Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 10. 8. 2011 14:31

majkafa
Host

Re: sex s malým penisem ...

Je zajímavé sledovat, kdo a jak si mé psaní vysvětlil. Řekla bych, že si to hodně interpretujete podle svého a ne tak, jak jsem to napsala.

Konstatování autorky vlákna, cituji opět:
já orgasmus ani mít nemusím mně stačí že jsme spolu

je podle mě ukázkou nevyzrálosti. Ta holčina ještě neví, o čem mluví. Tak to může mít teď, když je zamilovaná. Ale zamilovanost navěky nevydrží a taky - žena se lety mění.

I nick Lillik napovídá mnohé. stolt Nic ve zlém, ale chápu, že někdo to tam zase uvidí. To je mé konstatování. Lillik je ještě hodně malá holčička, uvnitř určitě. stolt

Upravil(a) majkafa (10. 8. 2011 14:47)

 

#27 10. 8. 2011 14:38

majkafa
Host

Re: sex s malým penisem ...

Btw Selima, vieš rovnako dobre, ako ja, že na túto tému tu prebehlo za tie roky množstvo diskusí a vačšina diskutujúcich žien (a nielen tu na babi) sa zhodla, že s malým kašpárkem prostě velké divadlo neudělá, kdyby se rozkrájel. To je proste fakt.
Ale ako už som písala vo svojom prvom príspevku na tomto vlákne, sú iné sposoby, ako si vyhovie, ak obom partnerom vyhovujú.
Preto nevidím dovod, prečo mᚠpotrebu ma komentova. No, ale asi máš, asi si tam niečo svojho videla. Budiž ti přáno big_smile

 

#28 10. 8. 2011 14:43

Blossom
Host

Re: sex s malým penisem ...

majkafa napsal(a):

Je zajímavé sledovat, kdo a jak si mé psaní vysvětlil. Řekla bych, že si to hodně interpretujete podle svého a ne tak, jak jsem to napsala.

Konstatování autorky vlákna, cituji opět:
já orgasmus ani mít nemusím mně stačí že jsme spolu

je podle mě ukázkou nevyzrálosti. Ta holčina ještě neví, o čem mluví. Tak to může mít teď, když je zamilovaná. Ale zamilovanost navěky nevydrží a taky - žena se lety mění.

I nick Lillik napovídá mnohé. stolt Nic ve zlém, ale chápu, že někdo to tam zase uvidí. To je mé konstatování. Lillik je ještě hodně malá holčička, uvnitř určitě. stolt

Majkafo, podle mě hlavně Ty si to interpretuješ podle svého a taky podle sebe hodnotíš všechny ostatní.

Proč by uvedené konstatování autorky vlákna mělo být ukázkou nevyzrálosti?
Třeba to naopak může být ukázkou toho, že ona dobře ví, co chce, a co jsou její priority.... vissla

Mimochodem, mám kamarádku, která podle jejích slov nemá klasický orgasmus, ale přesto je velmi vášnivá a milování si užívá.
A vím i o dalších, které preferují nekoitální způsoby sexu. Takové mohou být velmi spokojené v sexu i s partnerem méně vybaveným.

A že ženy se lety mění, to mᚠpravdu, ale je hodně i takových, které léty ztrácí zájem o sex, a kterým to nic neříká, až je to otravuje. Stačí tady zabrousit na vlákna na tomhle fóru a najdeš takových dost.

Zkrátka, chci říct, že jestli je ten chlap fajn, a ta žena je buď méně na sex, a nebo ji uspokojí i jiné způsoby než klasika, tak spolu klidně můžou být šastní. Proč ne?
Jen proto, že Ty osobně bys majkafo s takovýmto partnerem spokojená nebyla? Lidé jsou různí...naštěstí. smile

 

#29 10. 8. 2011 14:46

majkafa
Host

Re: sex s malým penisem ...

Blossom, tak schválně, jestli autorka vlákna napíše, kolik je jí let. Tipuji, že ani ne 20.

 

#30 10. 8. 2011 14:49

majkafa
Host

Re: sex s malým penisem ...

Blossom napsal(a):

Majkafo, podle mě hlavně Ty si to interpretuješ podle svého a taky podle sebe hodnotíš všechny ostatní.

Proč by uvedené konstatování autorky vlákna mělo být ukázkou nevyzrálosti?
Třeba to naopak může být ukázkou toho, že ona dobře ví, co chce, a co jsou její priority.... vissla

Mimochodem, mám kamarádku, která podle jejích slov nemá klasický orgasmus, ale přesto je velmi vášnivá a milování si užívá.
A vím i o dalších, které preferují nekoitální způsoby sexu. Takové mohou být velmi spokojené v sexu i s partnerem méně vybaveným.

A že ženy se lety mění, to mᚠpravdu, ale je hodně i takových, které léty ztrácí zájem o sex, a kterým to nic neříká, až je to otravuje. Stačí tady zabrousit na vlákna na tomhle fóru a najdeš takových dost.

Zkrátka, chci říct, že jestli je ten chlap fajn, a ta žena je buď méně na sex, a nebo ji uspokojí i jiné způsoby než klasika, tak spolu klidně můžou být šastní. Proč ne?
Jen proto, že Ty osobně bys majkafo s takovýmto partnerem spokojená nebyla? Lidé jsou různí...naštěstí. smile

Blossom, prosím, ukaž mi, kde přesně na tomto vlákně jsem já napsala, že Lillinka s tímto partnerem nemůže být šastná. Opravdu mě to zajímá.
Protože já jsem naopak již dvakrát zdůraznila, že s ním šastná být může. stolt

 

#31 10. 8. 2011 14:49

Blossom
Host

Re: sex s malým penisem ...

majkafa napsal(a):

Blossom, tak schválně, jestli autorka vlákna napíše, kolik je jí let. Tipuji, že ani ne 20.

I kdyby jí bylo pod dvacet, tak to ještě nemusí znamenat, že je mladá - a blbá. (Pardon  wink - nevyzrálá.)

 

#32 10. 8. 2011 14:52

majkafa
Host

Re: sex s malým penisem ...

Blossom napsal(a):

majkafa napsal(a):

Blossom, tak schválně, jestli autorka vlákna napíše, kolik je jí let. Tipuji, že ani ne 20.

I kdyby jí bylo pod dvacet, tak to ještě nemusí znamenat, že je mladá - a blbá. (Pardon  wink - nevyzrálá.)

Nu, tu blbou, jak jsi napsala, tam vidíš ty. Proč asi? Já ne. Pro mě je mezi blbá a nevyzrálá rozdíl. Proto píšu to, co mám na mysli, a to nevyzrálá. big_smile

Upravil(a) majkafa (10. 8. 2011 14:53)

 

#33 10. 8. 2011 14:56

Blossom
Host

Re: sex s malým penisem ...

majkafa napsal(a):

Blossom napsal(a):

Majkafo, podle mě hlavně Ty si to interpretuješ podle svého a taky podle sebe hodnotíš všechny ostatní.

Proč by uvedené konstatování autorky vlákna mělo být ukázkou nevyzrálosti?
Třeba to naopak může být ukázkou toho, že ona dobře ví, co chce, a co jsou její priority.... vissla

Mimochodem, mám kamarádku, která podle jejích slov nemá klasický orgasmus, ale přesto je velmi vášnivá a milování si užívá.
A vím i o dalších, které preferují nekoitální způsoby sexu. Takové mohou být velmi spokojené v sexu i s partnerem méně vybaveným.

A že ženy se lety mění, to mᚠpravdu, ale je hodně i takových, které léty ztrácí zájem o sex, a kterým to nic neříká, až je to otravuje. Stačí tady zabrousit na vlákna na tomhle fóru a najdeš takových dost.

Zkrátka, chci říct, že jestli je ten chlap fajn, a ta žena je buď méně na sex, a nebo ji uspokojí i jiné způsoby než klasika, tak spolu klidně můžou být šastní. Proč ne?
Jen proto, že Ty osobně bys majkafo s takovýmto partnerem spokojená nebyla? Lidé jsou různí...naštěstí. smile

Blossom, prosím, ukaž mi, kde přesně na tomto vlákně jsem já napsala, že Lillinka s tímto partnerem nemůže být šastná. Opravdu mě to zajímá.
Protože já jsem naopak již dvakrát zdůraznila, že s ním šastná být může. stolt

Říkᚠto dost jasně např. v těchto větách:
Ta holčina ještě neví, o čem mluví. Tak to může mít teď, když je zamilovaná. Ale zamilovanost navěky nevydrží a taky - žena se lety mění

a dále:
Ale konstatování - mně stačí, že jsme spolu, normální zdravé ženě a zdravému muži celý život obvykle nevydrží

a dále:
Kolik je ti let, prosím?
Tohle je konstatování nevyzrálé ženy, že orgazmus mít nemusí. Asi ještě nemᚠhodně zkušeností. Teď ti to stačit může, ale... Teď mᚠještě růžové brýle
.

Mimochodem - on je ten orgasmus povinný? va (Že majkafo píšeš, že je to konstatování nevyzrálé ženy, že orgasmus mít nemusí).
Já znám i takové ženy, a dostatečně  vyzrálé, které taky orgasmus mít nemusí - přinejmenším tedy že ho nemusí mít nutně vždy, při každém milování....

 

#34 10. 8. 2011 14:59

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: sex s malým penisem ...

Bloss  - ukaž mi ženu,která netouží po orgasmu


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#35 10. 8. 2011 15:01

Blossom
Host

Re: sex s malým penisem ...

majkafa napsal(a):

Blossom napsal(a):

majkafa napsal(a):

Blossom, tak schválně, jestli autorka vlákna napíše, kolik je jí let. Tipuji, že ani ne 20.

I kdyby jí bylo pod dvacet, tak to ještě nemusí znamenat, že je mladá - a blbá. (Pardon  wink - nevyzrálá.)

Nu, tu blbou, jak jsi napsala, tam vidíš ty. Proč asi? Já ne. Pro mě je mezi blbá a nevyzrálá rozdíl. Proto píšu to, co mám na mysli, a to nevyzrálá. big_smile

Ano, slovo blbá jsi skutečně nepoužila. Ale tón, jaký s ní mluvíš )tedy pardon -píšeš) je, jako bys mluvila k nějaké naivní, méněcenné, blbé.

Aspoň na mě to tak působí, a asi nejen na mě, ozvaly se tu v tomto duchu i další...

 

#36 10. 8. 2011 15:01

majkafa
Host

Re: sex s malým penisem ...

Blossom, nu, když v mém psaní chceš vidět, že je orgazmus povinný, tak si to tam viď.
Já si myslím, že povinný není. Některá žena ho prostě i možná nikdy nedosáhne. Jiná situace je zase, když žena ví, jaké je mít orgazmus a s růžovými brýlemi na očích říká, že ho "ani mít nemusí". Jo, teď ne. Ale jak ON VÍ, pane profesore, že po něm NIKDY v budoucnu nezatouží a nebude jí chybět, když ví, jaké to je? smile Možná ne. Ale možná taky ano. smile

 

#37 10. 8. 2011 15:04

majkafa
Host

Re: sex s malým penisem ...

dusička napsal(a):

Bloss  - ukaž mi ženu,která netouží po orgasmu

Pár jich možná je, ale proč by pak bylo tolik diskusí žen, které ho nepoznaly a touží po něm?
Je zajímavé, jak když majkafa něco napsala, se některé seběhnu jako "vosy na med", jen proto, že si dovolila lol a navíc, některé nesmysly, co majkafa vůbec nenapsala, si tam ony samy podsunuly. stolt

 

#38 10. 8. 2011 15:15

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: sex s malým penisem ...

že po něm NIKDY v budoucnu nezatouží a nebude jí chybět, když ví, jaké to je? smile Možná ne. Ale možná taky ano
Když už ted Lili o tom pochybuje a je zamilovaná,
Lili -podle čeho soudíš, že si nic necítila? Kolik si zažila před tímto mužem mužů? Nepřirovnᚠk nim současného přítele? Jiný muž s kterým si měla sex byl lepší v posteli než současný?
PS: Pokud ano, toužíš po přítelovi jen kvůli tomu, že je hodnej, rozumíš si s ním ve všem (kromě milování) ale není tam ta sexuální jiskra (protože kdyby byla, nebyl by žádný problém v sexu)
A nebo ještě druhá možnost - partner je zakomplexovanej, ale jestliže se nedokáže uvolnit a bude mít stále blog, orgasmus s ním nezažiješ.
Proč se chceš vyrovnat s tím, že milování s ním není ono? že na tom nestojí svět?
Já bych řekla, že hodně záleží na milování,aby bylo k oboustrannému uspokojení. (samozřejmě nejen na milování, ale ono je důležité)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#39 10. 8. 2011 15:15

Blossom
Host

Re: sex s malým penisem ...

dusička napsal(a):

Bloss  - ukaž mi ženu,která netouží po orgasmu

K čemu Ti bude, když Ti ukážu  na  pár mých kamarádek, které Ty neznáš?
A nebo Ti je mám jako vyjmenovat? Třeba ty, co to tady na Babinetu samy někde napsaly?

Ne, já na nikoho prstem ukazovat nebudu. Pokud Tě to zajímá, projdi si zdejší vlákna a najdeš si je sama.

Ale tvrdit, že všechny ženy touží po orgasmu a nebo že všichni muži s malým penisem jsou v sexu naprosto pro ženskou nepoužitelní, je podle mě blbost.

Myslím jen, že to mají v životě t잚í, ale že když budou hledat, tak k sobě fajn ženskou najdou.

A možná lépe, než nějaký průměrně či nadprůměrně vybavený sobecký hulvát, ten by tedy velmi nevyhovoval zas třeba mě. wink big_smile

Mimochodem, jednoho muže s malinkatým znám. Je to nᚠsoused.

Teď se asi šklebíte, jakže to vím. Je to kamarád a vrstevník mých dětí, jako caparti si hrávali a i koupali se společně v létě nahatí, tak to vím. Tehdy mě, přiznám se, překvapilo, jak malinký může taky takový pindík být.
Jak to dotyčný má dnes, když je mu přes 20, to pochopitelně nevím, ale předpokládám, že asi jaksi menší bude i teď.
A přitom to je tak hrozně milý a hodný fajn kluk. Dodnes s mými dětmi kamarádí. A pokud vím, už nějaké holky měl.
Jen mu přeju, a nenarazí na takové, které se mu vysmějou do očí a nebo rovnou po prvním sexu řeknou -  To teda promiň, ale s tebou bych žít teda nemohla. sad dumbom

Upravil(a) Blossom (10. 8. 2011 15:17)

 

#40 10. 8. 2011 15:22

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: sex s malým penisem ...

Bloss - nechytej mě za slovo, samozřejmě že jsem nemyslela, aby si mi vyjmenovala, chjo... dumbom
Ale tvrdit, že všechny ženy touží po orgasmu a nebo že všichni muži s malým penisem jsou v sexu naprosto pro ženskou nepoužitelní, je podle mě blbost.
V tomto je veliký rozdíl.
Tak jiná otázka.
Který muže,žena - netouží po orgasmu?
MMCH - nepsala jsem nikde, že muži s malým penisem jsou nepoužitelní


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#41 10. 8. 2011 15:39

Blossom
Host

Re: sex s malým penisem ...

Dusičko, psalas přece - ukaž mi ženu....

Tak když je nechceš vyjmenovat, tak jak sis to představovala? To ukazování?

A nebo to byla jen řečnická otázka?

 

#42 10. 8. 2011 15:50

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: sex s malým penisem ...

Bloss - nechytej mě za slovo lol
A doplnuji tedy, chlap,který nebude po milování spokojený ,nebude uspokojená ani žena (byt s orgasmem nebo i bez)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#43 10. 8. 2011 15:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex s malým penisem ...

Blossom napsal(a):

dusička napsal(a):

Bloss  - ukaž mi ženu,která netouží po orgasmu

K čemu Ti bude, když Ti ukážu  na  pár mých kamarádek, které Ty neznáš?
A nebo Ti je mám jako vyjmenovat? Třeba ty, co to tady na Babinetu samy někde napsaly?

Ne, já na nikoho prstem ukazovat nebudu. Pokud Tě to zajímá, projdi si zdejší vlákna a najdeš si je sama.

Ale tvrdit, že všechny ženy touží po orgasmu a nebo že všichni muži s malým penisem jsou v sexu naprosto pro ženskou nepoužitelní, je podle mě blbost.

Myslím jen, že to mají v životě t잚í, ale že když budou hledat, tak k sobě fajn ženskou najdou.

A možná lépe, než nějaký průměrně či nadprůměrně vybavený sobecký hulvát, ten by tedy velmi nevyhovoval zas třeba mě. wink big_smile

Mimochodem, jednoho muže s malinkatým znám. Je to nᚠsoused.

Teď se asi šklebíte, jakže to vím. Je to kamarád a vrstevník mých dětí, jako caparti si hrávali a i koupali se společně v létě nahatí, tak to vím. Tehdy mě, přiznám se, překvapilo, jak malinký může taky takový pindík být.
Jak to dotyčný má dnes, když je mu přes 20, to pochopitelně nevím, ale předpokládám, že asi jaksi menší bude i teď.

A přitom to je tak hrozně milý a hodný fajn kluk. Dodnes s mými dětmi kamarádí. A pokud vím, už nějaké holky měl.
Jen mu přeju, a nenarazí na takové, které se mu vysmějou do očí a nebo rovnou po prvním sexu řeknou -  To teda promiň, ale s tebou bych žít teda nemohla. sad dumbom

a takhle vznikají drby vissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#44 10. 8. 2011 16:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: sex s malým penisem ...

majkafa napsal(a):

Btw Selima, vieš rovnako dobre, ako ja, že na túto tému tu prebehlo za tie roky množstvo diskusí a vačšina diskutujúcich žien (a nielen tu na babi) sa zhodla, že s malým kašpárkem prostě velké divadlo neudělá, kdyby se rozkrájel. To je proste fakt.
Ale ako už som písala vo svojom prvom príspevku na tomto vlákne, sú iné sposoby, ako si vyhovie, ak obom partnerom vyhovujú.
Preto nevidím dovod, prečo mᚠpotrebu ma komentova. No, ale asi máš, asi si tam niečo svojho videla. Budiž ti přáno big_smile

Mne je jendo, na čom s azhodla väčšina (zasa také masové tie ankety neboli big_smile ), vždy boli aj hlasy proti. A rozhodne sa to nedá písa ako paušál... Na durhej strane uznávam, že každej žene, ktorá toho sovjho vnútri necíti, sú tieto ankety fakt NAPRD. stolt Takže už by som to uzavrela s tým, že ona má problém, ty tiež, ja momentálne nie (doetraz nie), zvyšok žien to má rôzne -  a to je fšetko.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#45 10. 8. 2011 18:29

majkafa
Host

Re: sex s malým penisem ...

Selima, v tomto fakt problém nemám. lol S problémom by som sa intímne nestýkala. big_smile Nech už by bol akéhokožvek druhu.

Upravil(a) majkafa (10. 8. 2011 18:30)

 

#46 10. 8. 2011 19:56

Blossom
Host

Re: sex s malým penisem ...

PPavlaa napsal(a):

Blossom napsal(a):

dusička napsal(a):

Bloss  - ukaž mi ženu,která netouží po orgasmu

K čemu Ti bude, když Ti ukážu  na  pár mých kamarádek, které Ty neznáš?
A nebo Ti je mám jako vyjmenovat? Třeba ty, co to tady na Babinetu samy někde napsaly?

Ne, já na nikoho prstem ukazovat nebudu. Pokud Tě to zajímá, projdi si zdejší vlákna a najdeš si je sama.

Ale tvrdit, že všechny ženy touží po orgasmu a nebo že všichni muži s malým penisem jsou v sexu naprosto pro ženskou nepoužitelní, je podle mě blbost.

Myslím jen, že to mají v životě t잚í, ale že když budou hledat, tak k sobě fajn ženskou najdou.

A možná lépe, než nějaký průměrně či nadprůměrně vybavený sobecký hulvát, ten by tedy velmi nevyhovoval zas třeba mě. wink big_smile

Mimochodem, jednoho muže s malinkatým znám. Je to nᚠsoused.

Teď se asi šklebíte, jakže to vím. Je to kamarád a vrstevník mých dětí, jako caparti si hrávali a i koupali se společně v létě nahatí, tak to vím. Tehdy mě, přiznám se, překvapilo, jak malinký může taky takový pindík být.
Jak to dotyčný má dnes, když je mu přes 20, to pochopitelně nevím, ale předpokládám, že asi jaksi menší bude i teď.

A přitom to je tak hrozně milý a hodný fajn kluk. Dodnes s mými dětmi kamarádí. A pokud vím, už nějaké holky měl.
Jen mu přeju, a nenarazí na takové, které se mu vysmějou do očí a nebo rovnou po prvním sexu řeknou -  To teda promiň, ale s tebou bych žít teda nemohla. sad dumbom

a takhle vznikají drby vissla

Já bych o těchto věcech jinde než na anonymním fóru nemluvila.
Nemusíš mít strach, se sousedkami v ulici tohle téma neprobírám. wink

Ale pro vaši představu - tento kluk, jako malý chlapeček, ho měl velkého tak 1 cm. Ostatní kluci jeho věku ho měli tak 3 - 4 cm (odhaduji, s pravítkem jsem mezi nimi samozřejmě tehdy neběhala tongue ).
Z toho soudím, že - možná - je malý penis jeho problém i v dospělosti. Jen hádám, předpokládám.
Ale třeba dorostl tak, že bychom se divili, nevím.
Před těmi cca 18 ti lety byl v těchto partiích opravdu nápadně menší, než průměr.

 

#47 11. 8. 2011 10:22

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: sex s malým penisem ...

lol sorry, musím se tlemit - ale připadá mi to, že někdo lásku a milování pobírá jako "sexuálne preteky" Čím větší, tím lepší, mlátí s některými čistě jen chtíč a pudy, a bušit do toho tak dlouho, dokud se ten orgasmus nevytluče lol  Milé dámy - jak jste "staré" tak jste ...... o tomhle totiž partnerský vztah není.

A je Lili jak chce mladá/stará...je vyzrálejší mnohem víc, než jiné - samoosoběusoudivší, že jsou "vyzrálé"

A Lili - tady nečkej moc konkrétních rad - máš-li zájem, dej si do vyhledavače vhodné polohy pro sex s malým penisem....a tam hledej, třiď, zkoušej/te....určitě natrefíte na polohu, která bude vyhovovat jak tobě, tak i tvému partnerovi.

Tady se hodně píše, že láska, a miluješ-li, tak bereš partenra takového, jaký je - třeba i s chybama (i vadama) a  bla bla....ale jakmile se začne mluvit o pinďourovi, je ta láska v tu ránu pryč....život řídí orgasmus.

Mmch. jsou ženy, co za celý svůj život orgasmus nedosáhnou - přesto jsou spokojené a dokonce i žijí... (no a pak tu jsou některé, co bez sexu a řádné dávce nemohou ani pracovat lol)

Upravil(a) Zklamaná (11. 8. 2011 10:24)


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#48 11. 8. 2011 10:46

majkafa
Host

Re: sex s malým penisem ...

Zklamaná napsal(a):

lol sorry, musím se tlemit - ale připadá mi to, že někdo lásku a milování pobírá jako "sexuálne preteky" Čím větší, tím lepší, mlátí s některými čistě jen chtíč a pudy, a bušit do toho tak dlouho, dokud se ten orgasmus nevytluče lol  Milé dámy - jak jste "staré" tak jste ...... o tomhle totiž partnerský vztah není.

A je Lili jak chce mladá/stará...je vyzrálejší mnohem víc, než jiné - samoosoběusoudivší, že jsou "vyzrálé"

A Lili - tady nečkej moc konkrétních rad - máš-li zájem, dej si do vyhledavače vhodné polohy pro sex s malým penisem....a tam hledej, třiď, zkoušej/te....určitě natrefíte na polohu, která bude vyhovovat jak tobě, tak i tvému partnerovi.

Tady se hodně píše, že láska, a miluješ-li, tak bereš partenra takového, jaký je - třeba i s chybama (i vadama) a  bla bla....ale jakmile se začne mluvit o pinďourovi, je ta láska v tu ránu pryč....život řídí orgasmus.

Mmch. jsou ženy, co za celý svůj život orgasmus nedosáhnou - přesto jsou spokojené a dokonce i žijí... (no a pak tu jsou některé, co bez sexu a řádné dávce nemohou ani pracovat lol)

Nepostřehla jsem, že by tady někdo psal - čím větší, tím lepší.
Osobně si taky myslím, že čím větší, tím lepší není to pravé ořechové. Myslím si, že je dobré přiměřeně, jak to dané ženě a muži vzájemně vyhovuje. Protože není pravda, že se vagína přizpůsobí jakékoliv velikosti penisu. S velkým to už opravdu bolí, tam je třeba taky hledat polohy, zase jiné, než s menším. Nejlepší je, když se potkají muž a žena, co si i v tomhle vzájemně vyhovují.

Upravil(a) majkafa (11. 8. 2011 10:52)

 

#49 11. 8. 2011 11:10

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: sex s malým penisem ...

majkafa napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

lol sorry, musím se tlemit - ale připadá mi to, že někdo lásku a milování pobírá jako "sexuálne preteky" Čím větší, tím lepší, mlátí s některými čistě jen chtíč a pudy, a bušit do toho tak dlouho, dokud se ten orgasmus nevytluče lol  Milé dámy - jak jste "staré" tak jste ...... o tomhle totiž partnerský vztah není.

A je Lili jak chce mladá/stará...je vyzrálejší mnohem víc, než jiné - samoosoběusoudivší, že jsou "vyzrálé"

A Lili - tady nečkej moc konkrétních rad - máš-li zájem, dej si do vyhledavače vhodné polohy pro sex s malým penisem....a tam hledej, třiď, zkoušej/te....určitě natrefíte na polohu, která bude vyhovovat jak tobě, tak i tvému partnerovi.

Tady se hodně píše, že láska, a miluješ-li, tak bereš partenra takového, jaký je - třeba i s chybama (i vadama) a  bla bla....ale jakmile se začne mluvit o pinďourovi, je ta láska v tu ránu pryč....život řídí orgasmus.

Mmch. jsou ženy, co za celý svůj život orgasmus nedosáhnou - přesto jsou spokojené a dokonce i žijí... (no a pak tu jsou některé, co bez sexu a řádné dávce nemohou ani pracovat lol)

Nepostřehla jsem, že by tady někdo psal - čím větší, tím lepší.
Osobně si taky myslím, že čím větší, tím lepší není to pravé ořechové. Myslím si, že je dobré přiměřeně, jak to dané ženě a muži vzájemně vyhovuje. Protože není pravda, že se vagína přizpůsobí jakékoliv velikosti penisu. S velkým to už opravdu bolí, tam je třeba taky hledat polohy, zase jiné, než s menším. Nejlepší je, když se potkají muž a žena, co si i v tomhle vzájemně vyhovují.

ano, mᚠpravdu, nepsla nikdo - čím větší, tím lepší...ale psalo se něco  v tom smyslu, že ...cituji:

Mám dost zkušeností na to, abych věděla, že "s malým kašpárkem" je jenom pohádka

samozřejmě, že je to ideál, když se potkají dva, co si pasují....
jinak to ale znamená jediné - buď se tedy "smíříš" s výbavou, co má ten partner, a to zejména v tom případě, že je to partner pro skvělé soužití, nebo budeš věčná hledačka  "svatého grálu"....který ovšem zase může mít mouchy, neslučitelné s tím skvělým soužitím.
Ale je mnohdy vidět, že kvůli "pinďourovi" a jeho akční schopnosti je žena schopna přehlížet mnohem větší chyby a vady - zejména v charakteru muže a jeho chování....ale hlavně že ho má....
to mi připomělo Cecilii....."....a ten mladej, to byl celej nebožtík Áloijs..."


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#50 11. 8. 2011 11:16

majkafa
Host

Re: sex s malým penisem ...

"s malým kašpárkem" nemusí nutně znamenat - čím větší, tím lepší. Já měla na mysli přiměřený.
Je možné, že to některé ženy tak mají, Zklamaná, že přehlížejí jiné věci kvůli penisu nebo něčemu jinému. Osobně dávám přednost muži, co mi bude vyhovovat nejlépe ve všem, a teda doufám, že já zase jemu. V mém věku, s dospělými dětmi a situovaná tak, jak jsem, nemám potřebu dělat kompromisy.
Ve 20 to ještě bývá obvykle jinak.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů