|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
giorgino napsal(a):
PPavlaa napsal(a):
mně taky zarazilo, že na duchovnu. lidi jsou tady stejní jako jinde, duchovno je jen koníček, s charakterem nemá co dělat ... takhle mi to tady bylo vysvětleno
Duchovno tady - to je spíš pokec.
Co se týče mého inzerátu, tak abych byl upřímný, teď když jsem šel domů jsem si říkal, já vlastně konkrétně nikoho nehledám, ale kdyby se našel někdo fajn, tak by to nebylo špatné. Co já vím, třeba tys bývala mohla být ta cooolová a moc prima programátorka, jeden neví.
já myslím, že na fajn lidi (stejně jako na blbce) narazíš bez ohledu na to, jestli to duchovno žerou, nebo ne.
Není tady

majkafa napsal(a):
giorgiono, jako malý chlapec - to je můj dojem z celého tvého psaní na babinetu. Hodně často natrefím na tvé příspěvky. Jevíš se mi jako velký teoretik, načteno máš kde co, ale skutek utek. Až to budeš i žít, ty teorie, které hlavně na duchovním předkládáš, pak to bude jiná.
Jo, a což takhle začít sám u sebe tím, že budeš studovat? Hlavu na to máš. Mladý jsi. Tak proč kurnik nestuduješ. Nemáš pokud vím, partnerku. Spousta času, tak ho neproplýtvej k teoriím k ničemu. I v partnerských vztazích spousta teorie a skutek utek. Opravdový život je něco úplně jiného a až si to sám na vlastní kůži zkusíš, pak budou tvá slova znít opravdivě. Takhle je to skoro o ničem.
Jo a pusť se maminčiny sukně a postav se na vlastní nohy. Ve tvém věku už by to chtělo.
Tak se ukaž, teoretiku.Tam teprve dojde na lámání chleba.
S tou teorií máš pravdu, ale poslední dobou se tomu trochu věnuji i praxí.
Studium nyní budu dodělávat při práci, tři roky.
Souhlasím, že v partnerských záležitostech máš více zkušeností. Ale mě to nevadí. V životě jsem měl tři delší vztahy a vůbec jsem sem nepřišel Vás všechny ošukat, nemám potřebu, víš?
Zadané kamarádky nepřefikávám, takové patří jiným. Jasně teď vztah nemám, ale mně je to jedno. Vůbec mě neznáš, ale když budeš chtít, klidně někdy můžeme zajít třeba na kolotoč, když jsem jak malej a když už mě oslovuješ Jirko. 
Není tady
Vladena napsal(a):
Arcanum napsal(a):
Vladena napsal(a):
Arcanum, Ty jsi vlastně Hirondel? Dřív jsem Tě nemohla číst, ale s tím ,,prásk o zem" si mi sympatická, nějak lidštější, že bychom Tě ovlivnili-y?Kdybych nebyla lina,nasla bych Ti ,ze to rikavam cas od casu od jak ziva.
Tak to říkej častěji, jo?!
A piš jako poslední dobou, předtím si byla pořád někde ve větvích, někde nahoře nad námi a shora si nám poslala vždy nějakou otázku...za tu otázku bych tě vždy nejraději bacila.
A už jdu ven, večer si přečtu co je to charakter.
Ja le porad sedim nekde na strome.
No a co neni muze byt,otazek jeste bude. 

Bacani ,to je jako mit vitr ve vlasech. 

Jestli Ty nejsi nahodou Crabatuv dvojnik. 
Není tady

Vladena napsal(a):
majkafa napsal(a):
giorgiono, jako malý chlapec - to je můj dojem z celého tvého psaní na babinetu. Hodně často natrefím na tvé příspěvky. Jevíš se mi jako velký teoretik, načteno máš kde co, ale skutek utek. Až to budeš i žít, ty teorie, které hlavně na duchovním předkládáš, pak to bude jiná.
Jo, a což takhle začít sám u sebe tím, že budeš studovat? Hlavu na to máš. Mladý jsi. Tak proč kurnik nestuduješ. Nemáš pokud vím, partnerku. Spousta času, tak ho neproplýtvej k teoriím k ničemu. I v partnerských vztazích spousta teorie a skutek utek. Opravdový život je něco úplně jiného a až si to sám na vlastní kůži zkusíš, pak budou tvá slova znít opravdivě. Takhle je to skoro o ničem.
Jo a pusť se maminčiny sukně a postav se na vlastní nohy. Ve tvém věku už by to chtělo.
Tak se ukaž, teoretiku.Tam teprve dojde na lámání chleba.
Majky, a já se Jirky zastanu!
Pokud nemá maturitu, tak jeho pravopis a vyjadřování je na středoškolské úrovni, možná i více, když vidím , co někteří píší za hrubky. V hlavě to má dobře srovnaný a nějakou šikovnou holku mu také přeji. A vůbec mi nepřijde jako nějaký zbrkloun, ale celkem vyrovnaný chlapec. Teď do Tebe Majky šťouchnu, jó?? Třeba s tím opravdovým životem. Člověk na začátku opravdu nemá ,,odžito", ale Ty také ne, protože jsi někde uprostřed své dráhy, takže je to také znát, víš? No, v partnerských vztazích máš guláš větší než Jirka ! Jirka nemá ještě žádný zásek....
Ó děkuji. S tím zásekem máš pravdu, majkafa má na rozdíl ode mě tuším 4 rozvody, jak jsem v této statistice panenskej. 
Není tady
giorgino napsal(a):
majkafa napsal(a):
giorgiono, jako malý chlapec - to je můj dojem z celého tvého psaní na babinetu. Hodně často natrefím na tvé příspěvky. Jevíš se mi jako velký teoretik, načteno máš kde co, ale skutek utek. Až to budeš i žít, ty teorie, které hlavně na duchovním předkládáš, pak to bude jiná.
Jo, a což takhle začít sám u sebe tím, že budeš studovat? Hlavu na to máš. Mladý jsi. Tak proč kurnik nestuduješ. Nemáš pokud vím, partnerku. Spousta času, tak ho neproplýtvej k teoriím k ničemu. I v partnerských vztazích spousta teorie a skutek utek. Opravdový život je něco úplně jiného a až si to sám na vlastní kůži zkusíš, pak budou tvá slova znít opravdivě. Takhle je to skoro o ničem.
Jo a pusť se maminčiny sukně a postav se na vlastní nohy. Ve tvém věku už by to chtělo.
Tak se ukaž, teoretiku.Tam teprve dojde na lámání chleba.
S tou teorií máš pravdu, ale poslední dobou se tomu troctipnýhu věnuji i praxí.
Studium nyní budu dodělávat při práci, tři roky.
Souhlasím, že v partnerských záležitostech máš více zkušeností. Ale mě to nevadí. V životě jsem měl tři delší vztahy a vůbec jsem sem nepřišel Vás všechny ošukat, nemám potřebu, víš?Zadané kamarádky nepřefikávám, takové patří jiným. Jasně teď vztah nemám, ale mně je to jedno. Vůbec mě neznáš, ale když budeš chtít, klidně někdy můžeme zajít třeba na kolotoč, když jsem jak malej a když už mě oslovuješ Jirko.
nebýt sprostých výrazů, tak i vtipný.... musíš si vybrat, buď budeš sprostý nebo vtipný, máš na oboje! 
Není tady

Crabat napsal(a):
Pardon, má otázka #17 byla pro Pavlu. Až v článku #18 reaguji směrem k Giorgimu.
Z čehož ale dedukuji, Blossom, že tohle stanovisko (#17) také zastáváš?..
no vidíš, Tobě by to programování šlo. 
Není tady
giorgino napsal(a):
Vladena napsal(a):
majkafa napsal(a):
giorgiono, jako malý chlapec - to je můj dojem z celého tvého psaní na babinetu. Hodně často natrefím na tvé příspěvky. Jevíš se mi jako velký teoretik, načteno máš kde co, ale skutek utek. Až to budeš i žít, ty teorie, které hlavně na duchovním předkládáš, pak to bude jiná.
Jo, a což takhle začít sám u sebe tím, že budeš studovat? Hlavu na to máš. Mladý jsi. Tak proč kurnik nestuduješ. Nemáš pokud vím, partnerku. Spousta času, tak ho neproplýtvej k teoriím k ničemu. I v partnerských vztazích spousta teorie a skutek utek. Opravdový život je něco úplně jiného a až si to sám na vlastní kůži zkusíš, pak budou tvá slova znít opravdivě. Takhle je to skoro o ničem.
Jo a pusť se maminčiny sukně a postav se na vlastní nohy. Ve tvém věku už by to chtělo.
Tak se ukaž, teoretiku.Tam teprve dojde na lámání chleba.
Majky, a já se Jirky zastanu!
Pokud nemá maturitu, tak jeho pravopis a vyjadřování je na středoškolské úrovni, možná i více, když vidím , co někteří píší za hrubky. V hlavě to má dobře srovnaný a nějakou šikovnou holku mu také přeji. A vůbec mi nepřijde jako nějaký zbrkloun, ale celkem vyrovnaný chlapec. Teď do Tebe Majky šťouchnu, jó?? Třeba s tím opravdovým životem. Člověk na začátku opravdu nemá ,,odžito", ale Ty také ne, protože jsi někde uprostřed své dráhy, takže je to také znát, víš? No, v partnerských vztazích máš guláš větší než Jirka ! Jirka nemá ještě žádný zásek....
Ó děkuji. S tím zásekem máš pravdu, majkafa má na rozdíl ode mě tuším 4 rozvody, jak jsem v této statistice panenskej.
majkafa do tebe, tak ty zpátky do ní. no úúžasný, fakt.
Není tady
PPavlaa napsal(a):
....majkafa do tebe, tak ty zpátky do ní. no úúžasný, fakt.
Supeeeer
,poznava se v tom. 
Není tady
Giorgino 
Není tady

majkafa do tebe, tak ty zpátky do ní. no úúžasný, fakt.
Zákon akce a reakce. Přesto přiznávám, že majkafa má občas dobré reakce a názory. Je fajn. 
Upravil(a) giorgino (31. 8. 2011 15:50)
Není tady

Tak si říkám, tahle diskuze - za odpoledne slušně naprogramováno.
Není tady
a já si říkám, kde jsou holky, co tu byly dřív. lupiš, tulipánka a další. ty jsem ráda četla.
Není tady

PPavlaa napsal(a):
a já si říkám, kde jsou holky, co tu byly dřív. lupiš, tulipánka a další. ty jsem ráda četla.
Řekni, kde ty dívky jsou, co se s nima mohlo stát,
řekni, kde ty dívky jsou, kde mohou být,
muži si je vyhlédli, s sebou domů odvedli,
kdo to kdy pochopí, kdo to kdy pochopí?
Není tady

Není tady
PPavlaa napsal(a):
a já si říkám, kde jsou holky, co tu byly dřív. lupiš, tulipánka a další. ty jsem ráda četla.
Pavlo, to je od tebe hezké, úplně mě to zahřálo na srdíčku a pohladilo egouška 
Já sem stále chodím, jen už nějak nepotřebuju přispívat. Ale pokud mě nějaké téma osloví, určitě sem napíšu.
A zbylé holčiny jsou na sally :-)
Není tady
giorgino napsal(a):
Ó děkuji. S tím zásekem máš pravdu, majkafa má na rozdíl ode mě tuším 4 rozvody, jak jsem v této statistice panenskej.
To je pro mě novinka.
Jak já to dělám? 
Jo, k tvému předchozímu příspěvku cituji tě - V životě jsem měl tři delší vztahy a vůbec jsem sem nepřišel Vás všechny ošukat, nemám potřebu, víš? Zadané kamarádky nepřefikávám, takové patří jiným.
Vážně si tak fandíš, že si myslíš, že bych se třeba já od tebe ošukat dala? Že už jenom na tebe tu čekáme?
Chlapečku, to opravdu ne. Já mám ráda Muže. 
Jo, a ani zadané nepatří nikomu, než samy sobě. Nejsou to totiž věci. Ani zvířata. To možná ty, když nás oslovuješ živočichy. 
Upravil(a) majkafa (31. 8. 2011 19:54)

majkafa napsal(a):
giorgino napsal(a):
Ó děkuji. S tím zásekem máš pravdu, majkafa má na rozdíl ode mě tuším 4 rozvody, jak jsem v této statistice panenskej.
To je pro mě novinka.
Jak já to dělám?
Jo, k tvému předchozímu příspěvku cituji tě - V životě jsem měl tři delší vztahy a vůbec jsem sem nepřišel Vás všechny ošukat, nemám potřebu, víš? Zadané kamarádky nepřefikávám, takové patří jiným.
Vážně si tak fandíš, že si myslíš, že bych se třeba já od tebe ošukat dala? Že už jenom na tebe tu čekáme?Chlapečku, to opravdu ne. Já mám ráda Muže.
Jo, a ani zadané nepatří nikomu, než samy sobě. Nejsou to totiž věci. Ani zvířata. To možná ty, když nás oslovuješ živočichy.


Chytla ses mých dvou slov a pěkněs mi naložila. To je vážně fajn, zasloužil jsem si to. Ale víš, já se s Tebou nechci hádat a tak. Ani jsem to slovo ošukat nemyslel vážně, jsem na lásku se vším. Pamatuji, jak mi jeden bývalý spolužák vyprávěl, že když na u nich na kolejích člověk nepřefikne za měsíc čtyři holky, je out. Já tohle třeba nechápu a doufám, že mě alespoň trochu chápeš. Co jsi psala, nic takového jsem nemyslel a v ničem si nefandím. Nějakej pan giorgino? Ale kdepak, to neznamená Gigolo, ale Jiříček v italštině (možná bych se měl vrátit k na písek k bábovičkám tu a tam, viď?
)
Co se týče živočichů - tak to jsem také myslel dobře. Jsme lidé a živočichové. Ne žádný zvířata, víš?
Ale upřímně děkuji za Tvou reakci, trochu byla pro mě ranou, ale byla fajn, jo jo. 
Není tady
majkafa napsal(a):
Vážně si tak fandíš, že si myslíš, že bych se třeba já od tebe ošukat dala? Že už jenom na tebe tu čekáme?
Chlapečku, to opravdu ne. Já mám ráda Muže.
To je foooor toto.
Jak domysliva. 
Není tady
Tulipánka napsal(a):
PPavlaa napsal(a):
a já si říkám, kde jsou holky, co tu byly dřív. lupiš, tulipánka a další. ty jsem ráda četla.
Pavlo, to je od tebe hezké, úplně mě to zahřálo na srdíčku a pohladilo egouška
Já sem stále chodím, jen už nějak nepotřebuju přispívat. Ale pokud mě nějaké téma osloví, určitě sem napíšu.
A zbylé holčiny jsou na sally :-)
tak to jsem ráda 
tulip, já vím, už na nás tady kašlou
, přijdou jen občas, není to takový jako dřív ...
Není tady
Arcanum napsal(a):
PPavlaa napsal(a):
mně taky zarazilo, že na duchovnu. lidi jsou tady stejní jako jinde, duchovno je jen koníček, s charakterem nemá co dělat ... takhle mi to tady bylo vysvětleno
A kdo to byl kdo Ti to takhle vysvetlil?
Já. Protože si myslím a doufám, že je to pravda.
Nazvala jsem to tehdy hlavonautikou, vzpomínáte?
Netuším, jestli jsem mluvila přímo o charakteru, řekla bych, že ne, protože tahle spojitost mě nenapadla.
Tenkrát šlo o spor, jestli lidi, co chodí na duchovní mají a musejí být "lepší" a "vyspělejší" a jánevímco, než ostatní.
Tenhle spor a tohle předhazování vyvolalo moji reakci.
Není tady
PPavlaa napsal(a):
a já si říkám, kde jsou holky, co tu byly dřív. lupiš, tulipánka a další. ty jsem ráda četla.
No já jsem furt tady 
Není tady
no jo lupi, ale ty přijdeš jednou za sto let, jsi nám nevěrná 

Není tady
lupina montana napsal(a):
Arcanum napsal(a):
PPavlaa napsal(a):
duchovno je jen koníček, s charakterem nemá co dělat ... takhle mi to tady bylo vysvětleno
A kdo to byl kdo Ti to takhle vysvetlil?
Já. Protože si myslím a doufám, že je to pravda.
Nazvala jsem to tehdy hlavonautikou, vzpomínáte?
Netuším, jestli jsem mluvila přímo o charakteru, řekla bych, že ne, protože tahle spojitost mě nenapadla.
Pokud jsi ale Ty nemluvila o charakteru,pak jsi to Ty podle mne nebyla. 
Není tady
PPavlaa napsal(a):
no jo lupi, ale ty přijdeš jednou za sto let, jsi nám nevěrná
Kecko 
Chodím, kde mně to zaujme, často, nebo ne.....
LAštůvko, myslím si, že Pavla si to pamatovala dost přesně, jen jí prostě přišlo, že je to o "dobrém charakteru".
Holt pro každého z nás mívávají slova význam různý.
Není tady
no, vida. pak to tady má k něčemu vypadat 
je možný, že jsem si to přebrala po svém, to já dělám často 
Není tady