Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 8. 2011 8:08

pidimartis
♥♥♥----
Místo: Rumburk
Registrovaný: 21. 6. 2007
Příspěvky: 103

centropol energy

Dobrý den. Moje babička s nimi podepsala smlouvu až když mi řekla,že musí dát jiné číslo učtu na sipo mi to nešlo do hlavy,když mi tvrdila,že jsou od čezu. Četla jsem si podmínky smlouvy a vůbec to nechápu v jednom odstavci se stále mele něco o 12.měsíců a pak zase odstavec s 6.měsícema a pak zase něco o 3.měsících. Podepsala to v březnu a koncem července jí přišlo od čezu ,že u nich končí k poslednímu a od prvního je u centropolu. Tak se chci zeptat jestli může ještě vypovědět smlouvu do těch 30 dnů bez těch 2500kč. Nebo se to počítá od data podepsání smlouvy?? Děkuji

Nevíte prosím někdo o tom něco bližšího?? Co se stim dá teď dělat?? dumbom

Není tady

 

#2 9. 8. 2011 9:26

Mgr. Filip Netopil
Partner Babinet.cz
Místo: Praha
Registrovaný: 13. 8. 2010
Příspěvky: 572
Web

Re: centropol energy

Odpovědi na Vaše otázky jsou pravděpodobně obsaženy ve smlouvě, na kterou odkazujete a kterou většina zdejších přispěvatelů nepochybně nezná...


A D V O K Á T N Í   K A N C E L Á Ř   S V O B O D A | telefon 257 222 200

www.aksvoboda.cz

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ SVOBODA  |  CZ, Praha 5, Smíchov, U Demartinky 1, 150 00

Není tady

 

#3 9. 8. 2011 13:39

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: centropol energy

My jsme meli stejny problem do 30 dnu muzes odstoupit zdarma.Ale jednoduchx to neni,neustale to prodluzuji,aby ses nevesla do  tech 30 dnu.Kdyz jsme udelali bu bu s policii tak to slo rychle.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#4 9. 8. 2011 16:49

pidimartis
♥♥♥----
Místo: Rumburk
Registrovaný: 21. 6. 2007
Příspěvky: 103

Re: centropol energy

No to jsem i taknějak i pochopila,ale babča to podepsala v březnu a až od tohoto měsíce jí to běží od centropolu,tak nevim jestli těch 30 dnů se počítá od podepsání smlouvy nebo od kdy to běží na nové.

Není tady

 

#5 9. 8. 2011 17:15

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: centropol energy

pidimartis napsal(a):

No to jsem i taknějak i pochopila,ale babča to podepsala v březnu a až od tohoto měsíce jí to běží od centropolu,tak nevim jestli těch 30 dnů se počítá od podepsání smlouvy nebo od kdy to běží na nové.

30 dni od uzavreni smlouvy,vy,uz jste to promeskali.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6 23. 9. 2011 18:19

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: centropol energy

Včera nás navštívil zástupce této firmy s nabídkou levnější energie. Protože nejsem naivní a neskočím na každou blbost začala jsem si hned před ním zjišovat zda to co mi říká tak opravdu je. Nepřekvapil, podával nepravdivé informace a když jsem mu udávala správná data začal být arogantní, nakonec mi vytrhl všechny svoje papíry, ty roztrhal na kousíčky a naštvaně odešel:-))) pokud chce tahle firma prodávat elektřinu měla by si napřed sehnat solidní obchodní zástupce. I když pak by asi neměli zas smluv:-( Zástupce této firmy mi už nesmí ani za plot:-))))

Není tady

 

#7 23. 9. 2011 18:51

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: centropol energy

No, u nás byli zástupci z Bohemia Energy. Kluci krásní, všichni v obleku, manekýni....Když jsem požadovala legitimaci nebo čím se mohou prokázat, ukázali mi pouze štos nových nevyplněných smluv, ale hezouni to byli hmmmm. smile

Není tady

 

#8 23. 9. 2011 18:57

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: centropol energy

holcina napsal(a):

Včera nás navštívil zástupce této firmy s nabídkou levnější energie. Protože nejsem naivní a neskočím na každou blbost začala jsem si hned před ním zjišovat zda to co mi říká tak opravdu je. Nepřekvapil, podával nepravdivé informace a když jsem mu udávala správná data začal být arogantní, nakonec mi vytrhl všechny svoje papíry, ty roztrhal na kousíčky a naštvaně odešel:-))) pokud chce tahle firma prodávat elektřinu měla by si napřed sehnat solidní obchodní zástupce. I když pak by asi neměli zas smluv:-( Zástupce této firmy mi už nesmí ani za plot:-))))

holcina, platí staré známé pravidlo: nesolidní obchodní zástupce = nesolidní firma stolt Udělala jsi dobře, že jsi s tím pánem vymetla ... ušetřila sis desetitisíce tongue


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#9 23. 9. 2011 20:16

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: centropol energy

holcina napsal(a):

Včera nás navštívil zástupce této firmy s nabídkou levnější energie. Protože nejsem naivní a neskočím na každou blbost začala jsem si hned před ním zjišovat zda to co mi říká tak opravdu je. Nepřekvapil, podával nepravdivé informace a když jsem mu udávala správná data začal být arogantní, nakonec mi vytrhl všechny svoje papíry, ty roztrhal na kousíčky a naštvaně odešel:-))) pokud chce tahle firma prodávat elektřinu měla by si napřed sehnat solidní obchodní zástupce. I když pak by asi neměli zas smluv:-( Zástupce této firmy mi už nesmí ani za plot:-))))

jedné mé klientce navykládali, že to pro ní bude výhodné přejít k jejich společnosti. a bylo, místo 500 Kč platí 760Kč.

Není tady

 

#10 23. 9. 2011 20:37

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: centropol energy

Ono nezáleží na výši záloh. Strašně mě štve, když někdo něco nabízí a lže u toho. Fakt hnus

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů