Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 8. 2011 12:58

Lillik
♥------
Registrovaný: 9. 8. 2011
Příspěvky: 7

sex s malým penisem ...

Zdravím všechny,  mám nového přítele, je bezvadný chodíme spolu dva tměsice,  sex pořád odkladal a mně to už bylo divné dokud jsem nezjistila proč... má malý penis... při kouření mi to ani tak nepřišlo, ale teď jsme spolu dvakrat spaly a je pravda že jsem ho ani necitila... i když mně pak udělala krasně rukou, nebyl spokojený...a byl z toho smutný ...nevíte někdo jaké polohy jsou nejlepší nebo jakou máte zkušenost?


Jsem jaká jsem.....

Není tady

 

#2 9. 8. 2011 13:09

pudla
♥------
Registrovaný: 3. 8. 2011
Příspěvky: 6

Re: sex s malým penisem ...

já mám špatnou zkušenost, také jsem měla za studií milence s takovým...nestálo to za nic, přitom vášeň tam byla, ale taky jsem to necítila, spíš jsem měla vždycky naražený kyčle jak se snažil...yikes) tady poloha nepomůže..

Není tady

 

#3 9. 8. 2011 13:15

Lillik
♥------
Registrovaný: 9. 8. 2011
Příspěvky: 7

Re: sex s malým penisem ...

pudla napsal(a):

já mám špatnou zkušenost, také jsem měla za studií milence s takovým...nestálo to za nic, přitom vášeň tam byla, ale taky jsem to necítila, spíš jsem měla vždycky naražený kyčle jak se snažil...yikes) tady poloha nepomůže..

no to není moc povzbudivé sad on je jinak ve všech ohledech užasný a pro mně sex taky není vše... jako fajn je užasný ale když mně pak uděla jinak tak fajn...ale pro něj te alfa omega ....


Jsem jaká jsem.....

Není tady

 

#4 9. 8. 2011 13:20

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: sex s malým penisem ...

Lillik napsal(a):

ale teď jsme spolu dvakrat spaly.. i když mně pak udělala krasně rukou

lol a jseš si jistá že to byl mužskej? godlike


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 9. 8. 2011 13:21

Lillik
♥------
Registrovaný: 9. 8. 2011
Příspěvky: 7

Re: sex s malým penisem ...

ok ok tak jsme spolu spali big_smile


Jsem jaká jsem.....

Není tady

 

#6 9. 8. 2011 13:25

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: sex s malým penisem ...

No a co myslíš - že to bude lepší? Nebude, vždy se ti to už ani teď nelíbí.... budeš to takhle řešit celý život nebo x let?


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#7 9. 8. 2011 13:27

pudla
♥------
Registrovaný: 3. 8. 2011
Příspěvky: 6

Re: sex s malým penisem ...

Lillik napsal(a):

pudla napsal(a):

já mám špatnou zkušenost, také jsem měla za studií milence s takovým...nestálo to za nic, přitom vášeň tam byla, ale taky jsem to necítila, spíš jsem měla vždycky naražený kyčle jak se snažil...yikes) tady poloha nepomůže..

no to není moc povzbudivé sad on je jinak ve všech ohledech užasný a pro mně sex taky není vše... jako fajn je užasný ale když mně pak uděla jinak tak fajn...ale pro něj te alfa omega ....

ale tak aspoň je úžasnej, z toho mýho se vyklubal pěknej deb*l...

Není tady

 

#8 9. 8. 2011 13:29

Lillik
♥------
Registrovaný: 9. 8. 2011
Příspěvky: 7

Re: sex s malým penisem ...

N takže kvuli tomu že je malej  mám nechat jinak skvělýho kluka? to by bylo čkoda ne?


Jsem jaká jsem.....

Není tady

 

#9 9. 8. 2011 13:31

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: sex s malým penisem ...

Ale klidně si ho nechej, třeba najdete něco co vám bude vyhovovat oběma!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#10 9. 8. 2011 14:14

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: sex s malým penisem ...

a prý že nezáleží na velikosti tillfreds


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#11 9. 8. 2011 14:18

taxonia
♥♥-----
Registrovaný: 1. 11. 2010
Příspěvky: 59

Re: sex s malým penisem ...

Nejlepší poloha pro sex s malým penisem je poloha ze zadu,kdy partner  za tebou klečí,nebo pokud ty si lehnes na břicho a dᚠnohy k sobě.
Jenže pokud tvůj partner neustále tohle řeší, dříve nebo později to naroste v nepřekonatelný problém a jak víme, pokud vztah přestane klapat v posteli..většinou konec je blízko.
Někteří chlapi si na uspokojení partnerky nesmírně zakládají, mají pocit pokud ji neuspokojí
je to " totální selhání"... nevidí už, že někdy partnerce  stačí jen akt samotný nebo předehra, v podobě mnoha něžností,na které chlapi obvykle zapomínají..

Já se takhle kdysi setkala s jedním " vrcholovým fotbalistou",který si velice zakládal na fyzičce..
sex byl rychlý a o ničem..a o jeho penisu ani nemluvím... poprvé a naposled...kapitulation

Není tady

 

#12 9. 8. 2011 14:19

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: sex s malým penisem ...

Bety napsal(a):

Ale klidně si ho nechej, třeba najdete něco co vám bude vyhovovat oběma!

Bety,ale Lilikovi se to líbí,jen partner z toho má depku.

Já říkám,že i s malým kašpárkem jde hrát velké divadlo!!

Jeden z mých sex.partnerů ho měl opravdu velkého a řeknu vám,nebylo o co stát,bylo to spíš bolestivé,hlavně ze začátku,než se "přizpůsobila".

Uvažuješ zcela správně Lilíku,bo na co by ti byl partner s norm.nebo světším penisem,když by si ho jinak nemohla ani vidět.A velikost penisu je pro mě při sexu zcela nedůležitá záležitost,já ho tam nikdy necítím / orgasmů přitom mívám i několik),krom toho obra teda kdysi a to zas nebylo nic moc.

Spíš má tady problém tvůj partner,tak ho zkus uklidňovat-to co tady píšeš a že jak ti to dělá,se ti to líbí stejně nejvíc,atp.tongue

Není tady

 

#13 9. 8. 2011 21:59

seewa
♥♥-----
Registrovaný: 24. 10. 2010
Příspěvky: 53

Re: sex s malým penisem ...

Bety napsal(a):

Lillik napsal(a):

ale teď jsme spolu dvakrat spaly.. i když mně pak udělala krasně rukou

lol a jseš si jistá že to byl mužskej? godlike

tummenupp

Není tady

 

#14 10. 8. 2011 1:23

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 514

Re: sex s malým penisem ...

smazáno

Upravil(a) giorgino (10. 8. 2011 1:55)

Není tady

 

#15 10. 8. 2011 1:23

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 514

Re: sex s malým penisem ...

smazáno

Upravil(a) giorgino (10. 8. 2011 1:55)

Není tady

 

#16 10. 8. 2011 8:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: sex s malým penisem ...

Ešte mi napadlo, skúste aj orálny sex... gloria Proste akékožvke uspokojenie, ktoré zmenší tlak na "výkon"... a prinesie vám pôžitok. A možno ani on nie je tkaý malý, ale proste nepasujete úplne spolu...Skús ty cviči cviky na panvové dno, aby si ich vedela v pravej chvíli zatiahnu a "precíti ho"... wink Exisutjú rôzne spôsoby a všetky treba vyskúša - len si z toho nevyrobte problém a "hon n aorgazmus". stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#17 10. 8. 2011 8:55

Lillik
♥------
Registrovaný: 9. 8. 2011
Příspěvky: 7

Re: sex s malým penisem ...

jj děkuji všem za rady budem zkoušet ...já to jako hon neberu já orgasmus ani mít nemusím mně stačí že jsme spolu ....miluju ho se vším všudy ...no snad to pro nás nebude problem, nebo spíš pro něj který by mohl vest až k rozchodu ...


Jsem jaká jsem.....

Není tady

 

#18 10. 8. 2011 9:12

majkafa
Host

Re: sex s malým penisem ...

Lillik napsal(a):

jj děkuji všem za rady budem zkoušet ...já to jako hon neberu já orgasmus ani mít nemusím mně stačí že jsme spolu ....miluju ho se vším všudy ...no snad to pro nás nebude problem, nebo spíš pro něj který by mohl vest až k rozchodu ...

Kolik je ti let, prosím?
Tohle je konstatování nevyzrálé ženy, že orgazmus mít nemusí. Asi ještě nemᚠhodně zkušeností. Teď ti to stačit může, ale... Teď mᚠještě růžové brýle.

Mám dost zkušeností na to, abych věděla, že "s malým kašpárkem" je jenom pohádka těch, co zřejmě ty malé kašpárky mají.
Ale některým párům to vyhovovat může, najdou třeba vyhovující polohy nebo jiný způsob uspokojení, třeba orálně...
Ale konstatování - mně stačí, že jsme spolu, normální zdravé ženě a zdravému muži celý život obvykle nevydrží.

Upravil(a) majkafa (10. 8. 2011 9:15)

 

#19 10. 8. 2011 11:25

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: sex s malým penisem ...

Taky bych řekla,že když už ti to vadí ted (a můžeš si nalhávat, že ne) že ti to časem začne vadit čím dál víc.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#20 10. 8. 2011 11:41

Blossom
Host

Re: sex s malým penisem ...

Nemyslím si, že by Ti to nutně muselo vadit, a už vůbec si nemyslím, že bys kvůli svému dotazu zde na Babinetu měla být nevyzrálá... va va va

Já jsem tedy vyzrálá dost (až moc možná wink lol  ) a za svůj život a ze svých zkušeností jsem pochopila to, že každý jsme jiný a v sexu to platí snad dvojnásob.

Otázka je, jak moc jsi Ty sama na sex zaměřená. Jsou ženy, které ho potřebují po celý život, a to i koitálně, a jsou ženy, pro které toto není až tak podstatné, a jsou i ženy, které sex otravuje a dávají přednost hezkým vztahům, ale bez sexu.

Sama si v duchu zkus ujasnit, kam asi patříš Ty.
A pozor - je třeba počítat i s tím, že časy se mění, některá žena je s postupujícím věkem, náruživější, některá zas naopak. Jenže to nikdo z nás neví dopředu.

Myslím si, že je škoda zahodit hned vztah, který se Ti jinak jeví jako ideální, jen kvůli tomuto. Zvl᚝ když způsobů oboustranně spokojeného sexu existuje tolik...

Mě samotné by na tom vadila právě ta reakce partnera, jeho až křečovité soustředění na toto.. On asi už má trochu dopředu strach.
Na Tvém místě bych mu vysvětlila, co mᚠráda a co ne, co je pro Tebe v sexu prioritní a co ne.
A pokud najdete způsob, jak si v tomto vyhovět, není důvod se rozcházet.

Osobně si myslím, že v sexu jsou nedobré extrémy - příliš malý, ale i příliš velký penis. Myslím, že to ty  dotyčné muže velmi trápí a s tímto se bohužel moc dělat nedá. sad

Naštěstí "na každý hrnec je někde poklička", jen hledat..... par

 

#21 10. 8. 2011 11:47

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: sex s malým penisem ...

Myslím si, že je škoda zahodit hned vztah, který se Ti jinak jeví jako ideální, jen kvůli tomuto.
Ale sex je ve vztahu důležitý.
Já si ale myslím, že to není o velikosti, ale o tom,že na to oba myslíte. že to máte bloklý v hlavě, a chlap má komplex tillfreds
Dobrý nápad má Selima, ty cviky a nebo nějakou sex. pomůcku


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#22 10. 8. 2011 13:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: sex s malým penisem ...

Lillik napsal(a):

jj děkuji všem za rady budem zkoušet ...já to jako hon neberu já orgasmus ani mít nemusím mně stačí že jsme spolu ....miluju ho se vším všudy ...no snad to pro nás nebude problem, nebo spíš pro něj který by mohl vest až k rozchodu ...

Myslela som práve jeho.. keby a "pekne uspokojil" pusou, tak možno prestane vyšilova kvôli inému... a nájdete si uspokojivý spôsob milovania.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#23 10. 8. 2011 13:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: sex s malým penisem ...

majkafa napsal(a):

Lillik napsal(a):

jj děkuji všem za rady budem zkoušet ...já to jako hon neberu já orgasmus ani mít nemusím mně stačí že jsme spolu ....miluju ho se vším všudy ...no snad to pro nás nebude problem, nebo spíš pro něj který by mohl vest až k rozchodu ...

Kolik je ti let, prosím?
Tohle je konstatování nevyzrálé ženy, že orgazmus mít nemusí. Asi ještě nemᚠhodně zkušeností. Teď ti to stačit může, ale... Teď mᚠještě růžové brýle.

Mám dost zkušeností na to, abych věděla, že "s malým kašpárkem" je jenom pohádka těch, co zřejmě ty malé kašpárky mají.Ale některým párům to vyhovovat může, najdou třeba vyhovující polohy nebo jiný způsob uspokojení, třeba orálně...
Ale konstatování - mně stačí, že jsme spolu, normální zdravé ženě a zdravému muži celý život obvykle nevydrží.

Možno si proste väčšia vnútri... wink Nie všetky ženy sú rovnako stavané a tie, čo nerodili, môžu by o hodne užšie ako viacnásobné matky. (Odhliadnuc od takpovediac rozdielov od prirodzenia). Tak, ako nie sú všetci chlapi rovnakí, nie sú rovnaké ani všetky ženy. Ja som ešte nemala problém s "malým", ale zato s bolesou z privežkého áno. Ale netrúfla by som si napísa, že reči o tom ,že niekto nemôže ma privežkého sú len keci takej, ktorá... ale, nechám to. Vždy znovu sa nechám nachyta Majkafou, ktorá si vyhraduzje, aby NEBOLA PROSÍM PEKNE ZAHRNUTÁ MEDZI "VŠETCI", ale potom tu píše za všetky ženy, občas aj mužov - ako že to, čo ona nepozná a nezažila, proste NEMOŽE existova. big_smile (A ešte som chcela napísa o iných ako koitálnych orgazmoch, ktoré u mňa prevažujú, apsoň frekvenciou a "istotou", ale... vzdávam to kapitulation )
Hanba mi! Som nepoučitežná

Upravil(a) Selima (10. 8. 2011 14:07)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#24 10. 8. 2011 14:26

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: sex s malým penisem ...

Selima napsal(a):

majkafa napsal(a):

Lillik napsal(a):

jj děkuji všem za rady budem zkoušet ...já to jako hon neberu já orgasmus ani mít nemusím mně stačí že jsme spolu ....miluju ho se vším všudy ...no snad to pro nás nebude problem, nebo spíš pro něj který by mohl vest až k rozchodu ...

Kolik je ti let, prosím?
Tohle je konstatování nevyzrálé ženy, že orgazmus mít nemusí. Asi ještě nemᚠhodně zkušeností. Teď ti to stačit může, ale... Teď mᚠještě růžové brýle.

Mám dost zkušeností na to, abych věděla, že "s malým kašpárkem" je jenom pohádka těch, co zřejmě ty malé kašpárky mají.Ale některým párům to vyhovovat může, najdou třeba vyhovující polohy nebo jiný způsob uspokojení, třeba orálně...
Ale konstatování - mně stačí, že jsme spolu, normální zdravé ženě a zdravému muži celý život obvykle nevydrží.

Možno si proste väčšia vnútri... wink Nie všetky ženy sú rovnako stavané a tie, čo nerodili, môžu by o hodne užšie ako viacnásobné matky. (Odhliadnuc od takpovediac rozdielov od prirodzenia). Tak, ako nie sú všetci chlapi rovnakí, nie sú rovnaké ani všetky ženy. Ja som ešte nemala problém s "malým", ale zato s bolesou z privežkého áno. Ale netrúfla by som si napísa, že reči o tom ,že niekto nemôže ma privežkého sú len keci takej, ktorá... ale, nechám to. Vždy znovu sa nechám nachyta Majkafou, ktorá si vyhraduzje, aby NEBOLA PROSÍM PEKNE ZAHRNUTÁ MEDZI "VŠETCI", ale potom tu píše za všetky ženy, občas aj mužov - ako že to, čo ona nepozná a nezažila, proste NEMOŽE existova. big_smile (A ešte som chcela napísa o iných ako koitálnych orgazmoch, ktoré u mňa prevažujú, apsoň frekvenciou a "istotou", ale... vzdávam to kapitulation )
Hanba mi! Som nepoučitežná

..a nevyzrálá hlavně dle majkafy asi taky.Protože jen ona vše ví nejlíp,vč. to o tom malém kaspárkovi,že Majkafo:dumbom:dumbom

Není tady

 

#25 10. 8. 2011 14:28

majkafa
Host

Re: sex s malým penisem ...

Selima napsal(a):

Možno si proste väčšia vnútri... wink Nie všetky ženy sú rovnako stavané a tie, čo nerodili, môžu by o hodne užšie ako viacnásobné matky. (Odhliadnuc od takpovediac rozdielov od prirodzenia). Tak, ako nie sú všetci chlapi rovnakí, nie sú rovnaké ani všetky ženy. Ja som ešte nemala problém s "malým", ale zato s bolesou z privežkého áno. Ale netrúfla by som si napísa, že reči o tom ,že niekto nemôže ma privežkého sú len keci takej, ktorá... ale, nechám to. Vždy znovu sa nechám nachyta Majkafou, ktorá si vyhraduzje, aby NEBOLA PROSÍM PEKNE ZAHRNUTÁ MEDZI "VŠETCI", ale potom tu píše za všetky ženy, občas aj mužov - ako že to, čo ona nepozná a nezažila, proste NEMOŽE existova. big_smile (A ešte som chcela napísa o iných ako koitálnych orgazmoch, ktoré u mňa prevažujú, apsoň frekvenciou a "istotou", ale... vzdávam to kapitulation )
Hanba mi! Som nepoučitežná

Seli, nejsem "vačšia vnútri". big_smile Řekla bych průměr.
Ale prckové do velikosti 10 cm, možná méně, jsou opravdu něčím, s čím si žena fakty neužije. A takové jsem měla na mysli. Taková velikost se fakt neokecá. Otázka samozřejmě je, pro koho je jaká velikost malým kašpárkem a pro koho obrem. big_smile

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů