Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 13. 7. 2011 5:44

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

Mam na tyto scenky vlastni nazor. Zazila jsem si mnohe trapeni, dokud nebylo o detech rozhodnuto soudne, a dokonce i potom, kdyz bylo, exmanzel "mel vlastni zakony" a narizenimi soudu se NIKDY neridil. Takze... Jsem za to, aby prava ditete byla ochranena i za pomoci pracovniku soc.odd. ci policie. A to i v ramci stridave pece. Nazor: Zeptj se decka, jestli chce, nebo ne... a jeho prosazovani je dle meho nazoru nerozumny a lehce zmanipulovatelny. Sedmilete dite (napr.) by nemelo poroucet kde bude a kde ne... a co tam bude delat. Rodic, ktery na tomhle trva, je stejne nerozumny, jako to sedmilete dite...

Upravil(a) ViktorkaM (13. 7. 2011 5:45)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#27 13. 7. 2011 5:48

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

Jedendomov napsal(a):

...Také máme stejné zkušenosti s lidmi kolem stridavky.cz, jiné názory blokují, blokují dokonce i odesílání reakcí podle IP adresy PC, dokonce nás za jiné názory napadají a vyhrožují soudy. Založili jsme stránky pro odpůrce soudně nařízené střídavé výchovy bez dohody rodičů. Více na www.jedendomov.cz
Pavel Pešan

Vubec se nedivim, ze vas zablokovali a pohrozili soudy, po shlednuti toho, co jste predvadeli pred deckem... usch


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#28 13. 7. 2011 9:38

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

ViktorkaM napsal(a):

Kuřátko napsal(a):

... Můj BM i můj současný partner nemají své děti ve střídavé péči a jako rodiče jsou bráni stále a mají se svými dětmi přímo hezký (troufla bych si napsat i nádherný) vztah...

Tak jsi stastna zena a upravu styku stanovit soudem zde neni potreba. To, co nazyvas "nucenim", myslim, se vyskytuje tam, kde se rodice jaksi nedohodli. Kazde "narizeni soudu" je urcitym zpusobem "nuceni". A vetsinou pred soudem stoji dve strany, kde jedna je nazyvana zalobcem a druha odpurcem. Ne vzdy musej z jednani tyto protipoly odejit smireny a spokojeny... jde o to, aby vyrok soudu byl spravedlivy a jeho vykonani prineslo uzitek...

Ano Viktorko, jsem "šastná žena".... protože jsem měla a mám po boku opravdové chlapy. I když každý někdy dělá kopance wink
Ale není to jen o chlapech. Třeba u mě a BM soudní stanovení není třeba, u mého přítele to třeba bylo. Jeho BM mu na začátku tohoto roku začala odmítat dceru dávat. Takže si okamžitě zařádal soud o stanovení pevných termínů. U soudu se vše hned vyřešilo, byly určeny termíny a najednou jsou překvapivě všichni spokojeni (i jeho BM).


Jinak k tomu že na stridavka.cz nutí tamní pánové jiným své názory není o tom, že by se někde někdo nedohodl. Pisatel tam měl problém s tím, že když u své malé dcerky vybojoval její přespání u nich, dcera to odmítá. Pánové tam onomu pisateli hned rvali do hlavy, aby chtěl střídavou péči. Pisatel se ale vyjádřil, že střídavku nechce a rázem byl "za blba".
Myslím, že i onen pisatel pochopil o čem a o jakých lidech tento web je a šel raději o dům dál.

Já nejsem proti střídavé péči, ale nepochopím proč když někdo ji nechce a "stačí" mu dítě na víkendy, mu hned ostatní rvou, že ji chtít musí.

Není tady

 

#29 13. 7. 2011 9:49

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

Střídavka napsal(a):

Jedendomov napsal(a):

Také máme stejné zkušenosti s lidmi kolem stridavky.cz, jiné názory blokují, blokují dokonce i odesílání reakcí podle IP adresy PC, dokonce nás za jiné názory napadají a vyhrožují soudy. Založili jsme stránky pro odpůrce soudně nařízené střídavé výchovy bez dohody rodičů. Více na www.jedendomov.cz
Pavel Pešan

„Jeden domov“ v praxi aneb kdo koho napadá (i fyzicky):

http://www.stridavka.cz/jeden-domov-v-praxi.html
http://www.stridavka.cz/rozhovor-s-tetou.html

Shlédla jsem videa obou rodičů. Za sebe vám musím říct, že je mi z OBOU bez rozdílu zle. Matce i otci bych dala nejraději pár facek.

Mi by bylo stydno se takhle chovat v přítomností mých dětí. Co z nich potom vyroste, když budou mít za vzor dva uřvané dospěláky, co si dělají naschvály, navzájem si vyhrožují, napadají se a hrajou před sebou "geroje"?

Není tady

 

#30 13. 7. 2011 10:03

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

Kuřátko napsal(a):

...Já nejsem proti střídavé péči, ale nepochopím proč když někdo ji nechce a "stačí" mu dítě na víkendy, mu hned ostatní rvou, že ji chtít musí.

Nevim presne, jak to bylo...
Myslim si, ze v nekterych pripadech "odmitani (cehokoliv) ze strany ditete" je opravdu zpusobeno zamernou (nebo take podvedomou, nechtenou navenek, ale precis vychazejici z vnitrniho presvedceni pecujiciho rodice) manipulaci, a ta decku rpospesna neni. Tak bud se ten "manipulator "sklidni" (nemyslim nasilim, ale pod enjakym odbornym vedenim - jako manzelske poradny, taky ti co maji zajem vztahy narovnat, tak se vetsinou radami odborniku ridej, nebo se o to aspon snazej), nebo se do vychovy zasahnout musi soudne...
Znam mnoho rozvedenych zen, ktere ten sklon "pomaloucku-potichoucku decko manipulovat, aby k tatovi "az tak moc nechtelo", maji...
A neverim, ze ihned po rozpadu manzelstvi se dite od jednoho z rodicu odkloni. A to dokonce ani tehdy, kdyz treba k nejakemu nasili ci tyrani dochazelo. Decko ma proste prirozenou cestou rado oba rodice, at jsou, jaci chteji...
Pro mne ono "dite tam nechce" proste neni prirozene, a "nekdo to nejakym zpusobem zavinil". A tam je CHYBA. Tu je potreba najit a NAPRAVIT.

Upravil(a) ViktorkaM (13. 7. 2011 10:06)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#31 13. 7. 2011 10:06

Střídavka
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2011
Příspěvky: 40
Web

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

Kuřátko napsal(a):

Střídavka napsal(a):

Jedendomov napsal(a):

Také máme stejné zkušenosti s lidmi kolem stridavky.cz, jiné názory blokují, blokují dokonce i odesílání reakcí podle IP adresy PC, dokonce nás za jiné názory napadají a vyhrožují soudy. Založili jsme stránky pro odpůrce soudně nařízené střídavé výchovy bez dohody rodičů. Více na www.jedendomov.cz
Pavel Pešan

„Jeden domov“ v praxi aneb kdo koho napadá (i fyzicky):

http://www.stridavka.cz/jeden-domov-v-praxi.html
http://www.stridavka.cz/rozhovor-s-tetou.html

Shlédla jsem videa obou rodičů. Za sebe vám musím říct, že je mi z OBOU bez rozdílu zle. Matce i otci bych dala nejraději pár facek.

Mi by bylo stydno se takhle chovat v přítomností mých dětí. Co z nich potom vyroste, když budou mít za vzor dva uřvané dospěláky, co si dělají naschvály, navzájem si vyhrožují, napadají se a hrajou před sebou "geroje"?

Kuřátko, je vidět, že poněkud zaujatá jsi ty a jakou váhu tedy mají tvé příspěvky. Používᚠpodobnou terminologii, jako soudy, když píšou, že "rodiče nejsou schopni se dohodnout", přitom není schopná rozumné dohody pouze matka (případně otec). A tady "je ti zle" z obou rodičů, přitom čekající tatínek na prvním videu uhybá před ataky milence matky a na druhém jen důrazně, ale bez vulgarit žádá dotírající matku, aby neblokovala odjezd s dcerou.

Tvé hodnocení mi připomíná snahu o "politickou korektnost", kdy spousta cikánů krade, ale napíše se, že "mezi většinovou společností a minoritou jsou problémy". Další společná diskuse už asi nemá smysl.


Děti potřebují oba rodiče.

Není tady

 

#32 13. 7. 2011 10:27

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

Střídavko, já psala, že jsem shlédla videa....to znamená i videa na webu jedendomov.cz  Na nich prozměnu otec napadá matku. Ty tady předhazuješ pouze "svá" videa.
Zkus být trošku objektivní.

Jinak to že není rozumné domluvy schopna pouze matka (popř. otec) taky není pravda. Jestli si to dokážeš sám přiznat, v hodně případech se stane, že jeden rodič udělá "naschvál" a druhý mu to vrátí, pak mu to vrátí ten první a nastane takový kolotoč, že už pak není možné ani přijít na to, čím a kým to vlastně všechno začalo.

Není tady

 

#33 13. 7. 2011 11:14

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

Maminky a tatínkové!
šáhněte si do svědomí a upřímně si odpovězte.
VÁM TOTIŽ VŮBEC NEJDE O TO DÍTĚ (DĚTI), VÁM JDE POUZE O SEBE A SVÉ URAŽENÉ JEŠITNOSTI. Máte problém vystát jeden druhého, proto tu svou averzi vůči sobě řešíte přes dítě. Jak první, nebo druhá strana.
Co jste vůbec udělali pro to, aby to do těchto končin nezašlo? Nic. Myslíte jen na sebe a své pohodlí, nebo spokojenost. Protože vám nejde o rodinu.

Měla by spíše vzniknout instituce na ochranu dětí a na jejich zájem mít spokojený dětský život, ne se tu tvořit dva tábory rodičů.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#34 13. 7. 2011 11:19

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

jo a ještě...
jo, chtěla jsem ještě něco dopsat, ale to by mi vysloužilo BAN, protože upřímný názor se tu nenosí....
tak se tu hezky vzájemně dál štěkejte cool


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#35 13. 7. 2011 11:22

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

ViktorkaM napsal(a):

Jedendomov napsal(a):

...Také máme stejné zkušenosti s lidmi kolem stridavky.cz, jiné názory blokují, blokují dokonce i odesílání reakcí podle IP adresy PC, dokonce nás za jiné názory napadají a vyhrožují soudy. Založili jsme stránky pro odpůrce soudně nařízené střídavé výchovy bez dohody rodičů. Více na www.jedendomov.cz
Pavel Pešan

Vubec se nedivim, ze vas zablokovali a pohrozili soudy, po shlednuti toho, co jste predvadeli pred deckem... usch

Samozřejmě Viktorko, vždy je to tak všude, co se mi nelíbí a nehodí do krámu, to vymažu, zablokuju a autora zabanuju....přeci mi nebude kazit IMAGE, že? cool


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#36 13. 7. 2011 11:34

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

Jasne. Ja jsem toho skvostnym prikladem se svyma amnestovanyma banama. Kdyz jsem se "polepsila", mozu zvostat... rock
Akorat ze ja jsem se nepolepsila...
Omlouvam se za offtopic , prominte! gloria


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#37 13. 7. 2011 11:34

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

Střídavka napsal(a):

Kuřátko, je vidět, že poněkud zaujatá jsi ty a jakou váhu tedy mají tvé příspěvky. Používᚠpodobnou terminologii, jako soudy, když píšou, že "rodiče nejsou schopni se dohodnout", přitom není schopná rozumné dohody pouze matka (případně otec). A tady "je ti zle" z obou rodičů, přitom čekající tatínek na prvním videu uhybá před ataky milence matky a na druhém jen důrazně, ale bez vulgarit žádá dotírající matku, aby neblokovala odjezd s dcerou.

Tvé hodnocení mi připomíná snahu o "politickou korektnost", kdy spousta cikánů krade, ale napíše se, že "mezi většinovou společností a minoritou jsou problémy". Další společná diskuse už asi nemá smysl.

No sorry Střídavko, ale pozvat si kámoše s tím že: "hele, potřebuju natočit důkaz" a sám budu vystupovat "podle předem připraveného scénáře"  = budu hodnej, nebudu vůbec útočit, ani se nebudu bránit a hodíme to na web ...A LIDI VIDÍ
Zajímavé je, že při jiném "videu" o kterém nevěděl, že se točí, tak takto nevystupoval, že? No a že tam byla zase za herečku maminka....
jak jsem psala výše....tady vůbec nejde o dítě - ale o dva ješitný jedince, kterí mají potřebu tomu druhému to nandat. Běžte se bodnout s těmi vašimi weby a aktivitami.

Další společná diskuze nemá smysl? Pročpak? Jo neplácá se tu nikdo po zádech, jak je dobrej a jak to kdo  tomu druhýmu nandal ? Co si chtěl slyšet? Názory, nebo přitakání? Tak se vyjádři....


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#38 13. 7. 2011 11:38

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

Jaky nazor na zlepseni situace pro deti v "takovemto rozhadanem vztahu" jsi sem prinesla ty?


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#39 13. 7. 2011 11:39

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

Střídavka napsal(a):

..."rodiče nejsou schopni se dohodnout", přitom není schopná rozumné dohody pouze matka (případně otec).

Omlouvám se, že se vám sem pletu... ale logika je neúprosná: když se jeden ze dvou lidí nechce dohodnout, pak k žádné dohodě nemůže dojít, nemůžou se dohodnout bez vůle protistrany. Takže "rodiče nejsou schopni se dohodnout", protože prostě nejsou schopni se dohodnout. Jedna ruka netleská.

Není tady

 

#40 13. 7. 2011 11:41

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

Jo a ještě k tomu radiu.... tak radio Střídáček jo? dumbom
Až bude diskuze vedena na nějakým PRESTIŽNÍM radiu, které nebude vlastnit jeden z ješitných a TÍM PÁDEM MODEROVAT PRO SVOU IMAGE, tak pak můžete mluvit a psát něco o tom, že se to projednává "veřejně" a dává se prostor


Si asi založím radio "ZKLAMČA" lol


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#41 13. 7. 2011 11:48

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

ViktorkaM napsal(a):

Jaky nazor na zlepseni situace pro deti v "takovemto rozhadanem vztahu" jsi sem prinesla ty?

Jistě se ptᚠmě, viď Viktorko...
No především brát ohled na dítě - zajímavé, že ti dva v teď tom rozhádaném vztahu, když to dítě dělali, tak rozhádaní nebyli tongue
Co bych udělala já? Oba bych je strčila pod studenou vodu, aby zchladli.
a copak bys dělala ty v tomto případě? Trvala bys striktně na střídavé péči, když by se to takto vyvíjelo? Jak se ti líbilo, že to dítě stále brečí? Co myslíš, že ho to naučí? Vyroste z něj stejný exot, jako jsou rodiče.....dobrá škola života.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#42 13. 7. 2011 11:58

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

Zklamaná napsal(a):

No sorry Střídavko, ale pozvat si kámoše s tím že: "hele, potřebuju natočit důkaz" a sám budu vystupovat "podle předem připraveného scénáře"  = budu hodnej, nebudu vůbec útočit, ani se nebudu bránit a hodíme to na web ...A LIDI VIDÍ
Zajímavé je, že při jiném "videu" o kterém nevěděl, že se točí, tak takto nevystupoval, že? No a že tam byla zase za herečku maminka....
jak jsem psala výše....tady vůbec nejde o dítě - ale o dva ješitný jedince, kterí mají potřebu tomu druhému to nandat. Běžte se bodnout s těmi vašimi weby a aktivitami.

Další společná diskuze nemá smysl? Pročpak? Jo neplácá se tu nikdo po zádech, jak je dobrej a jak to kdo  tomu druhýmu nandal ? Co si chtěl slyšet? Názory, nebo přitakání? Tak se vyjádři....

Tak už jsem si pomalu začínala myslet, že jsem fakt zaujatá nebo koukám na jiné videa...a chtěla jsem dát Střídavkovi za pravdu.

Protože jediný on má pravdu, jediné nejlepší je střídavá péče a hlavně kdo má jiný názor není hoden diskuze.

Není tady

 

#43 13. 7. 2011 12:02

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

Co bych delala ja, rsp. me nazory na to, co maji delat oni, jsou vyse, klidne si je precti. Ale ten stav se resit musi. A to opravdu striktne. Mmch, ty boje, a jim podobne, mam za sebou. U nas bohuzel nikdo nic striktne neresil, tak jsme si to vyresili sami. A deti vetsinou na to koukaly va , taky bohuzel. grater Proto jsem za striktni reseni IHNED, jak trenice nastanou...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#44 13. 7. 2011 12:20

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

hlavně kdo má jiný názor není hoden diskuze
Tak tak... jinak bych se už dávno dočkala odpovědi na (několikrát) položenou otázku zda, jak a kdo se ptá dětí na jejich názor.
Krom Viktorky teda, která zaatě tvrdí, že děcku do toho nic není...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#45 13. 7. 2011 12:33

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

ViktorkaM napsal(a):

Co bych delala ja, rsp. me nazory na to, co maji delat oni, jsou vyse, klidne si je precti. Ale ten stav se resit musi. A to opravdu striktne. Mmch, ty boje, a jim podobne, mam za sebou. U nas bohuzel nikdo nic striktne neresil, tak jsme si to vyresili sami. A deti vetsinou na to koukaly va , taky bohuzel. grater Proto jsem za striktni reseni IHNED, jak trenice nastanou...

Jistě - vy jste si to vyřešili spolu. Což mělo za následek, jak sama píšeš - děti na to koukaly a co si z toho asi tak odnesly?
No a tady se to tedy striktně řešilo přes soud - střídavá péče. No a co to přineslo? Co si děti z tohoto odnesou do svých životů? Naprosto stejný výsledek - rodiče se štěkají před dětmi naprosto stejně, řekla bych, ještě hůř, protože oba v ten "SVŮJ PRÁVOPLATNÝ MOMENT" mávají oštemplovaným papírem. Hezky to bylo vidět i slyšet na jednom z videí...je 8 hodin, nemᚠtu co dělat (kde by asi měla být, když ne doma?), nebo je 14 minut po osmé.... (hledání čehokoliv, čím vytřu zrak)
Zajímavé při tom bylo, že tedy byla "papírově" v ten moment ta holčina v právoplatném držení otce...ale ten jen žvanil a machroval, kdežto máma tu holku koupala a určitě (nedívala jsem se do kuchyně) pro ni měla připravenou i večeři....a vůbec, jak si ten otec mohl dovolit se obléci a opustit tu domácnost (nebo to zas byl jen herecký štěk?) aby snad došel na lampárnu si postěžovat, že ta matka si dovolila přijít o 14 minut později a žádá exemplární potrestání, nejlépe by ji měly zavřít (o čož on se postará, jak stále vykřikoval)....a kdo by v tu dobu to dítě hlídal?


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#46 13. 7. 2011 12:39

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

helena napsal(a):

...Tak tak... jinak bych se už dávno dočkala odpovědi na (několikrát) položenou otázku zda, jak a kdo se ptá dětí na jejich názor.
Krom Viktorky teda, která zaatě tvrdí, že děcku do toho nic není...

A muzu si to zatate myslet, ze jo? rodna


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#47 13. 7. 2011 12:51

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

ViktorkaM napsal(a):

helena napsal(a):

...Tak tak... jinak bych se už dávno dočkala odpovědi na (několikrát) položenou otázku zda, jak a kdo se ptá dětí na jejich názor.
Krom Viktorky teda, která zaatě tvrdí, že děcku do toho nic není...

A muzu si to zatate myslet, ze jo? rodna

Viktorko, a proč si myslíš, že dítěti do toho nic není? Vždy to je všechno o něm. To jako je nejlepší vzorec "o nás bez nás" ? Tobě by se to taky líbilo?

Není tady

 

#48 13. 7. 2011 13:06

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

A muzu si to zatate myslet, ze jo?
Ale pro mě za mě si mysli, co chceš... jenže se nemůžeš divit, že když napíšeš "Nazor: Zeptj se decka, jestli chce, nebo ne... a jeho prosazovani je dle meho nazoru nerozumny a lehce zmanipulovatelny. Sedmilete dite (napr.) by nemelo poroucet kde bude a kde ne... a co tam bude delat. Rodic, ktery na tomhle trva, je stejne nerozumny, jako to sedmilete dite", nebo jinde "Nemusis ho mit rad. Ale mel bys vedet, kdo to je a co po tobe chce. Aby TOBE, DITE, to pravo na oba rodice, nebylo odnato pouze proto, ze se jeden z nich vzpamatoval ponekud pozdeji", tak se nemůžeš divit, že se najdou i tací, co s tebou souhlasit nebudou. Ono mít nad někým moc, by by to dítě bylo, je velmi opojné... a ještě lepší, když se její pomocí dá případně cvičit s bývalým partnerem, jeho i vlastní rodinou, sociálkou, soudem a dalšími institucemi...
Takový "páchání dobra" ohněm a mečem s (vlastním!!!) dítětem jako živým štítem.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#49 13. 7. 2011 14:02

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

Kuřátko napsal(a):

...Viktorko, a proč si myslíš, že dítěti do toho nic není? Vždy to je všechno o něm. To jako je nejlepší vzorec "o nás bez nás" ? Tobě by se to taky líbilo?

No, az tak, ze "diteti do toho nic neni", se to nazvat neda. Rozumny rodic moc dobre vi, ze je to "o nas, bez nas". Jenomze decko neni ten, kdo by tady "mel kvakat". Vis proc? Protoze MY jsme jeho rodice, za nej zodpovedni, do urcite doby (nerikam, ze do "dospelosti" /pravne 18 let/, schvalne rikam do urcite doby a ta rozhodne neni dana tim, jak sikovne umim /coby rozmazlnej fracek/ zneuzit toho, ze rodice nejsou v pohode), a rozhodne bychom do te doby, nez ONO je zrale rozhodovat, nakolik "mu do toho je", meli rozhodovat za nej. Ta "urcita doba" je stanovena vyzralosti ditete. A ta je stanovena u kazdeho decka individualne. Nektere je zrale na "dospelacka rozhodnuti" uz v peti, a nektere toho neni schopno ani v rekneme 40ti, 50ti atd. Vrchni hranici omezuje zakon a to je onech 18 let. A dal si o tom premyslej, jak je ti libo...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#50 13. 7. 2011 14:15

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Radio Klubu Střídáček, Téma I.: Co trápí matky a otce u/po rozvodu

helena napsal(a):

... se nemůžeš divit, že se najdou i tací, co s tebou souhlasit nebudou. Ono mít nad někým moc, by by to dítě bylo, je velmi opojné... a ještě lepší, když se její pomocí dá případně cvičit s bývalým partnerem, jeho i vlastní rodinou, sociálkou, soudem a dalšími institucemi...
Takový "páchání dobra" ohněm a mečem s (vlastním!!!) dítětem jako živým štítem.

Nedivim se. Kdo o svem "rodicovstvi" premysli jako o tom, ze "ma nad nekym moc", cituji: ...by by to dítě bylo..., tim vypovida sam o sobe. Ja, kdyz jsem se stala matkou, ac neznaje Boha (jak je tomu ted), jsem je povazovala za dary, o ktere mam pecovat s nejvetsi laskou a pokorou... a nikdy by me ani ve snu nenapadlo, ze "mam nad nimi moc". Dokonce aj kdyz jsem u tri (slovy 3 reta) rozvodu pochopila, ze "TO LZE", jsem to nikdy nezneuzila.
Jitri se mi bolave rany grater Ale pokud nekdo bude chtet (potrebovat), klidne at do nich ryje. Rada si na ne vzpomenu v zajmu tech, kteri opravdu chteji, aby je (a deti bez viny) rozchod bolel co nejmin... styrka

Upravil(a) ViktorkaM (13. 7. 2011 14:20)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů