Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 4. 9. 2011 22:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: O snech...

tongue

Upravil(a) PPavlaa (4. 9. 2011 23:00)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#77 5. 9. 2011 10:42

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: O snech...

Lúthien napsal(a):

Taky jsem slyšela o takovém případu.
Já tohle zažila vlastně v těch snech. Když mě trhal vlk na kusy, byla ta bolest neskutečná (a to byl "jen" sen) a pak jsem vystoupila z těla a jen tu scénu pozorovala...

No a jak je znatelny,lze tohle zazit jak ve snu tak i kdyz clovek nespi. smile

Jak uz jsem Luth psala ze tak jak muzes menit sen, muzes menit i beznou denni realitu,stejne tak lze za plneho vedomi (neni rec ted o bezvedomi -omdlevani,nebo snovy stav ) se oddelit od bolesti fyzicke. Proste vedome presunout sve Vedomi a neztotoznit se s telem. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#78 5. 9. 2011 21:21

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: O snech...

lupina montana napsal(a):

Lúthien napsal(a):

Když mě trhal vlk na kusy, byla ta bolest neskutečná (a to byl "jen" sen) a pak jsem vystoupila z těla a jen tu scénu pozorovala...

Vlk??? va No toto.... kapitulation
Když se člověku zdá, že umřel, souvisí to s nějakým skokem ve vývoji, s přerodem. Třeba je pociuješ, jako bolestivé? Já když jsem byla ve snu umřítá, tak jsem o tom dohromady ani nevěděla. Prostě mrtvá a fertig....jednou se mi zdálo, že jsem se na sebe dívala jakožto na mrtvou - ležela jsem na katafalku, vystrojená, jako nějaká barbarská královna - samý zlato a šperky, na hlavě něco jako zlatá mitra - pamatuju si to jak vidno dodnes a to je dobře víc, než dvacet let. Taky se to zpětně ukázalo, jako velkej zlom.
Jeden z nejúžasnějších snů jsem měla, když jsem zahájila homeopatickou léčbu - to jsem měla stát před domem ohromnýho jízdního pavouka - sen končil, jak jsem mu zakládala sedlo smile
Lú, znᚠHeffernannovou? Dialog dvou partnerů se to myslím jmenuje. Moc hezká práce o snech. Ona je jungiánský psycholog a snům se věnuje systematicky.

Nojo, často to byli vlci. Ale nic negativního vůči nim necítím, spíš respekt, obdiv, něčím mě přitahují. Ve snech byli mým strachem, zkouškou nebo něčím podobným.
Lupino, to jsi měla krásné umírání v těch snech lol Já byla spíš rozcupovaná. Ale ne vždycky smile
Tu knihu neznám, prozkoumám smile Nějak se na mě ty knihy hrnou, asi budu mít zase čtecí období styrka


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#79 5. 9. 2011 21:22

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: O snech...

Arcanum napsal(a):

Lúthien napsal(a):

Taky jsem slyšela o takovém případu.
Já tohle zažila vlastně v těch snech. Když mě trhal vlk na kusy, byla ta bolest neskutečná (a to byl "jen" sen) a pak jsem vystoupila z těla a jen tu scénu pozorovala...

No a jak je znatelny,lze tohle zazit jak ve snu tak i kdyz clovek nespi. smile

Jak uz jsem Luth psala ze tak jak muzes menit sen, muzes menit i beznou denni realitu,stejne tak lze za plneho vedomi (neni rec ted o bezvedomi -omdlevani,nebo snovy stav ) se oddelit od bolesti fyzicke. Proste vedome presunout sve Vedomi a neztotoznit se s telem. smile

Nepochybuji, že to jde. Je to ale už vyšší liga...to bych se chtěla naučit s migrénou. Nechat ji bažit se mým fyzickým tělem a netrápit mou dušičku big_smile


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#80 5. 9. 2011 21:29

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: O snech...

Lúthien napsal(a):

Nepochybuji, že to jde. Je to ale už vyšší liga...to bych se chtěla naučit s migrénou. Nechat ji bažit se mým fyzickým tělem a netrápit mou dušičku big_smile

Pak tedy 'jdi' Luth na vyssi =jemnesji vibraci a docilis toho. smilepussa


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#81 5. 9. 2011 21:32

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: O snech...

Moc si přeji se ve snu dostat zase mezi anděly. Ten zážitek byl nadpozemský, jinak se to opravdu říct ani nedá.
Jdu si takhle po ulici a najednou se ke mně snesly dvě mořské panny s labutími křídly. Byly perleové, průhledné a přece tak opravdové a zářící a ta energie, co kolem šířily...řekly mi, a jdu s nimi, že mi něco ukážou. Šla jsem...dostala jsem se do neuvěřitelné krajiny. Všechno jakoby bylo z mlhy, vznášelo se to. Nádherné chrámy, jezera, fontány, zahrady...v překrásných jemných barvách. Byly tam andělské bytosti, byli tam i lidé - každý měl svůj úkol, každý prý našel své štěstí...
Panny se mezitím vytratily a nahradil je mužský průvodce. Vyznělo to, že je nějaký archanděl nebo někdo takový, neměl křídla, perleově se leskl, měl asi taky co dočinění s vodou, měl zvláštní hluboké oči a nebesky krásný hlas. V jedné místnosti mi něco ukazoval, nějakou krabičku, ale už si to přesně nevybavuji, byli tam další andělé...
Pak jsme šli zase ven a zase ta neuvěřitelná nádhera. Na víc už si nevzpomínám.
Zjišuji, že se to slovy nedá popsat, tak to vzdávám big_smile Ale krásně jsem si ten sen teď oživila, jsem ráda smile


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#82 5. 9. 2011 22:10

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: O snech...

Hm...Lú. hele já dnes četla zajímavý názor od paní, která je vyhlášená cvičitelka "po dobrým" neboli pozitivní motivací a ta tam vyprávěla o jednom vlkovi a zmínila se, že zatímco hyena ve stejné situaci "šaškovala" vlk to risknul. A řekla k tomu, že oni rádi riskují, tihle vlci.....
Napadlo mě, že bys to měla slyšet - ale vlastně nevím, jestli ti to k něčemu je rodna


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#83 6. 9. 2011 10:23

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: O snech...

Krasny Luth smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#84 6. 9. 2011 15:59

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: O snech...

Všechno to, co se stane, i to, co se nestane a my jsme to očekávali, nám ukazuje cestu.


Crabat

Není tady

 

#85 8. 9. 2011 18:46

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: O snech...

Arcanum napsal(a):

Lúthien napsal(a):

Nepochybuji, že to jde. Je to ale už vyšší liga...to bych se chtěla naučit s migrénou. Nechat ji bažit se mým fyzickým tělem a netrápit mou dušičku big_smile

Pak tedy 'jdi' Luth na vyssi =jemnesji vibraci a docilis toho. smilepussa

A jej, a že jsem tohle od tebve čekala smile Půjdu do toho


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#86 8. 9. 2011 18:46

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: O snech...

Crabat napsal(a):

Všechno to, co se stane, i to, co se nestane a my jsme to očekávali, nám ukazuje cestu.

Můžeš to prosím trošku vysvětlit pro méně chápavé? rodna


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#87 8. 9. 2011 18:47

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: O snech...

lupina montana napsal(a):

Hm...Lú. hele já dnes četla zajímavý názor od paní, která je vyhlášená cvičitelka "po dobrým" neboli pozitivní motivací a ta tam vyprávěla o jednom vlkovi a zmínila se, že zatímco hyena ve stejné situaci "šaškovala" vlk to risknul. A řekla k tomu, že oni rádi riskují, tihle vlci.....
Napadlo mě, že bys to měla slyšet - ale vlastně nevím, jestli ti to k něčemu je rodna

Myslím, že mi to k něčemu bude, Lupinko smile Díky


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#88 8. 9. 2011 22:54

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: O snech...

Tak to jsem ráda nadvakrát smile jednak, že ti to k něčemu je dobrý a druhak, že můžu věřit vlastní intuici lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#89 6. 1. 2012 0:16

Georg
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 12. 2011
Příspěvky: 169

Re: O snech...

Svět je nedokonalý protože člověk sám nedokonalý jest.

Není tady

 

#90 6. 1. 2012 17:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: O snech...

Amen.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#91 7. 1. 2012 10:58

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: O snech...

Letos to bude 7 let, co jsme se s mým BM rozešla a mně se pořád zdá o tom, že jsme spolu, máme malé děti, jsme spolu na dovolené, jedeme spolu na výlet apod. Zdává se mi to tak cca 3x do týdne. Nevím, co s tím. Takový sen mě vždycky strašně zasáhne, jsem smutná, když se z něho probudím a trvá i celé dopoledne, než se dám znovu do kupy.

Není tady

 

#92 7. 1. 2012 12:55

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: O snech...

a nezabývᚠse moc bm ? přijde mi neuvěřitelný, že se ti o něm zdá ještě pořád a tak často va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#93 7. 1. 2012 19:08

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: O snech...

Já jsem rozvedená už dvacet let, a občas se mi o BM také zdává. Ale je to velice nepříjemný sen, většinou se z něj probudím. Naštěstí už je to velice vyjímečně a ty sny už bývají ne tak hrozné. Já jsem naopak vždy ráda, že to byl jen sen.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#94 7. 1. 2012 19:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: O snech...

nj, ale tobě občas, ona píše, že 3x do týdne va
mě se zdávají poslední dobou takový blbosti, že bych snad raděj brala ten sen o bm big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#95 7. 1. 2012 21:12

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: O snech...

Já vím Pavli. Třikrát do týdne je moc. Mě by to zabilo. Jsem ráda, že mě to postihne už jen občas.
Syn si zrovna dnes stěžoval, že už se mu nic nezdá nebo si to nepamatuje. Že měl parádní sny a teď nic. Buď ráda, že se ti něco zdá. A na dnešek přeji něco obvzl᚝ pěkného.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#96 8. 1. 2012 15:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: O snech...

Judy, já měla taky období, do nedávna, kdy se mi vůbec nic nezdálo, nebo jsem si to nepamatovala, nevím. ale bylo to příjemný, po letech poprvé, kdy mě nebudily sny smile
teď jsou takový pitomý, až mě to sere dumbom
proč jsou tvoje sny o bm nepříjemný ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#97 8. 1. 2012 17:30

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: O snech...

Ono to moje krátké manželství nebylo nic moc, tak asi proto. No, byla to vlastně taková černá můra, ale naštěstí je to pryč. Jinak se mě zdají většinou sny sice taky pitomé, ale málokdy děsivé tak, aby mě budily. Mám sny ráda.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#98 9. 1. 2012 10:37

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: O snech...

já měla období, kdy se vyloženě těšila, až půjdu spát, co se mi bude zase zdát smile
děsivé jsou teď, v poslední době, nemyslím, že by jsem to až takhle měla někdy dřív. taky jsem se vždycky nebudila, spíš si ráno připadala psychicky strašně unavená, jako kdyby mi ten mozek prostě ani na chvíli nevypnul a místo abych se ráno cítila odpočatě, byla jsem jak převálcovaná.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#99 9. 1. 2012 11:37

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: O snech...

Tak jo je blbé. Chce to asi nějak se odreagovat, ale to se lehce řekne a hůř dělá.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#100 9. 1. 2012 11:48

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: O snech...

jak to myslíš, odreagovat ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů