz smazán - značky jako Chloé, CK, Patrizia Pepe atd. a za velmi slušné ceny. Nejspíš je to tzv. dropshipping, protože jsem nenašla kamenný obchod, ale velmi mě to zaujalo :-)

Upravil(a) AndreaP. (26. 5. 2017 16:56)

Není tady

 

#710 26. 5. 2017 12:52

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Ženské oblečení, ženskost

Že by závislost?
Cituji:Závislost je stav člověka, který je existenčně závislý na nějaké látce, činnosti či osobě. Nedokáže se bez předmětu své závislostí obejít a ztrácí přehled o tom, co je v životě skutečně důležité.
Lidé se závislostí nemají kompletní kontrolu nad svým tělem, nad tím co dělají či užívají.  Konec citátu.
Tak hodně štěstí.

Není tady

 

#711 9. 2. 2018 17:37

christiana66
♥♥-----
Registrovaný: 31. 10. 2017
Příspěvky: 48

Re: Ženské oblečení, ženskost

Mᚠpravdu, já mám to mám také tak...střídají se u mě období, kdy nosím šaty, sukně a podpatky a opravdu musím říct, že se cítím více žensky a sexy a vidím, že si toho okolí více všímá ...a je to hlavně, když je venku hezky, takže od jara do podzimu. V zimě přibírám na váze, venku je zima a šedivo, tak ani nemám náladu nad oblečením moc přemýšlet. Ale módu mám moc ráda a ráda se hezky oblékám, tak se těším zase na jaro:)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů