Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#26 29. 8. 2011 20:04

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Velká láska a budoucnost

Vilemíno, také nelituji toho, že jsem prožila svůj vztah s manželem. Byl to hezký život a mám krásné vzpomínky. Moje dcera, která ve svých 26 letech nikoho nemá a nechce mít, mi vždycky říká - podívej, jak jsi dopadla! Jenže já jsem teď sice sama, ale 27 let jsem nebyla a prožila jsem nádhernou lásku, kterou prožije málokdo, mám dvě úžasné děti a tak si říkám, že už jen z toho musím být šastná. I kdyby ti to nevyšlo, tvoje krásné vzpomínky ti nikdo nevezme. Je spousta žen, které měly desítky mužů, ale lásku nikdy neprožily. Mysli na to, že jsi výjimečná.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů