Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 2. 9. 2011 14:43

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: O snech...

Cahpu dusi. smile
Pak uz jedine,naucit se probouzet se sama bez budiku. wink


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#27 2. 9. 2011 14:47

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O snech...

Arcanum napsal(a):

Cahpu dusi. smile
Pak uz jedine,naucit se probouzet se sama bez budiku. wink

Nojo, to se mi kolikrát už stalo 5 minut před budíkem,ale to zase potřebuju strašně čůrat. dumbom offtopic
Luthien - zajímavé
nedovedu si představit že bych měla být mrtvá a přitom tam ve snu působit.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#28 2. 9. 2011 14:55

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: O snech...

No jo no,tak kdyz furt neco Dusi ,tak to fakt nedas aby jsi si ten sen zamamatovala.lol


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#29 2. 9. 2011 15:08

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: O snech...

PPavlaa napsal(a):

já nikdy nezažila, že bych je mohla ovlivnit. prostě se mi jen zdají. ani neříkají nic, co se stane. taky nebývají nepříjemný, jen snad ten se škrcením.
ty, ale to v tom snu musíš vědět, že se ti to jen zdá, ne ? abys to mohla něják ovlivnit.

Pavlo, přesně tak, já vím, že se mi to zdá...to jsem zapomněla dodat smile Je to mazec.


Budu se snažit tady vše dočíst večer a už se těším!


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#30 2. 9. 2011 17:42

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 514

Re: O snech...

Kdyby více lidí mohlo sdílet jeden sen, dalo by se něco podniknout. smile

Není tady

 

#31 2. 9. 2011 17:57

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 514

Re: O snech...

dusička napsal(a):

Sny se mi zdají, říkám si vždycky ve snu,musím si tohle a tohle pamatovat, a když zazvoní budík a já vyskočím,tak kolikrát je zapomenu dumbom
Hodně se mi zdá o tom,že manžel mě vždycky přijde někam zachránit.

Tak to si musíš připadat jako princezna v pohádce, když Tě Tvůj manžel zachraňuje, ne? Co by to bylo za rytíře statečného, kdyby nebojoval o ženu srdce svého. smile

Upravil(a) giorgino (2. 9. 2011 18:39)

Není tady

 

#32 2. 9. 2011 18:40

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: O snech...

dusička napsal(a):

Hodně se mi zdá o tom,že manžel mě vždycky přijde někam zachránit.

offtopic 

rekla bych ze Ti manzel ve snu zobrazuje Tvoji vlastnost. Ale nevim ,jen rikam co me napadlo. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#33 2. 9. 2011 18:49

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 514

Re: O snech...

Arcanum, proč OFF TOPIC? Vždy název diskuze je O snech... wink

Není tady

 

#34 2. 9. 2011 19:00

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 514

Re: O snech...

To Crab: Ty dva dlouhé příspěvky, co jsi napsal, jsou dobrý. smile

Upravil(a) giorgino (2. 9. 2011 19:01)

Není tady

 

#35 2. 9. 2011 19:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: O snech...

Lúthien napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

já nikdy nezažila, že bych je mohla ovlivnit. prostě se mi jen zdají. ani neříkají nic, co se stane. taky nebývají nepříjemný, jen snad ten se škrcením.
ty, ale to v tom snu musíš vědět, že se ti to jen zdá, ne ? abys to mohla něják ovlivnit.

Pavlo, přesně tak, já vím, že se mi to zdá...to jsem zapomněla dodat smile Je to mazec.


Budu se snažit tady vše dočíst večer a už se těším!

jé, to bych taky chtěla smile zatáhla bych si do snu brada pitta smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#36 2. 9. 2011 20:56

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: O snech...

Arcanum napsal(a):

Lúthien napsal(a):

Jak sny vnímáte? Rozeznáte sen věštecký od jiných snů? Co si myslíte o tom, že sen je ta pravá realita a bdělost je sen, klam?....

Ok winkbig_smile   tak ja zacnu tady tim. smile

Tohle tema jde rozebrat opravdu do siroka. wink

Moje sny byvaji napriklad o podvedomi (neco co jsem zasunula,potlacila a ve snu se me to zjevuje abych to dostala na vedomou rovinu)
Potom sny napriklad o tom ze se z neceho uzdravuju (symbolicky u lekare). Je to skutecne. Deje se to na jine rovine byti.

Potom jsou me sny naprikad o tom,kudy mam jit. Jako rada od vyssiho Ja.

Jeden sen jsem mela o necem co bylo zasunuto v nevedomi ale ukazalo se to.
Nevedomi (pouzivam tohle slovo v souladu s tim jak jej nazyvaji jini  a v cem se s jejich vypraveni ztotoznuju) povazuju za pamet duse,za to co presahuje obycejne lidske byti-za sve vyssi Ja)

Pokud se me zdal vestecky sen,v okamziku probuzeni,rozeznatelny od tech ostatnich.  smile

Definitivne povazuju Luthien sve sny za skutecnost. A naopak beznou realitu povazuju uz velice casto za sen. smile
To znamena stele totez,ze nic nelze oddelit.Jedna se o jiny stav vedomi. Stele je to o nasem byti v jinych stavech vedomi. smile

Vzdycky kdyz se me podarilo ve snu zmenit scenar,nebo proste vytvorit pribeh podle sebe,doslo me ze presne tohle lze i v bezne denni realite. Nicmene je to o neco tezsi,vzhledem k tomu ze vibrace zhutni behem bezneho vedomi (nebo jak to rict)

Badam a stale badam,je to nesmirne zajimavy. stolt

to je právě ono - sny nám říkají tak mnoho a přitom je nedoceňujeme..., tak si říkám, co je vlastně sen.
Jak píšeš, že lze vytvořit příběh i v pro nás běžné realitě...to je bomba, je to úplně samozřejmý, jen mě to asi úplně nenapadlo:D a zase o něco víc přemýšlím nad sny...tummenupp
Já mám docela problém rozlišit věštecký sen od jiných. Až časem mi to dojde sad
Ty to prostě cítíš, nebo je na těch věšt. snech něco specifického, Arcanum?


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#37 2. 9. 2011 21:04

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: O snech...

Arcanum napsal(a):

Lúthien napsal(a):

... někdy ve snu zemřu a sleduji své tělo jako duše zezhora,

Luthien.
Jak se v ten okamzik citis?
Mam take sny o sve smrti ale neprojevuje se to tak jako to popisujes Ty. Nevidim sebe sama zezhora,ale prozivam tu smrt. Proste jako kdyz je to skutecny.
Je to pokazde naprosto fascinujici zazitek. Je to osvobuzujici.Pocit blaha.  smile

No nejdřív prožívám umírání, třeba i s nějakou bolestí. Pak vystoupím z těla a dívám se na svoje tělo, které už nežije. Můžu se vznášet, prostě cokoliv. Jednou se mi dokonce stalo, že jsem jako ta duše zemřelé vnímala svět živých - jak tam kolem mě skáčou a další lidi normálně žijou běžný život a zároveň jsem se dostala jakoby do "vedlejšího" světa, kde byli další duše, podivné bytosti. I tenhle svět jsem naplno vnímala, i když vše v něm vypadalo jakoby průhledně. Ale pocit jsem měla takové "neukončenosti", něco chybělo, nebylo to to místo, kam jsem se jako duše měla dostat.
Tenhle sen mě dost zaujal big_smile


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#38 2. 9. 2011 21:05

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: O snech...

PPavlaa napsal(a):

Lúthien napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

já nikdy nezažila, že bych je mohla ovlivnit. prostě se mi jen zdají. ani neříkají nic, co se stane. taky nebývají nepříjemný, jen snad ten se škrcením.
ty, ale to v tom snu musíš vědět, že se ti to jen zdá, ne ? abys to mohla něják ovlivnit.

Pavlo, přesně tak, já vím, že se mi to zdá...to jsem zapomněla dodat smile Je to mazec.


Budu se snažit tady vše dočíst večer a už se těším!

jé, to bych taky chtěla smile zatáhla bych si do snu brada pitta smile

I to jde smile Akorát zaručený tip na to fakt nemám hmm Když si vyloženě před spaním řeknu, že si budu sen zase organizovat, tak to pak prostě nejde big_smile


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#39 2. 9. 2011 21:07

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O snech...

Arcanum napsal(a):

dusička napsal(a):

Hodně se mi zdá o tom,že manžel mě vždycky přijde někam zachránit.

offtopic 

rekla bych ze Ti manzel ve snu zobrazuje Tvoji vlastnost. Ale nevim ,jen rikam co me napadlo. smile

Arcanum - to je zajimavý,možná mᚠpravdu,ale jak s tím mohu pracovat? mně se ty sny líběj.
To není doslova zachranovat, ale spíš možná "pomáhat" třeba se mi zdálo, že jsme na lodi a lod se potápí (já zachranuju děti) a on se tam najednou objeví a pomáhá mi stolt
Také se hodně vracím ve snu do jednoho údolí,kde je chaloupka,přesně místnosti ,obrázky -pokaždé stejný, jak kdyby to byla skutečnost, a já žiju spokojeně s manželem a s dětma (ale jiná doba no) tak před 2 stol.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#40 2. 9. 2011 21:09

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O snech...

Luthien - zajimavý va
Taky vám přijde ,že někdy ve snu jste sami s sebou, prostě mysl v těle, ale někdy řídíte tu loutku odněkud z výšky, ale jste to stále vy?

Upravil(a) dusička (2. 9. 2011 21:10)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#41 2. 9. 2011 22:06

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: O snech...

Lúthien napsal(a):

Já mám docela problém rozlišit věštecký sen od jiných. Až časem mi to dojde sad
Ty to prostě cítíš, nebo je na těch věšt. snech něco specifického, Arcanum?

Ano,proste to citim aniz bych dokazala vysvetlit proc jsem si tim tak jista.  Podotykam ale ze uz dlouho se me takovy sen nezdal,ale vzpominam si ze jsem to citila.
Jen se me jeste nestalo,ze by se me vestecky sen zjevil v realite az za dva roky.Nebo proste az za tak dlouho.

Muzu se zeptat? Ty jsi ten sen co se vyplnil za ty dva roky mela nekde napsany,nebo sis ten sen tak dobre pamatovala? Tak dobre ze se Ti nemohl z pameti vymazat?


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#42 2. 9. 2011 22:11

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: O snech...

Arcanum napsal(a):

Lúthien napsal(a):

Já mám docela problém rozlišit věštecký sen od jiných. Až časem mi to dojde sad
Ty to prostě cítíš, nebo je na těch věšt. snech něco specifického, Arcanum?

Ano,proste to citim aniz bych dokazala vysvetlit proc jsem si tim tak jista.  Podotykam ale ze uz dlouho se me takovy sen nezdal,ale vzpominam si ze jsem to citila.
Jen se me jeste nestalo,ze by se me vestecky sen zjevil v realite az za dva roky.Nebo proste az za tak dlouho.

Muzu se zeptat? Ty jsi ten sen co se vyplnil za ty dva roky mela nekde napsany,nebo sis ten sen tak dobre pamatovala? Tak dobre ze se Ti nemohl z pameti vymazat?

Ano, pamatovala jsem si ho až moc dobře a ještě několik dalších snů. Všechny ty sny dohromady poskládaly příběh, který se zhruba za dva roky začal odehrávat - tak, jak se mi ty sny postupně zdály. Pořád si je všechny pamatuju a stále nad tím kroutím hlavou smile


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#43 2. 9. 2011 22:31

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: O snech...

Lúthien napsal(a):

No nejdřív prožívám umírání, třeba i s nějakou bolestí. Pak vystoupím z těla a dívám se na svoje tělo, které už nežije. Můžu se vznášet, prostě cokoliv. Jednou se mi dokonce stalo, že jsem jako ta duše zemřelé vnímala svět živých - jak tam kolem mě skáčou a další lidi normálně žijou běžný život a zároveň jsem se dostala jakoby do "vedlejšího" světa, kde byli další duše, podivné bytosti. I tenhle svět jsem naplno vnímala, i když vše v něm vypadalo jakoby průhledně. Ale pocit jsem měla takové "neukončenosti", něco chybělo, nebylo to to místo, kam jsem se jako duše měla dostat.
Tenhle sen mě dost zaujal big_smile

Zajimavy.  smile

Jak si tohle vysvetlujes Luth,jak to chapes?   

Me zaujalo to umirani s bolesti. To musi mit nejaky smysl.
Jinak zbytek je podle mne definitivni skutecnost. Stav mimo telo. Vedomi se promita do jineho/jinych svetu. Primo umerny Tvemu nynejsimu stavu vedomi.Vibracim ktere dosahujes.
Nevim jak to rict jinak,ale snad me rozumis. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#44 2. 9. 2011 22:41

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: O snech...

Lúthien napsal(a):

Ano, pamatovala jsem si ho až moc dobře a ještě několik dalších snů. Všechny ty sny dohromady poskládaly příběh, který se zhruba za dva roky začal odehrávat - tak, jak se mi ty sny postupně zdály. Pořád si je všechny pamatuju a stále nad tím kroutím hlavou smile

Pak ale kdyz si je tak pamatujes,citila jsi to i po probuzeni - po par hodinach -po par dnech,ze tyhle sny nelze zapomenout? ,terba pocit ze nelze protoze nesou neco duleziteho?
Ze to neni sen jako jine sny ? (nemam na mysli ted ty sny o smrti)
Musi tam byt nejake neobvykly pocit? Neni?

A nebo Luth ,napadlo me ....neni mozne ze jsi si zivot zmaterializovala podle toho snu. Bylo to neco co jsi si prala? Nebo neco ceho jsi se bala?


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#45 2. 9. 2011 22:46

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: O snech...

dusička napsal(a):

Arcanum - to je zajimavý,možná mᚠpravdu,ale jak s tím mohu pracovat? mně se ty sny líběj.
To není doslova zachranovat, ale spíš možná "pomáhat" třeba se mi zdálo, že jsme na lodi a lod se potápí (já zachranuju děti) a on se tam najednou objeví a pomáhá mi stolt
Také se hodně vracím ve snu do jednoho údolí,kde je chaloupka,přesně místnosti ,obrázky -pokaždé stejný, jak kdyby to byla skutečnost, a já žiju spokojeně s manželem a s dětma (ale jiná doba no) tak před 2 stol.

Jak s tim pracovat? Nevim,protoze nevim co by jsi s tim potrebovala delat?
Pokud je mozne to co rikam,predevsim je super ze si to uvedomujes ze mas tuhle vlastnost.
Bud Ti nevadi a nebo Ti vadi a podle toho s tim nalozis. smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#46 3. 9. 2011 21:20

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: O snech...

Arcanum napsal(a):

Lúthien napsal(a):

No nejdřív prožívám umírání, třeba i s nějakou bolestí. Pak vystoupím z těla a dívám se na svoje tělo, které už nežije. Můžu se vznášet, prostě cokoliv. Jednou se mi dokonce stalo, že jsem jako ta duše zemřelé vnímala svět živých - jak tam kolem mě skáčou a další lidi normálně žijou běžný život a zároveň jsem se dostala jakoby do "vedlejšího" světa, kde byli další duše, podivné bytosti. I tenhle svět jsem naplno vnímala, i když vše v něm vypadalo jakoby průhledně. Ale pocit jsem měla takové "neukončenosti", něco chybělo, nebylo to to místo, kam jsem se jako duše měla dostat.
Tenhle sen mě dost zaujal big_smile

Zajimavy.  smile

Jak si tohle vysvetlujes Luth,jak to chapes?   

Me zaujalo to umirani s bolesti. To musi mit nejaky smysl.
Jinak zbytek je podle mne definitivni skutecnost. Stav mimo telo. Vedomi se promita do jineho/jinych svetu. Primo umerny Tvemu nynejsimu stavu vedomi.Vibracim ktere dosahujes.
Nevim jak to rict jinak,ale snad me rozumis. smile

Arcanum, přišlo mi to skoro jako skutečnost, jakoby to ani nebyl sen s těmi světy. Jako bych nahlédla někam, kam normálně nevidíme. Měla jsem takových snů víc a vůbec z nich po probuzení nemám špatný pocit, jen nad nimi musím přemýšlet, nemůžu je jen tak hodit za hlavu smile Tak nějak to popisuješ i ty wink
Ta bolest při umírání, to byla chvilka, nejspíš jsem měla nějaké zranění, to přesně nevím. Ale pak při samotném vystupování duše z těla žádná bolest nebyla, jen jsem se tak trochu divila a jinak byla v klidu.
Myslím, že tyhle typy snů nejsou jen pouhé sny...


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#47 3. 9. 2011 21:23

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: O snech...

Arcanum napsal(a):

Lúthien napsal(a):

Ano, pamatovala jsem si ho až moc dobře a ještě několik dalších snů. Všechny ty sny dohromady poskládaly příběh, který se zhruba za dva roky začal odehrávat - tak, jak se mi ty sny postupně zdály. Pořád si je všechny pamatuju a stále nad tím kroutím hlavou smile

Pak ale kdyz si je tak pamatujes,citila jsi to i po probuzeni - po par hodinach -po par dnech,ze tyhle sny nelze zapomenout? ,terba pocit ze nelze protoze nesou neco duleziteho?
Ze to neni sen jako jine sny ? (nemam na mysli ted ty sny o smrti)
Musi tam byt nejake neobvykly pocit? Neni?

A nebo Luth ,napadlo me ....neni mozne ze jsi si zivot zmaterializovala podle toho snu. Bylo to neco co jsi si prala? Nebo neco ceho jsi se bala?

No když si na to vzpomínám, možná po probuzení jsem měla zvláštní pocit, jako bych se měla nad tím snem nějak víc zamyslet a říkala jsem si, že jsou to tak trochu nesmysly, protože se tam objevovaly symboly pozdějších skutečných dějů...
Ale nebylo to rozhodně nic, co bych si přála, nebo se toho bála, ani jsem v té době netušila, že se může něco takového stát, nevěděla jsem na co se ty věci v mých snech používají, ani že existují...je to moc zvláštní. Myslím, že se mě snažily opravdu trochu připravit, ale tenkrát jsem to nevnímala


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#48 4. 9. 2011 11:27

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: O snech...

Lúthien a to bylo až po tom, co jsi četla Monroea, anebo předtím?..
Protože Monroe je Tvá odpověď.


Crabat

Není tady

 

#49 4. 9. 2011 12:28

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: O snech...

Lúthien napsal(a):

Ta bolest při umírání, to byla chvilka, nejspíš jsem měla nějaké zranění, to přesně nevím. Ale pak při samotném vystupování duše z těla žádná bolest nebyla, jen jsem se tak trochu divila a jinak byla v klidu.
Myslím, že tyhle typy snů nejsou jen pouhé sny...

Ano,naprosty souhlas. Jakmile je cast naseho vedomi (jemnejsi energie,jemnejsi telo) mimo fyzicke telo,pak si to zacnem uvedomovat,ze se se nejedna o to ze bychom byli necim omezenym v tele,neboli necim (bytitm) ohranicenym.

Povazuju to za otvirani dveri do jemnejsi roviny byti-na ceste k sobe sama. Avsak zadna slova ktery pouzivam nejsou dost vystizna. wink


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#50 4. 9. 2011 12:44

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: O snech...

Lúthien napsal(a):

No když si na to vzpomínám, možná po probuzení jsem měla zvláštní pocit, jako bych se měla nad tím snem nějak víc zamyslet a říkala jsem si, že jsou to tak trochu nesmysly, protože se tam objevovaly symboly pozdějších skutečných dějů...
Ale nebylo to rozhodně nic, co bych si přála, nebo se toho bála, ani jsem v té době netušila, že se může něco takového stát, nevěděla jsem na co se ty věci v mých snech používají, ani že existují...je to moc zvláštní. Myslím, že se mě snažily opravdu trochu připravit, ale tenkrát jsem to nevnímala

Ta zviraznena veta -jak to myslis?
Rikala jsi si v te dobe co se Ti sen,sny zdaly ze je to tak trochu nesmysl, protoze
se tam objevovaly symboly pozdejsich (budoucich ? a tedy toho co se pak jednoho dne pozdeji stalo,uskutecnilo) skutecnych deju?
V te dobe jsi ale preci jeste nevedela ani netusila (jak ja to pochopila) ,ze se to co se Ti zda pozdeji (v budoucim case v tomhle nasem casoprostoru) uskutecni.


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů