Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 8. 2011 9:51

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Nevěrna příteli v 17ti - rozchod, návrat. Pomůžete? Chci jej zpátky!

Muzete pomoci Erice? Dala mi svoleni, ze muzu jeji prispevek, ktery nam zaslala do sekce ZEPTEJTE SE MUZU zverejnit i zde. Predpokladam, ze jako zeny - a matky nactiletych dcer muzete ji v jejich 17 letech pomoci vice, nez muz - co myslite? Erika bude Vase odpovedi zde sledovat, mozna Vam k tomu sama napise dale vice, dle potreby...

>>>>
Jméno: Erika
Email:
Sdělení: FORM: Zeptejte se muzu
Text: Dobrý den . Už předem děkuji za odpověd ,protože tím by jste mi velmi pomohli . Je mi sice teprv 17 ale nevím si už nějak rady . S mým přítelem jsem chodila rok a pul občas nějaké ty hádky , problémy znáte to .. ale milovali jsme se možná že z jeho strany až moc :') no a když to shrnu rozešli jsme se z toho duvodu že jsem ho podvedla .. ne jednou byla jsem hloupá nevěděla jsem co chci, nevěděla jsem jak užasného kluka jsem měla, dovolené, kuli mě začal podnikat a už přemýšlel na budoucnost,. v tomto ohledu je všímavý a rozumný . po rozchodu je to pár týdnu no asi měsíc . chvilku jsme se nestýkali ted se stýkáme.. koukáme na filmy povídáme a předevčírem jsme se spolu vyspali ..asi to není dobře ale já se bránila on jakoby naléhal ale radši si odo toho nic neslibuji .. atd po rozchodu jsme spolu byli i dva týdny na horách a já se ho pka zeptala proč tedy mě tam bral když mě nechce a on že si mysle že se vše zpraví .. ale asi tomu tak nebylo . Jenže já ho miluju už jsem si
uvědomila co jsem ztratila a rozhodně ho nechci nechat nějaký jiný .. to opravdu ne . Myslím si že mě furt miluje ale je až moc hrdý ..ostatně jako každý muž a dává najevo jak mu to je všechno už jedno ale vím že není . i od kamarádu atd:)toto je jen stručný popis situace . a moje otázka zní jak se mu ted ukázat v tom nejlepším světle a jak ho dostat zpátky .. jak sním mám komunikovat ? on ikdyž je kluk tak je citlivý ..ale to cco vím jistě že ho chci zpátky a začít snim znova . Líp co nejlíp . Prosím odpovězte nikdy jsem nebyla tak zoufalá a na dně . takového kluka už nepoznám ikdyž si říkáte že mi je teprv 17 a že nic nevím, není tomu tak ano nevím vše ale pravou lásku jsem potkala a nechci o ni přijít .chci začít znova ale sním . Děkuji Erika.


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#2 19. 8. 2011 10:25

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Nevěrna příteli v 17ti - rozchod, návrat. Pomůžete? Chci jej zpátky!

Eriko, je ti sedmnáct a napíšu přesně to, co nechceš slyšet. Poznáš... wink
Ale zase chápu, že chceš zpátky svýho kluka... no, nevím, kolik mu je... Hele, upřímně, v sedmnácti bych udělala něco jinýho, ale dneska sázím na upřímnost ve vztahu. Prostě mu řekni, že víš, že jsi ujela, že jsi prostě ještě mladá - ne, že by tě to omlouvalo, ale asi se to mělo stát, abys pochopila, jak skvělěj kluk je on. Stojíš o něj a chceš začít znova a líp. A jestli on je na tom stejně, tak fajn.
No a když nebude, tak si pobul do polštáře a jdi dál a uvidíš, že poznᚠjinýho pana božskýho. Jo, nikomu to neříkej, ale - všichni chlapi jsou citlivý. wink A to nás na nich dojímá, když nám dovolej kouknout pod tu jejich slupku... že ten chlap s velkým "CH" je vlastně citlivej kluk. smile

Není tady

 

#3 19. 8. 2011 12:24

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: Nevěrna příteli v 17ti - rozchod, návrat. Pomůžete? Chci jej zpátky!

A odpoved meho kolegy Jirky mas uz rovnez, Eriko, v ZEPTEJTE SE MUZU...


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#4 19. 8. 2011 14:23

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Nevěrna příteli v 17ti - rozchod, návrat. Pomůžete? Chci jej zpátky!

Napíšu jeden příběh z pozice matky svého syna. (15)
čtyři měsíce chodil s holčinou, byli spolu skoro 24 hodin denně. Holčina si chtěla dát pauzu na týden, s tím, že kluk (můj syn) jí nechce pouštět nikde samotnou. (druhý den jsem jí potkala v objetí jiného kluka- prý kluk s kterým se před tím rozešla)
Můj syn doma plakal (bylo mi ho neskutečně líto) a říkal, že poprvé někoho tak miloval, a že mu je tak moc špatně od srdíčka. Napsal jí i dopis,který ,že jí dává svobodu, že jí miluje a chce být sní.
Po 14 dnech holčina už kluka nemá, můj syn s holkou kamarádí společně s bandou.
říkal, že jí miluje, že by chtěl být s ní, ale bojí se, že by ho opět zklamala.
A mmch, ano kluci jsou citliví.
A jak bych Ti odpověděla? čím víc mu budeš říkat, jak ho miluješ, tím víc ho od sebe budeš oddalovat. Já bych to zkusila přes kamarádství. A časem se uvidí.

Upravil(a) dusička (19. 8. 2011 14:26)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#5 19. 8. 2011 21:10

Kydippé
♥------
Registrovaný: 29. 7. 2011
Příspěvky: 1

Re: Nevěrna příteli v 17ti - rozchod, návrat. Pomůžete? Chci jej zpátky!

Zoufalá Erika čeká na radu- tady je: přesně jak píše javena -Škoda, že nevíme, kolik klukovi je... Ale sdílím s javenou podobný názor --netrap se a klukovi řekni, co cítíš. I když se jedná o city, myslím, že neuškodí, když budeš trochu věcná... Jak víme, pánové radši loví, a tak když mu "vyzvoníme", jak moc ho milujeme, už nemají důvod, proč by dobývali.
Neuškodí trochu si nasypat popel na hlavu (nevěra byla špatná, cítím se hrozně) a určitě neuškodí zdůvodnit to nezralostí (což je jistě pravda) - ta by mohla být polehčující okolností -a že ale k něčemu dobré to bylo -uvědomila sis, že bez něj nemůžeš být -a že on je tím pravým... A že tím  seš si jistá, i přes svou nezralost -že kluka podobných kvalit sotva potkáš.... vyhnula bych se citovým výlevům, jak moc ho miluješ... Na to je dost času... A že víš, že k tobě ztratil důvěru , a že nebude lehké si ji znovu získat -a že si na to počkáš... Snažila bych se být v jeho blízkosti - začít jako přítel - pokud on dá znamení se fyzicky sblížit -je to jasné. Dej tomu čas - a uvidíš. Jak se říká v jednom přísloví : Trpělivost růže přináší. Přeji hodně štěstí.

Není tady

 

#6 1. 9. 2011 20:37

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Nevěrna příteli v 17ti - rozchod, návrat. Pomůžete? Chci jej zpátky!

Aby mohl člověk žít oprávněně a zaslouženě s někým jiným, měl by umět vydržet sám se sebou.
Erika se chovala jako praštěná stíhačka, která neví, co chce...
Měla by si dát pauzu. Zastavit se, ztišit se, jít do sebe. Naučit se mít ráda sama sebe, naučit se, jak si sama sebe vážit. Je na dobré cestě - už ví, že udělala vážnou chybu. Už ví, že když člověk opravdu něco (někoho) chce, tak nemá blbnout...  To je dobrý začátek. stolt

Není tady

 

#7 6. 9. 2011 16:43

majkafa
Host

Re: Nevěrna příteli v 17ti - rozchod, návrat. Pomůžete? Chci jej zpátky!

Vachu napsal(a):

Aby mohl člověk žít oprávněně a zaslouženě s někým jiným, měl by umět vydržet sám se sebou.
Erika se chovala jako praštěná stíhačka, která neví, co chce...
Měla by si dát pauzu. Zastavit se, ztišit se, jít do sebe. Naučit se mít ráda sama sebe, naučit se, jak si sama sebe vážit. Je na dobré cestě - už ví, že udělala vážnou chybu. Už ví, že když člověk opravdu něco (někoho) chce, tak nemá blbnout...  To je dobrý začátek. stolt

Oprávněně? Zaslouženě? Hm. vava To podle mého názoru není vztah, když někdo žije s někým jiným ZASLOUŽENĚ. Jaká medaile se za tyto zásluhy uděluje? va

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů