Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 15. 8. 2011 12:23

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 4

ViktorkaM napsal(a):

Jo, ramena dela vetsinou jenom kdyz je tam on. Oni jsou spolu jakysi tandem, tym, ktery kdyz ja neco pozaduju, stoji proti mne... kdyz je sama, tak se s ni da docela vyjit...

Ok ,takze je jasne ze tomu jejimu borcovi potrebujes nastavit hranice.A kdyz ne bude se do Vas porad montovat,to je snad jasny.


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#102 15. 8. 2011 12:27

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 4

ViktorkaM napsal(a):

Tak mne spolecne ukecali aj na psa,... ja takoveho "slona" nechtela... vedela jsem,  ze pece o nej ju nebude bavit, a on prosil za nu... a ted ani nezivi (psa, jak oba slibovali), ani se dvakrat moc nestara...

Tomuhle ja rikam Viki dusledek sveho cinu. Nevyslysela jsi podle mne zcela jasne sama sebe (pises ze jsi to vedela) a sla jsi proti sobe jen proto ze jsi se nechala ukecat.


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#103 15. 8. 2011 12:38

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Chat o čemkoli 4

lupina montana napsal(a):

A jo -koukám, že jsem se přehlídla a tys ji fakt chtěla fackovat...nojo, ale to pak není divu. Nejsou malí, aby dostávali na pr.el, Viki smile

Mi můj táta vždycky říkal, že pár facek mi může dát i když mi bude 30-cet.  A protože se dcera Viktorky chovala jak malý "spratek" (s prominutím), tak si taky zasloužila pár facek.

Není tady

 

#104 15. 8. 2011 12:40

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Chat o čemkoli 4

helena napsal(a):

Jenze vis jak to bylo spravne? Nemel se mezi nas michat, my jsme si totiz resily vztahy mezi sebou
Tak ještě jednou - on ji bránil! A je úplně fuk, kdo ji chtěl uhodit.

Ale co jí bránil....jestliže se matka s dcerou hádala, tak on se do toho vůbec neměl co plést. Ty dvě si řešily své vztahy, tak si to taky měly vyřešit samy.

Není tady

 

#105 15. 8. 2011 12:46

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

Ano, Kuratko, tak nejak...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#106 15. 8. 2011 12:49

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

Arcanum napsal(a):

ViktorkaM napsal(a):

Tak mne spolecne ukecali aj na psa,... ja takoveho "slona" nechtela...  vedela jsem, ze pece o nej ju nebude bavit, a on prosil za nu... a ted ani nezivi (psa, jak oba slibovali), ani se dvakrat moc nestara...

Tomuhle ja rikam Viki dusledek sveho cinu. Nevyslysela jsi podle mne zcela jasne sama sebe (pises ze jsi to vedela) a sla jsi proti sobe jen proto ze jsi se nechala ukecat.

Slibovali. Nedodrzeli... ze je chyba, ze jsem uverila? Ano. Podruhe bych neuverila. Jenze pes uz je u nas a ja ju miluju. Aj vlcicu, aj dceru...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#107 15. 8. 2011 12:54

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 4

A Kuratko,Viki jste schopne pochopit ze on si dovoli presne to co si myslel ze si muze dovolit.
Zrejme v nem Viki vyvolavas pocit ze si to mohl dovolit. No a aby jsi ho vyvedla z mylneho pocitu (zkouska kam az muze zajit a kam uz ne) ,potrebujes mu to dat poznat. 
Takze slova -nemel se do nas michat lze pretvorit na slova urcene jemu -to znamena -poslys kluku ,nemichej se do nas. big_smilewink


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#108 15. 8. 2011 12:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Chat o čemkoli 4

Mi můj táta vždycky říkal, že pár facek mi může dát i když mi bude 30-cet.
To mě taky... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png a poslední jsem dostala v patnácti a dodneška přesně vím za co.
Ale co jí bránil....jestliže se matka s dcerou hádala, tak on se do toho vůbec neměl co plést.
Já u toho nebyla... ale myslím, že se "začal plést" až v momentě, kdy Viktorka napřáhla ruku. Mi to přijde jako naprosto normální reakce chlapa, jehož partnerce se někdo chystá ublížit.
Buď si má Viktorka vztah s dcerou řešit mezi čtyřma očima, nebo se nedivit. Ale ona si neřeší JENOM vztah s dcerou, ale s oběma, víš. A nemá holka vyřešeno, nemá... to by na ni kluk nevystartoval znova, nevrazili by jí psa, neměli by u ní oba mamahotel...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#109 15. 8. 2011 12:57

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 4

ViktorkaM napsal(a):

Arcanum napsal(a):

ViktorkaM napsal(a):

Tak mne spolecne ukecali aj na psa,... ja takoveho "slona" nechtela...  vedela jsem, ze pece o nej ju nebude bavit, a on prosil za nu... a ted ani nezivi (psa, jak oba slibovali), ani se dvakrat moc nestara...

Tomuhle ja rikam Viki dusledek sveho cinu. Nevyslysela jsi podle mne zcela jasne sama sebe (pises ze jsi to vedela) a sla jsi proti sobe jen proto ze jsi se nechala ukecat.

Slibovali. Nedodrzeli... ze je chyba, ze jsem uverila? Ano. Podruhe bych neuverila. Jenze pes uz je u nas a ja ju miluju. Aj vlcicu, aj dceru...

Vyborne smile ,takze si vlastne nestezujes. Budes psa krmit a starat se o nej od A do Z protoze jsi to takhle chtela(vedela jsi to uz predem ze to bude na Tobe,protoze dcera se nepostara a ocekavat neco za takovych okolnosti (Tve -vedela) je preci blaznovstvim) big_smile


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#110 15. 8. 2011 14:16

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Chat o čemkoli 4

Jak mᚠvelký byt? Nelze nějak vyčlenit místnosti? Víš, třeba by si mohli dát do ložnice malou televizi a koukat se tam sami, nebo vyřeš kuchyň. Až uvaříš, že si potom budou vařit oni. Já jsem to viděla u kamarádky v 1+1 a docela to přechodně fungovalo. Jenom mladí se v noci stále přehrabovali v lednici, kde ona spala. Dopadlo to celkem špatně. Odstěhovali se k jeho rodičům, kde to absolutně nefungovalo, holka byla vystrčena dom, on si našel jinou a ona se otrávila plynem. Hodně smutné.

Není tady

 

#111 15. 8. 2011 14:46

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

Mame velky krasny byt, ale bohuzel jejich pokojik je pruchodak... spijou treba do obeda a ohukujou mne, kdyz tudy chodim do kuchyne (taky by mi to vadilo), v tom predchozim byte jsme to meli obracene, ja s partnerem jsme vegetovali v "pruchodaku", takze jsem zavella, ze si to vystridame... nejdriv frflala, ze chce ten vetsi pokoj (co mam ja), optimalni to neni, ale nedostatek mista taky ne. V kuchyni muzeme varit aj zaraz, to problem neni, spis s tim, ze si nosej "svoje" jidlo, na ktere ja bez jejich dovoleni sahnout nesmim, ale oni ze "spolecneho" berou neomezene, aniz by na nej nejak prispivali, stejne tak hygiena, peru pro vsechny, pac velka pracka... proste je to silne nedoreseny a zaclo mi to lezt na nervy... dumbom


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#112 15. 8. 2011 14:58

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Chat o čemkoli 4

ViktorkaM napsal(a):

Mame velky krasny byt, ale bohuzel jejich pokojik je pruchodak... spijou treba do obeda a ohukujou mne, kdyz tudy chodim do kuchyne (taky by mi to vadilo), v tom predchozim byte jsme to meli obracene, ja s partnerem jsme vegetovali v "pruchodaku", takze jsem zavella, ze si to vystridame... nejdriv frflala, ze chce ten vetsi pokoj (co mam ja), optimalni to neni, ale nedostatek mista taky ne. V kuchyni muzeme varit aj zaraz, to problem neni, spis s tim, ze si nosej "svoje" jidlo, na ktere ja bez jejich dovoleni sahnout nesmim, ale oni ze "spolecneho" berou neomezene, aniz by na nej nejak prispivali, stejne tak hygiena, peru pro vsechny, pac velka pracka... proste je to silne nedoreseny a zaclo mi to lezt na nervy... dumbom

Viki, a nešlo by udělat kychyň z toho jejich průchoďáku a z kuchyně udělat jejich pokoj?
Mohli by si pak dokonce u sebe vařit svoje jídlo.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#113 15. 8. 2011 15:06

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Chat o čemkoli 4

Viktorko, mě by nenapadlo jako dceru "ohukovat" vlastní matku, která chodí ve svém vlastním bytě přes pokoj, kde spíme s přítelem va To jako mᚠsedět jako pěna ve svém pokoji až do odpoledne a milostivě čekat, až se mladí vyhajají va ?!?

Já chápu, že chceš mladým vyjít vstříc, ale jak se říká - vocamcaď až pocamcaď. To, že je tam nechávᚠbivakovat není Tvoje povinnost, je to jen Tvoje dobrá vůle - ostatně rodiče mladého je ve svém domě nechtějí a mladí to museli se skřípotem zubů akceptovat - tak bych jim připomněla, že můj byt je ještě pořád můj byt a oba dva se podle toho musejí chovat stolt

Jestli Ti připadá situace silně nedořešená, budeš ji holt muset dořešit Ty sama, nikdo jiný to za Tebe neudělá a budeš si muset ujasnit, kam až jsi ochotna ustoupit a přes co už vlak nepojede wink


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#114 15. 8. 2011 15:08

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

No to prave nejde, pac ta kuchyn je takova nudle, na koncu je sprchovy kout s WC, po obou stranach jsou zabudovane linky, u dveri ven (chodba chybi, vstupuje se rovnou do kuchyne) je botnik a vesak..., to vis, pavlacak...
Jinak se to tady resit neda, jedine to, kdo ktery pokoj bude obyvat (jsou dva), dohromady 106m2, takze fakt velkej, a to ja se teda utiskovat v tom mensim nehodlam. Oni byli doted studenti, vecne v trapu..., ted se to vyhrocuje, ze jsou prazdniny...

My stejne, az se manzel vrati, pujdeme bydlet do nejake chaticky nebo domku nekam k lesu, ale zatim to holt musime vydrzet tady...

A delat si ze zivota navzajem peklo nemusime...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#115 15. 8. 2011 20:28

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Chat o čemkoli 4

Kuřátko napsal(a):

lupina montana napsal(a):

A jo -koukám, že jsem se přehlídla a tys ji fakt chtěla fackovat...nojo, ale to pak není divu. Nejsou malí, aby dostávali na pr.el, Viki smile

Mi můj táta vždycky říkal, že pár facek mi může dát i když mi bude 30-cet.  A protože se dcera Viktorky chovala jak malý "spratek" (s prominutím), tak si taky zasloužila pár facek.

No jasněě...a co kdyby náhodou říkal, že ti může dát pár facek i když ti bude padesát? lol
Já jsem prostě dospělý děti brala jako dospělý a respekt musím nejen vyžadovat, ale taky poskytovat....jak to chceš dělat jednostranně? va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#116 15. 8. 2011 20:37

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Chat o čemkoli 4

Viki, jedno řešení by byl solidní, bytelnej paravan tak, aby vznikla jakási průchozí chodba - co říkáš? Když už tam teda strašej.
Mmch, zkus jednu věc: až zase budou ohukovat, nic neříkej; jen se na ně zadívej a přitom si mysli: nechcete náhodou po papulce, milánkové?
Důležitý na tom je, že to neřekneš, ale jen si to myslíš...a pozoruj reakci cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#117 15. 8. 2011 20:42

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 4

To je dobrý nápad, co psala lupi.
Jestli jsou ty pokoje tak velké, jak píšeš, viktorko, že celý byt má 106 metrů.
My měli v bytě průchozí dětský pokoj do ložnice. A kluka a holku. Pokoj měl 30 metrů čtverečních. Vymyslela jsem přehrazení nábytkem, dokonce až tak, že každé dítě mělo své oddělené soukromí a i přechod do ložnice byl oddělený, vůbec jsme se neviděli, když jsme šli do ložnice. Ale ten pokoj měl 3 okna. Ale vždy se to nějak dá vymyslet

 

#118 15. 8. 2011 20:54

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Chat o čemkoli 4

majkafo, já mám taky pokoj 30 m2 stolt a když přijdu někam mimo domov, tak se mi všechny místnosti zdají stísněné a mrňavé, že by člověk pomalu propadl klaustrofobii big_smile

Je ale pravdou, že než jsem před dávnými lety dostala svůj vlastní byt, bydlela jsem s dětmi u matky a tam to byl zase opačný extrém - v pokoji o 15 m2 jsme žili tři, namačkaní jak sardinky stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#119 15. 8. 2011 22:22

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

Verte mi, ze tady nejde nic rozdelit tak, aby jeden (nebo dva nove vytvorene), nebyl pruchozi: Zkuste si predstavit ctverec, ktery je rozdeleny na jednu a dve tretiny. Do te jedne se vchazi, je to kuchyn, na jejimz vzdalenem konci je koupelna + Wc. Tudy je vchod dovnitr, a hned v pravouhlem rohu je vchod do dalsich prostoru (zbylych 2/3), ktere jsou opet rozdeleny na jednu a dve tretiny. Ta prvni jedna tretina je pruchodak mladochu, druhe dve tretiny jsou ZA NIM "muj radoby obyvak" /je to obyvak, loznice plus ma pracovna - tady siju, ziju i maluju = stojan/ ... I kdyz bych to rozdelila paravanem, nabytkem, zdi, cimkoliv, tak nove vzniknuty prostor by byl zas jen "pruchozi"...

No a k tem "malometraznim bytum a "pokojicenkum" - v tom jsem se mydlila cely zivot. Prvni vlastni 2+kk mel jen 27m2, otres, pak dalsi sice 3 pokojak, ale 54m2... a tak dale, proste sardinky se ve sve krabicce proti tomu vznaseji ve vakuu...

Ted si uzivam "obrovskych prostor, kde se da dychat, a nehodlam je "prepazkovat" jenom proto, ze nejaky mladata chtej nerusene promarnit svuj zivutek zavreni v soukromi "za zdi"...

Jo, a jeste neco: Kdyz ja tam kolem nich spicich v pet rano kracim do kuchyne pro svoji nezbytnou kavu, nedycham, slapu pouze na polstarky a vztekam se, ze jsem se jeste nenacila letat...
Nejsem asik slyset... jenomze ten "blbej pes" vstane, zatrepe se (= cely byt rezonuje), odfrkne a louda se za mnou do kuchyne, pac chce najest, napit a pomazlit..., vycurat taky, ale tomu jsem se uz naucila odolat a tak ji vysvetlim, ze curat pujde az za pul dne s panickou...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#120 15. 8. 2011 23:04

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: Chat o čemkoli 4

lupina montana napsal(a):

A jo -koukám, že jsem se přehlídla a tys ji fakt chtěla fackovat...nojo, ale to pak není divu. Nejsou malí, aby dostávali na pr.el, Viki smile
Nastavit pravidla můžeš koneckonců i písemně, pokud ti vidina rozhovoru dělá takový trouma, ne? Napíšeš to na A4 na lednici a je smile

Jo a hlavně nastavit hranice bys měla především sama sobě, tzn. sednout si sama se sebou a probrat si co je nechᚠdělat a co už ne. No a za ty hranice pak už nejít, jsou to Tvoje hranice wink


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#121 15. 8. 2011 23:28

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Chat o čemkoli 4

Viktorko, to SJ smějí týrat zvířátka ?  lolvissla


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#122 15. 8. 2011 23:51

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Chat o čemkoli 4

Když byly naše děti malé, taky mi natahaly domů kočky, křečky, morčata, bílé myši, pískomila a já nevím, co všechno. Zůstaly mi jen tři kočky a další přírůstky už jsem si zatrhla jednou pro vždy: oznámila jsem dětem, že teď už jsou dospělé, začaly vydělávat a ten, kdo mi sem přinese další kočku se zavazuje k tomu, že bude ze své vlastní kapsy hradit její veterinární péči (kastrace, očkování, odčervování, odblešování). Nu ... a debaty o dalším koátku jako náhradě za dvě zesnulé kočky skončily, jako když utne ... vissla

Viktorko, to se nesmíš nechat a nastavit si striktní pravidla ... stolt A já bych na Tvém místě nenechala holku hajat, když si přitáhla domů psa a vyhnala bych ji nesmlouvavě toho psa venčit 2x denně, poprvé třeba v pět ráno. Když toho psa nechcete venčit ani jedna a pes - ještě ke všemu velké plemeno - musí čekat na vyvenčení půl dne, tak jste si ho neměly pořizovat vůbec hmm


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#123 16. 8. 2011 5:55

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

Kiara napsal(a):

... a ten, kdo mi sem přinese další kočku se zavazuje k tomu, že bude ze své vlastní kapsy hradit její veterinární péči (kastrace, očkování, odčervování, odblešování). ...Viktorko, to se nesmíš nechat a nastavit si striktní pravidla ... stolt A já bych na Tvém místě nenechala holku hajat, když si přitáhla domů psa a vyhnala bych ji nesmlouvavě toho psa venčit 2x denně, poprvé třeba v pět ráno....

Ano. Uz jsem to psala... Taky se svatosvate zavazovali, a taky ze zacatku plnili, vsak vite, jak to chodi, tyden, mesic, ctvrt roku, pak se jelo za tatinkem a tam se pes sebou brat nemuze, pac je tam kocka..., tu se nechtelo, tam se nemohlo, vsak mama to zaridi... samo ze zaridila. To puldenni cekani jsem prehnala, a ona (vlcice) nejak zvlast nestepuje za dvermi, ze jako uz musi...
No, a prave treba o tom "nenechani hajat" mluvim. Zkusim "nenechat hajat", vidim krivou hubu. Zkusim pritvrdit, vidim aj krivou hubu mladeho, ze mu budim jeho princeznicku a at ju necham, ze bude pak cely den protivna....
Tak? Jeste porad si myslite, ze nemam pravo se rozcilovat a touzit po tom, aby uz byla z domu?

Ale uklidnim vas. Napisu zasady, nalepim na lednicu a budu vyzadovat striktkni dodrzovani. Kdyz to nepujde, poridim igelitku a novy zamek. A pes pujde s nou, pac k tomu se zavazala. Bude mi za ni (psem) smutno, ale neda se nic delat, "zasady" musim dodrzovat aj ja, no
ni?

Upravil(a) ViktorkaM (16. 8. 2011 5:58)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#124 16. 8. 2011 5:56

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

kapitulation ups, dvakrat po sobe?

Upravil(a) ViktorkaM (16. 8. 2011 5:57)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#125 16. 8. 2011 6:00

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Chat o čemkoli 4

ViktorkaM napsal(a):

Kiara napsal(a):

... a ten, kdo mi sem přinese další kočku se zavazuje k tomu, že bude ze své vlastní kapsy hradit její veterinární péči (kastrace, očkování, odčervování, odblešování). ...Viktorko, to se nesmíš nechat a nastavit si striktní pravidla ... stolt A já bych na Tvém místě nenechala holku hajat, když si přitáhla domů psa a vyhnala bych ji nesmlouvavě toho psa venčit 2x denně, poprvé třeba v pět ráno....

Ano. Uz jsem to psala... Taky se svatosvate zavazovali, a taky ze zacatku plnili, vsak vite, jak to chodi, tyden, mesic, ctvrt roku, pak se jelo za tatinkem a tam se pes sebou brat nemuze, pac je tam kocka..., tu se nechtelo, tam se nemohlo, vsak mama to zaridi... samo ze zaridila. To puldenni cekani jsem prehnala, a ona (vlcice) nejak zvlast nestepuje za dvermi, ze jako uz musi...
No, a prave treba o tom "nenechani hajat" mluvim. Zkusim "nenechat hajat", vidim krivou hubu. Zkusim pritvrdit, vidim aj krivou hubu mladeho, ze mu budim jeho princeznicku a at ju necham, ze bude pak cely den protivna....
Tak? Jeste porad si myslite, ze nemam pravo se rozcilovat a touzit po tom, aby uz byla z domu?

Ale uklidnim vas. Napisu zasady, nalepim na lednicu a budu vyzadovat striktkni dodrzovani. Kdyz to nepujde, poridim igelitku a novy zamek. A pes pujde s nou, pac k tomu se zavazala. Bude mi za ni (psem) smutno, ale neda se nic delat, "zasady" musim dodrzovat aj ja, no
ni?

tummenupp , zásady napiš velkým písmem, aby náhodu je dotyční nepřehlédli a možná by stálo za to je přilepit na více míst - zrcadlo v koupelně wink .

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů