Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 18. 8. 2011 19:39

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

eva4444 napsal(a):

Jsou i rozvedení, kteří nezakládají nové rodiny ani s novým partnerem žít nechtějí (jako ti moji příbuzní).
Nebo se rozvedou lidi s dětmi ve věku 16 a 17 let. Tam je předpoklad, že než si rodiče založí novou rodinu (pokud v tomhle věku vůbec), tak dítě dospěje a může žít v bytě samo... Určitě by se našlo pár rodin, ve kterých by ten model s bytem pro děti fungoval, akorát se to nehodí "do krámu" rodičům. A jsem u toho, že je pro dospělé pohodlnější mít stabilní prostředí a děti a si pendlují...

no hlavně je to ekonomicky nerealizovatelné pro drtivou většinu lidí

Není tady

 

#27 20. 9. 2011 10:42

Pitunie
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2011
Příspěvky: 79

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

Zajímalo by mne, kolik z těch , kteří o tomto problému tolik ví , bylo skutečně postaveno před řešení ¨takové věci . Komu záleží na štěstí dítěte, ví že nelze nalézt jediné správné řešení, vždy je potřeba přihlédnout k okolnostem. Pro rodiče, jež toto prožívají a své dítě milují to skutečně není jednoduché i když chápu, že je mnoho takových u kterých je dítě až na druhém místě. Já sama mám střídavou péčï pro svou dceru , někdy mne to trápí¨, bojím se aby tím nebyla nějak poznamenána. Hledám lepší řešení .......ale nenalézám............


"Nepřítel může ublížit nepříteli a člověk, který nenávidí, může zranit druhého člověka, ale vlastní mysl může člověku ublížit mnohem více, pokud je špatně zaměřena."     
citát z Budhova učení

Není tady

 

#28 20. 9. 2011 12:02

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

Pitunie, ale jestli to holčičce vyhovuje, tak je to super, ne? A pokud ne, tak co zkusit aby byla třeba celý měsíc u jednoho z rodičů a ten druhý by měl klasicky víkendy a pak další měsíc naopak. Že by tolik nependlovala. To by bylo jediný, co by mě na tom vadilo v případě mých dětí. Věčne zbalený, věčně na cestě... hmm

Není tady

 

#29 20. 9. 2011 12:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

Selima napsal(a):

Inak neviem, čo máte proti striedavej opatere, je to podža mňa výborná vec - ale len AK SÚ JEJ RODIČIA SCHOPNÍ. Obaja! Čo sa bohužiaž  zadarí len v zlomku prípadov. Ja si - z tých prípadov, čo poznám - myslím, ba som hlboko presvedčená, že striedavá opatera má najbližšie k ideálu úplnej rodiny. stolt Problém je ten, že sa na ňu zmôžu fakt len vyspelí a dospelí jednotlivci - a takých je v okamihu rozvodu len zlomok populácie. Veci ako domáce násilie a podobne sa dajú odhali sociálkou, psychológmi, apod.

to není jen v rodičích. spoustě dětí by nevyhovovala. jo, pokud je tak dítě spokojené a rodiče se umí dohodnout, pak je to paráda. ale co vyhovuje 5 dětem, nemusí šestému.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#30 20. 9. 2011 12:50

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

Já mám teda popravdě problém už s termínem - ideál úplné rodiny. Ono to v každé úplné rodině kolikrát není až tak ideální... vissla
Svojí původní, úplnou a funkční rodinu nevyjímaje. Naši měli taky kolikrát dost... lol

Není tady

 

#31 20. 9. 2011 13:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

to naši mají někdy do teď big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#32 20. 9. 2011 13:18

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

stoltstolt, Pavli. Pravdu máš. big_smile

Není tady

 

#33 20. 9. 2011 13:21

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

Myslím, kočky, že naši blízcí by totéž mohli říkat o nás http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#34 20. 9. 2011 13:35

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

helena napsal(a):

Myslím, kočky, že naši blízcí by totéž mohli říkat o nás http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

No já mám dost každopádně a popravdě, můj brácha taky. lol
Směrem k mý maličkosti už to kromě rodičů říkají i moje děti... ale to se dá schodit stařeckou demencí a pubertou... tonguedumbom

Není tady

 

#35 20. 9. 2011 17:23

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

Pitunie napsal(a):

Zajímalo by mne, kolik z těch , kteří o tomto problému tolik ví , bylo skutečně postaveno před řešení ¨takové věci . Komu záleží na štěstí dítěte, ví že nelze nalézt jediné správné řešení, vždy je potřeba přihlédnout k okolnostem. Pro rodiče, jež toto prožívají a své dítě milují to skutečně není jednoduché i když chápu, že je mnoho takových u kterých je dítě až na druhém místě. Já sama mám střídavou péčï pro svou dceru , někdy mne to trápí¨, bojím se aby tím nebyla nějak poznamenána. Hledám lepší řešení .......ale nenalézám............

nečmyslím, že tím bude pznamenaná.Za prvé děti jsou veeelice adaptabilní  a za druhé pokud jí to vyhovuje, určitě si najde to nejlepší , co jde. a pocit, že oba rodiče o mě stojí , i když nemůžou žít spolu je pro ní určitě víc než co jiného.

Není tady

 

#36 24. 9. 2011 1:01

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

javena napsal(a):

Já mám teda popravdě problém už s termínem - ideál úplné rodiny. Ono to v každé úplné rodině kolikrát není až tak ideální... vissla
Svojí původní, úplnou a funkční rodinu nevyjímaje. Naši měli taky kolikrát dost... lol

Dítě to ale nejspíš vidí úplně jinak než my dospělí.
A že se rodiče občas chytnou? Když dítě cítí že se i přes to mají rádi - a že dítě to pozná, tak no problem - občas je třeba doma vyvětrat

Není tady

 

#37 24. 9. 2011 1:10

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

Pitunie napsal(a):

Zajímalo by mne, kolik z těch , kteří o tomto problému tolik ví , bylo skutečně postaveno před řešení ¨takové věci . Komu záleží na štěstí dítěte, ví že nelze nalézt jediné správné řešení, vždy je potřeba přihlédnout k okolnostem. Pro rodiče, jež toto prožívají a své dítě milují to skutečně není jednoduché i když chápu, že je mnoho takových u kterých je dítě až na druhém místě. Já sama mám střídavou péčï pro svou dceru , někdy mne to trápí¨, bojím se aby tím nebyla nějak poznamenána. Hledám lepší řešení .......ale nenalézám............

Pitunie, jak by mohla být tvá dcera poznamenána tím, že ji vychovávᚠve stř.v.? Pokud chodí do jedné školy, nemusí dojíždět moc daleko a hlavně ví že s jejím otcem normálně komunikujete, nemluvíte o sobě špatně před dítětem a neděláte naschvály, tak jí to nemuže nijak poškodit.
Když pozná více modelů jak to funguje v rodinách, více lidí, tak to jí bude pouze ku prospěchu - něco podobného jako se říká, že kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem

Není tady

 

#38 28. 4. 2013 16:14

janetjonsova
♥------
Registrovaný: 28. 4. 2013
Příspěvky: 1

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

Ahojky.Jsem ráda,že jsem našla tuto diskusi.Mám 12-ti letou dcerku.Příběh ze svého pohledu napíši později.Teď bych ráda slyšela názor na to co rozesílá můj bývalý manžel.Co by jste mu na to kdo řekl...............já už jsem mimo jiné na zhroucení.Nervuje nás a nervuje,tahá mne po soudech,ale jak jsem psala na začátku moje verze až později.Posílám to co rozesílá na různé stránky :
Mám velký problém.Po rozvodu se svou manželkou jsem si nezažádal o styk s dcerou.Nejezdil jsem za ní,netelefonoval jí.Prostě jsem nechtěl.Bývalá
manželka si teď nechala po 8 letech zvýšit výživné a tak jsem se rozhodl,že se budu s dcerou
stýkat.Když už mám platit .Dceři je vsak 12 let a nechce se mnou komunikovat a nechce se ani by na pul hodiny sejít.Říká,že jsem pro ní cizí člověk.
Matka tvrdí,že to dceru stresuje,když mne 8 let neviděla.Na víc matka má nového manžela a
dcera s v něm vidí.Mají k sobě asi jak všichni říkají prý krásný  vztah,protože jsem nenechal nic náhodě a chci si vydobýt své,poslal jsem na ni sociálku.Dcera řekla,že jednoho taku už má a že jiného nechce.Řekla,že kdyby mamka nepožádala o zvýšení peněz,tak,že by si na ni ani nevzpomněl.Myslím,že ji bývalá pěkně manipuluje,ale soc. pracovnice mi tvrdí,že dcera už v tomhle věku má svůj pohled na věc a že to opravdu může být její názor.Poradil by mi někdo?Musí přece ke mě chodit.Mám přece právo otce. Miro

Snad mi z vás někdo napíše názor na něj.Moc prosíííím a děkuji Janetjonsova

Není tady

 

#39 28. 4. 2013 16:55

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

janetjonsova, jestliže Tvůj BM rozesílá na všechny světové strany příběh, ve kterém doslova uvádí: "Po rozvodu se svou manželkou jsem si nezažádal o styk s dcerou.Nejezdil jsem za ní,netelefonoval jí.Prostě jsem nechtěl... tak si o něm každý soudný člověk hned po první větě udělá obrázek sám lol Pán svůj příběh - naštěstí pro vás - podal tak, že se odkopal ihned v prvních větách a nikdo - skutečně nikdo - mu neuvěří, že jeho motivace vídat dceru není hnána pomstou za zvýšené alimenty na dítě.

Co to je za otce, který osm let neví, že má kdesi dítě, nemá zájem, dítěti ani nezavolá ani nenapíše a po osmi letech se odněkud vynoří a prosazuje si jakási pofiderní "práva" usch ?!? Já bych se na tu sociálku, janet, jako matka taky obrátila - ale s tím, aby Ti poradili, jak podpořit dceřino rozhodnutí se s otcem nevídat a co máte všechno udělat pro to, aby se dcera s biologickým otcem opravdu vídat nemusela. Ten pán není žádný otec, to je jenom zploditel, který osm let neměl zájem a až po zvýšení výživného si vzpomněl, že má taky někde dítě dumbom

Upravil(a) Kiara (28. 4. 2013 17:31)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#40 28. 4. 2013 17:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

No, je to 50% dcériných génov, či sa to niekomu páči, alebo nie... ale v tomto vkeu s auž fakt nejaký kontakt- nehovoriac o láske - dá vynúti len ažko. Ja by som bola za zdovrilostný občasný kontakt za účasti neutrálneho človeka - možno sociálky - na skúšku, ale ak to nejde, tak to nejde... Po 8 rokoch je fakt ilúzia čaka zázraky.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#41 28. 4. 2013 17:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

manželka si teď nechala po 8 letech zvýšit výživné a tak jsem se rozhodl,že se budu s dcerou
stýkat.Když už mám platit... jsem nenechal nic náhodě a chci si vydobýt své,poslal jsem na ni sociálku....

Týýývoe... ten by si ke mně mohl přijít stěžovat...
Jen pevně doufám, že se pán podobně prezentuje i před soudem, na sociálce a vůbec u všech institucí, který do toho mají co mluvit.
Hlavně výrok "Mám přece právo otce." mu v souvislosti se "jsem si nezažádal o styk s dcerou.Nejezdil jsem za ní,netelefonoval jí.Prostě jsem nechtěl." zcela určitě zajistí zajistí rozsudek dle jeho přání... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#42 28. 4. 2013 22:28

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

usch chuděrka majinkej, ublíženej...............a ještě je mu divný, proč se s ním holčena nachce vidět, co? Když si tohle přečte od tatíčka dumbom


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#43 28. 4. 2013 23:23

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

janetjonsova zní to jako vtip, ale věřím Ti. Neboj, rozesílat si může co chce, tahat Tě po soudech taky, ale když se s ním dcera setkávat nechce, tak jí snad přinutit nemůžou.

Není tady

 

#44 29. 4. 2013 7:58

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

helena napsal(a):

manželka si teď nechala po 8 letech zvýšit výživné a tak jsem se rozhodl,že se budu s dcerou
stýkat.Když už mám platit... jsem nenechal nic náhodě a chci si vydobýt své,poslal jsem na ni sociálku....

Týýývoe... ten by si ke mně mohl přijít stěžovat...
Jen pevně doufám, že se pán podobně prezentuje i před soudem, na sociálce a vůbec u všech institucí, který do toho mají co mluvit.
Hlavně výrok "Mám přece právo otce." mu v souvislosti se "jsem si nezažádal o styk s dcerou.Nejezdil jsem za ní,netelefonoval jí.Prostě jsem nechtěl." zcela určitě zajistí zajistí rozsudek dle jeho přání... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Pravda, pravda. Ten pan otec je mi okamzite jasny. Nechce se stykat, tak se nestyka. Pak si vymysli, ze se po 8 letech (to je pro dite opravdi cizi clovek) tak bude zase rozkazovat. A zase bude dirigovat. Pocem! K noze! Poslouchat! Presne takovi si stezuji na verejnosti a  delaji zenam a detem peklo na zemi. Psychopati. 

Zajimave je ovsem jedno, ze neexistuje zadna sankce pro takove tatinky, kteri se s vlastnim ditetem nehodlaji stykat. (mimochdem to znamena zvysene naklady na matku). Jakmile se po letech ozvou a zarvou "K noze!", uz jsou tady sankce pro deti a pro byvalou manzelku.  Zeny jsou obvinovany z manipulaci, vyhrozovani a z toho ze nejsou schopny dite radne pripravit. Ale to dite proste nechce.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#45 29. 4. 2013 8:02

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

Bohuzel tohle muze dojit do krajnosti, to dite muzou zavrit na mesice do nejake psychiatricke lecebny se zakazem styku s matkou. Ani telefonaty nejsou povoleny.  patologicke sdruzeni "Stridavka" tohle  presne podporuje.

A jeste neco, existuje vybajena nemoc, jako Syndrom zavrzeneho rodice. Coz v dusledku vypada i takto, ze pokud se dite s otcem styka nad ramec a dobrovolne k nemu kdykoli chodi, je doporuceno tohle dite matce odebrat.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#46 29. 4. 2013 8:29

algebrana
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 2. 2013
Příspěvky: 1308

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

janetjonsova napsal(a):

Ahojky.Jsem ráda,že jsem našla tuto diskusi.Mám 12-ti letou dcerku.Příběh ze svého pohledu napíši později.Teď bych ráda slyšela názor na to co rozesílá můj bývalý manžel.Co by jste mu na to kdo řekl...............já už jsem mimo jiné na zhroucení.Nervuje nás a nervuje,tahá mne po soudech,ale jak jsem psala na začátku moje verze až později.Posílám to co rozesílá na různé stránky :
Mám velký problém.Po rozvodu se svou manželkou jsem si nezažádal o styk s dcerou.Nejezdil jsem za ní,netelefonoval jí.Prostě jsem nechtěl.Bývalá
manželka si teď nechala po 8 letech zvýšit výživné a tak jsem se rozhodl,že se budu s dcerou
stýkat.Když už mám platit .Dceři je vsak 12 let a nechce se mnou komunikovat a nechce se ani by na pul hodiny sejít.Říká,že jsem pro ní cizí člověk.
Matka tvrdí,že to dceru stresuje,když mne 8 let neviděla.Na víc matka má nového manžela a
dcera s v něm vidí.Mají k sobě asi jak všichni říkají prý krásný  vztah,protože jsem nenechal nic náhodě a chci si vydobýt své,poslal jsem na ni sociálku.Dcera řekla,že jednoho taku už má a že jiného nechce.Řekla,že kdyby mamka nepožádala o zvýšení peněz,tak,že by si na ni ani nevzpomněl.Myslím,že ji bývalá pěkně manipuluje,ale soc. pracovnice mi tvrdí,že dcera už v tomhle věku má svůj pohled na věc a že to opravdu může být její názor.Poradil by mi někdo?Musí přece ke mě chodit.Mám přece právo otce. Miro

Snad mi z vás někdo napíše názor na něj.Moc prosíííím a děkuji Janetjonsova

Já si myslím, že v tomhle věku se muže rozhodnout a soud to bude respektovat , zvlášt když se otec neozýval tolik let.

Druhá věc je , že ona by měla  znát svýho otce , svoji krev , aby věděla kdo to je , jaký je, jednou jí to bude chybět.

U nás je to stejný , nᚠotec se vždycky 5 let stýkal, pak pět let nestýkal , pak 5 let stýkal a ted jsme ve fázi nestýkání, nezná ani vnoučata ...... Muži nejsou normální , ale děti by měly ty ma"gory znát ......yikes Už jen proto,  aby si jednou omylem nevybrala podobnýho "Mira ".......yikes

Upravil(a) algebrana (29. 4. 2013 8:31)

Není tady

 

#47 29. 4. 2013 14:54

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

janetjonsova napsal(a):

Ahojky.Jsem ráda,že jsem našla tuto diskusi.Mám 12-ti letou dcerku.Příběh ze svého pohledu napíši později.Teď bych ráda slyšela názor na to co rozesílá můj bývalý manžel.Co by jste mu na to kdo řekl...............já už jsem mimo jiné na zhroucení.Nervuje nás a nervuje,tahá mne po soudech,ale jak jsem psala na začátku moje verze až později.Posílám to co rozesílá na různé stránky :
Mám velký problém.Po rozvodu se svou manželkou jsem si nezažádal o styk s dcerou.Nejezdil jsem za ní,netelefonoval jí.Prostě jsem nechtěl.Bývalá
manželka si teď nechala po 8 letech zvýšit výživné a tak jsem se rozhodl,že se budu s dcerou
stýkat.Když už mám platit .Dceři je vsak 12 let a nechce se mnou komunikovat a nechce se ani by na pul hodiny sejít.Říká,že jsem pro ní cizí člověk.
Matka tvrdí,že to dceru stresuje,když mne 8 let neviděla.Na víc matka má nového manžela a
dcera s v něm vidí.Mají k sobě asi jak všichni říkají prý krásný  vztah,protože jsem nenechal nic náhodě a chci si vydobýt své,poslal jsem na ni sociálku.Dcera řekla,že jednoho taku už má a že jiného nechce.Řekla,že kdyby mamka nepožádala o zvýšení peněz,tak,že by si na ni ani nevzpomněl.Myslím,že ji bývalá pěkně manipuluje,ale soc. pracovnice mi tvrdí,že dcera už v tomhle věku má svůj pohled na věc a že to opravdu může být její názor.Poradil by mi někdo?Musí přece ke mě chodit.Mám přece právo otce. Miro

Snad mi z vás někdo napíše názor na něj.Moc prosíííím a děkuji Janetjonsova

Asi teď budu úplně aut....ale napíšu svůj názor.

Otec byl nezodpovědný a o jeho otcovské roli by se dalo pochybovat. Na druhou stranu si nemyslím, že výrok "kdyby mamka nepožádala o zvýšení alimentů, tak by si ani nevzopmněl" není z její hlavy.
Jak to ale je, víte jen vy dva.

Co takhle ulehčit to trochu dceři, popovídat si s ní, že je její biologický otec ten a ten, co to znamená a zkusit se domluvit na nějakých "návštěvách"? Myslím, že tohle by byla rozhodně lepší varianta, než jí potom hodit do vody nebo vláčet po poradnách, terapiích a podobně, kde do ní stejně budou hučet, že by svého tátu měla vídat.

Není tady

 

#48 29. 4. 2013 21:15

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

Roz, nechodíš náhodou na diskusní fórum Střídavky?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#49 30. 4. 2013 7:21

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

výrok "kdyby mamka nepožádala o zvýšení alimentů, tak by si ani nevzopmněl" není z její hlavy
Dvanáctiletýmu dítěti už těžko budeš vykládat, že se tatínek po osmi letech ozval z čirý rodičovský lásky...
že je její biologický otec ten a ten, co to znamená
To by mě zajímalo - co to znamená?
Že ho to opravňuje k tomu, aby se s ním nestýkal, protože "Prostě jsem nechtěl"... a když se mu najednou zachce, a už z jakýhokoli důvodu (i když mně osobně napadají jen ty horší), "tak jsem se rozhodl,že se budu s dcerou
stýkat"
? A všichni se posadí na pr.el, že "tatínek" chce a že ON se rozhodl?
Nějakej ohled na vlastní dítě mi u něj schází...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#50 30. 4. 2013 22:34

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Střídavá péče versus "neomezený styk"

No, ona ví, kdo je její biologický otec.....a bohužel asi i ví, "co to znamená" - tedy, v jejím případě. styrka
Helčo, já se byla podívat na ty Střídavkový stránky a abych byla upřímná, moc mě takové nepřesvědčili o své bezvýhradné lásce. Takhle je to tam furt: "jak dosáhnout svého" "já chci" "já potřebuju"............. hmm


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů