|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Chtela bych varovat zakaznice tohoto jmenovaneho kadernictvi, kde me slecna ostrihala tak, ze mam na prvni pohled viditelne kazdou stranu jinak ostrihanou. Leva strana je dlouha, rovne zastrizena, na prave strane jsou vlasy o hodne kratsi a prostrihane, takze tam nemam skoro nic.
Prani znelo: z dlouhych vlasu, polodlouhe mikado. Za tento horor jsem zaplatila 1 200Kc a jeste 2 cele hodiny cekala, nez prijdu na radu, prestoze kadernictvi bylo prazdne.
Jeste treba dodat, ze jen maloktera kadernice dovede udelat uces podle predlohy, (fota) a svadi tuto neschopnost na kvalitu vlasu zakaznice.
Není tady
a proc si to tedy platila?
Není tady