Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 22. 8. 2011 17:32

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

Dostala jsem nečekané ( ale tolik chtěné ) volno v práci tummenupp
A protože má manžel dovču vrhli jsme se na "revitalizaci" pokoje mladšího syna. Čeká ho velké překvapení,doufám,že příjemné. Ale věřím,že jo,vždy víme co si přeje....stolt


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#27 22. 8. 2011 17:52

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

Já jdu zítra zrevitalizovat sebe, ke kadeřnici.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#28 22. 8. 2011 18:20

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

PPavlaa napsal(a):

to je ten ženatej ?

Ano.
S nezadaným jsem se rozešla, minulý týden jsem to psala.
Když jsem mu řekla, že k němu nic bohužel nic necítím,... promyslela jsem si to hodně, abych ho co nejméně zranila, pokud jde, začal se chovat jak buran, nestačím zírat. Jsem ráda, že jsem to ukončila tak brzy. Něco se mi tam stále nezdálo, včetně nadměrného alkoholu, ale nevěděla jsem, co. Umí to dobře hrát, pozlátko a pod ním buran. sad

 

#29 22. 8. 2011 18:42

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

Já mám ze sekáče nádherný kousky po 30Kč.
ALe botky musím mít nový, i když v sekáči se daj taky sehnat nové kousky.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#30 22. 8. 2011 18:49

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

Když mám čas a náladu, taky ráda zajdu do sekáče. Mám několik osvědčených. Ale boty jsem si tam zatím nikdy nekoupila. Kdoví, kdybych natrefila na nějaké, co by mi padly do oka...

 

#31 22. 8. 2011 19:53

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

Ale já jsem si taky myslela, že bych v sekáči boty nikdy nekoupila, jenže jsem tam narazila na kousky, který vypadaly jako nenošený, tak jsem si tam jednou boty koupila a teď mám druhý, no.
Človek míní.....................


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#32 22. 8. 2011 20:08

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

Modroočka napsal(a):

Já jdu zítra zrevitalizovat sebe, ke kadeřnici.

Tak a jsi také příjemně překvapená...stolt


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#33 22. 8. 2011 20:09

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

Modroočka napsal(a):

Viky, miluju vetešnictví, tam je krásných věcí, který jinde neseženeš.
A miluju secondhandy, tam totiž ulovíš krásný, netuctový kousky, který nenosí každá druhá ženská v Brně, jako když si koupíš něco v CíAjEj, HáeM, nebo ŃúJorkru a podobných hadrárnách. I když si tam občas něco zakoupím. Ale sekáč je sekáč.

Taky rikam,ze se nejlepe nakupuje v sekaci,protoze v normalnim obchode na sebe nic nesezenu.A navic nepotkam v te veci nikoho.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#34 22. 8. 2011 20:12

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

Blossom napsal(a):

Já mám sekáče taky ráda. A nepovažuju je za "obchody pro chudé."
Sama sebe jsem za chudou nikdy nepovažovala, a přesto většinu garderoby mám právě odtamtud.

Mě na tom vyhovuje hned několik věcí: Určitá ekologičnost - používám něco, co už někdo odložil, tedy pro hadry na mě se nemusela spotřebovávat žádná energie, bavlna, ropa...

Pak mě "lovit  v sekáči" vysloveně baví - mám velkou radost, když natrefím na něco suprového, a za pár kaček. Takto třeba nejlepší sako do práce, co nosím už několik let, mě přišlo na 200 Kč.... vissla

A taky zbožňuju cyklistické sekáče - všelijaké cyklooblečení je běžně dost drahé - třeba tričko za 1000 Kč. Ale ze sekáče mám celou dost bohatou cyklistickou garderobu, a taky za pár šupů...

Jsme lidé různí, znám dost i takových, kterým vadí nosit něco po někom. Jeden známý se nad věcma ze sekáče ohemoval, že on tedy oblečení po mrtvolách nosit za žádnou cenu nebude... lol

Jo jo,tenhle nazor znam taky a prekvapuje me,ze nad sekacem ohrnuji nos hlavne ty co moc penez nemaji.Vetsinou tam potkavam,ucitele,gynekology,podnikatele....


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#35 22. 8. 2011 20:15

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

PPavlaa napsal(a):

jj já taky Kiaro smile doma mi od malička mlátili do hlavy, že každej má chodit ve svých botech, že můžu chytit plíseň. prostě boty a prádlo v sekáči ne-e.

Ja vyperu i botasky.Pradlo tam nakupuji taky,hlavne dcera a jake luxusni kousky.A co hlavne u podprsenky se sekace me nevylezaji kostice jako u pradla koupeneho v normalnim obchode.stolt


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#36 22. 8. 2011 20:17

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

Jo jo,tenhle nazor znam taky a prekvapuje me,ze nad sekacem ohrnuji nos hlavne ty co moc penez nemaji.Vetsinou tam potkavam,ucitele,gynekology,podnikatele....

nad sekáčem rozhodně nos neohrnuju a ani to pro mě není otázka peněz. mě vadí ten pocit, že nevím kdo tu věc měl na sobě, nic víc. Občas jsem tam koupila nějakej hadr na karneval apod. a nebylo mi v tom dobře:-( Ale třeba moje máma, ta se tam vyžívá:-)

Není tady

 

#37 22. 8. 2011 20:22

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

holcina napsal(a):

Jo jo,tenhle nazor znam taky a prekvapuje me,ze nad sekacem ohrnuji nos hlavne ty co moc penez nemaji.Vetsinou tam potkavam,ucitele,gynekology,podnikatele....

nad sekáčem rozhodně nos neohrnuju a ani to pro mě není otázka peněz. mě vadí ten pocit, že nevím kdo tu věc měl na sobě, nic víc. Občas jsem tam koupila nějakej hadr na karneval apod. a nebylo mi v tom dobře:-( Ale třeba moje máma, ta se tam vyžívá:-)

Holcino,ale ja opravdu vubec nemyslela tebe,ale lidi s naseho mesta se kteryma prijdu do styku,treba v praci,kdyz se bavime o sekacich.Chodi stale v jednom hroznym obleceni na nove zrejme nemaji a do sekace nevstoupi,protoze co,kdyz v tom nekdo umrel.
Jinak,kdyz se me narodila dcera tak se zacinali otvirat u nas sekace,ja mela deti luxusne oblecene,protoze mamka jezdila ob tyden do vedlejsiho mesta kde prodavali kilo za 100 kc.

Upravil(a) eremuruss (22. 8. 2011 20:24)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#38 22. 8. 2011 20:28

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

Ono je to jedno, vypereš to. Když si zkoušíš něco v obchodě, taky nevíš, kdo to měl na sobě. Jestli třeba nějaká upocená špinďucha. Chtěla jsem si zkusit svetřík a byl zasviněnej od mejkapu.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#39 23. 8. 2011 0:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

Mňa lovenie v sekáčoch baví, ale prádlo by som si tam nekúpila, ja "dezinfikujem" aj to z normoš obchodu.. a cez katalóg kupované aspoň operiem. a topánky neviem, v princípe sa mi tá predstava nepáči, ale keby sa mi vežmi páčili.... tongue Pleseň na nohách je asi jediný neduh (možno okrem herpesu), ktorý som v živote nemala. Ale aj tak by som asi váhala. Aj keď skúšanie je tiež usch , ale obu si niečo na chvížu a vypoti v tom nohy celé hodiny je rozdiel.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#40 23. 8. 2011 8:44

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

Včera před spaním mě čtení jedné knížky přivedlo k zamyšlení.
Mám moc ráda babinet, protože se tady v podstatě v reálném čase před mýma očima odehrávají skutečné příběhy, někdy dramatické, jindy podivuhodné, překvapivé, zvláštní... ale vždy zajímavé. Na babinet chodím od listopadu 2005, což už je poměrně dlouhá doba. Je pro mě moc zajímavé sledovat, jak se vyvíjí a mění přispěvatelé, jak pokračují jejich příběhy...
Babinet je mi taky zrcadlem, jak se měním já.
A tak chci napsat toto:

Děkuji Vám všem, kteří na babinetu píšete své příběhy, "nesete na trh svou kůži", dovolujete nahlédnout do svých životů. Vaše příběhy jsou úžasnou, zajímavou, fascinující školou života. Děkuji vám z celého srdce.. hjarta

Upravil(a) majkafa (23. 8. 2011 9:26)

 

#41 23. 8. 2011 9:34

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

eremuruss napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

jj já taky Kiaro smile doma mi od malička mlátili do hlavy, že každej má chodit ve svých botech, že můžu chytit plíseň. prostě boty a prádlo v sekáči ne-e.

Ja vyperu i botasky.Pradlo tam nakupuji taky,hlavne dcera a jake luxusni kousky.A co hlavne u podprsenky se sekace me nevylezaji kostice jako u pradla koupeneho v normalnim obchode.stolt

erem, taky peru botasky. ale tam bych si nekoupila ani botasky, ani jakékoliv jiné boty. a už vůbec ne prádlo. jen ta představa, že ho měl bůh ví kdo před mnou na sobě a chce se mi blejt.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#42 23. 8. 2011 10:52

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

PPavlaa napsal(a):

eremuruss napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

jj já taky Kiaro smile doma mi od malička mlátili do hlavy, že každej má chodit ve svých botech, že můžu chytit plíseň. prostě boty a prádlo v sekáči ne-e.

Ja vyperu i botasky.Pradlo tam nakupuji taky,hlavne dcera a jake luxusni kousky.A co hlavne u podprsenky se sekace me nevylezaji kostice jako u pradla koupeneho v normalnim obchode.stolt

erem, taky peru botasky. ale tam bych si nekoupila ani botasky, ani jakékoliv jiné boty. a už vůbec ne prádlo. jen ta představa, že ho měl bůh ví kdo před mnou na sobě a chce se mi blejt.

mně taky... Asi jsme Pavlo cimprlíny..   lol


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#43 23. 8. 2011 11:52

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

Nemám žádnou radost, dnes vůbec, viz skuhrací.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#44 23. 8. 2011 12:40

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

mám tohle od včerejška a vůbec nevím proč..  tillfreds


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#45 23. 8. 2011 12:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

co mᚠod včerejška va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#46 23. 8. 2011 13:16

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

tu bude tím vedrem, taky trpím usch ...

Není tady

 

#47 23. 8. 2011 13:18

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

Modroočka napsal(a):

Nemám žádnou radost, dnes vůbec, viz skuhrací.

aha, teď jsem si to tam přečetla, tak to je jiná grater ...

Není tady

 

#48 23. 8. 2011 13:43

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

PPavlaa napsal(a):

co mᚠod včerejška va

nějakou blbou náladu... každá kravina mi skoro rozbrečí...   tillfreds


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#49 23. 8. 2011 13:44

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

Tady je Na Radosti. smile
Skuhry jsou vedle.

 

#50 23. 8. 2011 14:01

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Co vám dnes udělalo radost - 18

majkafa napsal(a):

Tady je Na Radosti. smile
Skuhry jsou vedle.

promiň... příště tu budu vypisovat svůj sexuální kalendář, jako to dělᚠty..  big_smile


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů