Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 8. 2011 13:31

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

negativni myslenky

....trpim na ne aa to dost. Vlastne se da rict, ze neustale. Dostala jsem nedavno radu, ze je mam nechat projit mimo me. Ze zacatku to bylo vellmi tezke, ted uz se dokazu zabyvat spis temi pozitivnimi myslenkami a ty negativni nechavat stranou, nicmene me napadlo, ze i kdyz je ignoruju, stale tu jsou. I kdyz je nerozebiram, energie se jen tak nevypari. Maji na me i tak vliv? Nebo si "vedle sebe" vyrabim casovanou bombu?
Jak to funguje?


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#2 4. 8. 2011 13:50

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: negativni myslenky

Je to zázrak myslet pozitivně.
I když taky mám někdy -prostě mě napadnou negativní myšlenky - já s nimi pracuju takto: řeknu si, a když se stane tedy to negativní - co se stane po tom? Třeba se to tak má stát, proč to nechci? čeho se bojím? Jak se říká, něco zlý je pro něco dobrý.
Tak nějak si na ty negativní myšlenky odpovím, např. - když vyhoříme (negativní myšlenka) - pořídí se nové bydlení,  a tak. (to je příklad,který mě ted napadl)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#3 4. 8. 2011 13:59

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: negativni myslenky

no ja jsem prave donedavna myslela jenom negativne a celkem me to trapilo. Taky se mi toho hodne plnilo, vetsinou. Vsimla jsem si, ze cim vic se snazim se branit, tim je to horsi. Ta myslenka strasne dotira zatimco kdyz ji ignoruju, tak za chvilku zmizi. Je to jako chut na cigaretu, kdyz clovek prestane kourit.
Spis bych chtela vedet, kdyz tu negaci ignoruju, jestli me opusti a nahradi ji pozitiva nebo jestli se nekde schova a ciha na prilezitost?


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#4 4. 8. 2011 14:00

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: negativni myslenky

Já si myslím, že když něčemu přestáváme dávat svojí energii, tak to postupně samo zanikne a už to nebude strašit  smile
Taky občas zápolím s těmito myšlenkami, ale říkám si, že se mě to netýká, že je propouštím ze svého života. Veškeré negativno není dobrý rádce a velice oslabuje životní sílu.


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#5 4. 8. 2011 14:02

katerffina
♥♥♥♥---
Místo: Domažlicko
Registrovaný: 1. 3. 2011
Příspěvky: 456

Re: negativni myslenky

Neznám nikoho kdo by myslel pořád jen pozitivně. Naopak ti, kteří tvrdí, že jo, myslím takoví ti křečovití propagátoři např. Miluj svůj život, Moc podvědomí atd., kolem sebe často dělají takovou docela nepříjemnou atmosféru nadřazenosti. Trochu mi připomínají školitele na zvýšení prodeje, ti taky tvrdí že: "všechno jde, když se chce", "každý si může vybrat chudobu, nebo bohatství" a tak :-)
Já myslím, že negativní, nebo fakt hnusná myšlenka chodí skoro fyziologicky, při stresu, únavě, strachu, je jen dobré pod jejím vlivem nejednat. Uklidnit se, dát si odstup. :-)


Matyášhttp://lb2m.lilypie.com/eB8Rp1.png
Jakub 14
Pavel 15

Není tady

 

#6 4. 8. 2011 16:02

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: negativni myslenky

Každý at si věří, čemu chce stolt
ALe já věřím v tom, že když mám pozitivní myšlenky, jsem spokojenější a žiju stolt
Dito - když tu negaci ignoruješ? A vrací se Ti zpátky? Nebo jí fakt někde šoupneš ale ona zmizí jen na oko.
Taky mě občas napadnou negativní - to víš že jo, já spíš zkoumám,proč mě chytaj. Třeba mám strach že v pondělí po dovolený přijdu a šéfka bude říkat - tohle jste před dovolenou neudělala.  ALe přitom já šla domů s čistým stolem. Je to takový blbej pocit. Tak se utěšuju a představuju, že to bude v pohodě, proč by měla něco říkat špatnýho?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#7 4. 8. 2011 18:03

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: negativni myslenky

No ono je to slozitejsi. Ty negativni myslenky co me hodne pronasleduji jsou myslenky na vlastni smrt. Ne ze bych na ni myslela, to ne, ale scenar se opakuje asi tento - nekdo me nastve, vyttoci, destabilizuje ja se tim zacnu zaobirat, vztek narusta a zustava uvnitr. Vse konci tim, ze prijdou neodbytne myslenky tak intenzivni, ze se primo v hlave vidim horet, topit nebo nejak jinak trpet dokazu se vzit treba do toho, ze sedim v letadle ktere pada a citim svoje posledni minuty, hruzu, strach a paniku.
Zacala jsem s tim po mnoha letech neco delat a dosla jsem k zaveru ze za a: Vecer se zaobiram hloupostmi vsedniho dne ktere narustaji pravidelne do takovych obrich zaveru proto, ze mam panickou hruzu ze tmy a to celodenni shrnuti je vlastne kompulsivni. Musim to delat, abych nemyslela na tmu. b: ze tmy mam hruzu, protoze kdyz nevidim, nemam nad nicim kontrolu. Byvam hodne agresivni i pres den a za jakekoliv situace, kterou nemuzu ja sama kontrolovat. c: dokud jsem tyhle myslenky se snazila odrazit rikanim si v hlave takove veci jako "neeee, to neeee, na to myslet nechci, to neni pravda", tak byli velmi agresivni a vlezle a kolikrat jsem se dlouhe minuty nekdy i hodiny kroutila pri predstave ze se mi neco deje. Ted se snazim naucit se prave to, ze kdyz neco takovyho nastane, tak misto toho mysleni ze neeee to nechci si tu myslenku predstavim tak, ze leti, narazi na moji ochranou zed a sklouzne jakoby za me. Opakuji se stale, ale mam pocit, ze jsou uz mene intenzivni.
V noci mam opet problemy se spanim protoze uvedomenim si te kompulsivni poruchy opakovani udalosti zustal proste ten oholeny strach ve tme.

Ted se prave bojim, ze tu negaci jenom nekam zasouvam a jednou se mi vrati zpet v plne sile. Ja totiz vim, proc se mi takove myslenky deji, ale nejsem jeste ve fazi, ve ktere bych znala reseni hlavniho problemu - panika ze tmy.


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#8 4. 8. 2011 18:15

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: negativni myslenky

Dito - proč se bojíš tmy?
Copak je tma strašák? Tma Ti ublíží?
Nebo si byla strašená,když budeš zlobit, půjdeš do tmavýho sklepa?
Vzpomen si -kdy ses začala bát tmy? Až v dospělosti? NEbo už jako dítě? Vzpomeneš si kdy poprvé?

Upravil(a) dusička (4. 8. 2011 18:16)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#9 4. 8. 2011 23:07

Ona
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 7. 2008
Příspěvky: 122

Re: negativni myslenky

dusička napsal(a):

Je to zázrak myslet pozitivně.
I když taky mám někdy -prostě mě napadnou negativní myšlenky - já s nimi pracuju takto: řeknu si, a když se stane tedy to negativní - co se stane po tom? Třeba se to tak má stát, proč to nechci? čeho se bojím? Jak se říká, něco zlý je pro něco dobrý.
Tak nějak si na ty negativní myšlenky odpovím, např. - když vyhoříme (negativní myšlenka) - pořídí se nové bydlení,  a tak. (to je příklad,který mě ted napadl)

Také se snažím to takhle otočit, ale většinou mi to moc dobře nejde. Já nemám ani tak negativní myšlenky ve vztahu k sobě, ale bojím se o lidi kolem sebe. Představuji si ty hrůzy co by se mohli stát a pak se tím  ( uznávám dost často zbytečně) trápím a nemohu si pomoc. Jsem dost negativní, ve všem hnedle vidím nějaký problém.

Není tady

 

#10 5. 8. 2011 8:09

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: negativni myslenky

dusička napsal(a):

Dito - proč se bojíš tmy?
Copak je tma strašák? Tma Ti ublíží?
Nebo si byla strašená,když budeš zlobit, půjdeš do tmavýho sklepa?
Vzpomen si -kdy ses začala bát tmy? Až v dospělosti? NEbo už jako dítě? Vzpomeneš si kdy poprvé?

Dusicko, ja mam ze tmy primo hruzu. Tma sama o sobe mi neublizi, ale pro me je nebezpecna tim ze muze skryvat nebezpeci ktere nevidim = ve tme sve okoli nemam pod kontrolou. Paradoxne, kdyz je ve tme hluk vsechno analizuju, doma treba kazdy krok naseho psa, drevene schody ktere obcas "prasknou", kazdy pohyb spicich deti atd, protoze to muze byt nekdo/neco kdo nam jde ublizit. Kdyz je ticho tak to ticho taky analizuju protoze ticho "neni normalni". Mam zase strach, ze me/nas nekdo pozoruje.
Dalsi paradox je v roletach na okne. Mame tezke tipicke francouzske rolety ktere zavrou cele okno. Kdyz je nespustim, bojim se ze k nam nekdo vleze. Kdyz je spustim, citim se v pasti. To same mam i s dverma. Nemuzu zamknout na noc dvere bez toho, aby v nich nezustal klic.
Proc se bojim, to vubec, ale vubec netusim. Bojim se takhle uz od mala. Tma je proste nebezpecna. Jedna z teorii je, ze jsem se jako malicke dite necitila bezpecne. Mama je zarytym zastancem toho, ze dite se nesmi ani nosit, ani chovat aby se nerozmazlilo, takze bud si bude uz miminko samo hrat odlozene v koute a nebo se proste, pokud je prebalene a najezene necha rvat. Brrrrrrr mam z toho husinu, si tohle predstavit u svych deti, vsak me za to taky vecne kritizuje, kdyz se s nima mazlim, protoze podle ni, mazleni si museji zaslouzit. Ja sama si pamatuju, kdyz uz jsem byla vetsi, neco jsem chtela a uz jsem byla vecer ulozena v posteli, ze jsem vzdycky volala a plakala marne. Nikdy neprisla.
To me hodne traumatizovalo jako dite, ale ted v dospelosti jsem "pochopila" a mam dojem, ze zadny nasledek to na me nenechalo. Tedy vedome, ale podvedomne, tak to netusim. Ono to muze byt ten pravy duvod ale taky nemusi. Potrebovala bych najit v sobe nejakou blizsi indicii.


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#11 5. 8. 2011 8:14

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: negativni myslenky

Ona napsal(a):

dusička napsal(a):

Je to zázrak myslet pozitivně.
I když taky mám někdy -prostě mě napadnou negativní myšlenky - já s nimi pracuju takto: řeknu si, a když se stane tedy to negativní - co se stane po tom? Třeba se to tak má stát, proč to nechci? čeho se bojím? Jak se říká, něco zlý je pro něco dobrý.
Tak nějak si na ty negativní myšlenky odpovím, např. - když vyhoříme (negativní myšlenka) - pořídí se nové bydlení,  a tak. (to je příklad,který mě ted napadl)

Také se snažím to takhle otočit, ale většinou mi to moc dobře nejde. Já nemám ani tak negativní myšlenky ve vztahu k sobě, ale bojím se o lidi kolem sebe. Představuji si ty hrůzy co by se mohli stát a pak se tím  ( uznávám dost často zbytečně) trápím a nemohu si pomoc. Jsem dost negativní, ve všem hnedle vidím nějaký problém.

Jo tak takhlee presne to mam i ja. To jsou prave ty myslenky, ktere ted odsunuji na vedlejsi kolej.


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#12 5. 8. 2011 10:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: negativni myslenky

Dito, ty mě tím, že se mazlíš s dětma docela šokuješ. kdysi jsi tu psala, jak jste měli doma zloděje a mě jsi z toho, cos tam psala přišla jako vcelku protivná a nerudná matka.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#13 5. 8. 2011 13:00

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: negativni myslenky

Pavlo a muzes mi tu pripomenout, z ceho presne? Ja nejak vubec netusim


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#14 5. 8. 2011 13:02

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

Re: negativni myslenky

Myšlenky, a dobré, nebo zlé, jsou výsledkem našeho mnohaletého náhledu na dennodenní realitu, ve které žijeme a se kterou "pracujeme". Každá myšlenka je jakýmsi námi vyprodukovaným kvantem energie o určité frekvenci a tak podobně. Tyto myšlenky (energie) se neztrácí. Ty nás svým způsobem "odměňují", protože my jsme je "oživili" a ony nám teď chtějí na "oplátku" něco dát. Tím "padárkem" jsou zpětná energetická kvanta poplatná takové kvalitě, která vysíláme..

No a protože za ta léta se to nastřádalo, tak jsme v pozici auta, které se hrabe po zasněžené louce v jakýchsi vlastních vyjetých kolejích, takže auto sice nějak jede, ale jakmile by chtělo vyjet z kolejí a jet si svou novou vlastní cestou, tak zjistí, že jej to strhne vždycky nazpět, do těch vyjetých kolejí..

Přesně tak je to i s negativním myšlením - můžeme se jej zbavit, ale není to hned a dá to práci, protože nabalená energie z našeho dřívějšího myšlení, co nás "neustále odměňuje negativitou a zároveň žádá další přísun energetické stravy ve formě negace", nás jen tak nepustí. Kdykoliv vyjedeme z kolejí, tak vždy bude mít snahu nás vrátit zpět, abychom jej dále živili.

V praxi to vypadá asi takto - jednoho dne si řekneme, že změníme myšlení a začneme s tím něco vážně dělat, jenže... začnou se dít samé nepříjemnosti a čím více se snažíme myslet pozitivně, tím více se nám stává nepříjemností. Tu se rafneme s kolegou(gyní), támhle převrhneme hrnek s čajem, tady zas zapackujeme a málem si rozšalujeme papulu, jindy zase nestihneme udělat práci, co chce šéf(ová) a tak dále..

Jenže pokud překonáme tenhle úsek, toto "strhávání do starých kolejí", které trvá někdy i několik měsíců, pak už opravdu můžeme směle vyjet svou novou cestou a je jen na nás, jaká cesta to bude, jaké myšlenky budeme vysílat a jaké se nám budou odměňovat "o)


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 

#15 5. 8. 2011 15:34

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: negativni myslenky

Já to beru tak, že pokud mám pozitivní myšlenky - nemohu mít současně i ty  negativní . jelikož to člověku tu a tam ulítne, tak už uvědoměle , chci říct vědomě big_smile , ty negativní zaplaším a nastavím tam pozitivní. není to hned a není to snadné.
Ale každopádně to jde.
Jinak, pokud se člověk nechá zmítat myšlenkami bez výběru, a je vlastně otrokem svých myšlenek, tak je následně též otrokem  svých pocitů a pak zákonitě svého života.

Jde to postupně, pokud o tom víme a chceme s tím něco udělat, pracovat na tom a ty negativní myšlenky přestavět na pozitivní.
Tak jak píše Dai

Dito, tvoje strachy už tě omezují.. nepochybně je zárodek v tvém dětství a vlivu výchovy. Podle toho co píšeš...negat.myšlenky jsou u tebe spíše důsledkem něčeho...k čemuž by ses měla dopátrat i třeba s pomocí někoho..

Upravil(a) Wiki (5. 8. 2011 15:35)

Není tady

 

#16 5. 8. 2011 16:34

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: negativni myslenky

to nejde říct konkrétně. prostě jak jsi to tam popisovala, když jsi mluvila o tvých dětech, takový - jen počkej, já ti dám a tak. těch zmínek o nich tam bylo víc a měla jsem z toho pocit, že se s nimi prostě jak se říká, moc nesereš. přišla jsi mi jako takový studený čumák, přísná.
znám paní, která mluví o jejich dětech stejně a ona je spíš takovej drsoň, než že by se mazlila, dost na ně ječí, nadává a prostě jsi mi přišla tak něják podobná. proto mě teď překvapilo, když píšeš o mazlení a tak.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#17 5. 8. 2011 22:34

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: negativni myslenky

Dito, tvoje strachy už tě omezují.. nepochybně je zárodek v tvém dětství a vlivu výchovy. Podle toho co píšeš...negat.myšlenky jsou u tebe spíše důsledkem něčeho...k čemuž by ses měla dopátrat i třeba s pomocí někoho.
JJ -přesně tak, a dokonce si myslím, že už víš, čeho se mᚠchytit. Toho, že Tě mamka nechávala potmě samotnou - a ty ses bála. To je začátek přestat se nebát.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#18 5. 8. 2011 23:18

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: negativni myslenky

Dito,
k podobným děsům jsem se propracovala po dvojité gyn. operaci, a nástupu nečekaného přechodu, tři děti a denně katastrofické scénáře.  přidala se k tomu milenka , to byl tobogán.
Dnes bych se nebránila odborné pomoci, nebo nějakou technikou to vyčistit. Mlátila jsem bezmocně kolem sebe a celé jsem to všem asi pěkně komplikovala.
Nějak jsem se z toho vyhrabala, šrámy zůstaly, stejně přišla jiná milenka a konec. A jízda začala zase.

Tentokrát jsem na tom začala makat, a  ty děsivé stavy před usnutím usch, myšlenky, za co nakoupím, jak zaplatím byt, vrátí se nebo nevrátí, jak to sama zvládnu- umírala jsem každou noc, až jsem si začala přát, abych se ráno neprobudila.

Šel čas a já jsem se tomuto šílenému reji myšlenek postavila Otčenášem. Snažila jsem se každý verš prociovat, pochopit ho, zapomněla jsem , kde jsem skončila , tak od začátku. Myšlenky se uklidnily a já usnula.
Možná budeš muset požádat o pomoc. Jistě bys to období taky překonala, ale s pomocí to půjde rychleji.

Naučila jsem se bezvadná cvičení, ale takhle je to nepřenosné, je to z oblasti světelné medicíny, zase nová voda na mlýn nevěřících Tomášů, já vím.
Jde o to, zabránit myšlenkám, aby tolik nebzučely a daly naší duši a tím i nám,  život klidnější a radostnějši. ( hodně jsem to zjednodušila, jsou tam úžasné možnosti, jak využít nᚠlidskýpotenciál)
Tvořit si svou realitu a nenechat se životem smýkat. A ty negativní myšlenky dovedou udělat ze života pěkné peklíčko.

Není tady

 

#19 5. 8. 2011 23:33

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: negativni myslenky

Heluška - světelná medicína
Jak si k ní přišla? Mmch - zní to zajímavě stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#20 6. 8. 2011 0:36

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: negativni myslenky

najdeš na netu,stačí zadat " světelná medicína"-jinak je tam i  pěkné počteníčko , našla jsem tam pěkné videjko s Duškem. ( server se jmenuje Posvátné srdce)
Jinak ta cvičení tam nejsou, našla jsem tam jedno podobné.  Ten pojem už znám, ale nešla jsem za tím, tak si mě to přitáhlo samo.

Kámoška povídá, že jede do Těšína na něco, ale neví na co, ale té další kamarádce , která ji zvala,důvěřuje. A protože já důvěřuji oběma, spontánně jsem jela s nimi, nakonec byla pozvána ještě další z našeho spolku.
Vstoupily jsme do skupiny, která se vídá zřejmě  častěji, mluvili jazykem, kterému všichni rozuměli, jen my jsme občas potřebovaly dostat do obrazu. Ta cvičení většinou znali, takže v tomto bodě jsme by noviciušky, ale šikovné.

Chci tím říct, jak je to zvláštní takhle vstoupit  na neznámé území, nakonec to bylo ohromné. Hlavu jsem měla nádherně čistou a prázdnou, jedna z kamarádek, která s tím vším opatrně začíná a my ji hezky vtahujeme, byla u vytržení, jak báječně se cítí, že ji přestaly bolet hodně bolavé nohy, odcházely jsme  nabité jako baterky. 

Abych byla přesná, nikomu to nevnucuji a nedostanu žádnou provizi za získanou dušičku (nemyslím naši Dušičku), jen se snažím najít si v životě takové  polohy , ve kterých budu spokojená a občas i šastná  .
Někdo to hledá  u partnera, někdo v sexu, jiný v obchoďáku, jiný zase v adrenalinových sportech a já takhle.
Teda Duši, moc o té světelné medicíně ale nevím, je to léčení světelnou energií jak vyplývá z názvu.

Není tady

 

#21 6. 8. 2011 10:19

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: negativni myslenky

negativní myšlenky působí jak objednávka :-( .

Není tady

 

#22 6. 8. 2011 11:30

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: negativni myslenky

nj, to víme asi všichni, ale jak ty potvory vlezlý odehnat, to je problém.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#23 6. 8. 2011 12:07

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: negativni myslenky

Pavlo, jeeee to neeee, nerudna a protivna umim byt taky pekne, ale na deti ne, ani na svoje, ani na cizi. Jinak ale, kdyz me sejri, tak krik a pohlavky nesetrim ale jako typicka matka Beran mam pro ne i otevrene srdce, naruc pomazleni a pohadky na dobrou noc wink

Helusko, ta veta o tvoreni vlastni reality me hodne moc oslovila tummenupp mame to podobne. Ja jsem kdysi cekala hodne na to, ze me "osud" konecne vysvobodi a svete div se, ono se nic nedelo . Trosku si proctu tu svetelnou medicinu, zaujalo me to.

dusicko, asi ano, ale ja mam proste porad pocit ze chodim tak nejak okolo. Tak jsem si dala prave jako prvni maly cil to, ze odezenu negativni myslenky, pritahnu si neco hezkeho a ta tma se treba pak casem zacne resit navazove


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#24 6. 8. 2011 16:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: negativni myslenky

Dito, tak to mᚠdobrý, mně někdy cizí děti lezou na nervy ... rodna


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#25 8. 8. 2011 8:09

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: negativni myslenky

Dita.L napsal(a):

To me hodne traumatizovalo jako dite, ale ted v dospelosti jsem "pochopila" a mam dojem, ze zadny nasledek to na me nenechalo. Tedy vedome, ale podvedomne, tak to netusim. Ono to muze byt ten pravy duvod ale taky nemusi. Potrebovala bych najit v sobe nejakou blizsi indicii.

Dito, já myslím, že už jsi ji našla. Jenže to chápeš jen "hlavou", neprošlo ti to ještě "srdcem".
Tedy to, co jsi pochopila jako dospělá žena, jsi nepřijala jako malá holčička.
Ta matčina tvrdá výchova byla totiž dost hustá.
Zkus začít pracovat se svým vnitřním dítětem, tak rozpustíš to svoje sevření, negativismus a strachy.

A jak to funguje?
Stejně jako když založíš oheň: když přikládáš, můžeš vypálit celé město, když přikládat přestaneš, pomalu skomírá, až vyhasně úplně...
A nebo si vzpoměň na ten indiánský příměr se dvěma vlky: ten, kterého krmíš, ten roste a sílí, druhý živoří, přežívá a za čas pojde stolt

Enegie se jak říkáš, neztrácí, ale transformuje - neustále proměňuje. I tu negativní můžeš změnit v pozitivní - výše zmíněný oheň může město spálit na prach, ale také v kruté zimě může vytopit jeho příbytky.

Neboj se, neni opravdu čeho. Stačí si jen odblokovat strachy, které ti znepříjemňují život a s těmi ostatními se naučit pracovat - třeba se strachem o bližní.
Kupříkladu strach o děti budeš mít nejspíš až do své smrti, ale zvládneš ho zase jen tak, že jim sice nedᚠdo ruky sirky, aby si s nimi hrály a tak si ublížily, ale v pravý šas je s nimi naučíš zacházet a pak jim je svěříš už bez obavy.

Ještě k tomu tvoření vlastní reality, neboli k onomu: jaký si to uděláš, takový to máš.
To pochopitelně platí stoprocentně a vnější vlivy nejsou až tak podstatné. Někdo se dokáže plně realizovat a být šastný a spokojený i na vozíku někde v ustavu s důchodem na hranici životního minima, jiný ve zdraví a hmotném blahobytu pořád hledá, co by, aby....
Takže je to především v myšlení lidí, v tom, jak dokáží pracovat se svými myšlenkami, s tím, co mají k dipozici stolt

Upravil(a) Pandorraa (8. 8. 2011 8:17)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů