Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 12. 8. 2011 14:26

Julietta
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2011
Příspěvky: 7

Re: Chat o čemkoli 4

Arcanum napsal(a):

Julietta napsal(a):

Nahazuji téma : poflakování ve volném čase big_smile tongue

Ahoj zebro lol,jak Ti dupou kralici?

big_smile big_smile No, králici nedupou. Ti moji buď letí, nebo běží. A rozdíl mezi běžícím králíkem a letícím je ten, že letící králík má ještě na zádech orla...va big_smile


Co uděláš, když zákonem chráněné zvíře žere zákonem chráněnou rostlinu? big_smile

Není tady

 

#27 12. 8. 2011 15:57

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Chat o čemkoli 4

Poflakuju se podobně jako Majkafa. Miluju víkendy, kdy nic nemusím, ale spoustu činností chci.

Není tady

 

#28 12. 8. 2011 16:42

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

majkafa napsal(a):

...Psala jsem "můj" ženáč a ne "můj ženáč". V tom je zcela zásadní rozdíl big_smile

skurt To teda jo. To je primo KARDINALNI rozdil! dumbom Mozna by bylo trefnejsi napsat "mnou odloudeny zenac"..., aby bylo vsem jasno, tak jak si obvykle prejes... styrka


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#29 12. 8. 2011 17:06

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 4

big_smile Jo, jo, 5 měsíců na mě loudil, než jsem svolila k prvnímu setkání. big_smile Zrovna dnes jsme se o tom bavili, jak dlouho jsem byla neoblomná. big_smile

 

#30 12. 8. 2011 17:14

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

No a?!? dumbom Myslis, ze kdyby me "muj kriminalnik" svadel ke kradezi pet mesicu, a ja PAK neodolala, ze bych to mela prezentovat jako svoji PREDNOST? va


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#31 12. 8. 2011 17:15

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

Ó, jak ciste a hrde jsem mohla napsat "muj kriminalnik"... rodna


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#32 12. 8. 2011 17:47

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 4

ViktorkaM napsal(a):

Ó, jak ciste a hrde jsem mohla napsat "muj kriminalnik"... rodna

lol

 

#33 12. 8. 2011 18:20

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

Ano, to ti je podobny... ale mne to jaksi "nemrzi", ac kdysi davno by mozna mrzelo... reta


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#34 12. 8. 2011 18:23

majkafa
Host

Re: Chat o čemkoli 4

Rozesmálo mě to tvé -čistě a hrdě. lol

 

#35 12. 8. 2011 20:27

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: Chat o čemkoli 4

majkafa napsal(a):

big_smile Jo, jo, 5 měsíců na mě loudil, než jsem svolila k prvnímu setkání. big_smile Zrovna dnes jsme se o tom bavili, jak dlouho jsem byla neoblomná. big_smile

Až Tě, neoblomnou a tvrdou Majkafu, nakonec přeci jen zlomil, amen lol


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#36 12. 8. 2011 21:17

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

majkafa napsal(a):

Rozesmálo mě to tvé -čistě a hrdě. lol

Doufam, ze te to nekdy "rozplace"... rodna gloria
Ptz. te mam vpodstate rada... rodna


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#37 13. 8. 2011 21:37

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 514

Re: Chat o čemkoli 4

giorgino napsal(a):

...na Babinetu končím. Tak se všichni mějte. Pro mě nyní jde život jiným směrem, je třeba přejít od teorie k praxi, dát si dopořádku zdraví, pracovat a tak. A potkávat lidi spíše v realitě. Odeslal jsem již i SZ s rozloučením a některé poslední příspěvky smazal-jiná diskuze, takže se již sem vracet nebudu.

dušička napsal(a):

Nečetla jsem Giorgine už tohle někdy od Tebe?

Ahoj, dušičko,

jj, to jsem už napsal třikrát. Víš, vždycky si řeknu - Jirko, neztrácej čas ve virtuálnu, ale jak poté plyně čas /u mě několik dnů/, pejsek si to stejně rozmyslí a vrátí se... Pokud si dobře pamatuji desatero přikázání, nikde se tam nepíše - Odejdeš-li z Babinetu, nevrátíš se. A tak jsem tu opět a s čistým svědomím. Někde jsem tu již psal, že toto fórum je pro mě asi nejlepší, na kterém jsem kdy byl. Jenže občas je to takové, že si moje hlavička usmyslí, že virtuálno je ztráta času a na jakési té pomyslné váze se přehoupne rameno a co myšlenka, to tunové závaží. No, pokusím se, aby to po čtvrté bylo oukej. smile

Upravil(a) giorgino (13. 8. 2011 21:44)

Není tady

 

#38 13. 8. 2011 21:45

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

Juro neblbni, sak jsme tu fajn parta, no ni? pussa
Ja dnes kukala na ten potentovanej mesic, co prej je zas v ouplnku... no potes!!! dumbom asik JE!
Ja dnes "inteligentne" vypoklonkovala POSLEDNI DCERU z domova...
To uz fuckt neslo, co si dovolovala...
A zas to obrecim, ze jsem to neumela udelat moudreji grater grater grater


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#39 13. 8. 2011 22:14

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: Chat o čemkoli 4

Viktorko, ber to tak, žes to udělala nejlíp, jak jsi uměla. pussa


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#40 13. 8. 2011 22:23

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

Ale je fakt, ze ten pohled na oblohu s mesicem v uplnku je nadhernej!!! godlike gloria Vecer, kdyz zapadalo slunce, jsem tam videla spoustu zlata = navrchu byli krasne bili (bílí) beranci, a pod nima "to zlato"... vsude. Vpravo i vlevo...
Premyslela jsem o tom, ze se me dcery opet setkaly na grilovani u te nejstarsi, u ktere ta moznost je, zamyslela jsem se nad tim, proc ME nezvaly (asi vim proc, no... grater rodna kapitulation grater ...)..., a mela RADOST z toho, jak se k sobe "maj", a jak jsem je dobre vychovala a "postavila do zivutku"...
A pak, az se ta ma krasna "nadherna" nejmladsi vratila, s krivou hubou (nevim proc, zatim) a sprdla me, ze jsem uvarila vsecku kukuricu, kterou ona se svym radoby partnerem nakradli kdesi v poli, a nebyla zrala (ta kukurice)... tak jsem ji jemne naznacila, "ze muze odkracet"...
Ze by negativni vlyv uplnku?
NE!
Ja na to myslela uz davno, jenom se to DNES jaksik "VYHROTILO"... skurt


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#41 13. 8. 2011 22:25

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

Xsara napsal(a):

Viktorko, ber to tak, žes to udělala nejlíp, jak jsi uměla. pussa

JA VIM a beru ... uaaaa!!! grater


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#42 14. 8. 2011 6:40

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Chat o čemkoli 4

A co si s tou nezralou kukuřicí vlastně dělala?

Není tady

 

#43 14. 8. 2011 7:03

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

No uvarila jsem ju... Ona myslela, ze to dozraje, dojde, jako treba banany, kdyz vemes trochu zeleny, tak dojdou, ... ale pochybuju, ze tak dojde aj kukurica, ta spis zacne usychat, si myslim... lezlo mi to na nervy, jak to na lince stalo v te mise, a taky jsem mela na nu chut... no tak davaj, capla jsem to a uvarila vsecko zaraz...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#44 14. 8. 2011 12:58

Julietta
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2011
Příspěvky: 7

Re: Chat o čemkoli 4

Jé je. Taky jsme byli na kukuřici v poli. Byla taky trošku nezralá, ale nemůžu si stěžovat. Moc mňam mňam tongue
A s tou dcerou, to mě mrzí...To bude dobrý stolt


Co uděláš, když zákonem chráněné zvíře žere zákonem chráněnou rostlinu? big_smile

Není tady

 

#45 14. 8. 2011 13:34

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

Nebude!... Chci na TOM trvat, na tom, aby odesla, pac mi uz fakt LEZE NA NERVY dumbom
Mamahotel ji nevoni, tak at JDE!. Je mi fuk, jak si ONA predstavuje moji "peci" o ni dle zakona, kdy JA MUSIM, ... je mi dokonce aj jedno, "jak si to predstavuje NAS ZAKON", ja proste citim (TED kdyz se ji nelibi, co JA RIKAM A VYZADUJU), tak at "jde, s holym zadkem" - ja ji nic nedam /myslim, ze poklady (a podklady k jejich nalezeni, ktere muze v zivote objevit, jsem ji + jejim sestram=svym detem..., dala), a jak jich vyuziji, zalezi pouze na nich, zabenkach.../ ... grater grater grater hjarta

Upravil(a) ViktorkaM (14. 8. 2011 13:36)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#46 14. 8. 2011 13:41

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Chat o čemkoli 4

At uz proste jde... prisel CAS..., v dobrem i ve zlem..., a ze ja neumim "inteligentne" poslat sve deti DO ZIVOTA... no a??? va Kazdej to nejak resime.... grater

Upravil(a) ViktorkaM (14. 8. 2011 13:44)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#47 14. 8. 2011 13:49

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 514

Re: Chat o čemkoli 4

ViktorkaM napsal(a):

Juro neblbni, sak jsme tu fajn parta, no ni? pussa
Ja dnes kukala na ten potentovanej mesic, co prej je zas v ouplnku... no potes!!! dumbom asik JE!
Ja dnes "inteligentne" vypoklonkovala POSLEDNI DCERU z domova...
To uz fuckt neslo, co si dovolovala...
A zas to obrecim, ze jsem to neumela udelat moudreji grater grater grater

Ahoj,

jj, je to tady dobrej babinec, klíďo můžeme jít někdy nakupovat. lol

Hádanka pro děvčata - kdo uhádne z jakého filmu je následující text, má u mě sluníčko.

Kluci jsou jen lháři, to se přece pozná.
Každý z nich jen přemýšlí,
jak si to s tebou roz-dávej pohodu,
musíš se usmívat. Kluci chtěj jen jedno,
hned se s tebou vys-pat se a lenošit,
tak to mě teda láká,
každej kluk chce do tebe jen strčit svýho ptá-ci
lítaj v oblacích, dole jezdí vozy,
kluci mají nejraději dvě pořádný kozy.
Bečí ovce bečí, pes si kouše kost,
kluky nikdo nevyléčí,
všichni chtěj a dost.

Že by ego?

Upravil(a) giorgino (14. 8. 2011 14:31)

Není tady

 

#48 14. 8. 2011 13:52

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 4

Viki,
a kolik je Tve nejmladsi dceri?


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#49 14. 8. 2011 14:02

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Chat o čemkoli 4

Julietta napsal(a):

Arcanum napsal(a):

Julietta napsal(a):

Nahazuji téma : poflakování ve volném čase big_smile tongue

Ahoj zebro lol,jak Ti dupou kralici?

big_smile big_smile No, králici nedupou. Ti moji buď letí, nebo běží. A rozdíl mezi běžícím králíkem a letícím je ten, že letící králík má ještě na zádech orla...va big_smile

lol Jo,to me hlava pobira ze ten letici ma na zadech orla. big_smile  A mas recht -bezici kralici nestaci dupat. stolt   lol


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#50 14. 8. 2011 16:20

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Chat o čemkoli 4

giorgino napsal(a):

No, pokusím se, aby to po čtvrté bylo oukej. smile

Tak tam příště napiš "pravděpodobně, však ono se uvidí" lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů