|
1.září : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 1.září : Národní klasika: ovocné knedlíky. Jak zvádnout veškeré nástrahy jejich přípravy? 1.září : Dechberoucí krása těchto levitujících skleněných zahrad vás okouzlí. Aerárium: Vytvořte si svůj malý zelený svět |
|
|

AHoj, je tu někdo, kdo má zkušenosti s koupelnovými obklady od firmy Mondo? No vlastně nejen s obklady. Manžel se chystá do Prahy do Čestlic, protože je nadšený webem a navíc je teď k nákupu i nějaká soutěž o dovolenou, ale než vyrazíme, radši bych našla někoho, kdo je už má. Obrázky se mi taky líbí. Děkuju za názory. 
Není tady

Ahojky, tak nevím, či jste už nakoupili a případně vyhráli dovolenou, ale kdyby náhodou ne, narazila jsem na stránky s krásnými obklady, pokud byste měli zájem www.keramickadlazba.cz nebo www.levnadlazba.cz můžete mrknout. Ale třeba už balíte kufry, což bych Vám moc přála.
Není tady