Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#601 18. 9. 2011 12:00

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Ženské oblečení, ženskost

Ja mam nejradsi mirne vyztuzene podprdy, protoze ty ty prsa opravdu nadzvednou a nacpou k sobe, takze mam pak krasny decolt.
Nevyztuzene podprdy nosim jen na doma.

Není tady

 

#602 18. 9. 2011 12:01

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Ženské oblečení, ženskost

Modroočka napsal(a):

, byla jsem jako černošská kojná.

Na tom prece neni nic spatnyho? wink

Není tady

 

#603 18. 9. 2011 12:03

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Ženské oblečení, ženskost

venuše napsal(a):

Ja mam nejradsi mirne vyztuzene podprdy, protoze ty ty prsa opravdu nadzvednou a nacpou k sobe, takze mam pak krasny decolt.
Nevyztuzene podprdy nosim jen na doma.

Já taky jedině vyztužené s kosticí a nevyztužené vůbec.

Není tady

 

#604 18. 9. 2011 12:06

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Ženské oblečení, ženskost

venuše napsal(a):

Modroočka napsal(a):

, byla jsem jako černošská kojná.

Na tom prece neni nic spatnyho? wink

A napsala jsem něco takovýho?


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#605 18. 9. 2011 12:21

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Ženské oblečení, ženskost

aprill napsal(a):

Oli, jakou značku kupuješ? Já se stejnými mírami mám 75/E a fakt mi sedí tummenupp . Nikde nic nedostává a nikde nic nechybí ! A dělá to moc pěkný výstřih wink .

To bude možná tou výztuží, ta větší velikost košíčků.  Kupuju si různě, nemám vyhraněnou značku, ani ty značky kolikrát neznám. Kupuju v CaA, v Tezenisu, v Tescu, něco mám Timo, Natori, Naturana, Misshelen, FaF, Colours Of The World (ta je 80C wink ) taky mám něco z Kenvela, HM, nakupuju jak kde, jak kdy, co vidím, padne mi do oka a sedne mi to. Něco mám od jedné dealerky z prádlem, něco mám od jedné známé, co si dovezla ze Španělska a nesedělo jí to, tak mi ji prodala, mám asi 25 podprsenek, odhadem, z některých jsem trochu "vyrostla", ale je mi líto je vyhodit, jsou hezký. Nekupuju ale podprsenky za 600, limit mám 400,-. Ale koupila jsem v CaA v akci bílou a černou za 200,- obě, elastický, hladký, bezešvý, přesně to, co mi nejlíp vyhovuje. 75B wink


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#606 18. 9. 2011 12:30

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Ženské oblečení, ženskost

Modroočka napsal(a):

aprill napsal(a):

Oli, jakou značku kupuješ? Já se stejnými mírami mám 75/E a fakt mi sedí tummenupp . Nikde nic nedostává a nikde nic nechybí ! A dělá to moc pěkný výstřih wink .

To bude možná tou výztuží, ta větší velikost košíčků.  Kupuju si různě, nemám vyhraněnou značku, ani ty značky kolikrát neznám. Kupuju v CaA, v Tezenisu, v Tescu, něco mám Timo, Natori, Naturana, Misshelen, FaF, Colours Of The World (ta je 80C wink ) taky mám něco z Kenvela, HM, nakupuju jak kde, jak kdy, co vidím, padne mi do oka a sedne mi to. Něco mám od jedné dealerky z prádlem, něco mám od jedné známé, co si dovezla ze Španělska a nesedělo jí to, tak mi ji prodala, mám asi 25 podprsenek, odhadem, z některých jsem trochu "vyrostla", ale je mi líto je vyhodit, jsou hezký. Nekupuju ale podprsenky za 600, limit mám 400,-. Ale koupila jsem v CaA v akci bílou a černou za 200,- obě, elastický, hladký, bezešvý, přesně to, co mi nejlíp vyhovuje. 75B wink

Aha, tak už to chápu proč mᚠvelikost jakou mᚠ(mají úplně jiné tabulky). Dříve jsem si taky kupovala šprndy v podobných obchodech, ale nikdy jsem s nima nebyla 100% spokojená.  Snad když byly nové, brzy se vytahaly a já byla v háji kapitulation . Taky  na podprsenkách úlítávám, ale už jsi fakt kupuju jenom značku Triola nebo Triumf. Sedí mi dokonale, stále drží tvar a barvu. Je pravda, že jsou dražší, ale stojí za to tummenupp .

Není tady

 

#607 18. 9. 2011 12:31

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženské oblečení, ženskost

Modroočko - tak to mᚠzásobu va
Já si kupuju jednou za rok dražší cca do 800Kč a střídám ji ze staršíma.  (většinou Triola)
Mám i pár od vietnamců, na střídačku, jen tak na doma,nebo na ven. ALe ty mi tak neseděj. (ty mám barevný)
Nejradši mám bílou nebo tělovou barvu.

Upravil(a) dusička (18. 9. 2011 12:32)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#608 18. 9. 2011 12:33

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Ženské oblečení, ženskost

dusička napsal(a):

Modroočko - tak to mᚠzásobu va
Já si kupuju jednou za rok dražší cca do 800Kč a střídám ji ze staršíma. (většinou Triola)
Mám i pár od vietnamců, na střídačku, jen tak na doma,nebo na ven. ALe ty mi tak neseděj. (ty mám barevný)
Nejradši mám bílou nebo tělovou barvu.

Sedí parádně, co tummenupp .

Není tady

 

#609 18. 9. 2011 12:38

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženské oblečení, ženskost

Jojo - a za tu cenu to stojí za to. Nemusím se hlídat, když se předkloním,že mi prso uteče. lol


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#610 18. 9. 2011 12:42

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Ženské oblečení, ženskost

dusička napsal(a):

Jojo - a za tu cenu to stojí za to. Nemusím se hlídat, když se předkloním,že mi prso uteče. lol

lollollol, mᚠpravdu, dá se v nich bez obav vysávat tummenupp .

Není tady

 

#611 18. 9. 2011 12:46

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Ženské oblečení, ženskost

aprill napsal(a):

Modroočka napsal(a):

aprill napsal(a):

Oli, jakou značku kupuješ? Já se stejnými mírami mám 75/E a fakt mi sedí tummenupp . Nikde nic nedostává a nikde nic nechybí ! A dělá to moc pěkný výstřih wink .

To bude možná tou výztuží, ta větší velikost košíčků.  Kupuju si různě, nemám vyhraněnou značku, ani ty značky kolikrát neznám. Kupuju v CaA, v Tezenisu, v Tescu, něco mám Timo, Natori, Naturana, Misshelen, FaF, Colours Of The World (ta je 80C wink ) taky mám něco z Kenvela, HM, nakupuju jak kde, jak kdy, co vidím, padne mi do oka a sedne mi to. Něco mám od jedné dealerky z prádlem, něco mám od jedné známé, co si dovezla ze Španělska a nesedělo jí to, tak mi ji prodala, mám asi 25 podprsenek, odhadem, z některých jsem trochu "vyrostla", ale je mi líto je vyhodit, jsou hezký. Nekupuju ale podprsenky za 600, limit mám 400,-. Ale koupila jsem v CaA v akci bílou a černou za 200,- obě, elastický, hladký, bezešvý, přesně to, co mi nejlíp vyhovuje. 75B wink

Aha, tak už to chápu proč mᚠvelikost jakou mᚠ(mají úplně jiné tabulky). Dříve jsem si taky kupovala šprndy v podobných obchodech, ale nikdy jsem s nima nebyla 100% spokojená.  Snad když byly nové, brzy se vytahaly a já byla v háji kapitulation . Taky  na podprsenkách úlítávám, ale už jsi fakt kupuju jenom značku Triola nebo Triumf. Sedí mi dokonale, stále drží tvar a barvu. Je pravda, že jsou dražší, ale stojí za to tummenupp .

Souhlas. V obchodech, ktere Modroocka jmenuje, prodavaji jen podprdy horsi kvality, navic jen mala cisla. To je tak vhodne pro mlade holciny, kterym jeste rostou prsa a nepotrebujou, aby podprda neco vydrzela nebo udrzela.
Lepsi je koupit dobrou znacku, treba kdyz jsou slevy.
Mam radsi 5 kvalitnich nez 20 suntu.

Není tady

 

#612 18. 9. 2011 12:48

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Ženské oblečení, ženskost

Kupovala jsem v HM, ale teď se mi zdá, že mají menší výběr, tak nakupuju v Lindexu a jsem maximálně spokojená.

Není tady

 

#613 18. 9. 2011 12:49

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Ženské oblečení, ženskost

dusička napsal(a):

morpheus napsal(a):

Tady se clovek dozvi, ktera ma jaka prsa, ale je to fajn. No, zensky...nevadi vam, ze vas tu muze nekdo i znat osobne ( napr. ja ) ? wink

No a co?
A víš co Ti řeknu, že seš babochlap,když Tě baví číst takovýhle ptákoviny a typický "holčičí" roll

Proc to pises, kdyz me neznas ? To, ze se sem podivam, neznamena, ze to tu zeru, jen se dobre bavim, jak jste nektere "otevrene" a pritom to mate pristupne z venku komukoli. A mela bys vazit slova na moji adresu mila Dusicko, protoze az ja si pustim pusinku na spacir, mohlo by Te to dost mrzet.


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#614 18. 9. 2011 12:51

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Ženské oblečení, ženskost

dusička napsal(a):

majkafa napsal(a):

To si pleteš. V té tabulce jsou dva údaje. B,C,D,... a k nim velikosti podle obvodů pod prsy. Nevím už jak ti to jinak vysvětlit.

No tak když mám obvody 96 a 75cm . Jaké mám číslo? Dle mého 75E - píšeš že D a E jsou velké košíčky, ale já velký prsa nemám.

Mas 75/D.


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#615 18. 9. 2011 12:54

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženské oblečení, ženskost

morpheus napsal(a):

dusička napsal(a):

morpheus napsal(a):

Tady se clovek dozvi, ktera ma jaka prsa, ale je to fajn. No, zensky...nevadi vam, ze vas tu muze nekdo i znat osobne ( napr. ja ) ? wink

No a co?
A víš co Ti řeknu, že seš babochlap,když Tě baví číst takovýhle ptákoviny a typický "holčičí" roll

Proc to pises, kdyz me neznas ? To, ze se sem podivam, neznamena, ze to tu zeru, jen se dobre bavim, jak jste nektere "otevrene" a pritom to mate pristupne z venku komukoli. A mela bys vazit slova na moji adresu mila Dusicko, protoze az ja si pustim pusinku na spacir, mohlo by Te to dost mrzet.

Je mi to uplně šumák.
Jen jsem napsala, že si ženská . A mysli si o mě co chceš a nevyhrožuj, se Tě nebojím,njn ženskou v sobě nezapřeš. Prý až já si pustím pusu na špacír - to může napsat jen ženská, chlapi to totiž nedělaj.
Tohle je ženský forum, a já se tu nemíním bavit o Tobě, já se tu bavím s ženskejma o podprsenkách. fuckyou

Upravil(a) dusička (18. 9. 2011 12:55)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#616 18. 9. 2011 12:54

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Ženské oblečení, ženskost

dusička napsal(a):

Jojo - a za tu cenu to stojí za to. Nemusím se hlídat, když se předkloním,že mi prso uteče. lol

No a to mi právě dělají ty vyztužený, "utíkají" mi z nich prsa lol z těch elastických se mi to ještě nikdy nestalo wink


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#617 18. 9. 2011 12:55

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Ženské oblečení, ženskost

Modroočka napsal(a):

dusička napsal(a):

Jojo - a za tu cenu to stojí za to. Nemusím se hlídat, když se předkloním,že mi prso uteče. lol

No a to mi právě dělají ty vyztužený, "utíkají" mi z nich prsa lol z těch elastických se mi to ještě nikdy nestalo wink

Ze značkové vyztužené  ti nic neuteče, to mi věř wink .

Není tady

 

#618 18. 9. 2011 12:56

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženské oblečení, ženskost

Modroočka napsal(a):

dusička napsal(a):

Jojo - a za tu cenu to stojí za to. Nemusím se hlídat, když se předkloním,že mi prso uteče. lol

No a to mi právě dělají ty vyztužený, "utíkají" mi z nich prsa lol z těch elastických se mi to ještě nikdy nestalo wink

Modroočko - vyzkoušej tu triolu, běž do nějakého obchůdku. Uvidíš wink


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#619 18. 9. 2011 12:56

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Ženské oblečení, ženskost

dusička napsal(a):

Jen jsem napsala, že si ženská . A mysli si o mě co chceš

Tak proc o me jinde pises jako o muzi, kdyz vam tu cele ty roky tvrdim, ze nejsem muz, jen mam modrou ikonku vedle jmena ???


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#620 18. 9. 2011 12:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženské oblečení, ženskost

morpheus napsal(a):

dusička napsal(a):

morpheus napsal(a):

Tady se clovek dozvi, ktera ma jaka prsa, ale je to fajn. No, zensky...nevadi vam, ze vas tu muze nekdo i znat osobne ( napr. ja ) ? wink

No a co?
A víš co Ti řeknu, že seš babochlap,když Tě baví číst takovýhle ptákoviny a typický "holčičí" roll

Proc to pises, kdyz me neznas ? To, ze se sem podivam, neznamena, ze to tu zeru, jen se dobre bavim, jak jste nektere "otevrene" a pritom to mate pristupne z venku komukoli. A mela bys vazit slova na moji adresu mila Dusicko, protoze az ja si pustim pusinku na spacir, mohlo by Te to dost mrzet.

morfe, nebuď protiva sad


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#621 18. 9. 2011 12:57

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženské oblečení, ženskost

Tohle je chlíveček ženské oblečení ,ženskost a Morfe seš tu offtopic


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#622 18. 9. 2011 13:03

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Ženské oblečení, ženskost

duši, 99% vláken je tady offtopicbig_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#623 18. 9. 2011 13:06

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Ženské oblečení, ženskost

aprill napsal(a):

Modroočka napsal(a):

dusička napsal(a):

Jojo - a za tu cenu to stojí za to. Nemusím se hlídat, když se předkloním,že mi prso uteče. lol

No a to mi právě dělají ty vyztužený, "utíkají" mi z nich prsa lol z těch elastických se mi to ještě nikdy nestalo wink

Ze značkové vyztužené  ti nic neuteče, to mi věř wink .

Taky me prsa zezacatku vypadavaly, protoze jsem mela spatny tvar podprdy. Prodavacka mi poradila, abych si kupovala takove podprdy, ktere maji ten kousek mezi kosicky uprostred vyssi a mela pravdu, ted uz me prsa nevypadavaj.
Schvalne se toho vsimni. Nektere podprdy maji mezi kosicky jen uzky prouzek nebo maslicku a tim padem jsou ty kosicky vic vykrojene a vsechno z nich vypadne.
Neumim to vysvetlit, takhle je to spravne:

http://www.lijfstijlondermode.nl/media/ … apph-3.jpg

A v takovehle vypadavaj:

http://www.ilovefashionnews.nl/ilovefas … up-bh2.jpg

Upravil(a) venuše (18. 9. 2011 13:11)

Není tady

 

#624 18. 9. 2011 13:08

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Ženské oblečení, ženskost

Hlasuju pro značku Triumph,to jsou perfektní podprsenky,krásně sedí...slabší článek je teda cena..ale stojí za to...
Jednou jsem si koupila na ples přes internet tzv.neviditelnou podprsenku neb jsem měla úplně holá záda a dost odvážný výstřih....
NEDOPORUČUJI!!je to podvod na entou..big_smile

Není tady

 

#625 18. 9. 2011 13:08

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Ženské oblečení, ženskost

Jojo Venuše, taky mi líp držej když je mezi košíčkama tak 4a víc cm a jsou takový jakoby při sobě.Nejsou rozlítaný. tummenupp


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů