Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 7. 2011 22:01

Margareta
♥------
Registrovaný: 30. 7. 2011
Příspěvky: 5

Trápení v životě

Měli jste taky někdy pocit, že nic ve vašem životě nejde tak, jak byste si přáli? Jak se proti tomu dá bojovat? Já už ztrácim sílu.

Není tady

 

#2 30. 7. 2011 22:03

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: Trápení v životě

Ametyst?


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#3 30. 7. 2011 22:09

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Trápení v životě

Ametyst?


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#4 30. 7. 2011 22:12

Margareta
♥------
Registrovaný: 30. 7. 2011
Příspěvky: 5

Re: Trápení v životě

Ametyst to vyřeší? Aha...jak snadný....

Není tady

 

#5 30. 7. 2011 22:18

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Trápení v životě

Margareta napsal(a):

Ametyst to vyřeší? Aha...jak snadný....

Ne, je to jinak, holky si myslí, že Ty jsi Ametyst. smile
To je jedna uživatelka, která má problém a přestala psát před pár dny. Takže to vypadá, jako by se přetransformovala v Margaretu.
Podle mě nejsi Ametyst.
Ale když budeš konkrétnější, třeba se to vysvětlí, co Ti chybí a co vlastně řešíš.

Není tady

 

#6 30. 7. 2011 22:30

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Trápení v životě

Margareto mockrát - a bojovat nejde, jde jen přimout to , že se nedaří a hledat zpsoby jak žít dál, není každý den posvícení...


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#7 30. 7. 2011 22:35

Margareta
♥------
Registrovaný: 30. 7. 2011
Příspěvky: 5

Re: Trápení v životě

Aha, no tak Ametyst teda nejsem, ale aspoň mam pocit, že nejsem jediná kdo má trabel.
Hledam způsoby jak žít dál, ale sílu najdu vždycky jen na chvíli a pak se to všechno zas vrátí. Jsem samoživitelka na rodičovský, nedaří se mi najít brigádu, skoro už nemam peníze, mam pocit, že všichni kamarádi na mě dávno zapomněli, strašně bych chtěla zpátky synkova tátu, ale ten má od včera vypnutej telefon, takže je pravděpodobně na víkend s jinou....prostě nic nejde. Kdykoliv mam pocit, že je líp, dostanu jen další pecku.

Není tady

 

#8 31. 7. 2011 4:15

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Trápení v životě

jedna rada: nechtěj nemožné......
Jinak, proč si nepřečteš některé z vláken zde na Babinetu? Skoro vše je 1000x probráno a napsáno.

Není tady

 

#9 31. 7. 2011 4:59

písmenko
♥♥-----
Registrovaný: 22. 7. 2011
Příspěvky: 83

Re: Trápení v životě

.

Upravil(a) písmenko (18. 8. 2011 11:11)

Není tady

 

#10 31. 7. 2011 12:37

Margareta
♥------
Registrovaný: 30. 7. 2011
Příspěvky: 5

Re: Trápení v životě

Já vim, že se to za čas zas všechno může změnit, ale teď to všechno opravdu přestávam zvládat. Na co šáhnu je špatně. Už hrozně dlouho se nedokážu hnout z místa.
Je mi jasný, že se tady všechno probíralo už tisíckrát, ale já se prostě potřebovala někomu vypovídat..jenže nemám komu, což mi na náladě moc nepřidává. Takže to, že mě někdo odpálkuje s tím, že je tu už všechno dávno napsáno, mi opravdu moc nepomohlo....spíš si připadam ještě jako větší debil.

Není tady

 

#11 31. 7. 2011 13:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trápení v životě

Kžudne to sem vypíš, ale posažova si kamoške pri vínku by asi pomohlo viac... Je nejaké blbé obdobie, asi, počúvam sažnosti skoro od každého, koho stretnem... ale to prejde, verím. Proste v živote je taká sinusoida: raz je lepšie, raz horšie. Ja by som si na tvojom mieste hžadala drobné radosti a neupínala sa na márne veci (otec tvojho dieaa a tak).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12 31. 7. 2011 14:26

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Trápení v životě

Margareto, taky jsem si prozila hodne dlouhe obdobi, kdy se mi nic nedarilo. Predstav si, ze jsem se behem deseti let 2x vdala, 2x rozvedla, porodila 2 deti, odesla do zahranici, nestastne se zamilovala, prosla dlouhou depresi, tak bych mohla pokracovat....
No a vsechno jsem to prezila a skutecne jsem z toho vseho vysla nejak silnejsi.
Ted uz jsou deti velke a ja si to konecne zacinam uzivat.... uz se netrapim kvuli chlapum nebo kvuli tomu, ze nemam praci.... asi to tak ma byt. Pristi rok mi bude 50, kdysi jsem tu vykrikovala, ze se toho veku nedoziju, ze si neco udelam a ted je mi nejlip, jak mi kdy bylo, na tu 50ku se docela tesim.
Jsem pysna na sebe i na me deti, ze jsme to vsechno ustali, oslavim to jak se patri, asi vyrazime na tyden do New Yorku.
Preju ti, aby ses co nejdrive prestala trapit a nasla nejaky smysl zivota.... skutecne to nikdy neni tak hrozne, jak to vypada. pussa

Není tady

 

#13 31. 7. 2011 14:28

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Trápení v životě

Margareta napsal(a):

Měli jste taky někdy pocit, že nic ve vašem životě nejde tak, jak byste si přáli? Jak se proti tomu dá bojovat? Já už ztrácim sílu.

Bojovat nema cenu. Musis brat zivot takovy, jaky je. Uvidis, ze bude lepe!

Není tady

 

#14 31. 7. 2011 16:31

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Trápení v životě

Margareta napsal(a):

Já vim, že se to za čas zas všechno může změnit, ale teď to všechno opravdu přestávam zvládat. Na co šáhnu je špatně. Už hrozně dlouho se nedokážu hnout z místa.
Je mi jasný, že se tady všechno probíralo už tisíckrát, ale já se prostě potřebovala někomu vypovídat..jenže nemám komu, což mi na náladě moc nepřidává. Takže to, že mě někdo odpálkuje s tím, že je tu už všechno dávno napsáno, mi opravdu moc nepomohlo....spíš si připadam ještě jako větší debil.

...špatně si to bereš a naopak Ty reaguješ neadekvátně- jako ,,odpálkování". Ber, jak bylo psáno, takže můžeš zpětně číst podobná vlákna, přidat se do diskuze, reagovat příspěvkem někomu jinému..... ovšem nebudeš mít ,,svoje" vlákno- asi tvoje priorita. tillfreds
Mám podobný dojem o převlečeném nicku jako děvčata.

Upravil(a) Vladena (31. 7. 2011 16:34)

Není tady

 

#15 31. 7. 2011 18:34

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Trápení v životě

venuše napsal(a):

Margareto, taky jsem si prozila hodne dlouhe obdobi, kdy se mi nic nedarilo. Predstav si, ze jsem se behem deseti let 2x vdala, 2x rozvedla, porodila 2 deti, odesla do zahranici, nestastne se zamilovala, prosla dlouhou depresi, tak bych mohla pokracovat....
No a vsechno jsem to prezila a skutecne jsem z toho vseho vysla nejak silnejsi.
Ted uz jsou deti velke a ja si to konecne zacinam uzivat.... uz se netrapim kvuli chlapum nebo kvuli tomu, ze nemam praci.... asi to tak ma byt. Pristi rok mi bude 50, kdysi jsem tu vykrikovala, ze se toho veku nedoziju, ze si neco udelam a ted je mi nejlip, jak mi kdy bylo, na tu 50ku se docela tesim.
Jsem pysna na sebe i na me deti, ze jsme to vsechno ustali, oslavim to jak se patri, asi vyrazime na tyden do New Yorku.
Preju ti, aby ses co nejdrive prestala trapit a nasla nejaky smysl zivota.... skutecne to nikdy neni tak hrozne, jak to vypada. pussa

Moc pěkný příspěvek jsi napsala hjarta


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#16 31. 7. 2011 19:51

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Trápení v životě

Margaret, v první řadě si dopřej víkend o kterém si odpočineš. Ono i rodičák je pěkný zápřah, navíc tebe asi opouští otec dítěte a do toho bys potřebovala víc peněz... všechny tvé problémy jen odhaduju, sepiš si je, vem si jeden nejlehčí a hned za něj postav ten nejt잚í, zbytek odlož a pokus se ty dva nějak řešit....


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#17 1. 8. 2011 7:48

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Trápení v životě

Ten pocit mám taky, že už nemůžu, kromě úmrtí dítěte a rozvodu mě potkaly úplně všechny nepříjemnosti. Je to jen sled průšvihů po sobě jdoucích. Asi posledních pět let jsem se vůbec nemohla radovat. Překonám jedno a je tu druhé, např. děsná infekce, táhnoucí se krach v práci, smrt babičky, ztráta práce, rozsypání zubů, opět ztráta práce, a opět, nalezení nové práce, ale musela jsem v moc věcech ustoupit, děsnýtrapas s tchyní, konečně nasazení zubů, ale návrat děsné infekce. Nemůžu se radovat ani týden. Stále jsem zaměřená na tu osobu, co se jí podle mě daří. Zní to hrozně, ale občas jí nějaký nezdar přeju. Proč ona nepocítila krizi a já jo? Proč ona si užívá léta a já budu obíhat doktory? Navíc se bojím lítat po doktorech a nemocnicích, vždy mi bude končit smlouva.

Není tady

 

#18 1. 8. 2011 8:14

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Trápení v životě

luminka napsal(a):

Ten pocit mám taky, že už nemůžu, kromě úmrtí dítěte a rozvodu mě potkaly úplně všechny nepříjemnosti. Je to jen sled průšvihů po sobě jdoucích. Asi posledních pět let jsem se vůbec nemohla radovat. Překonám jedno a je tu druhé, např. děsná infekce, táhnoucí se krach v práci, smrt babičky, ztráta práce, rozsypání zubů, opět ztráta práce, a opět, nalezení nové práce, ale musela jsem v moc věcech ustoupit, děsnýtrapas s tchyní, konečně nasazení zubů, ale návrat děsné infekce. Nemůžu se radovat ani týden. Stále jsem zaměřená na tu osobu, co se jí podle mě daří. Zní to hrozně, ale občas jí nějaký nezdar přeju. Proč ona nepocítila krizi a já jo? Proč ona si užívá léta a já budu obíhat doktory? Navíc se bojím lítat po doktorech a nemocnicích, vždy mi bude končit smlouva.

Ty jsi naprosto nepoučitelná.
Jak víš, že  tvoje švagrová žádnou krizi neměla? Protože si nestěžuje a nebrečí nakaždém kroku?
Raději se zaměř na to, abys našla důvod být spokojená , to ti prospěje daleko víc.

Není tady

 

#19 1. 8. 2011 8:20

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Trápení v životě

luminka napsal(a):

... Nemůžu se radovat ani týden. Stále jsem zaměřená na tu osobu, co se jí podle mě daří. Zní to hrozně, ale občas jí nějaký nezdar přeju. Proč ona nepocítila krizi a já jo? Proč ona si užívá léta a já budu obíhat doktory? Navíc se bojím lítat po doktorech a nemocnicích, vždy mi bude končit smlouva.

Lumi, ta vytucnena veta ti ubira sily, ktere potrebujes pro sebe... Zkus to nejak ze svych myslenek vypustit... - bude ti pak lip.


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#20 1. 8. 2011 8:25

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Trápení v životě

A? tongue Nekdo me predbehl, rsp. uvazoval podobne, jako ja...

Jinak pro autorku vlakna: Jasne. Je to depka, za nahromadenych starosti...
Rada od PavlyH """Margaret, v první řadě si dopřej víkend o kterém si odpočineš. Ono i rodičák je pěkný zápřah, navíc tebe asi opouští otec dítěte a do toho bys potřebovala víc peněz... všechny tvé problémy jen odhaduju, sepiš si je, vem si jeden nejlehčí a hned za něj postav ten nejt잚í, zbytek odlož a pokus se ty dva nějak řešit....""" je velmi rozumna a dle meho jeji realizace prinese okamzity ucinek... par


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#21 1. 8. 2011 8:26

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Trápení v životě

agewa napsal(a):

luminka napsal(a):

Ten pocit mám taky, že už nemůžu, kromě úmrtí dítěte a rozvodu mě potkaly úplně všechny nepříjemnosti. Je to jen sled průšvihů po sobě jdoucích. Asi posledních pět let jsem se vůbec nemohla radovat. Překonám jedno a je tu druhé, např. děsná infekce, táhnoucí se krach v práci, smrt babičky, ztráta práce, rozsypání zubů, opět ztráta práce, a opět, nalezení nové práce, ale musela jsem v moc věcech ustoupit, děsnýtrapas s tchyní, konečně nasazení zubů, ale návrat děsné infekce. Nemůžu se radovat ani týden. Stále jsem zaměřená na tu osobu, co se jí podle mě daří. Zní to hrozně, ale občas jí nějaký nezdar přeju. Proč ona nepocítila krizi a já jo? Proč ona si užívá léta a já budu obíhat doktory? Navíc se bojím lítat po doktorech a nemocnicích, vždy mi bude končit smlouva.

Ty jsi naprosto nepoučitelná.
Jak víš, že  tvoje švagrová žádnou krizi neměla? Protože si nestěžuje a nebrečí nakaždém kroku?
Raději se zaměř na to, abys našla důvod být spokojená , to ti prospěje daleko víc.

Jestli měla nějakou osobní krizi, nevím, ale že ji nevyhodili třikrát z práce v době ekonomické krize, to vím zcela určitě.

Není tady

 

#22 1. 8. 2011 8:34

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Trápení v životě

Ono to takhle vypadá, že jsem strašně zlá, ale myslím, že každého už napadlo to: Proč já, to to nemůže být někdo jiný? Myslím, že takto zlí jsme trochu všichni, jen ne každý si to přizná. To, co se mi děje, nejsou tragédie, ale je toho moc, některý týden je šílený. Pak vidím někoho spokojeného a je to.

Není tady

 

#23 1. 8. 2011 8:35

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Trápení v životě

Lumirko,myslim,ze neni cloveka ktery by nemel zadny trapeni,nekdo jich ma vic,nekdo min.Tva nenavist ke svagrovej te jeste vic nici a od toho se odvijeji vsechny problemy.
Ja mam osobni krize take cely zivot.Pracuji v zamestnani ktery me nebavi,ted mam dovolenou,ale vubec se me do prace nechce moc bych si prala mit praci do ktere bych chodila rada,ale bohuzel neni.O praci jsem jiz prisla taky 2x.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#24 1. 8. 2011 8:40

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Trápení v životě

Tak mně se v práci líbí, práce mi více sedí, než ta minulá a je tam i lepší kolektiv, ale musela jsem kvůli tomu dost obětovat. A proč hned říkat nenávist, jen jsem napsala, že jsem na ni zaměřená. Když je vám bídně, nevíte, jestli se dřív strachovat o své zdraví, nebo někoho blízkého, nebo o práci a pak vidíte někoho natěšeného na dovolenou, nebo mu to sluší, stačí to, stačí.
Někdo jich má víc, těch trápení, a to je právě ono, třeba maminka mě už má spojenou se slovem problém, telefon zvedá s povzdechem, co zase. Aby se jí člověk snad omlouval za to, že mu osud nepřeje. Už jsem se jednou omlouvala, že se mi nic pozitivního neděje, a až se to stane, že dám vědět, aby si nemyslela, že jsem jenom ukňouraná. Ale ono ne a ne.

Upravil(a) luminka (1. 8. 2011 8:43)

Není tady

 

#25 1. 8. 2011 8:41

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Trápení v životě

luminka napsal(a):

Ono to takhle vypadá, že jsem strašně zlá, ale myslím, že každého už napadlo to: Proč já, to to nemůže být někdo jiný? Myslím, že takto zlí jsme trochu všichni, jen ne každý si to přizná. To, co se mi děje, nejsou tragédie, ale je toho moc, některý týden je šílený. Pak vidím někoho spokojeného a je to.

Takhle jsem kdysi taky uvazovala.Jednalo se o mou kamaradku.Ona mela vsechno,do prace nemusela uzivil ji manzel.Sice nevim jak,ze by mel tak dobre placenou praci,ze by uzivil narocnou manzelku+ 2 deti na skolach nevim.Navic za 13 let co maji svuj byt ma udelanou 4 kuchyn a vymeneny cely nabytek v byte.Ona se nademnou povysovala,ze ja nemam nic,tenktat jsem byla dlouhou dobu sama.Nase kamaradstvi po 13 letech skoncilo.....


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů