Oznámení

5.října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

5.října : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#1 8. 8. 2011 9:15

Zuzii
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha

Plenky ve 3 letech

Malýmu budou 3 roky a pořád máme plenku na noc. Ne pro jistotu, on jí prostě maximálně využije (počůrá i pokaká). Přes den to zvládá sám si dojít, na velkou jen vyjímečně. Četla jsem, že plenka na noc se má odbourávat až když je 3 noci za sebou suchá, což u nás nebyla ani jednou sad Už mu ani nedávám večerní mlíko ani napít a před spaním jdeme společně na záchod. Vyčůrá se a když hrajeme dostatečné divadlo, utrousí i kousek bobku. To z něj ale opravdu vydoluju - nutím ho tlačit i když necítí potřebu, což si myslím že není správné.

Zkusila jsem i mu tu plenku prostě nedat a hotl převlíkat (vydržela jsem týden) a bez úspěchu. On se ani neprobudí, když se počůrá. Při pokusu o vzbuzení je buď úplně gumovej a "nedrží" nebo tropí scény a k výsledku to nevede též.

Mám to nechat nebo bychom mohli ještě něco zkusit? Fakt jsem si nemyslela, že budem ve 3 letech plenkovat roll

Není tady

#2 8. 8. 2011 16:53

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy

Re: Plenky ve 3 letech

Zuzii napsal(a):

Malýmu budou 3 roky a pořád máme plenku na noc. Ne pro jistotu, on jí prostě maximálně využije (počůrá i pokaká). Přes den to zvládá sám si dojít, na velkou jen vyjímečně. Četla jsem, že plenka na noc se má odbourávat až když je 3 noci za sebou suchá, což u nás nebyla ani jednou sad Už mu ani nedávám večerní mlíko ani napít a před spaním jdeme společně na záchod. Vyčůrá se a když hrajeme dostatečné divadlo, utrousí i kousek bobku. To z něj ale opravdu vydoluju - nutím ho tlačit i když necítí potřebu, což si myslím že není správné.

Zkusila jsem i mu tu plenku prostě nedat a hotl převlíkat (vydržela jsem týden) a bez úspěchu. On se ani neprobudí, když se počůrá. Při pokusu o vzbuzení je buď úplně gumovej a "nedrží" nebo tropí scény a k výsledku to nevede též.

Mám to nechat nebo bychom mohli ještě něco zkusit? Fakt jsem si nemyslela, že budem ve 3 letech plenkovat roll

Já bych to vůbec nehrotila. Znám ženské, co své děti budí na čůrání a je mi těch dětí líto. Ono to příjde samo smile

Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

#3 8. 8. 2011 17:12

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Web

Zuzii, jestli tě to uklidní, tak Domík má také plenky na spaní a to jak na noc, tak na polední spaní... a to je už přes den bez plen od roku a třičtvtě smile. Prostě k tomu ještě nedozrál. Čůrá ve spaní, má velmi tvrdé spaní. Přes to poledne se již občas stane, že je plena suchá, ale v noci se nám to stalo jen asi 4x. Ale nehrotím to, přes to poledne chci také teď zkusit sundat plenku a uvidíme, ale v noci ani náhodou smile. Budit ho nehodlám, stejně by byl jen vzteklý a nevyčůral se wink. Stačilo, když jsem ho nedávnou budili na antibiotika. Napřed vždy nešel vzbudit a pak odmítal spolupracovat roll. Nakonec jsme to do něj vždy nějak dostali, ale mít tohle každou noc kvůli čůrání fakt odmítám reta. Někde jsem četla, že do 4 let je plena na spaní naprosto normální, takže máme ještě rok čas wink

Upravil(a) Pet (8. 8. 2011 17:12)

http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

#4 17. 2. 2012 12:38

105majka
♥------

Mám holčičku 3 a 1/2 roku a také máme jěště na noc plenku. Také to nijak nehrotím, nevidím důvod. Přes den už plenu nenosí 2 roky, je naprosto šikovná a tak tento detail nechávám času - ten si s tím poradí.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí