Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 7. 2011 0:48

dobojováno jest
♥♥-----
Registrovaný: 23. 7. 2011
Příspěvky: 28

BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

Ahojky.
Můj manžel mě po 8 letech podvedl. Mám s ním 7-mi letou dceru a poznamenalo mě to zřejmě na celý život... odjel na školení do zahraničí a tam se zamiloval do jedné ženy / toto milé oslovení pro ni musím psát s velkým překonáním sama sebe, nejraději bych ji oslovila děv... však víte, jaká je to nenávist holky...) již po prvním týdnu, kdy přijel na víkend domů, byl úplně jiný.. kromě sarkastických keců, že se domů vůbec netěšil a že si tam užil spoustu legrace, byl jako vyměněný... tak nějak mi to z jeho chování docvaklo.. vlastně ani sex moc nechtěl a při líbání se díval do stěn.. prostě jako tělo bez duše.. tak jsem na něj uhodila: ,, JE V TOM ŽENSKÁ? ,, V TOM ŠOKU ODPOVĚDĚL: ,,jo, je,, a už to bylo. Vypila jsem flašku hruškovice před ním úplně sama a tahala z něho všechny detaily.. uvažoval, jestli nás opustí a začne život jinde.. já se zhroutila. Když odjížděl po víkendu opět na školení, dokonce jsem je spolu nachytala u vlaku, když jsem šla vyzvednout auto... vypadala úplně jinak než já - můj pravý opak.. narozená ve stejný den jako můj muž.. Bože, to byly muka. Zhroutil se mi celý svět. Nezmohla jsem se na jediné normální slovo, jen jsem mu řekla, že mu to sluší a bolestně se mu podívala do očí a odešla... cestou domů jsem měla 100 chutí vrátit se tam a vykrákat ji za vlasy, zmlátit ji a dobít.. ach Bože. Bylo to hrozné. Dokonce ji vezl naším autem kufry a ku**** se už cestou ve vlaku.. prostě prý oboustranná láska na první pohled. Úplně zapomněl, že má rodinu. na školení se cítil najednou volný jak ptáček - stalo se to po pár dnech, jak se opili a zkončili spolu na pokoji u ní a tam se vyspali.. další víkend jsem opět plakala, dělala hysterické scény a prosila ho a neodchází, že ho miluju... byl rozpolcený a nevěděl, co má dělat.. byla jsem totální troska a chudák, v práci si toho taky všimli..  až mě začlo bolet u srdce z představy že teď zrovna je s ní ubytován v hotelu s bandou kluků a užívajíí si... 3 dny jsem plakala a bolelo to strašně moc... v nouzi jsem si vzpomněla na jednu moc hodnou paní, co má kontakty na léčitele a ta mě poslala k fyzioterapeutce... po 2 hodinové masáži mi pomocí reiiki a akupresury odbourala stres a navíc mi moc psychicky pomohla, byla to pro mně cizí paní a prostě jsem si jí vylila srdce.. moc mi poradila i psychicky a tak nějak se vše ve mně vzbouřilo a řekla jsem si: TAK UŽ DOST HOLKA! tO TEDA NE, TAKHLE SE MNOU NIKDO ZAMETAT NEBUDE!! Trpěla totiž i dcera a mamka a všichni! Začla jsem si tvořit svůj vlastní život a pověsila jsem mu nůž na krk: Buď já nebo ona! Nejsem přece bigamistka a o tebe se s žádnou dělit nehodlám! A jsetli tě srdce táhne k ní, běž si! Ten poslední víkend před posledním týdnem jeho pobytu v zahraničí jsem se chovala zcela chladnokrevně, reálně a drsně. Řekla jsem mu na rovinu, co ho čeká. Vyhodila jsem ho z domu se slovy budeš trpět. Musel se vrátit zpět ke tchánům protože na nájem neměl. Ukázalo se že ona má přítele a k sobě na byt ho tudíž nevezme. Po 3 dnech mi brečel v telefonu, že mě miluje a chce se vrátit. Nevěřila jsem mu ale kvůli dcery jsem ho vzala zpět. Krávě jsem pohrozila a vynadala přes facebook, donutila ho ukončit s ní vztah přes mobil - musel jí napsat a zavolat - před mými zraky - že se rozhodl pro svou rodinu a že vztah s ní končí. Ač nelibě, udělal to.... teď s odstupem času cca 1.5 měsíce manžel tvrdí, že nechápe jakk to mohl udělat, že je rád že zůstal se mnou a že už nikdy nechce zažít tak hnusnou situaci... kéž by mu to vydrželo, dal se převelet na jinou směnu, aby s ní nemusel pracovat. přesto mu nevěřím, nejsem šastná a stále mám obavy z toho, že se při střídaní směn stále spolu vídavají. Zatím se snaží, ikdyž v sexu mám psychický blok a nevím jak to odbourat. Stále se mi vrací vzpomínky, pořád ji vidím před očima jako noční můru a představuji s i jak to spolu dělají... dá se to nějak odstranit? Je to pro mně opravdu velký problém a při každé hádce už mám pocit, že k sobě vůbec nepatříme, ikdyž se pak omlouvá a říká že mě miluje... ach jo je to těžké a nevím jak odpustit a přestat na to myslet.. dá se to vůbec?

Není tady

 

#2 24. 7. 2011 1:01

dobojováno jest
♥♥-----
Registrovaný: 23. 7. 2011
Příspěvky: 28

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

..ještě musím dodat.. od té doby tak nějak postrádám radost ze života, ano, nemám chu se smát a ikdyž mám pocit, že je to už za náma, cítím se vnitřně prázdná a vyhořelá duše..

Není tady

 

#3 24. 7. 2011 7:23

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

offtopic

Upravil(a) Daphné (25. 7. 2011 4:21)

Není tady

 

#4 24. 7. 2011 8:13

majkafa
Host

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

dobojováno jest napsal(a):

Ahojky.
Můj manžel mě po 8 letech podvedl. Mám s ním 7-mi letou dceru a poznamenalo mě to zřejmě na celý život... odjel na školení do zahraničí a tam se zamiloval do jedné ženy / toto milé oslovení pro ni musím psát s velkým překonáním sama sebe, nejraději bych ji oslovila děv... však víte, jaká je to nenávist holky...) již po prvním týdnu, kdy přijel na víkend domů, byl úplně jiný.. kromě sarkastických keců, že se domů vůbec netěšil a že si tam užil spoustu legrace, byl jako vyměněný... tak nějak mi to z jeho chování docvaklo.. vlastně ani sex moc nechtěl a při líbání se díval do stěn.. prostě jako tělo bez duše.. tak jsem na něj uhodila: ,, JE V TOM ŽENSKÁ? ,, V TOM ŠOKU ODPOVĚDĚL: ,,jo, je,, a už to bylo. Vypila jsem flašku hruškovice před ním úplně sama a tahala z něho všechny detaily.. uvažoval, jestli nás opustí a začne život jinde.. já se zhroutila. Když odjížděl po víkendu opět na školení, dokonce jsem je spolu nachytala u vlaku, když jsem šla vyzvednout auto... vypadala úplně jinak než já - můj pravý opak.. narozená ve stejný den jako můj muž.. Bože, to byly muka. Zhroutil se mi celý svět. Nezmohla jsem se na jediné normální slovo, jen jsem mu řekla, že mu to sluší a bolestně se mu podívala do očí a odešla... cestou domů jsem měla 100 chutí vrátit se tam a vykrákat ji za vlasy, zmlátit ji a dobít.. ach Bože. Bylo to hrozné. Dokonce ji vezl naším autem kufry a ku**** se už cestou ve vlaku.. prostě prý oboustranná láska na první pohled. Úplně zapomněl, že má rodinu. na školení se cítil najednou volný jak ptáček - stalo se to po pár dnech, jak se opili a zkončili spolu na pokoji u ní a tam se vyspali.. další víkend jsem opět plakala, dělala hysterické scény a prosila ho a neodchází, že ho miluju... byl rozpolcený a nevěděl, co má dělat.. byla jsem totální troska a chudák, v práci si toho taky všimli..  až mě začlo bolet u srdce z představy že teď zrovna je s ní ubytován v hotelu s bandou kluků a užívajíí si... 3 dny jsem plakala a bolelo to strašně moc... v nouzi jsem si vzpomněla na jednu moc hodnou paní, co má kontakty na léčitele a ta mě poslala k fyzioterapeutce... po 2 hodinové masáži mi pomocí reiiki a akupresury odbourala stres a navíc mi moc psychicky pomohla, byla to pro mně cizí paní a prostě jsem si jí vylila srdce.. moc mi poradila i psychicky a tak nějak se vše ve mně vzbouřilo a řekla jsem si: TAK UŽ DOST HOLKA! tO TEDA NE, TAKHLE SE MNOU NIKDO ZAMETAT NEBUDE!! Trpěla totiž i dcera a mamka a všichni! Začla jsem si tvořit svůj vlastní život a pověsila jsem mu nůž na krk: Buď já nebo ona! Nejsem přece bigamistka a o tebe se s žádnou dělit nehodlám! A jsetli tě srdce táhne k ní, běž si! Ten poslední víkend před posledním týdnem jeho pobytu v zahraničí jsem se chovala zcela chladnokrevně, reálně a drsně. Řekla jsem mu na rovinu, co ho čeká. Vyhodila jsem ho z domu se slovy budeš trpět. Musel se vrátit zpět ke tchánům protože na nájem neměl. Ukázalo se že ona má přítele a k sobě na byt ho tudíž nevezme. Po 3 dnech mi brečel v telefonu, že mě miluje a chce se vrátit. Nevěřila jsem mu ale kvůli dcery jsem ho vzala zpět. Krávě jsem pohrozila a vynadala přes facebook, donutila ho ukončit s ní vztah přes mobil - musel jí napsat a zavolat - před mými zraky - že se rozhodl pro svou rodinu a že vztah s ní končí. Ač nelibě, udělal to.... teď s odstupem času cca 1.5 měsíce manžel tvrdí, že nechápe jakk to mohl udělat, že je rád že zůstal se mnou a že už nikdy nechce zažít tak hnusnou situaci... kéž by mu to vydrželo, dal se převelet na jinou směnu, aby s ní nemusel pracovat. přesto mu nevěřím, nejsem šastná a stále mám obavy z toho, že se při střídaní směn stále spolu vídavají. Zatím se snaží, ikdyž v sexu mám psychický blok a nevím jak to odbourat. Stále se mi vrací vzpomínky, pořád ji vidím před očima jako noční můru a představuji s i jak to spolu dělají... dá se to nějak odstranit? Je to pro mně opravdu velký problém a při každé hádce už mám pocit, že k sobě vůbec nepatříme, ikdyž se pak omlouvá a říká že mě miluje... ach jo je to těžké a nevím jak odpustit a přestat na to myslet.. dá se to vůbec?

Hm. Člověk, který se takhle choval, by už nebyl mým partnerem.
Dobojováno jest, ámen.
No, hlavně, žes zvítězila. Je vidět, že tě tvé vítězství opravdu těší a stálo za to. SI.
(SI = s ironií)
Miluješ ho, nebo ho chceš jenom vlastnit? Přemýšlej.
Odpověz sobě.

Upravil(a) majkafa (24. 7. 2011 8:28)

 

#5 24. 7. 2011 12:13

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

Jemine Majko, ty ses zas uplne mimo... va
Ja myslim, ze je to vsecko ok. Poprala ses o sveho muze, ktereho milujes, a zrejme jsis ho udrzela. Pocity, ktere to v tobe zanechalo, jsou prirozene, a je dobre, ze mu je das najevo. Udelal chybu, dopustil, aby "to prasklo", tak at si to ted slizne... Nevidim v tom pomstu, ani trest... Nevim, proc bys mela hned druhy den po jeho navratu juchat radosti... Mas sice mic na sve strane, ale on, dle meho soudu, ted musi (je povinen) trpelive cekat, az ten mic prohodis na jeho stranu... A do te doby "ledacos" i prekousnout... (= tve negativni reakce... mas proste na ne pravo, a bylo by spis divne, kdyby se nedostavily...)
Drzim palec, at se ti "neprijemno v dusi" brzo rozplyne a zameni za radost z toho, ze "ses statecne prala", a zvitezila = zachranila vztah a rodinu...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#6 24. 7. 2011 12:19

majkafa
Host

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

ViktorkaM napsal(a):

Drzim palec, at se ti "neprijemno v dusi" brzo rozplyne a zameni za radost z toho, ze "ses statecne prala", a zvitezila = zachranila vztah a rodinu...

Statečně prala s kým?
Zvítězila nad kým? va
Teprve teď nastane čas, kdy se bude "prát" sama se sebou, jak už je z jejího psaní i patrné. To je to nejt잚í.
A jestli "zachránila vztah a rodinu"?
Nu, to se uvidí až na smrtelné posteli.

Upravil(a) majkafa (24. 7. 2011 12:20)

 

#7 24. 7. 2011 12:37

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

No, to uz je lepsi...
S kym se prala? Takhle ne... "o co" se prala. Prala se s nejakou fuchtli o sveho manzela a otce sveho ditete. "Nandala ji to", jak pise, na FB, (to je dobre, ty "loudilky" to musi dostat pocitit, ze proti nim nestoji nejaka slaboducha "rozdavacka manzelu")
Zachranila. Chlap se pokorne vratil domu, pozadal o odpusteni... a ted je na nem, aby ji ten boj "ji samotne se sebou" ulehcil.
A ze ty ji dopredu zpochybnujes zasluhu na vitezstvi? To je taky prirozene, ty jsi proste takova... - neprejna...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#8 24. 7. 2011 13:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

Mylsím, že to je Pyrrhovo víazstvo... že ty sama cítiš, že si dostala ankoniec niečo iné, ako to, o čo si objovala stolt hmm . Otázka znie: čo teraz s tým? Buď sa začenš sústrďova na to dobré, čo ostalo - a čo zrejme vždy bolo - alebo už naždy bdue pre teba najdôležitejšie len to, že a podviedol, že s azamiloval, že chcel odís... neutral Je to vlastne na tebe. On len robí, čo vie a čo dokáže...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9 24. 7. 2011 13:41

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

offtopic

Upravil(a) Daphné (25. 7. 2011 4:22)

Není tady

 

#10 24. 7. 2011 13:48

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

offtopic

Upravil(a) Daphné (25. 7. 2011 4:22)

Není tady

 

#11 24. 7. 2011 13:54

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

Daphné napsal(a):

...Jestli ten muž je jen trochu CHLAP, nebude "trpělivě čekat", nebo jen krátký čas, natož aby "byl povinen", nebude "překousávat" a podobně. Už dost na tom, že se "pokorně vrátil"...

No vidis, a ja si aj tak myslim, ze MUSI a to TRPELIVE CEKAT A PREKOUSAVAT... pac to byl on, kdo to posr., tak ted MUSI cekat, az "to vysumi" a srovna se do puvodniho stavu (pokud to vubec je mozne). Takove "hrdinstvi" z "navraceni se", kdyz ja jsem zahnul, to ja teda za hrdinstvi a "chlapskost" nepovazuju. Chlap je, kdyz nejake "zbytkove" vycitky, narazky a "rozbory" (ja vim, ze k nicemu nejsou, ale ta zena ma svate pravo "je vypustit"..., treba jenom aby se ji ulevilo...) trpelive vyslechne a snese, a to se sklopenyma usima a pokorou v dusi. To je chlap...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#12 24. 7. 2011 13:57

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

Daphné napsal(a):

"Nandat to fuchli" - to spíš vypovídá o tvém způsobu myšlení a soužití se spoluobčany, Viktorko. Vztah se tímhle nezachraňuje, ani nedá. Je to jen výkřik vlastní bolesti, pochopitelný, ale nic neřešící.

No jasne, ty bys asi za ni sla a v pratelskem souziti s ni ji sladkym hlaskem podekovala, ze ti zneuzila manzela a je tak hodna, ze ti ho vraci zpatky... A ze je to vykrik bolesti? Ano. Ona ma pravo kricet. A ta druha si pravem a vlastni vinouzaslouzi to slyset...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#13 24. 7. 2011 14:19

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

ViktorkaM napsal(a):

Daphné napsal(a):

...Jestli ten muž je jen trochu CHLAP, nebude "trpělivě čekat", nebo jen krátký čas, natož aby "byl povinen", nebude "překousávat" a podobně. Už dost na tom, že se "pokorně vrátil"...

No vidis, a ja si aj tak myslim, ze MUSI a to TRPELIVE CEKAT A PREKOUSAVAT... pac to byl on, kdo to posr., tak ted MUSI cekat, az "to vysumi" a srovna se do puvodniho stavu (pokud to vubec je mozne). Takove "hrdinstvi" z "navraceni se", kdyz ja jsem zahnul, to ja teda za hrdinstvi a "chlapskost" nepovazuju. Chlap je, kdyz nejake "zbytkove" vycitky, narazky a "rozbory" (ja vim, ze k nicemu nejsou, ale ta zena ma svate pravo "je vypustit"..., treba jenom aby se ji ulevilo...) trpelive vyslechne a snese, a to se sklopenyma usima a pokorou v dusi. To je chlap...

Ale nemusí, Viktorko, nemusí ... hmm MUSÍME jenom umřít, jinak nic ...

A já bych si na místě zakladatelky tohoto vlákna dobře rozmyslela, jak dlouho ještě budu trucovat a dávat to svému manželovi sežrat i s chlupama hmm Aby ode mě manžel příště definitivně neutek´jenom proto, že doma je dusno, nevlídno a chybí tam sex a nenaplánoval si to tentokrát už prozíravěji: totiž nikoliv ke svým rodičům, ale k zase jiné milence, tentokrát s volným bytem.

MMCH vítězství není docílit, aby se chlap s milenkou rozešel, vítězství je dokázat s ním po tomhletom všem spokojeně žít stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#14 24. 7. 2011 14:26

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

Ja nemluvila o "trucovani" a "davani sezrat i s chlupama"..., ja mluvila o tom, JAK se ona s tim, co ji zranilo, srovna. Z chvile na chvilu to zrejme nejde... a tu dobu on MUSI preckat, ten cas srovnavani se s tim, je jeji... Jak dlouho to bude trvat, a jak to bude probihat, je na nich. On ale rozhodne nema pravo rict: A dost, uz me to neba...
Opakuji, ze nemluvim o letech vycitek a podezirani. Mluvim o "dozvucich"...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#15 24. 7. 2011 14:47

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

offtopic

Upravil(a) Daphné (25. 7. 2011 4:23)

Není tady

 

#16 24. 7. 2011 14:55

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

offtopic

Upravil(a) Daphné (25. 7. 2011 4:23)

Není tady

 

#17 24. 7. 2011 15:02

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

No vsak ja proti tomu nic nemam. Nekdo "ji to nandat" ma potrebu (Ja treba taky. Ale v te dobe, kdy to pro mne bylo aktualni, jsem to nedokazala... dnes bych to udelala... Jenomze dnes se mi to uz nestane... reta ), nekdo ne. Oboje je vporadku...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#18 24. 7. 2011 15:03

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

offtopic

Upravil(a) Daphné (25. 7. 2011 4:23)

Není tady

 

#19 24. 7. 2011 15:11

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

Ano, tak nejak...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#20 24. 7. 2011 20:41

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

Dobojováno jest
za prvé se mi strašně špatně čtou takto dlouhé příspěvky, který nemaj alespon odstavce.
Fajn, bojovala si, chtěla si ho zpět.
Chtěla si manžela zpět jen kvůli dceři? Nebo i kvůli sobě, když píšeš,že ho miluješ.
Manžel se vrátil domů.
Co mu nechávᚠsežrat? že se zamiloval někde a že ted chce tebe, vás?
Zamyslela bych se, jestli Tě to baví neradovat se ze života. Psala si,že sis udělala život podle sebe.
Miluješ svého manžela. JEstliže ano, ukaž mu to, dej mu pusu.
V lásce přece nejde bojovat.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#21 24. 7. 2011 20:57

Krevetka
♥♥♥----
Místo: sev.čechy,ač rodilá Pražanda
Registrovaný: 6. 12. 2008
Příspěvky: 165

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

Dobojováno jest.... žes vůbec něco napsala, že? rock

Holky, myslím, že hlavní otázkou je, zda to, jak se teď k manželovi chová,je opravdu truc a pomsta za to, co udělal a nebo zda to jsou prostě její pocity, se kterými sama bojuje a neumí si pomoci??? Na to si musí odpovědět ona sama. Myslím, že je zcela lidské a normální, že máme nějaké pocity po té, co nás nᚠmilovaný podvede  a že to řada z nás neumíme druhý den hodit za hlavu a ŽÍT..



Dobojováno jest, měla by sis uvědomit, žes ho jednou vzala zpět. Tvé pocity jsou normální, lidské, ale odpověz si, zda opravdu je to truc nebo je to pocit, se kterým neumíš bojovat, poradit si?? At je to tak či tak, měla bys o svých pocitech s ním hovořit, aby věděl, co prožíváš. Nechci ho hájit ani to nedělám,ale když už ses rozhodla vzít ho zpět, zaslouží si vědět, na čem je a proč reaguješ tak či tak. KOMUNIKACE JE ZÁKLAD ÚSPĚCHU!

Přeji hodně štěstí.

Upravil(a) Krevetka (24. 7. 2011 21:06)


"Nedělej druhým to, co sám nechceš, aby dělali oni tobě".

Není tady

 

#22 24. 7. 2011 21:06

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

Krevetko - napsala si to moc hezky.
Ale i když by to bylo to,že mám pocity a nedokážu se s tím srovnat, že on byl někde jinde, tak proč ho brala zpátky.
Komunikace - vždyt manžel není její majetek, nevím, říkat o svých pocitech,že se cítím strašně při představě, že se někde jinde miloval. Vždyt to už bylo.
Já bych udělala tlustou čáru a pořídila bych si doma boxovací pytel a mlátila do něho ,když bych si představila, že ten můj chlap se zamiloval do někoho jiného. Ale nemluvila bych s ním už o tom. Proč mu to připomínat
Asi už udělali tlustou čáru a jedou od nuly.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#23 24. 7. 2011 21:21

Krevetka
♥♥♥----
Místo: sev.čechy,ač rodilá Pražanda
Registrovaný: 6. 12. 2008
Příspěvky: 165

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

Dušičko, já si myslím, že ne každý jsme stejný. Hold někdo to prožívá tak, druhý zase onak. S tím nelze bojovat. Ty bys udělala to,ona to tvé "to " neumí a dělá "ono". smile))) (to jsem básník, kujva)....

Také si myslím, že ona nemohla tušit, jak se bude cítit po té, co ho vezme zpět. Prostě v danou chvíli pocítila úlevu, že menžel chce jít zpět a naráz zjistila, že se to v ní mele, příčí,že to není tak, jak předpokládala. Jen dedukuji, to musí vědět jen ona.
A s tou komunikací jsem to myslela tak, že by měla nahlas říkat své pocity, pokud např.s ním nechce sex, tak mnohem lepší, než se odkulit na druhý bok ....a ty si to panáčku vysvětli po svém.... ,je třeba říci, "lásko, nezlob se. Stále v sobě bojuji s tím, co se stalo. Dej mi prosím čas, já se srovnám." Nebo at ho požádá o pomoc. At se mu svěří jak to špatně prožívá, ale bez výčitek, jen říkat nahlas to, co ji trápí co cítí.

Ale možná jsem divná. dumbom


"Nedělej druhým to, co sám nechceš, aby dělali oni tobě".

Není tady

 

#24 24. 7. 2011 21:47

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

Krevetko, nejsi divná stolt
Je fakt, že záleží na tom, jak se co řekne, jakým tonem.
Já si spíš představila, že ho nechá dusit, že se na ten druhý bok odkulí, žije ve svým světě a užírá se, že s ním nemůže spát, protože vidí ruce té jeho milenky. A že se dostavují výčitky.
Já osobně nevím, jak bych se zachovala, ono se to druhému kecá.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#25 24. 7. 2011 21:57

Krevetka
♥♥♥----
Místo: sev.čechy,ač rodilá Pražanda
Registrovaný: 6. 12. 2008
Příspěvky: 165

Re: BOJOVAT O NĚJ MÁ SMYSL, ALE JDE ŽÍT PO VÍTĚZSTVÍ ŠASTNĚ?

Dušička....... to musí vědět ona jak to má. O tom my můžem jen polemizovat.

Ani já si nedovedu představit, co bych dělala, jak bych se chovala. A tak doufám a věřím, že to nikdy nebudu muset řešit. HAWK. storstark


"Nedělej druhým to, co sám nechceš, aby dělali oni tobě".

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů