Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 27. 2. 2006 21:55

Stanuliska
Host

Jsem normální??

Taková blbá otázka, stydím se o tom mluvit. Mám manžela, v sexu je vše vpohodě, ale já nejsem tak nějak vnitřně spokojená sama se sebou- tedy s tím jak vypadám.. dole.. Vnitřní stydké pysky mi vyčnívají z velkých ven asi o celý centimetr. Když se holím je to vidět hodně.. Stydím se před kamarádkama v plavecké apod. ale žádné se nesvěřím.. Tak jak to se mnou je? Jsem vpohodě? Máte některá stejný problém? Díky za info..wink

#2 27. 2. 2006 22:18

Isidia
♥♥♥----
Místo: Česká republika

Re: Jsem normální??

Jseš v pohodě a dělᚠsi úplně zbytečné starosti!!!

Není tady

#3 27. 2. 2006 22:31

Hostík
Host

Já mám něco podobného. Taky mě to štvalo, ale už to neřeším. já mám zase ten jeden stydký pysk větší než ten druhý. A to o dost. Ten druhý jako by nebyl.  tak nevím co je lepšísmile

#4 27. 2. 2006 22:42

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)

Stanuliska napsal(a):

Taková blbá otázka, stydím se o tom mluvit. Mám manžela, v sexu je vše vpohodě, ale já nejsem tak nějak vnitřně spokojená sama se sebou- tedy s tím jak vypadám.. dole.. Vnitřní stydké pysky mi vyčnívají z velkých ven asi o celý centimetr. Když se holím je to vidět hodně.. Stydím se před kamarádkama v plavecké apod. ale žádné se nesvěřím.. Tak jak to se mnou je? Jsem vpohodě? Máte některá stejný problém? Díky za info..wink

big_smile úplně mi čteš myšlenky,zrovna jsem se chtěla zeptat na to samé...jenomže já s "tím" mám ještě jiný problém..."překáží" mi to ve sportu, při sexu a tak různě,těsný kalhoty sou pro mě tabu...přemýšlela jsem už i o plastice hmm, ale to bude asi drahý, a jelikož nejsem momentálně nijak výdělečně činná, budu si muset počkat, nebo najít nějakého sponzora;)...pojišt'ovna nic takového nejspíš neproplácí že? tongue hmmm......přítel sice říká, že mu to nijak nevadí (esteticky a tak),ale mě se to vůbec nelíbí, no...asi si budu muset zvyknout:D

http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

#5 28. 2. 2006 13:19

abadon
♥♥♥♥---
Místo: 3. planeta sluneční soustavy

Jéžiš Eskymko, to si snad dělᚠlegraci, ne? Ty fakt uvažuješ kvůli takové blbosti o "plastice"? Já nevím, já to mám taky a do dneška mi to přišlo normální ... žádnej si nestěžoval ani nepoukazoval, že by se jednalo o nějakou příšernou abnormalitu ... A nevím, proč by se kvůli tomu nedali nosit těsný kalhoty, copak to je vidět? Fakt vaše starosti mít, tak si pískám ... tongue

Není tady

#6 28. 2. 2006 13:41

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary

Já nevím, ale tohle téma se na Babinetu probíralo už mockrát a jestli si dobře pamatuju, tak na to odpovídali i pánové a těm se tento "vᚠproblém" líbil!!! To jen vy máte pocit, že to není hezké.

Není tady

#7 28. 2. 2006 14:39

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Web

To má asi každá nějakou takovou abnormalitu, jestli se to tak dá nazvat. Já mám například celou levou půlku těla nějak víc vyvinutou...Nelam si tím hlavu.Chlapi tohle ani nevnímají.

Není tady

#8 28. 2. 2006 17:25

Liska
♥♥♥----
Web

Já myslela, že to , co popisuješ, je úplně normální...Ono to tak být nemá? V tom případě mám asi taky problém, ale řešit ho nebudu...;-) Nikdo si nestežoval , já si taky nestěžuju, tak co...

Není tady

#9 28. 2. 2006 18:16

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

ESKYMKA napsal(a):

Stanuliska napsal(a):

big_smile úplně mi čteš myšlenky,zrovna jsem se chtěla zeptat na to samé...jenomže já s "tím" mám ještě jiný problém..."překáží" mi to ve sportu, při sexu a tak různě,těsný kalhoty sou pro mě tabu...přemýšlela jsem už i o plastice hmm, ale to bude asi drahý, a jelikož nejsem momentálně nijak výdělečně činná, budu si muset počkat, nebo najít nějakého sponzora;)...pojišt'ovna nic takového nejspíš neproplácí že? tongue hmmm......přítel sice říká, že mu to nijak nevadí (esteticky a tak),ale mě se to vůbec nelíbí, no...asi si budu muset zvyknout:D

Já jsem viděla v TV pořad, kde říkali že pokud to překáží v pohybu nebo při sportu, tak že se to operuje a že je to na pojišovnu! Ale to by asi posoudil lékař, ten musí dát doporučení. Myslím že to bylo kdysi v Dámské jízdě ale už to nevím určitě, je todost dávno.

Strach je malá smrt...

Není tady

#10 28. 2. 2006 22:08

Stanuliska
Host

Barborka napsal(a):

Já nevím, ale tohle téma se na Babinetu probíralo už mockrát a jestli si dobře pamatuju, tak na to odpovídali i pánové a těm se tento "vᚠproblém" líbil!!! To jen vy máte pocit, že to není hezké.

Ahojte, tak to nevím, že se to tu už probíralo, našla jsem tyto stránky náhodou a jsou fajn, tak díky:rolleyes:

#11 28. 2. 2006 22:13

Stanuliska
Host

Barborka napsal(a):

Ahojte, tak to nevím, že se to tu už probíralo, našla jsem tyto stránky náhodou a jsou fajn, tak díky:rolleyes:   Jsem moc ráda, že jste mi takto všichni odpověděli, jasně, že jsem viděla hodně nahých fotek stejně obdařených dívek, ale nevěděla jsem jestli to nejsou vyjímky a tak mě Vaše odpovědi moc potěšili. Můj manžel také říká, že se mu líbím, ale znáte to, ženská vždy pochybuje:/ Tak díky a mějte se fajn!!wink

NÁŠ TIP:

Zápatí